PDA

Pogledaj cijelu verziju : POVJEST SVE PAMTI, SVE ZNA I NIKAD NE ZABORAVLJA!

jedan od kolega
10-06-2006, 23:58
U ove Vorld Kap dane, sta je lepse nego uz pivce baciti sve 4 na divan i uzivati u majstorijama fudbalskih virtouza iz svih krajeva sveta i odmoriti se od politike kojom se bombarduje sve zivo na Balkanu vec 15-20 godina.

Tako i danas, gledam uvertiru utakmice Argentina - Obala Slonovace, tu su predstavljene svi timovi iz nase grupe ..... kad ..... politici ni tu Djavo ne dade mira, pa se i tu umesa na jedan, moram priznati veoma neuobicajen nacin.

Naime, TV tim kanala na kojem pratim fakin´ Vorld Kap je kao eksperta pozvao jednog humoristu koji je okarakterisao clanove grupe C: Argentinu, Holandiju, SCG i Obalu Slonovace.

U predstavljanju SCG nije pomenuo ni rat ni nista slicno, samo je rekao da se bilo lakse snaci dok se zemlja zvala Jugoslavija, umesto svih ostalih imena koja su nastala njenim raspadom.
Ali, kada je stigao do Argentine, njegov komentar je izmedju ostalog bio i:

"Navijam radje za SCG nego Argentinu, jer za zemlju koja je skrivala toliko NAZI OTPADA ne treba ni navijati"!
Istovremeno dok je to govorio su se na TV-u pojavila milena lica poznata svetu kao: Klaus Barbie, Adolph Eichmann, Ante Pavelic i Joseph Mengele!

Nema sta pravo drustvo, stari drugari koje majka Istorija (povjest) nikada nece zaboraviti! :))

Moram priznati da sam bio iznenadjen, zurio sam zabezeknut u TV nekoliko minuta....doslo nekako neocekivano, iako dobro znano.

Istovremeno sam pomislio na jednog lika, koji je svima nama dobro poznat sa ovog foruma, nasu Vrecu Govana iz Svedske, nasu forumsku ××××××tinu, koji je sve ove godine na forumu (mora da je ovde jedno 4-5 godina) koristio kako bi sakrio, pokrio, zaboravio, lazao, mazao, srao, jeo govna (svoja) .... samo da bi najveci zlocin u istoriji planete potisnuo u zaborav i pokusao da neke druge stavi ispred toga.
Ali nasa sprdnjo forumska, slaba vajda....neke idiote (hrvatske) mozda i mozes da ubedis u suprotno, oni su navikli na ispiranje mozga svih ovih godina .....ali protiv nas nemas sanse, a jos manje protiv sveta koji sve zna, a da ne govorimo o vec pomenutoj Majci Istoriji, koja na tvoju zalost - SVE PAMTI I NIKAD NE ZABORAVLJA!
Sto bi ti, u tvojim izlivima besa to slikovito napisao NIKAD NIKAD NIKAD!!!....ne zaBORAVLJA!!!!! :smile06:

Moram da priznam da sam ostatak veceri bas ODKULIRAO Bre Bre Bre! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Timovi iz nase grupe
11-06-2006, 00:42
××××te, glup si se rodio i glup ces da krepas.
Koji ××××× lupetas, govno vlasko?
Koga se ×××× ovdje osim tebe?
×××××ne blesavi.

Kolega, bravo
11-06-2006, 01:24
na besedu, BRE BRE BRE! :)

Danas nastupaju braca Srbi i Crnogorci, jel tako? E pa neka je sa srecom.

Pa i onaj nas Srbin Prso isto nastupa danas, cini mi se.

stovani kolega,
11-06-2006, 10:38
Tenk ju, Bre Bre Bre! :))

Nek nam je sa srecom, nego sta! :)) :smile06: :smile16: Bojim se da nas ne sjebu, mnogo su brzi, ma ako nasi izginu na terenu, svaka cast iako izgube! :)

Nas mali Prso igra valjda PROTIVU Brazila, sutra mislim. :)) Navijacemo i za njega, ×××× ga nas je covek, zasto da ne. :))

.........

Interesuje me jesu li mozda VGS ili Grrrgi gledali isti kanal kao ja, verujem da su PUCALI OD PONOSA I SRECE kada su ugledali sliku Antisinu i slike njegovih drugara!
"SLAVNA POVJEST" je to stovani kolega, DA SLAVNIJA NEMOZE BITI! :))
Nadaju se Govnoljubi da ce se takve stvari zaboraviti vremenom......TRC MILOJKA! :)) :smile06:

Esop
11-06-2006, 13:16
<font face="Courier" size="+1">

"...GLEDAM U NEBO,
PROPLAZE VEKOVI,
BOJEVA ( poraza) DAVNIH
JEDINI LEKOVI,

KUD GOD DA GLEDAM
SVE MI SE VRACA PONOVO

TKO MOZE DA MI
IZ SRCA OTME KOSOVOooo...?!

VIDOV DANnnnn!..."

Hajde "SANJARU" nas vidoviti,
kolega nas nepotpisani,
kolega sam sebi stvoreni,
o cem pricas Sarac te jaho...?!

Kome " Marko"
"muda pod bubrege"
opet oces da prodas.

Da si iz Ausi busha,
kako nam sufliras,
i vukovim english
tak lijepo zongliras.

Deder reci bolan
kako onda moze biti
sto nam ovdje "solis" :

"Moram da priznam da sam ostatak veceri bas ODKULIRAO Bre Bre Bre!"

Ak je tekma bila
u Svabskoj mahali
po podne jucera...?!

Ili jope nam lazes
il' nas zavitlavas,
ko sveti vam car Lazare
il' stari ti Jug Bogdane,

vjecni vam uzori
kako da se bije
i glupo izgine
pa narod da cami
koje 600 godine.

Ali pustimo zalosne
te vase teme i nazore,
jer dani su, i jope,
vam puni,

kojekakvih Oluja i bljeskova,
Kosova, Jasenovaca, i Grbavica
jope crni dani za Marka i Doru.

Ali eto, pevati se mora,
ako za Svabe navijati mozes,
pa cak i Talijane i Francuze,

al' ti Argentinci, Croate i
drugi taj "svetski olos"
ti more zadaje...?!

Mozda nisu oni,
nego tek tvoja ta,
bolesna ti masta,

Sto te drzi
vekovima nazad
sa vlastitom glavom
u vlastitom supku

sa ovakvom temom :
"POVJEST SVE PAMTI,
SVE ZNA I NIKAD NE ZABORAVLJA!"

Pamtiti a nista
bas ne nauciti
od povjesti

"...JE STETA..."
blago receno.

" ..ah moj Doro ..."

</font><br><hr><font face="Courier" size="+1"> Sve voce je zabranjeno jer je kiselo</font>

E moj Grgure,
11-06-2006, 13:38
pjesnicke sa Grguravom kosom, sto me poljubis u dupe i zacepis nosom, tako ti je to kad si glup ili izlapeo, a moze biti i jedno i drugo, pa samo uspevas da raspoznas jednoga od nas.

Koji se ××××× hvatas u kolo ako ne umes da skontas ono najosnovnije u pismenosti, PA TI SE UVEK MORA PRICATI KAD, KO, STA I GDE JE REKAO.

Mani se ti interneta, nije to za matore ljude, vec stap u ruke i izvedi tog psa u setnju.
Sta ti mogu, izgubljen si slucaj.

Esop
11-06-2006, 18:28
<font face="Courier" size="+1">
Ah tvoj Gurgure,
lijepogta odgoja,

(jel' te to majka
tako finog odgoila..?!)

barem znam
ovako bez potpisa

( cobankovicu nas
nespismeni )

na kojoj si to
televiziji gledao,

( a sufliras da gledas
sto i Grga gleda,
sirotinjo, bjedna )

U toj tvojoj Vuko××××ni
gdje spikas enliski,

takovi politicki feljtoni
nisu nista nova,

dok ostatak svijeta
ide napred

gleda naprijed
misli naprijed

vase umove
ovakove teme kao ova

" pogledi iz vlastitog cmara "
duhovno inspiriraju ( inspirisu)

nije onda cudo
da vam onda

sve samo
na govna podsijeca.

