PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bez Crne Gore - ušteda

ekonomist
29-05-2006, 00:09
Budžet Srbije biće rasterećen, tj. uštedeće oko dve milijarde dinara otcepljenjem Crne Gore. Za troškove Skupštine SCG izdvajano je 529 miliona, za kabinet predsednika Marovića 64 miliona, a za Generalni sekretarijat SCG čak 625 miliona dinara. Osim ovih podataka, Novosti podsećaju i na sledeće: da će država Srbija od 24 dosadašnje stavke koje je plaćala iz srpskog budžeta u zajednički, sada imati obavezu da plaća svega 7. Novosti nabrajaju koje sve institucije odlaze i koliko je iznosio godišnji trošak za njih u dinarima.

@@@@@@@
bujrum

A joj sto ce biti praznih vila na Dedinju, u ××××× materinu!

ekonomist skolovani
29-05-2006, 06:50
kolega prema tvome moralo bi sada u srbiji izbiti blagostanje, ali kladim se izbice nered.ppocece i crnogorci da vas jebu ko sto su vas jebali hrvati.
vile na moru prodavacete bud zasto glavom bez obzira jer imate dalmatinska iskustva za sobom. Wto ni vasa,kako vi kazete, najbliza braca ne mogu i nece sa vama. mora da ste ××××n narod. ko svabe, amerikanci.
kuku lele!

Ahaaaa
29-05-2006, 09:10
samo se ti nadaj da ce doci do sukoba izmedju Srba i Crnogoraca.
Malo ces popricekati.

Nema rata, nema ni Hrvata.

Ahaaa
29-05-2006, 12:04
Nema srba, pa nema ni govana.

sompompirovi
29-05-2006, 13:33
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Blagostanje, Svicarska je uskoro u Srbiji!

Svi su problemi sa konacnim oslobodjenjem rijeseni!!!

Lova ima sad SVA da ostaje u Beogradu!

VELIK RAZLOG DA SE SLAVI!!</font>

Da zakljucimo,
30-05-2006, 06:30
dzaba se nadate.

Nema rata, nema ni Hrvata.

Da pojasnim:
1) Nema napada na kasarne SiCG,
2) Nema napada na Srbe,
3) Nema poljana za Srbe,
4) Nema logora za Srbe,
5) Nema streljanja (kao u Gospicu),
6) Moze nesmetano da se putuje,
7) Nema pretnje Srbima, nema galeme, nema histerije, nema nacionalizma, nema fsasizma
8) nema otpustanja Srba sa posla,
9) Nema poteza na precac, pre nego sto medjunarodna zajednica prizna odcepljenje (recimo poziva armiji da se povuce)
......
(pa mogao bi ovako do sutra da redjam)

Ukratko, sve mirno i civilizovano.

Koja razlika!

E sad, ja znam sta vi prizeljkujete.
Mozete samo gristi sopstvena muda.

Nekako se potrefilo, sasvim slucajno, u isto vreme da se razotkrivaju vase prljavstine 90/91 i ovaj referendum.
Jedino corav ne moze nista da primeti.

Idemo dalje, bas se mozaik slaze za jedan fin zakljucak. :)

Nerma
30-05-2006, 10:16
Vukovara
Zadra
Gospica
Siska
Sibenika
Osjeka
Vinoovaca itd, itd...

Nema Sarajeva...Srebrnice, Omarske, Keraterma...

Nema 94,2% za samostalnost, nema 62,5% za samostalnost kao u BiH, nego 55,5%, sasvim dovoljno...

itd, itd

Da ali to tek poslije NATO pedagogije VSG-u(P)...

U pravu si,
30-05-2006, 12:12
bas sam smetnuo sa uma.
Dobro, ispravljam se.

Nema likvidacija Srba kao sto je bilo u Vukovaru (Mercep), Zadru (kristalna noc - vandalizovanje srpskih radnji, paljevine, hapsenja, streljanja); nema streljanja srpskih civila kao sto se desilo u Gospicu (Norac), Sisku (Brodarac), Osijeku (Glavas).

Jesi li sad zadovoljan?

Da imas i malo mozga u glavi, zaobisao bi Gospic vas "ponos".

Sve ono sta sam naveo gore, desilo se pre intervencije JNA i otvorenog rata, i pre vaseg priznanja od medjunarodne zajednice.
Prema tome, ne seri sa Sarajevom, Srebrenicom. To su dogadjaji koje su se desile u ratu.
Ako nemozes da mi repliciras, ne moras ni tako bez veze, tek da nesto kazes i da tvoja bude poslednja.

Medjutim, ako
30-05-2006, 12:29
se vratimo naslovu, na moju tvrdnju koju niko ziv ne moze pobiti (rasterecenje drzavnog aparata), reagovao si kao idiot. Sta hoces da kazes, da nije tacno sta sam napisao u prvom postu?
Pa naravno, nema vise federalnog predsednika, raznih federalnih ministarstava, dodeljenih vila na koriscenje, dnevnica za putovanja po belom svetu - ceo jedan aparat se gasi sa njim i trskovi koji ni u ludilu nisu bili mali.
Jesam li nesto slagao ili preterao???

Ne seri Srebrenicom?
30-05-2006, 12:35
Kako je Srebrenica bila naoruzana, trebalo je Mladicu i njegovoj bandi, skoro 2 godine da razbiju taj obrambeni zid.
Dakle, radi toga, srebrencani nemaju pravo da se bune, plus, koji ××××× su radili na srpskom teritoriju?
Jelda, Mali-Vlajo, to hoces da kazes?
Jebalo ti magare kevu, zbilja si ××××××.

Daj nam
30-05-2006, 12:52
nas debilini VSG(P), JOS jednom kazi, onako GLAAAASNO... gdje se je rat odvijao? (Na cijem teritoriju),
Ko ga je zapoceo?
Ko je razbijao sve zivo... dok Hrvati nisu uspjeli osvojiti tih nekoliko kasarna, koje su im inace zarobile svo oruzje HR teritorijalne obrane...
...I Hvala bogu, da smo imali Norce, Glavase, Mercepe, Brodarce itd...da su uspjeli pocistiti petu kolonu...

I Hvala bogu da smo glasali 94,2% za samostalnost...DOSTA prije nego ste vi poceli pucati (Naravno kad ste nas POTPUNO razoruzali)...

Sta hoces VSG-u(P) reci, daj vec hednom POTPUNO RAZJASNI... STA

...da smo vas mi napali??? U HR? sa Seseljem, Arkanom, JNA ?? ´Nekim bradatim, smrdljivim pijanicama??

STA - POJASNI vec jednom...

Pa naravno
30-05-2006, 14:21
da niste mogli izazivati rat na Madagaskaru, jos manje u Srbiji. To ste mogli samo kod kuce.

Samo polako, istina polako ali sigurno izlazi na videlo.

Prizeljkujete rat u Crnoj Gori. Taj film necete gledati.

Zamisli nas
30-05-2006, 14:59
VSG-u(P)... izazvali mi rat KOD KUCE, a vi nam dosli pomagati da se smirimo??

I...na kraju vas zadesi, sta vas zadesi... NATO pedagogije, Kosovo, CrnaGora... pa uskoro Vojvodina, Sandzak... i ZAMISLI, Vise ne ratujete...
Sve dajete ... dovoljan referendum i GOTOVO, 55% dovoljno...

Koliko ce postotaka da bude u sandzaku VSG(P)?? 50,5%??...DOSTA! Zar ne?

Mile-Govnjaru
30-05-2006, 16:23
Idi na srpski forum i seri na njemu kpliko hoces.
Koga boli kita na ovom forumu za srbe i crngorce?
Ididte svi u ××××× materinu.

sompompirovi
30-05-2006, 21:25
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Što je najteže u našem porazu? To što mu nema kraja, što se propadanje nastavlja? To što nam se Havijer Solana u ime EU povremeno obraća novinskim tekstovima koji su intonirani poput saopštenja uprave u zavodima za retardirane?
Ne. Najteže je to što poraz odbijamo priznati. To što se ovdje ne pravi razlika između onoga čega se treba stidjeti i onoga čime se valja ponositi. To što se ovdje najveće zablude sistematski proglašavaju za dogme, zločinici promovišu u svece a brane se jedino ideje koje valja sa stidom napustiti.

Zbog svega toga, Evropa za nas nije nešto čemu se "možemo nadati". Ona je ogledalo kojem istovremeno zavidimo i mrzimo ga. Ogledalo u kojem se ogleda istina o nama, naš pravi lik. U koji odbijamo pogledati. Jer, samo dok ne vidimo imaćemo najvećeg pjesnika, najboljeg fudbalera i najčasnije i najhrabrije ljude. Cijena naše veličanstvene predstave o sebi samima je sljepilo i tupost. Tu cijenu smo ne oklijevajući mnogo puta platili. Vidi li iko razlog zašto je ne bismo platili ponovo?
</font>

Cuj, po VGSu
30-05-2006, 23:59
suverenost i sopstvena teritorija znaci da se moze raditi sa pripadnicima drugog naroda sta ti je volja - da ih koljes, odvodis na streljanje, izbacujes sa posla.

Ma NE MOZE, BR BRE BRE.

To je mozda moglo da zavrsetka hladnog rata, sad te Veliki Brat gleda, proziva i zavrce usi.

Suverenost neke zemlje, u tom smislu, je istorija.

Nego imam jedno origanlno misljenje o tebi, izgleda Hrvata. U stvari, niko te nije tako umeo zestoko naruziti kao Hrvati:

"Ti da imalo znas razmisliti vidio bi da sam sebe prestavljas teskom budalom i kompleksom, bilo bi ti bolje da se bavis kao uzgajivac tukaca ili mula ,,;mozda bi se tu bolje nasao vec da tu dezuras i prepires se sa duplo madjim svijetom , dok tvoja generacija voda unuke po parku i docika zetove i nevjeste ,,; daju im primjer zrelog i talentiranog ponasanja, ti mlatis praznu slamu .
Sto si ti od toga vec ko neka skuta koja se smuca po forumima da bi ubijala dosadu u zadnjim godinama svoga zivota, mislis da ce ti netko dati priznanje tvojoj ludosti i gluposti sa kojom se boris bez ikakvog smisla. "

HAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAA
HAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA

Autoru, ol tambs ap bre bre bre

bre bre bre
31-05-2006, 00:04
alaj si glup bre bre bre mali vlajo

mene zanima
31-05-2006, 11:20
kako neko moze gutati tolike bljuvotine, odnosno TOLIKE ISTINE o svojoj matici, a da ju on i dalje brani svim (skromnim) sta posjeduje u glavici, bezrezervno... Da se toliko ludjacki lomi da vrati poneki udarac, a dobije 50 vecih nazad...

Da i dalje ne prihvaca poraz - i to NA SVIM!!! frontovima: politickim, vojnim, ekonomskim...SVIM...

SVI (koji su mogli) su pobjegli od toga epicentra zla i ludila.

Dok ste vladali "nasim prostorima", mogli ste se ponasati kao na Kosovu, HR, BiH...pa i CiG.... hapsiti, ubijati, napadati, rusiti, rastjeravati, silovati... asd ste SAMI!! Jos Sandzak, pa Vojvodina... a sta poslije???

Znas usprkos svemu, lijepo je nabijat po tebi... tako izdrzljivo i pozrtvovno kupis batine... UHHH...

Bla bla bla
31-05-2006, 14:06
truc. Nista konkretno, samo tandrce nas VGS jedno te isto kao Svaba tralala.

U kojoj si sad fazi? Jesi li se smirio od jucerasnjeg popizditisa, BRE BRE BRE???

HAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAA
Al te guzimo, pa to je strava!

Ako ako, ja sam uvek tvrdio da budalu treba jebati.

Tako
31-05-2006, 19:45
i tebe treba naguziti, mali klokane.

ekonomist skolovani
31-05-2006, 20:17
ne ××××te se i ne odugovlacite priznanje Crne Gore. Lovu, kao odstetu, na koju im,ate pravo, nikad necete dobit, jer CG nema love. A nemojte je ljutit, jer oni ce svakako prije nas u EU, i kad mi dodjemo na red,u EU se ulazi samo sa 100% potvrdnih glasova, sjebat ce nam znanje. Dakle oprezno, pristojno pognutih glava, kao i uvijek u povjesti, ovaj put sa Crnom Gorom!
Pamet u glavu, s njima se ne moze kao sa Bosnom.

muz prez grunta
31-05-2006, 23:10
Kak se meni cini, Srbija bi danas bila Balkanska Svicarija da nije morala 80 leta rintati za se te druge lencine, kao te Bosance, Slovence, Rvate, Crnogorce, Kosovare i Makedonce. Viste kak buju sada samo od usteda zasparali vise penez neg kaj su ti huncuti bili vredni.

Ajde, vuzgi Jankek vrag te skelil, cug za EU bu vec opet dose zutra.

Napred nasi bezeee.