PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomozbog, braćo Srbi

Msgr. Marin Barišić:
28-05-2006, 14:30
RUŽENA RUKA - MISNO SLAVLJE PORED CRKVE SVETOG SPASA U CETINI

Msgr. Marin Barišić:
Pomozbog, braćo Srbi
VEŽU NAS VJERA I DOMOVINA Puno toga nas veže, veže nas ovo sveto tlo, ova domovina, kako je to lijepo rekao Nikola Tesla. Veže nas i vjera - istaknuo je splitsko-makarski nadbiskup.

--------Pljesak odobravanja-----------
Nakon što se prolomio pljesak odobravanja, nadbiskup je nastavio:
— Ovo nije protiv nikoga, ovo slavlje je ispružena ruka prema prošlosti, ali i prema budućnosti, ispružena ruka prema svima. Ne želimo da nas povijest udaljava i da bude balvan na putu u našu budućnost koju želimo graditi zajedno. Puno toga nas veže, veže nas ovo sveto tlo, ova domovina, kako je to lijepo rekao Nikola Tesla. Veže nas i vjera - istaknuo je splitsko-makarski nadbiskup.
Na taj način je msgr. Barišić pokazao kako spora oko crkve sv. Spasa zapravo ne bi trebalo biti. Naime, ovu crkvu koja se nalazi nedaleko od izvora rijeke Cetine svojom smatraju i katolici i pravoslavci, premda su arheološki stručnjaci, pogotovo Stjepan Gunjača nepobitno utvrdili da se radi o predromaničkoj kršćanskoj starohrvatskoj crkvi iz 9. stoljeća koju je podigao župan Gastika.

---Brojni dužnosnici nazočili slavlju---
Misno slavlje pred crkvom svetog Spasa/Joško ČELARUsprkos tome što je i utemeljitelj srpske arheologije Miloje Vasić gradnju crkve smjestio u isto razdoblje, pravoslavci tvrde kako je crkvu za njih koncem 14. stoljeća sagradio bosanski kralj Tvrtko Prvi.
Koncelebriranom misnom slavlju u subotu nazočili su i brojni predstavnici državne i lokalne vlasti na čelu s ministricom pravosuđa Anom Lovrin, županom šibensko-kninskim Dujom Stančićem, gradonačelnicama Šibenika i Knina, Nediljkom Klarić i Josipom Rimac, gradonačelnikom Vrlike Ivanom Ćorićem te brojnim saborskim zastupnicima.

//////////////////
Eh, Sveti Spase, sto te Turci 1523. ne dokrajcise i ne ostavise ni kamen na kamenu pa tako spase jadni srpski narod tamo.
Ovako vekovima glozenje oko jedne oronule zidine.

Nalazi se u sred
28-05-2006, 14:40
pravoslavnog groblja:
http://www.sinj.com.hr/galerija/displayimage.php?pos=-1

nadnadbiskup
28-05-2006, 17:42
e moj nadbiskupe splitsko-makarski!
Makar ti bio i nadbiskup, evo:
danas je sveti otac u Ausschwitzu!
(ne hrvatski Jasenovac!) i glumi brigu, prodaje tipicno crkvenjasku maglu, umjesto da pita zasto smo mi katolici klali, zarili, palili, otimali, silovali,mucili..
Ne ide!Ali evo ti razloga nadbiskupe, pa propovjedaj narodu, ako si Krist, a ne samo crkvenjak, za placu.
1941 su Njemci napali Poljsku! Onda jedan mladi SS-ovac zarobio jednog poljskog partizana i stavio ga pred zid da ga strelja ( on katolik i partizan katolik!)Onda se umjesa Bog i rece da SS-ovac ne treba da ubije partizana jer ce taj jednog dana niti papa u Rimu. SS-ovac odgovori:" u redu ali pod uvjetom da mu ja budem nasljednik!" Danas je skoro 65 godina proslo. E de pogodi, nadbiskupe, kako se zvao SS-ovac.Danas se drugacije zove i zna zasto.

Jebi
28-05-2006, 18:01
srbe
i stavi ih na vrbe.
××××× im materina ciganska.

Sveti Sava
srpska slava
svaki srbin
×××× samog sebe.

Posrani guzicarski opancarski olos.
Krepao vam Sv. Sava

A kakva
28-05-2006, 19:12
"BRACO Srbi"??? ...Toga jos dugo biti nece...

Taj pojam, prostor, povjest, je DEFINITIVNO u izumiranju i bacanju u ropotarnicu povijesti...