Uzivaj onda Trpimire
jahali te Holandezi.

nb. hvala na savjetima i ocjenama
sroljo mali.

</font><br><hr><font face="Courier" size="+1"> Sve voce je zabranjeno jer je kiselo</font>

Antisa i Mengele
11-06-2006, 19:33
Vidi ti Grgivoja nasega, naseg Esopa pesnika!

Grgivoje, sve ti u stihu, sve u prozi - sedi bre krele na moj, pa se vozi! :))

Grgo ..... NE MLATI LEBA TI! :))

E, sad cu bas da ti kazem na kojoj sam Televiziji gledao utakmicu .... zasto? Da bi im ti i Vreca Govana iz Svedske poslali protestno pismo zbog prikazivanje slika Antisinih, slika jednog od najvecih zlocinaca u Istoriji Sveta i njegovih kolega Mengelea i ovih drugih? :smile06:
(Kako to gordo zvuci Grgi, ha?! Mora da su pluca puna ponosa kod tebe, pazi da ne eksplodiras! :smile06: )

Ili sam ja to mozda sve izmislio .... jer Boze moj, ne moze biti istina, jer ti to nisi vidio, jel tako?!
Mars bre dzukelo stara olinjala! :))
Sibe bre bre bre breeeeeeeee! :))
I ostavi kolegi pesme i prozu, on je ipak malo strucniji za tebe!

NO?!

........

Kolega, ko ×××× budalu, ne vredi magarcu objasnjavati - ne shvata, nebi ni bio magarac kada bi mogao da shvati! :))

Bio bi konj! :smile06: Hahahahahahahahaha! :))

(Aj lajk dis a lot Bre Bre Bre! :)) )

Nego, stovani kolega .... izgubismo 1 : 0 (hrvati u delirijumu svrsavaju - izgubila Srbija Bre Bre Bre :)) ) .... ali nasi su se borili i nisu se osramotili, cak su uz malo srece mogli da dodju do povoljnog rezultata!
×××× ga, kao sto sam rekao, samo da se bore, pa kako bude ja sam zadovoljan. :))
Si gledao tekmu?

Pozdrav, :)

Samo da se bore?
11-06-2006, 19:47
Imas pravo, ali nisu imali traktore za bjeg, bre GOVNJARU.
Idi u ××××× materinu i usuti govno cigansko.

sve u stihu.....
11-06-2006, 22:28
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Grgivoje, sve ti u stihu, sve u prozi - sedi bre krele na moj, pa se vozi! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Kolega, bre,
12-06-2006, 01:48
ne da smo Grgivoja vezali u cvor, strava!
Medjutim, i nije nam neki uspeh, jer nije tesko budalo vezati u cvor.
Sta vise, nije nam ni namera izludjivati nekoga, jer, et d end of d dei, sa kim cemo onda pricati???
Sam se nesto podmece kao koka pred petlom, BRE BRE BRE :)

Kolega, odgledao sam utakmicu.
Ukupnom igrom nisam razocaran, ali sam malo razocaran sto glavna promena u timu nije donela bolju igru.
Sve u svemu, prosecna utakmica sa par vrlo povoljnih prilika za gol na jednoj i drugoj strani.
Da je bilo nereseno ne bi bilo nezasluzeno.
Idemo dalje, mi se ionako kotiramo kao autsajderi SP-a, pa nam ostaje samo da uzivamo fudbalu.
Nismo mi kao ×××××ti, koje su HR novinari vec proglasili za svetske prvake u stilu:
"Lopta je okrugla HR moze biti i prvak".
Ili u stilu : "Hrvati - kraljevi na u tenisu na zemlji"
Ispade finale bez kraljeva, ili ti PLJUS PO GOVNU.

Mene niko toliko ne zasmejava koliko HR sportski novinari :) :) :)
Eto primecujem da su uvukli u diskusiju i onoga cirkusanta Ciru. HAHAHAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAA

ma kolega,
12-06-2006, 02:08
Ni ja nisam razocaran, bar su se borili i imali sanse. ×××× ga onaj kilavi Djordjevic na beku, a Savo I Kezman su morali bolje!
×××× ga izgubismo bodove, ali nije smak sveta, bice dosta zabave i lepog fudbala.
Ako nasi ispadnu, za utehu nam je onaj mali nas Prso .... bar do utorka, dok ih onaj mali Ronaldinjo Gauco ne ufati u masinu! :))

........

Ma Grgivoje je cudo! Toliko je izlapeo da bi da ga na brzinu upitas kako se zove - razmisljao bar 15 min.! :))

Pozdrav Bre Bre Bre! :)

HEHEH hehehehehehehe
12-06-2006, 16:31
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HA AH AH AH AH AHAHAHAH HA HA HA HA HA HA HAHAAAAAAA!!!!!! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Hrvat.
12-06-2006, 19:11
ja sam gleda isti kanal. :smile12:

hehehe
14-06-2006, 12:47
eto vidis. :))

jedino Grgi i VGS
15-06-2006, 12:35
.....nisu to gledali - ili mozda nisu hteli da vide?! :))

Hajde muljatoru
15-06-2006, 13:34
Sto se stidis, evo sam si sebi i opet potvrdio da si gledao taj kanal, a ne usudujes se reci koji.

Kada ti ja kazem sto je Novak Dzokovic rekao na televiziji TSN sa Roland Garrosa, vices da lazem a ja ti imenovao TV.

Tko onda laze !?

ggn

( vidis, ovaj potpis kaze tko je ovo napisao, tako da se ne mozes zabuniti i u tome je razlika izmedu covjeka i neandritola poput tebe. Ova rijec je engleska ali ne vukovog engleskog ili tvojeg jer je izgovorena na engleskom TV kanalu)

NA KOJEM SI TI TO KANALU GLEDAO, da nije to tamo negdje u AUSTRALIJI gdje kapetan Dragan vedri i oblaci.

Siromah si "druze", i mentalno i moralno.

Grgi,
16-06-2006, 00:41
Grgi, Grgi .....

Kao prvo Grgi .... da li se slazes sa ovom mojom tvrdnjom:

"..... zbog prikazivanje slika Antisinih, slika jednog od najvecih zlocinaca u Istoriji Sveta i njegovih kolega Mengelea i ovih drugih?"

- Jeli tacno da su to najveci zlocinci od kada je sveta i veka? Imas li muda da to priznas? :))

NO?! :))

.................................................. ......

Drugo .....

"i neandritola poput tebe. Ova rijec je engleska ali ne vukovog engleskog ili tvojeg jer je izgovorena na engleskom TV kanalu"

"neandritola" ..... Grgi ?!?! :)) :)) :))

Ma nemoj?

"The Neanderthal (Homo neanderthalensis) or Neandertal was a species of the Homo genus that inhabited Europe and parts of western Asia from about 230,000 to 29,000 years ago, during the Middle Paleolithic period."
(From Wikipedia, the free encyclopedia)

××××te, ti koji zivis toliko godina u Kenjadi, neznas bre da beknes nego se prosipas i lupetas kao kakav balavac iz osnovne skole. :))
Kaze se "Neanderthal"..... Neanderthalu jedan! :))

Btw, kanal na kojem sam gledao ovo gore iz prvog posta se zove TV2 (izgovara se kao TI-VI-TU) ..... ako ce ti bit lakse! :))

Bre! :))

Glupi
16-06-2006, 00:50
vlajo

Well ....?
16-06-2006, 07:22
:))

?!?

Grga GN.
16-06-2006, 16:56
Sada odjedno ti opet cerecis spelinge. To je vazno i najvaznije a ono sto je reko vas najbolji tenisac nije uopce vazno.

Dali si sada gledao komentare na TV2 o tim fasistima iz Argentine koji vam nisu dali lopte da mozete igrati fodbal.

Zasljepljen si mrznjom, i u svemu vidis samo trunke u tudem oku a svoje balvane uopce ne primjecujes.

Nema smisla sa tobom komunicirati ali evo ti jednog vica o meni, pa nek umres od smijeha:

For years I was wasting my money on parfumes and deodorants until finaly I realized that people like you just don't like me. ( have a ball correcting my spellings "kolje-ga" )

Uzivaj, "pilicu ( nas ) rajski"!

Grgi,
16-06-2006, 20:14
Grgi, Grgi .....

Kao prvo Grgi .... nisi mi odgovorio da li se slazes sa ovom mojom tvrdnjom:

"..... zbog prikazivanje slika Antisinih, slika jednog od najvecih zlocinaca u Istoriji Sveta i njegovih kolega Mengelea i ovih drugih?"

- Jeli tacno da su to najveci zlocinci od kada je sveta i veka? Imas li MUDA da to priznas? Mozda bi se dalje diskutovanje mnogo pojednostavilo, tko zna?!

A ostalo ....

"Sada odjedno ti opet cerecis spelinge. To je vazno i najvaznije a ono sto je reko vas najbolji tenisac nije uopce vazno."

>> Da se posluzim tvojom taktikom, nisam gledao, znaci - nije istina! :))

"Dali si sada gledao komentare na TV2 o tim fasistima iz Argentine koji vam nisu dali lopte da mozete igrati fodbal."

>> Jesam, veruj mi nije lako gledati, stvarno su nas rasturili, ali tesim se da nije mnogo timova koji bi se pohvalili nekom dobrom igrom protiv Argentine ano 2006, dana 16.06. :)

"Zasljepljen si mrznjom, i u svemu vidis samo trunke u tudem oku a svoje balvane uopce ne primjecujes."

>> Potpuno pogresno, potpuno krivo, Grgo, mrznja je ono sto iskazuje tvoj "poznati i priznati prof. Oreskovic iz Svedske", da onaj koji je ovde prozvan Vreca Govana iz Svedske .... e to je MRZNJA!
Nadji mi molim te (kako ti kazes) copy/paste gde je ispoljena ta moja (ili nekog od kolega) mrznja ovde na forumu. Nadji mi nesto gde je napisano da neko od nas (da, nas) mrzi Hrvatsku, ili normalan posteni Hrvatski narod?
Ajde, da te vidim .... nadji! :))

"Nema smisla sa tobom komunicirati ali evo ti jednog vica o meni, pa nek umres od smijeha:

For years I was wasting my money on parfumes and deodorants until finaly I realized that people like you just don't like me. ( have a ball correcting my spellings "kolje-ga" )

Uzivaj, "pilicu ( nas ) rajski"!"

>> Pa koji ××××× trosis pare na skupocene parfeme? Mirisi na znoj,alkohol i rostilj, kao obican prosecni Balkanac! :))

Btw, to tvoje "finaly" se pise sa dva "l", znaci finally ..... ali popravljas se, bice na kraju nesto od tebe! :))

antisa
16-06-2006, 20:24
Grgi,maskirana srbendo.Prodajes se za ustasu, fasista,tudjmanovca a kazes umjesto nogomet fudbal. Tako kazu samo srbi, svi ostali drugacije: footbal,
football, fußball. Ti kao govno ni sam ne znas kome pripadas.. Odluci se vec jednom, da ne zatucemo krivoga.Ili si ustasa ili cetnik, u svakom slucaju si koljac, treba te ukloniti,

antisa......
17-06-2006, 11:35
e moj "antisa",

bolje bi ti bilo da si "zatuces" tatici jajceke, tako da nije u mogucnosti da napravi jos jednog takvog majmuna! :))

molim?
22-06-2006, 02:20
Well ..... grgiii? :))

pa....
23-06-2006, 18:43
....nista, ni reci bre Grrrrgi! :))

A evo i tebi VGSe kako vas gledaju u prvom postu, sta si mislio da svet zaboravlja? :))

Hehehehehehehe he he he hehe he he he he hehehhhhhhhheeeeeeeeeee bre bre bre!! :smile06: