PDA

Pogledaj cijelu verziju : najzgodnije cure 1.a/b/g

znatiželjan
05-06-2006, 17:36
:smile15:
ono, daj pišite koje su vam trebice najzgodnije i najbolje

:smile15:
baš me zanimaju mišljenja- a ××××ga znatiželjan sam

expeirience
06-06-2006, 20:52
Najbolje su Klara i Martina...s bilokojom od njih bi mogo bit...

xyx
06-06-2006, 21:17
klaru duže poznam i cura je super a i zgodna je
a martinu znam malo kraće al isto mi se čini da je cura pre××××na kod nje mi se sviđa to kaj je nekad obučena ful sportski a nekad se tak sredi da izgleda ko neka druga osoba ma pravi komad
a klara je isto prezgodna i obadvje imaju stila

aha...
07-06-2006, 18:37
pa da... martini dođeš i odma ju imaš... ona je laka treba... mislim, draga moja, niti jedno drugo ime nemreš steći osim toga jer si takva... daj malo uspori, to ti je moj savijet. znam da me budete sat svi popljuvali kaj sam rekla istinu, al je tak...

frendica
07-06-2006, 19:51
vjeruj mi da nije laka i svaki se dečko mora potrudit da ima nešto s njom
ona kad je s nekim onda je s njim i nikad ne vara nit niš
od kad je tu imala je par dečki i nit jedna joj veza nije trajala kraće od 2 mjeseca

frendica mi je i znam sve o njoj i stvarno mogu reć da je cura fenomenalna i kaj je u tom loše ak ima dečka?!?!?!?!?! da nisi ti ljubomorna kaj te nitko neće?!?!?!?!?!?!

GFGV
07-06-2006, 21:15
MA NE,ONA UOPĆE NE VARA,MA KAKVI!!!!!!SVAKU SUBOTU IMA DRUGOG,A S JEDNIM HODA,A S DRUGIM SE VUCARA!IZGLEDA DA SE CURA MALO DOŠLA POKAZIVATI IZ ZAGREBA,KO DA MI NEMAMO DOBRIH CURA(A I NIJE BAŠ BOG ZNA ŠTA)!I SAD ĆETE JU VI OPET OBRANITI,A SVI ZNATE DA GOVORIM ISTINU!CURA JE FULL UMIŠLJENA I HOĆE SI SA SVIMA BITI DOBRA,A NE ZNA ODRŽATI PRIJATELJSTVO!

*martina
07-06-2006, 21:28
joj kaj ×××ך kad pojma nemaš
briga mene kaj ti tu sad pričaš jer nije istina... imam dečka i super mi je s njim i nema šanse da ga prevarim
a zašto subotom ne bi smjela plesat s nekim il popit cugu? gle, to nisu tvoja posla
i još nešto- pojma nemaš o meni i mom životu i zato molim te šuti
ak imaš nekih problema, obrati mi se osobno a ne preko ovog glupog foruma

a inače- dajte prestanite pisat o meni i nađite si drugu zanimaciju, kaj vas boli ××××× za moj život
tko ne želi sa mnom imati nikakva posla nek se makne to nije moj problem

imam frendove koji su zakon i za frendicu mi ne treba neka ljubomorna krava (kao ti gore)
tko me poznaje, neće te slušat

kiss svima s gelendera i hrvačima :))

ISTINA------
09-06-2006, 19:39
Joj kaj samo pišete o par cura koje su svi već istrošili.... ima i boljih!!!

*L*e*j*l*a*
24-06-2006, 14:19
A, KAŽE .........

ima ih
24-06-2006, 17:46
iam u 1g komada i pol

slažem se s istinom
25-06-2006, 10:31
Tak je. Kaj kad pitate za zgodne cure pojave se Klara i Martina ko da nema puno boljih cura koje se ne troše sa svakim i drže malo do sebe
...ali one nisu zanimljive...
:smile15: :smile12:

ukh
25-06-2006, 20:38
ima ih još koje se troše samo tak...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!