PDA

Pogledaj cijelu verziju : Otvaranje kovčega zla u Bukoviću

sompompirovi
09-06-2006, 20:33
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Jovan Rašković ( SDS ) u Bukoviću 18. kolovoza 1990.:"Mi smo tu i zbog toga što je srpsko ime pedeset godina bilo zakovanu u tamnim kovčezima zla. Mi, svi skupa ne radimo ništa drugo nego te kovčege zla otvaramo". Otvaraju li izborne liste 2005. godine stare velikosrpske kovčege zla ostavljamo čitateljima na prosudbu. U okupiranom selu Buković, 17. kolovoza 1992. svečano je proslavljena 2. obljetnica "balvan revolucije". Uvaženom skupu četnika i terorista obratio se današnji kandidat s liste SDSS-a Gligorije Rnjka:"U ime sela Bukovića čast mi je pozdraviti sve prisutne i poželiti im ugodno raspoloženje prigodom ove proslave. Posebno pozdravljam Zdravka Zečevića, predsjednika vlade Republike srpske Krajine ( pljesak ), narodnog junaka Ražnjatović Željka Arkana ( pljesak ), generala Đukića…"
Zečević:"Naši putevi i putevi ustaške države davno su se i definitivno razišli i što nam se prije skinu s vrata bit će bolje za nas, a bogami i za njih… U razgovorima koji će se s ustaškom vlašću neminovno voditi, može se razgovarati samo o načinu našeg razgraničenja, nikako o sudbini naših granica…" </font>

sompompirovi
09-06-2006, 20:34
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Potom Goran Opačić Klempo pozdravlja "sa ovoga mjesta" s kojeg su krenuli prije dvije godine "kad su se skupljali iz Zadra, s puškama koje smo oteli od ustaša". "Vjerujte nama, nema tog specijalnog statusa ( za Srbe u Hrvatskoj, op. a. ). Jedino mrtvi možemo u taj specijalni status". Arkan: "Jel, shvatite braćo, ustaše su mali, jadni i bedni i mi ćemo ih pojesti za doručak, ali iza njih stoji Treći rajh. Zapamtite to…" Kako se vidi iz snimke, Gligorije Rnjak nije imao primjedbi glede "kovčega zla", terorizma, Zečevićeve ustaške države i "skidanje s vrata", velikosrpskog terorističkog okupljanja, Arkanova kanibalizma - kao ni protiv sudbine velikosrpskih granica. Sveopća abolicija i najnoviji politički angažmani i aranžmani terorista dobar su uvod u naknadno stvaranje uvjeta za prihvaćanje plana Z-A. Hrvatski branitelji znaju što to znači.

</font>

Eto nas
11-06-2006, 20:42
"VELIK" Arkanu, pojedoste, ali govno za dorucak, rucak, veceru...
pa nanovo...

Da da
11-06-2006, 23:35
Tako to bude sa ludjacima...

samo
11-06-2006, 23:36
preko nas mrtvih mogu u Knin! NIKAKO DRUGACIJE!!

jao bre VGSe.......
12-06-2006, 01:00
.....sta to bre muljas? :))

znaci VGSe, treba prvo da skoknemo do Svedske, tamo da te nadjemo i umlatimo, pa onda nazad u Knin! :))

Skupo bre VGSe, ko ce to da plati, ×××× zaobilazni put preko Svedske, idemo pravom linijom! :smile06:

......

Nego majmune, ti po starom, sam pises, sam sebi odgovaras, evo sve te usrane teme koje si podigao, zasto VGSe? Da bi sam sebe uveseljavao? Niko te budalo ne ××××, a svi se sprdaju s tobom!

Znaci stanje redovno kod tebe - PUK´O K´O CIR! :smile06:

Sjecas li se
12-06-2006, 08:47
onih ponosnih izjava od SVIH iz "RSK" vrhuske:

"Samo preko nas mrtvih mogu "ustase" u Knin i krajinu"

Sjecas se???

Pa da
12-06-2006, 12:58
Kao jucer se sjecam - a nestali su tako da ih nisi mogao uloviti. Sad se potucaju po svetu i Hagu.

sta
13-06-2006, 09:50
cemo sa ovom temom??

KAD CES
13-06-2006, 13:34
NAM RECI ZASTO Si TOLIKO aktivan ovih dana VSG(P). Kako to??

Samo ne dodirujes najinteresantnije topice, nego samo meljes ×××××rije!

...
13-06-2006, 22:10
...

...
14-06-2006, 08:11
...