PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ocu monstrumu 13 godina zatvora za silovanje kćeri

Pančevo:
06-06-2006, 15:41
ZAGREB - Muškarac (47) nepravomoćno je osuđen na 13 godina zatvora zbog silovanja svoje osmogodišnje kćeri, rodoskrvnuća, zanemarivanja i zlostavljanja djece, te silovanja supruge i nasilja u obitelji. Prema optužnici 47-godišnjak je lani silovao svoju tada osmogodišnju kćer, dok su u susjednoj sobi bili njegovi 12-godišnji i 13-godišnji sinovi.

Od djevojčice je tražio da ga oralno zadovoljava, a prijetio joj je da će je u protivnom ubiti. Ubojstvom je prijetio i sinovima, prije no što su djeca uspjela polugola i bosa pobjeći te zatražiti pomoć. Djevojčicu je inače posijekao nožem po ruci, i intimnim dijelovima tijela, no ozljede su bile lakše. U trenutku kad se to događalo majka djece nije bila kod kuće, jer su joj sinovi poslali poruku da ne dolazi kući “jer je tata opet pijan”.

Optuženi je u više navrata silovao suprugu. Pri tome joj je govorio da je “to normalni odnos jer sve žene tako žive”. Inače, optuženi je vojni umirovljenik, koji ima problema s alkoholom. No vještaci su ustvrdili da djela za koja se tereti nije počinio zbog alkohola, već zato što je riječ o izrazito agresivnoj osobi kod koje psihička tenzija raste ukoliko se obitelj ne ponaša onako kako on hoće. (ija)

Ispricavam se, opijet ta grijeska na tipkovnici. :(

Citas li ti VGSe? Pa ovo je strasno.

STANJE REDOVNO!
06-06-2006, 18:20
Nasa dezurna forumska ××××××tina nema sta drugo stovani kolega nego da zakljuci: U nasoj Hravatskoj - STANJE REDOVNO! :))
Sve sam GOVNOLJUB do GOVNOLJUBA, sve sam KOLJAC do KOLJACA, sve sam KRIMINALAC do KRIMINALCA, sve sam PEDOFIL do PEDOFILA! :))

Stanje onakvo na kakvo su navikli u toj karikaturi od zemlje! :smile06:

Kako rece za Hrvata ona baba iz vica: CUTI SINE, TO JE SRAMOTA! :smile06:

U picku materinu
06-06-2006, 19:06
alaj si glup mali vlase.

Malesni- Vlajo
06-06-2006, 20:31
××××× ti oca, mater, strica, strinu, ujka, ujnu, sina, kcerku, babu, dida i sve sto ti je u rodu i blizu tvome ×××××skom srcu, cak ××××× i tebe u to posrano cigansko-vlasko dupe, idiote jedan.
Mars u ××××× materinu, govnjaru jedan.

bosanac*)
06-06-2006, 20:39
Ne mogu ada ne ragiram na ovakve ludacke zvijeri koje mogu svoje dijete muciti i izivljavati se nad njim.
Gospodo Hrvati bilo bi dobro kad bi se vi bar pokusali da se borite protiv takve sramote.
Da se ubije jedan takav idijot drugome nebi palo na pamet, a ne jos se stavljate u odbranu i bombardujete publiku svojom kulturom.
Bolje da izglasate za tako sta smrtnu kaznu , vec da zlocince proglasavate pocasnim gradjnima , pa se mnoze ko gliste poslije kise. :smile17: :smile18: