PDA

Pogledaj cijelu verziju : KRAVICA (BiH)

Zoran Erić
09-06-2006, 13:46
SVJEDOK tužiteljstva Zoran Erić je na sudu u Sarajevu potvrdio kako su masovna ubojstva u hangaru farme u Kravici počinili srpski vojnici, objavio je srpski B92.

Nedavno imenovani tužitelj tužiteljstva Bosne i Hercegovine, Britanac Kwai Hong Ip, u ovom predmetu pomoćnik tužitelju Ibri Buliću, je gotovo pet sati ispitivao je svjedoka o događanjima na farmi u noći kada su počinjena ubojstva Bošnjaka.

Tužitelj je tako postavljao pitanja o dezenu uniforme koju su nosili vojnici koje je svjedok vidio na farmi, o zvukovima koji su se čuli u noći (inzistirajući pri tomu da svjedok oponaša te zvukove), o visini trave ispred hangara u kojemu su bili zarobljenici itd.

Svjedok Tužilaštva Zoran Erić u vrijeme masakra na farmi u Kravici služio je vojnu obvezu počevši s 13. srpnja 1995. godine.

Svjedok je otkrio da su lica vojnika bila prekrivena tzv. fantomkama, crnim kapama koje imaju proreze na očima i ustima. Erić je spomenuo kako je zajedno sa svojim kolegama sijenom prekrivao tijela ubijenih ispred hangara u trenutku kada je nailazila kolona UNPROFOR-ovih vozila. No, ovaj je detalj u sudnici ostao nerazjašnjen.

Zoran Erić
09-06-2006, 13:47
"Dajte vode" i "Majko moja" uzvici su koji su dopirali s farme, pri čemu se, osim njih, čula i višesatna pucnjava. Kako svjedoči, Erić je 13. srpnja vidio autobuse pune ljudi koji idu ka farmi, te je istoga dana oko 17 sati čuo pucnjavu koja je trajala oko sat vremena. Erić je naknadno čuo kako su zarobljenici ubili jednog specijalca.

Erić je pri ispitivanju prošle godine izjavio kako su neki vojnici na farmi bili u crnim kombinezonima, te da su bili pod komandom "nekog Arkana s Pala", dodavši pri tomu da su govorili ekavskim narječjem.

Erić je također ispričao kako su nakon pucnjave neki zarobljenici izašli pred hangar, nakon čega im je jedan vojnik rekao da mogu reći nešto ako žele, na što je jedan od zarobljenika zatražio vode.

"Nakon toga se samo čula naredba ´Pali!´, te rafalna paljba koja je trajala oko pola sata." - stoji u Erićevoj izjavi.

Erić je, također u jednoj od svoji prošlogodišnjih izjava danima istražiteljima SIPA-e, kazao kako je istoga dana vidio grupu od desetak muškaraca kako s podignutim rukama iza vrata dolaze iz obližnje šume. Dvojica muškaraca iz grupe koja je također odvedena do hangara, bila su ranjena.

Svjedok je također izjavio kako je na putu prema bosanskohercegovačkom mjestu Sandići vidio grupe vojnika naoružane automatskim puškama i bombama, te da je vidio i tenk kojim su vojnici pucali u pravcu šume odakle su se čuli muški jauci i krici.

Nastavak glavne rasprave protiv 11 optuženih za masakr nad Bošnjacima u selu Kravica zakazan je za 4. srpnja.

Dakle
09-06-2006, 16:51
Mali-Vlajo, hocemo tvoje komentare na ovo, ×××××ne jedan.

to je dokaz da ste
09-06-2006, 19:23
i jedni i drugi "KRSCANI", "HRISCANI".
Srbi su klali po Srebrenici i izmedju ostalog i na Kravici, Hrvati su klaki po Dretelju, Mostaru, Kninu i zajedno ste klali po Bosni - i kao pravi dzilikosi u ime kriza ili krsta klali ste muslimansku djecu i zene..
Gdje je tu razlika! Sigurno su Arkan, Seselj, Milosevic isti razbojnici kao Gotovina, glavas, Tudjman.
Jadan je bosanski svijet. No, ide vrijeme i nosi breme...!

Glupane jedan
09-06-2006, 19:30
A kad su vas hrvati naoruzali vi se okrenete prema njima. Idite u ××××× materinu, muslimanske svinje. Pogledaj sto radite sada po svjetu, svinjski izrodi.

Ti mora da si
09-06-2006, 19:47
udaren u glavu, ovo sto ti je covjek napisao samo je "mala istina" mjereno o stvarnim zlocimima koje ste i cinili jedno drugom, bratski, zajednicki, kao isusova bratija. I zajednicki ste klali muslimane, zidove, cigane.Ustase vise zidove i cigane( ali i dovojlno muslimana!), a cetnici vise muslimana (ali zidova i cigana isto tako dosta).
Dobro ti kaze covjek, ide vrijeme nosi breme. Oko protagonista vaseg novijega vremena sve se vise brinu mjerodavni u svijetu i sve se vise teretite medjusobno. Ali klali ste bezobzirno,
u ime crkvi, biskupa, prota..i to cete platiti - skupo!!

Ma idi
09-06-2006, 21:12
i ti u pizdu materinu, ×××××ne jedan.
Ti niti ne vidis sto muslimani rade po svijetu u ime ×××××× ALAHA??
Bezi bre cigo u ×××××.

sompompirovi
10-06-2006, 10:26
Gdi bi bili da ovoga bilo nije???

http://www.hic.hr/ratni-zlocini/masovne%20grobnice%20u%20RH/masovne%20grobnice%20u%20RH%202001-2005.jpg

sompompirovi
10-06-2006, 10:27
http://www.hic.hr/ratni-zlocini/masovne%20grobnice%20u%20RH/masovne%20grobnice%20u%20RH%201998-2000.jpg

sompompirovi
10-06-2006, 10:28
http://www.hic.hr/ratni-zlocini/masovne%20grobnice%20u%20RH/masovne%20grobnice%20u%20RH%201995-1997.jpg

sompompirovi
10-06-2006, 10:29
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">2110 žrtava u 141 masovnoj grobnici

S nedavno otkrivenom masovnom grobnicom u Okučanima, u kojoj su pronađeni posmrtni ostaci 15 civila ubijenih još 1991., zaokružen je popis od 141 dosad otkrivene grobnice u Hrvatskoj. To, na žalost, nije posljednje otkriveno stratište, jer se još traga za 1149 nestalih.
Svjedoci

Oni se po međunarodnim konvencijama vode kao nestali, ali ovdje je riječ o zarobljenima i potom ubijenima. Njihova je sudbina poznata, nju sigurno netko zna tko je bio na tom prostoru u vrijeme kad su pogubljeni. Samo treba pronaći mehanizam kako potaknuti svjedoke da progovore i otkriju mjesta gdje su pokopani kaže Ivo Pšenica, predsjednik Saveza udruga obitelji zatočenih i nestalih.

Osim 141 dosad otkrivene masovne grobnice, pronađeno je i 1200 pojedinačnih grobišta u kojima su bile zakopane jedna ili dvije osobe. Naime, masovnom grobnicom smatra se mjesto u kojemu su zakopane tri ili više žrtava.
</font>

MUJAGA
11-06-2006, 09:52
konjusari i opancari - igrali ste se, nakon vise od 1000 godina, krizarskih ratova, sa blagoslovom obiju crkava...

Nakon
11-06-2006, 13:26
što je glavni državni odvjetnik Mladen Bajić nedavno posjetio Sarajevo, pa je nakon njega u glavnom gradu Bosne i Hercegovine nekoliko dana boravila i istražiteljska skupina sastavljena od djelatnika USKOK-a i Ministarstva unutarnjih poslova, bosanskohercegovačke vlasti pokrenule su predistražne radnje u vezi sa sumnjom da je Vice Vukojević, umirovljeni brigadir HVO-a i aktualni sudac hrvatskog Ustavnog suda, 1993. godine sudjelovao u silovanju jedne Bošnjakinje iz Stoca koja je bila zatočena u HVO-ovu logoru Vojno kod Mostara.

S obzirom da zagrebačke i sarajevske policijsko-pravosudne institucije tokom proteklih godina nisu prikupile nikakve dokaze o Vukojevićevim silovateljskim aktivnostima u hrvatskom koncentracijskom logoru blizu Mostara, a nisu ih ni mogle skupiti jer ih nisu ni tražile, prvi korak o razotkrivanju Vukojevićeve ratne epizode u Hercegovini moralo je biti privođenje ljudi koji znaju što se zbivalo u Vojnom i od kojih se neki, skupa s ustavnim sucem, spominju u svjedočanstvu silovane Bošnjakinje iz Stoca, koje je izvorno objavljeno u knjizi Saveza logoraša BiH, pa ga je nedugo potom, godine 1999., prenio Feral: tako su u ponedjeljak u Mostaru uhapšeni Marko Radić Maka, Damir Brekalo i Dragan Šunjić, trojica glavnih ljudi u logoru Vojno.

"Ja sam kao mlada djevojka, studentica, Bošnjakinja, u logoru Vojno više puta silovana", svjedočila je zatočenica iz Stoca. "To zlo i poniženje činili su mi trojica ustaša. Jedan od njih bio je zapovjednik stožera HVO Marko Radić Maka. Drugi je bio Mario Mihalj, a treći Vice Vukojević, sabornik u Saboru Republike Hrvatske. Do kraja marta 1994. godine, do razmjene i oslobađanja, desetak puta me je silovao zapovjednik Marko Radić, Maka, a Mario Mihalj najmanje dvadesetak puta, uvijek mi govoreći 'da me čuva od starih i debelih ustaša', jer su se Maka i Vice Vukojević, kako kaže, bili dogovorili da insceniraju moju pogibiju od granate, od metka sa naše strane, da me zatim utope u Neretvi, da me ubiju i tako me se riješe."

Živi štit

Radić, Šunjić i Brekalo nisu, međutim, uhapšeni primarno zbog "slučaja Vukojević": njihova imena nalaze se na popisu koji sadrži dvadesetak osoba, a koji je haaška tužiteljica Carla del Ponte u veljači ove godine predala bosanskohercegovačkom tužiteljstvu, zahtijevajući da ih se što hitnije procesuira zbog prilično utemeljenih sumnji da su sudjelovali u ratnim zločinima nad Bošnjacima u Mostaru. Marko je Radić, naime, bio komandant Prve bjelopoljske bojne HVO-a, u čijoj je zoni odgovornosti bio logor Vojno, dok su Brekalo (koji se do pokrštavanja zvao Emirom) i Šunjić bili glavni nadzornici logora u kojemu je, prema bošnjačkim izvorima, ubijeno najmanje petnaestero ljudi, u kojemu su logoraši premlaćivani, silovani i izgladnjivani, te iz kojeg su Bošnjaci odvođeni na prve borbene linije da budu HVO-ov živi štit: na taj je način, po istim izvorima, poginulo tridesetosmero ljudi.

Radić – koji je tokom rata bio jedan od najmoćnijih ljudi u Mostaru i kojega se nerijetko znalo vidjeti u društvu s Vukojevićem, Bajom Soptom, Tutom Naletilićem i Štelom Martinovićem – moć je zadržao i u poraću, pa je – osim bavljenja reketom i iznudama – u veljači 1997. predvodio grupu policajaca koji su pucali na Bošnjake što su krenuli u obilazak groblja u Liska parku, kad je jedna osoba ubijena a dvadeset i tri su ranjene, te je navodno sudjelovao i u neuspješnom atentatu na nekadašnjeg evropskog upravitelja u Mostaru Hansa Koschnika. Hapšenje je dočekao na položaju predsjednika Udruge dragovoljaca i veterana HVO-a Herceg Bosne.
////////
Ajoooj, bog te mazo, al su Govnoljubi silovali muslimanke, i to ne bas obicno Govnoljubi, ajoooooj!!!

Citas li ti ovo VGSe?

Ima jos:
11-06-2006, 13:28
Pritvaranje navedene trojke, kako rekosmo, izvorno nije inspirirano nanovo oživljenom pričom o silovatelju Vukojeviću, ali je Bajićev posjet zasigurno ubrzao akciju bosanskih sigurnosnih službi i tužiteljstva, a pritom nema sumnje da će trojica utamničenika biti detaljno ispitivana o Vukojevićevim posjetima Vojnom i onome što je dotični radio tokom tih posjeta. Feralovi dobro upućeni sugovornici iz Sarajeva i Mostara procjenjuju da je od Make Radića, koji spada u sam vrh hercegovačke ratne mafije, teško očekivati kajanje i iskrenu ispovijed na temu Vukojevićeve uloge u mostarskim ratnim zločinima, no ponešto je drukčija situacija s drugom dvojicom uhapšenih: za razliku od Radića, koji je najveći dio vremena ipak provodio na ratištu i povremeno je dolazio iživljavati se na zarobljenicima, Brekalo i Šunjić stalno su bili u Vojnom i sasvim sigurno znaju tko je i kakvim poslom dolazio u logor, a usto nemaju osobitih razloga da bilo koga štite. Odluče li se za spašavanje svoje kože, suca Ustavnog suda – koji je ranih devedesetih volio izjavljivati da u Hercegovini on "sviša i obiša", to jest: gospodari životom i smrću – mogle bi stići ozbiljne nevolje.

Mračne figure

Prema našim informacijama, Vicu je Vukojevića prilično razbjesnio Bajićev angažman na rasvjetljivanju "slučaja Vojno", a razbjesnio ga je zato što dobro zna da glavni državni odvjetnik ne bi ni prstom mrdnuo bez suglasnosti premijera Ive Sanadera. Vukojević isto tako dobro zna da se domaće tajne službe ne bi bez premijerova odobrenja nanovo bavile starim špijunskim izvještajima koji govore o vezama ovog ustavnog suca s hercegovačkom ratnom mafijom čiji su najistaknutiji pripadnici ili u Haagu ili su u Zagrebu legalizirali svoje poslove i žive kao smjerni i utjecajni građani: jedan od takvih izvještaja jest i onaj što je nastao u HIS-ovoj obavještajnoj operaciji "Barakuda", čiji je idejni otac bio Josip Perković, a glavni operativac, danas pokojni, Veselin Marinov. U "Barakudi" su, inače, navedeni Vukojevićevi posjeti logoru Vojno i susreti s Makom Radićem, kao i priča o silovanju bošnjačke zatočenice iz Stoca.

E sad, obavještajni i paraobavještajni kuloari skloni su ovakvom tumačenju: inzistiranjem na Perkovićevoj umiješanosti u udbašku likvidaciju Stjepana Đurekovića u Njemačkoj, Vukojević i njegov glavni izvršitelj Bože Vukušić osvećuju se nekoć moćnom špijunu zbog "Barakude", dok Perković i njegovi navodni zaštitnici u državnom aparatu ponovnim otvaranjem priče o mostarskom silovanju uzvraćaju Vukojeviću za poticanje istrage u Njemačkoj. Možda u ovim špekulacijama ima i ponešto istine, no njima se nije uputno puno baviti zato što su puštene u optjecaj da bi se pokušala relativizirati Vukojevićeva uloga u hercegovačkim zločinima i Perkovićev udio u udbaškim likvidacijama, a takva vrsta relativizacije nije ništa drugo doli opstruiranje nastojanja da se otkrije puna istina o ovim dvjema mračnim figurama hrvatske prošlosti i sadašnjosti.

//////////////
Ovo je STRAVA I UZAS!!! :( :( :(

grgivoje i vgs
11-06-2006, 19:17
sigurno su govnoljubi silovali muslimanke zbog "srpske posasti" kako kaze ona smrdljiva povracotina iz Svedske! :))

jeli tako VGSe bre bre bre? :))

a pitanje nasem pesniku grgivoju iz Kenjade - de grgivoje kazi ti nama lepo, jesu li i ovi govnoljubi koji se pominju gore bili u "tenisicama", ili su se "tenisice" upotrebljavale samo u "Srpskim slucajevima"? :))

sta su govnoljubi koristili dok su se izivljavali nad muslimanima grgivoje? jesu li bili bosi? ili su imali japanke na nogama? :))

kazi nam esope.......leba ti! :smile06:

govnoljubi u .......
11-06-2006, 22:27
...japankama!!!!! :))

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!! !!!!! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Kolega, meni
12-06-2006, 00:06
je najzalosniji Vreca Govana iz Svedske.
Sta god pokusa pokazati dokazati, odmah potom ga klepi stvarnost pa labrnji.

Jesi li primetio da mu niko ne odobrava.
I muslimani ga docekase na noz.

Otkud njemu kredit, ili bilo kome sa druge strane da se nesto zgrazava nad zlocinima one prve?

Hajde, Vreco Govana, nastavi. Ja trenutno imam tarijala da ti pariram kad hoces i koliko hoces, narocito ovih dana. Jedino ti ne mogu parirati u glupoci, tu ti skidam kapu.

VGS SSRSU
12-06-2006, 01:13
Ma kolega, svi su bre procitali tog bolesnog majmuna, naravno da mu niko nista nece odobravati, osim on sam sebi! :))

Secas li se vremena kada je ta ××××××tina dogmizala do foruma i pocela da svojim kontaminiranim i bolesnim mozgom prodaje neke tabele i studije po forumu?
I tada su se svi sprdali sa budalom i ismijavali ga, cak i njegovi Hrvati! :))

........

Vreco Smrdljivih Govana iz Svedske, ne odgovori ti meni ........ jeste li silovali i masakrirali muslimane isto zbog "Srpske Posasti"? :smile06:

Gukni usrani golube bre bre bre! :smile06:

bosnjak*
12-06-2006, 04:13
Sada su braca po ludoj glavi.××××a takvu bracu , kada se neprestalno kolju sta onda misle muslimanima , mani se stonske brace vidis da je i Bog digo ruke od njih.
Prije rata su neki stari pripovidali dolaze zla vremena ,udarice brat da brata i eto ti najkrvavijeg rata gdje ce najvise nejac stradati.Znalo se odma na koga se to odnosi da su Srbi i hrvati braca po vijeri , cak su neki govorili , ma neka se tuku ×××× ih samo neka nas obicju a vidis da je bilo drugacije prvo su se zakuhali pa onda krenili praviti diobu na tudjem jer su smatrali muslimane doslama koji se trebaju vratiti tamo odakle su dosli prije stotina godina.
Vidite da vam nije upalilo a pogotovu hrvatima kojima je zilila guzica na cijelu bosnu pa su htjeli da dobiju cijelu i to sa muslimanskom borbom.Prvo su bili sretni sto su Srbi zauzeli skoro cijelu Bosnu kontajuci da ce imati razloga da idu sa Srbima u rat za Bosnu ali da tu izginu muslimani a oni da se rasepure po cijeloj Bosni.Ma poslije ovoga rata mnogi muslimani su postali pametniji i shvatili su odakle bura duva .Srbi jesu goropadni ali ne i zli kao hrvati to ce reci svaki promisljeni musliman koji je bio u toku cijelog ovog krvavog rata.Mi smo bili uz hrvate jer je njihova politika huskala nas na srbe a nikada nismo znali u stvari zasto smo vise bili sa njima kad nismo trebali......

bolan-
12-06-2006, 04:33
koji smo mi smetenjaci bili da nismo znali kome sta treba.Hrvati bi sve oborili na Srbe a sebe bi potpuno opravdali za sve zlocine koje su pocinili a pocinili su ih previse sto se tice muslimana a da ne dodajem te za srbe u Hrvatskoj sto su im radili gore nego hitler , iza hitlera Srba je ostalo tamo mnogo ali iza tudjmana niti jedan sem oni koji nisu smili reci ko su.Nisam ni znao nikakvu razliku izmedju njih jer su hriscani i jedni i drugi , ali sada poslije rata znam da su hrvati najestremniji i veliki lazljivci a Srbi najvece harambase i naivci u svijetu .Hrvati misle manipulisati muslimanima kao sa srbima ali su se zajebali jer iza muslimana bar neko stoji ako iza srba ne stoji jer Rusi su sebicni i gledaju svoj interes a srbe su ostavili na milost i nemilost dok se Rusi bogate na njihov racun , svi im placaju da srbe ne gledaju a rusi ko dileri gldaju ko vise plati neka se klati.Sramota za njih a ne druge.
U svojoj zemlji se nedaju petljati a pitaju se za Srbe da bi mogli izvaliti korist.
Hrvati su sami za sebe mijenjaju partnere ko cigo konje.

uhh
12-06-2006, 05:00
kud nas grah zapade na te proklete prostore . tu ce se uvijek jebada praviti i korist izvaciti na racun drugi a hrvati ce se uvik uzvuci jer su spremni dati guzice bilo kome da izvuku sto vecu korist i uvijek jedno misle a drugo rade.Kad je tudjman govorio o najboljim sujedskim odnosima izmedju nas tad je pripremo najkrvaviji pir sa nama.Bilo je da nas zavade najkrvavije sa srbima da mogu lakse ostvariti svoj san.Evo ja licno nisam imao nista protiv ni jedni ni drugi ali sam uvijek vise njerovao Srbima jer nisu bili dvolicni sta ti misle to i kazu i od njih ti se zna sta te ceka.Mozda su odstupali od nas sto su bili previse direktni pa smo isli uz one koji su drugaciji.
Svi se sada vise boje hrvata jer sa njima nisi nikada na cistini.Ja kzem svojim bosnjacima , jebali vas Srbi jopet ste sa njima dobri , idete tamo njima oni ovamo a RS hoce da odcijepe , kazu ali sa Srbima se zna na cemu smo i oni ti idu prsa u prsa dok hrvati sa ledja ubadaju noz u srce.
Nebi se mi nikada ovako klali sa srbima niti odvajali da nije hrvatske sklopke koju prave radi svoje pohlepnosti i hoce da budu veliki i ako su mali .Drugi put kad izbije rat izmedju njih treba ih pustiti neka pobjedi ko bude jaci jer da sada nije bilo nas Srbi bi ih pregazili kao mrave , kurce se ali da drugi ratuje za njih .Ja mislim da sada huskaju vojvodjane da se odcijepe od njih dok kod sebe sve cuvaju na poznatoj paroli velikog hrvatstva i fratara dok ruju van svog dvorista di stignu da rasture pa ce na kraju kad zavrse sa ratsuranjem srba opet preci na nas jer shejtan nikada ne miruje.

VGSe, citas li
12-06-2006, 12:22
ti ovo?

Hajde bre, otvorio si temu, a sad si pobegao kao ×××××, kao 91.

Hajde blago meni kazi mi zasto su vasi casnici silovali muslimanske, i time se konacno ukljuci u razgovor koji si sam zapoceo, NO?

nije istina
12-06-2006, 15:36
-nije istina da su hrvatski casnici silovali muslimanke , vec je obrnuto .....muslimanke su silovale hrvatske casnike .To vam je prava istina to ce vam reci svaki hrvat koji je posten kao ovi tu sto vise na forumu . :smile16: :smile18:

nije istina,2
12-06-2006, 16:20
e moj posteni hrvatu, koja li si ti ××××××tina, ma moglo bi se reci i da su ustase takvi nespretnjakovici u seksu da ih moraju silovati (SILIRATI) zene, narocito kad su u konc.logorima, i onda trojicu i po 20-30 puta.
Ali ustase i nisu poznati kao jebaci nego kao koljaci.

ne zuri
12-06-2006, 16:48
slabo si ukapirao procitaj ponovo da ti bude jasnije kao i sav rat , koja je njihova strana istine . :))

Mali vlajurino
12-06-2006, 18:09
kad ces se opametiti?
Ili ti ciganski geni to ne dozvoljavaju?
××××te, kako si glup.
Pa ti ces krepati na ovom forumu tako bedasti i bez domovine.
Dakle, idi jos jednom u ××××× materinu, ×××××ne jedan.
Sto tvoj cale u×××× i tvoja brkata keva rodi, mora da je glupo i usrano.

Hrvat.
12-06-2006, 19:10
tko je ovaj? :smile17:
znas li ti neku drugu pjesmu?
dosadan si! :smile17:
jesi vidim hrvat (mrzis Srbe, tko bi drugo mogao bit), ali malo vise inteligencije i pravopisa nikomu nebi skodilo. :smile16:

bosnjak*
13-06-2006, 05:25
sto u nas u Bosni kazu udaren mokrom carapom po glavi pa trabunja bez pameti ,izgleda da sve sto zna da je tu sazeto u istim glupostima na svaki odgovor ista lavez ista ×××××× samo za dan starija.Vlasi ste vi svi i ja ne znam zasto se perete toga imena.

hrvat2
13-06-2006, 09:07
KOLJACI NE ZNAJU PJEVAT. ONI ZNAJU SAMO KLAT.....PONEKI I MALO GANGAT

VGSe bre bre breeeee
14-06-2006, 12:45
VGSe bre bre bre, jeli i ovo jos jedna u nizu UROTA protivu Hrvatske, naravno neistina, jer vi nikoga ni prstom niste takli? :))

Odgovaraj ××××× li ti materina bolesna! :)) Odgovaraj sralo usrano! :)) Odgovaraj forumska sprdnjo! :smile06:

Hehehehehehehehehehehehehehehehehe! :smile06:

Ni reci..
16-06-2006, 00:45
Nista od VGSa - bezi od ovakvih tema lajk oparen jeeeebote Bre Bre Bre! :))

Bosnjak
26-10-2010, 01:14
kud nas grah zapade na te proklete prostore . tu ce se uvijek jebada praviti i korist izvaciti na racun drugi a hrvati ce se uvik uzvuci jer su spremni dati guzice bilo kome da izvuku sto vecu korist i uvijek jedno misle a drugo rade.Kad je tudjman govorio o najboljim sujedskim odnosima izmedju nas tad je pripremo najkrvaviji pir sa nama.Bilo je da nas zavade najkrvavije sa srbima da mogu lakse ostvariti svoj san.Evo ja licno nisam imao nista protiv ni jedni ni drugi ali sam uvijek vise njerovao Srbima jer nisu bili dvolicni sta ti misle to i kazu i od njih ti se zna sta te ceka.Mozda su odstupali od nas sto su bili previse direktni pa smo isli uz one koji su drugaciji.
Svi se sada vise boje hrvata jer sa njima nisi nikada na cistini.Ja kzem svojim bosnjacima , jebali vas Srbi jopet ste sa njima dobri , idete tamo njima oni ovamo a RS hoce da odcijepe , kazu ali sa Srbima se zna na cemu smo i oni ti idu prsa u prsa dok hrvati sa ledja ubadaju noz u srce.
Nebi se mi nikada ovako klali sa srbima niti odvajali da nije hrvatske sklopke koju prave radi svoje pohlepnosti i hoce da budu veliki i ako su mali .Drugi put kad izbije rat izmedju njih treba ih pustiti neka pobjedi ko bude jaci jer da sada nije bilo nas Srbi bi ih pregazili kao mrave , kurce se ali da drugi ratuje za njih .Ja mislim da sada huskaju vojvodjane da se odcijepe od njih dok kod sebe sve cuvaju na poznatoj paroli velikog hrvatstva i fratara dok ruju van svog dvorista di stignu da rasture pa ce na kraju kad zavrse sa ratsuranjem srba opet preci na nas jer shejtan nikada ne miruje.

koga bi srbi zgazili kao mrave? o cem ti pricas?ba da nije Hrvata cijela bi bosna bila srebrenica!