"...bio jednom jedan lud narod, ne nekom cudnom i ne potpuno idetificiranom mjestu, u jednom meidentifiranom vremenu...NESTAO"

Erazmo
28-05-2006, 21:19
Dragi 'nadnadbiskupe', kako odnedavno znam kako na ovom mjestu povijesna potkovanost nije dobrodošla, pače&štoviše je irelevantna, onda neću puno ispravljat krive Saint Lawrence, tek - 1941. Poljskom je već 666 dana harao izvjesni generalni guverner Hans Frank (gle čudnog li prezimena za jednog nacistu!). Negoooo...mene je ljudska glupost oduvijek oduševljavala na neke...mda perverzne načine. Naprimjerprimjera nekoliko godina prije napada na Poljsku 1.9.1939., na upit jednog novinara o dosezima šjor Hiky-a (poznatijeg kao Adolf), jedan kardinal je odgovorio otprilike:'...ma daaajte gospodine, pa taj neće izdržati ni godinu dana na mjestu kancelara'. Kad mu je isti novinar isto pitanje ponovio usred Drugog svjetskog klanja, ovaj mu je uz smješak odgovorio: '...ma daaajte gospodine, pa tad još nisam bio..nepogrešiv'. :smile15: :smile07:

E moji Cetinjani,
29-05-2006, 01:37
cuvajte se cike sto slatkise deli.

Kakva misa u sred srpskog sela???

To je isto kao da Srbi organizuju neki sabor u sred madjarskog sela u Backoj.
Jedino bi se moglo nazvati provokacijom.

nadnadbiskup
29-05-2006, 16:59
Opcenito je tesko kazati (t)ko je kurvin sin. Ali ovdje se ne radi o kurvinom sinu nego o jednoj od mnogih papinskih legendi. Naravski ova je najneprihvatljivija, ali tu je.
Novi papa je stari fasist...!

slazem se
29-05-2006, 23:40
potpuno.

podbiskup
31-05-2006, 09:45
Nadnadbiskupe pogodio si nadbiskupa monsignora ( kakva li je to titula u jednom laicistickom drustvu, bar prema zakonu!) Marina Barisica bas dobro. Usutio se katolik... ni rijeci vise..
Dobro je s vremena na vrijeme i vuku pokazati zube. Vuk je jedinica u coporu, kao jedinica nemocan, kukavica,zavidan,gladan....

podbiskup
01-06-2006, 14:49
nadbiskupe, bre, kako si se usutio!
Kao kukavica nisi trebao poceti sa katolickim provokacijama, kad kao celibaticar ( bar zvanicno ) nemas i ne smijes imati jaja ni za jednu prepirku, koju si najprije trazio i onda se kao katolicko-politicki demaqgog povukao sa "ratista".
Jedno se mora i priznati i cijeniti - celibata se ili drzis ili si dobar glumac, umjetnik u svakom slucaju !

nadbiskup
03-06-2006, 09:05
sta je pope, usutio si mi se nesto!
Daj izvali nesto katolicko da se pametni ljudi ( i katolicki! )nasmiju.
I ti treba da budes posrednik izmedju mene i boga, uzimas placu za to. Boga varas,narod gulis....ali sad sutis !!
Dobar si .

obicni svecenik
03-06-2006, 19:53
Nadbiskupe,podbiskupe. monsignore i ostale crkvene velicine idite doktoru, a ako ste malo mladji (ima i toga) trazite ××××× kao lijek. Iskomplicirani udar hormona u glavu dovodi ljude, a nekako ste i vi bar malo ljudi, u situacije koje normalan covjek ne moze da shvati. Vjerovati je glupost, jer onaj koji vjeruje - ne zna,ali vjeru u glave drugih utjeravati je zlocin, a u tome "mantijasi" imaju neprikosnovena iskustva. Miosionari i koljaci. Siledzije i pljackasi!Krizari i Konquistqdori.Inkvizicija i Vatikan.
Mafija i Banco di Santo Spirito.
Okrvavljeni zlatni zubi iz glava neduiznih zrtava poticu iz Jasenovca, Dachaua,Bergen-Belsena, Treblinke, Ausschwitza, Mauthausena, Gradiske.....
i..i...i.. jos se danas nalaze u kavernama podrumskih prostorija u Vatikanu, Argentini,Paragvaju,opet u Hrvatskoj.......
Ustajte vi zemaljsko roblje.....!!!!

Slavoljub
05-06-2006, 17:47
http://www.vecernji-list.hr/system/galleries/pics/060526/srbija_nokia.jpg

krivoljub
07-06-2006, 19:39
slavoljube, vidim da si pametan (i drag) covjek. Prema ovoj karti (vidjena vec 100 puta ) mislim da i kod mantijasa imas koju kazati. Daj pokoja ti svioju mrtvih nagovoro toga monsignora da izvali nesto, on to dobro zna, jar ja mislim da mu je i katolicka crkva zabranila da zalake nakon ××××××stina kojima se zelio napraviti vazan. Daj zauzmi se za nas siromahe.

VGSu, lepo ti je
08-06-2006, 01:41
kolega postavio pitanje, odkad se Beograd speluje 'Beograd' na engleski, NO?

mon-signora
08-06-2006, 16:32
pitanje se mora postaviti da li je ovaj vas pop iz èrcegovine??Ako jest, onda je sve jasno:
Barisici su od 1941 do 2945 bili poznati. Vidi knjigu "MAGNUM CRIMEN",
Poucno !!

santo spirito
10-06-2006, 09:11
...ne smije vise otvoriti labrnju.
U katolickoj crkvi je uvijek bilo da "mali" moraju slusati "velike", ko u cirkuzuTako je cak i velicina jednog nadbiskupa relativna. "Dobrim" katolickim ponasanjem (propovjedaj sto ti narede!) moze covjek sa jako malim IQ ( cim vjerujes - ne znas! ) i velikim "hrvatstvom" u hrvatskoj crkvenoj hijerarhiji, doci u vrh.
A ako je obdaren vecim IQ-kapacitetima, onda mora biti neposten, jer vjerske gluposti ne moze vjerovati pametan covjek, cak ako je i zaduzen da vjeruje. To su onda pravi prodavaci magle.

ruka
11-06-2006, 09:56
sta li je katolicki svecenik (svestenik?) htio da otme narodu kad mu je pruzao ruku.Crkva nije nikad pruzila ruku a da ne uzme bar jedan prst (najbolje onaj sa prstenom!)

glavodrzac
13-06-2006, 09:37
A pope sta misli sada katolicka crkva o zlocinima sto ih u njeno i hrvatsko ime pocinise i danas u saboru, vladi, sudstvu prisutni demokrati...Seksi, Sanaderi, Glavasi,Mercepi.
Svaki od njih ima razloga da yse plasi.
I sta mislis ti licno kao predstavnik "boga i hrvata", imas li ikakvo misljenje ili su ti zavezali gubicu !!

popen
14-06-2006, 08:41
gde si bre pope, da nisi zanemio, u vasu drzavu je sve sto ne vredi moguce.Tako i nemi pop, onda mora jadan da drzi propovjed "strojnicom".
Mani more.

sv.ante
15-06-2006, 06:45
sv.ante moli za nas grjinike, i da se srbi ne vrate i nuzmu ono nase u nasoj zemlji, sto su nam oteli i mi ih u domovinskom ratu natjerali da nam vrate.ako se vrate onda ja opet moram u njega cuvati ovce ko prije.moli sveti ante za mene grisnika, i moli i ti sveti oce monsignore.

Blazenka
15-06-2006, 09:34
da li ti nadbiskupe nosis tenisice, kao pravi `rvacvki katolik??

pesnik
15-06-2006, 16:05
sivi ticu Barisicu,
`di cu, `di cu
pobici cu,
jer sam napravija zlobe
da me i krscani globe.
No ja kazem jedan, dva,
Ja sam `rvat, ustasa.
:) :( :o :)) ;) :smile06: :smile07: :smile18: :smile20: :smile19: :smile18: :smile17: :smile16:

pomirnik
17-06-2006, 13:29
Pomirnice katolicki, kad bas oces da pruzis srbima ruku, pomirnicu, sto ti covjek i zeli da povjeruje, iako iskustva sa crkvama u ratovima pokazuju uvijek na laz i prevaru, onda otidji io radi sa njima i medju njima.
Tvoj "sef" ce te licno izbaciti iz "posla" i to je jedina mogucnost da se vratis posten medju ljude. Mi smo velikodusni i oprosticemo ti vjerske nastranosti....ali pozuri!Silo necista!
JA I BOG NEMAMO MNOGO VREMENA ZA POJEDINCE.

nogomet
17-06-2006, 16:30
pope dajorganizuj utakmicu sa Vatikanom.Tu bi Vatikan mogao da pokaze sportske zube, a ne samo noz, ubistva, spletke, lazi, prevare,petljanije...nahuskavanje bolesnih divljaka, kao sto su ustase i amerikanci, da u 21 vijeku (stoljecu) vode Krscanske (krizarske) ratove sa istim pljackaskim motivima kao pred
tisucu (TISJAC!Ruska rijec!Sramite se iako imate stidnicu,. hiljada - slavenska)godina. Osim toga bilo bi bar za mladje mantijase zdravije nego masturbiranje u ispovjedaonici! I vazno - pobjeda nad srbima! Ne mora uvijek biti kama!

U picku materinu
17-06-2006, 19:17
Koja je ovo ××××××?

jezik
18-06-2006, 08:08
Velecasni, e sada si pretjerao. Ja ocekujem i od najobicnijeg seoskog fratra, a kamo li od nadbiskupa, bar pristojan jezik, ne mora uvijek biti sa propovjedaonice, ne mora uvijek biti laz, ali poslati brata katolika u ××××× materinu to ne smije ni monsignor.Covjek, brat katolik, mozda nije bio na pravom putu, crkva ga treba posavjetovati, usmjeriti na taj put, a ne spustiti se na nivo picketanja.....Nije dobro nadbiskupe.

i sta
19-06-2006, 07:37
velis ti pope, morali smo dobiti protiv zutih.Nismo dobili. Mora da nisi, ili nisi iskreno, molio za nase. A to je onda izdaja.I ja bi mogao da se molim, alinecu da se petljam u tvoje poslove. Ti si za to placen.

dusa
20-06-2006, 15:39
veliki dusobriznice ( po jeziku slicno
kocijasu!)daj u ime domovine i crkve poduzmi nesto efektivnije od propovjedanja nakon mise. Moli za nas bjednike, amen! Sve vise domobranitelja (po jeziku slicno oluku!) dize ruku na samoga sebe. Ili se osjecaju prevareni! Zasto? Ili svoja "djela" ne mogu uskladiti sa svojom savjescu.U oba slucaja ih je u nesrecu gurnula crkva i bolesna( zasto ne "boles(t)na"?) ambicija klera u ime oca i sina i duha svetoga - sve upropastiti. Sefe, ti si jedan od crkvenjasa koji bi ili morali da na ovako nesto imaju odgovor, ili da i oni, za dobro naroda, naprave suicid.
Razmisli, mucenice!

vjernik
21-06-2006, 13:22
nervjerniku, katolickom, koji vjeru samo glumi i za volju svoga "poslodavca" SS-pape i dalje zaglupljuje ionako glupe ljude, l
koji za volju crkvenjaske bratije u ime oca i sina i duha svetoga - uzimaju noz. Kani se grijeha, bezvjernice mantijaski.

zdravo pope,
22-06-2006, 07:06
jesi li mi jutros dobar? Iskiseliseli ti se opanci,oni iz Bekije. Necujem od tebe i iz tvojih redova nista.Brinem se za nasu dobru staru majku crkvu!Sta da radim, dao bi i paru ali kako, dje??

rvacka
23-06-2006, 18:00
Mognsignore Bare reci ti meni kako crkva gleda ne ovaj nastup rvackih vitezova na WM u Njemackoj. Da li im je crkva dala blagoslov ili im blagoslov nije pomogao.
I sto je jos najbolje. ni bolji ni gori od SCG, bivse naravski.E moj oce dodjose i tu teski dani.Nema vranje,nema Bobana....a ni crkva vise nije ono sto je bila.

prezivjeli
26-06-2006, 20:07
iz Jasenovca misle na ove nove "biskupske malverzacije" trojice "uvazenih mantijasa" sa sjevernijeg Jadrana. Pa kako ti na to gledas "nas, dalmatinski pope" ili nemas misljenja, nemas obraza.Ima li u crkvi (ne Crkvi!)jos uvijek one, Jasenovac for ever. Takav se dobije dojam kad covjek doslovce cuje krscansku sutnju i kukavicluk. Lakse je klati nego kazati istinu.

zrtva
27-06-2006, 19:58
...JAMA, MAGNUM CRIMEN, pope reci nesto u ime crkve i u ime zrtava, ako se ne stidis i ne places. Nakon ovog
priloga plakao bi i Krist, ali ne place neznabozacka crkvena bagaza..Ipak ide se kraju. I vi cete shvatiti da ima boga, crkveni olosu.

nista
03-07-2006, 16:36
od nadbiskupa, crkve, kao i uvijek.Tu su samo kad treba ljude pljackati, na zlo nagovarati.... e moj Barisicu.Citao sam o msgr. RITIGU. kolika razlika izmedju "placenika" Barisica i narodskog popa Ritiga. Sramota!!

prota matija
04-07-2006, 19:31
pa sta je bre pope, burazeru. Cutis, znam bre nije lako ali sta ces proci ce i to. Ja isto bre znam za jadac. Ovde je jos gore, oce ubit, otet,oce svasta, bre. Tebi je jos dobro, burazeru.

brinem se
07-07-2006, 19:45
za tebe, velecasni. Ovo ne moze izaci na dobro kad jedan katolicki vratar ( to je fratar po skutorski i nema sa vratarom, portirom, nikakve veze!) drzi vec toliko dugo vremena svoju oltarsku mrznju prikriveno.
NIJE GRIJ UBIT` MUSLIMANA! Jest da je ortografski nehrvatski ali je katolicki u redu... a pope?? Sutis, pope. Istinu govoreci i ja bih na tvome mjestu sutio!!

monsignore Barisicu
10-07-2006, 20:25
da te nije ta tvoja bratija smjenila jer si bez razloga i ne pitajuci pravio "protivcrkvenokatolicke" ×××××rije. Dok te trebaju, a lopova trebaju uvijek, dobar si. Izdati te nece jer znaju, ako ti otvoris labrnju....u.---u---u. Ali sigurno ces ostati kao izprdak na vatikanskom cjedilu. Obicni, polupismeni skutorski ftatar na visem stupnju jest i ostaje samo poslusna sluga velikih krvoloka. Ali ne zaboravi, mali krvolok je jos uvijek krvolok.

kukasti
23-08-2006, 13:58
pope,
pise jedan u forumu da su kukasti kriz i kriz - braca!
Ma da li je to moguce i ako nije, prokuni ga. Majstore, ne daj da nam prljaju krizeve.Ti bi ga moga i mora prokleti.

PITAGORA...
23-08-2006, 15:59
Mislim da bi bilo dosta, pitam Vas:
zbog cega se uzbudjujete oko tih jadnih i bezazlenih srbica ???
Pa vidite da gube na svim frontama, uzivajte malo u njihovom jadu i muci ha,ha,ha... :smile07:

neshvatljivo
24-08-2006, 10:49
je da si ti uzeo kao kukavicko ime -Pitagora, a takva si ××××××! Pa cak ni stida nemas idiote ustaski.

monsignore
31-08-2006, 18:41
a sta ti misli o ovim nasim generalima, stose borise za nasu hrvatsku, sto ih crkva sakrivalai morala da ih po nalogu vlade izda.
Ili ne valjaju oni,ili je kriva vlada ili je crkva za nista. E reci velecasni ako smijes, jer narod sada gleda ko napravi ××××××.

Ma daj
31-08-2006, 20:25
malo pohvali Srbe negdje, i ne trabunjaj o nekakvoj crkvi. Kakve ona veze sa icim ima??

velecasni
07-09-2006, 16:39
odgovori u ime svemoguce majke crkve koliku moc ima nasa majka. Ne stidi se svoga znanja i uticaja do sada u ovoj nasoj katolickoj domovini. Prikupi rasute ovce ponovo u nas tor, katolicki pastire. Pomoz bog braco rvati..

punomasni
13-09-2006, 16:01
velecasni pusti naseg vratra na miru. Svi ste se naperili na njega. Zasto? On sigurno nije nikoga preklo. A da i jest, koliko su drugi klali i nikome nista.

OPCENJE
14-09-2006, 10:23
Kada potencija prijeđe u impotenciju, neki muškarci su u stanju napraviti sve kako bi svoju muškost vratili na željenu razinu. No, svježi primjer iz Srbije u najmanju je ruku tragikomičan.
U okolini Kragujevca je, naime, jedan tridesetogodišnjak poslušao savjet lokalne vračare te je prvo vrućom vodom polio ježa kako bi ispustio urin od kojeg je skuhao kavu.

No, to nije bilo sve. Potom je uzeo ježa kako bi općio (?!) s njim. Naravno, to nije moglo završiti bez bolova pa se "impotentni" morao javiti urologu i požaliti mu se na strašne bolove. Završio je na operacijskom stolu s izbušenim penisom.

OPCENJE
14-09-2006, 10:23
Tragedija s ježom samo je jedan u nizu "bisera" iz Srbije, barem kada je riječ o ljudima koji se vračarama žale na probleme u krevetu. "Jedan od mojih brojnih pacijenta također je poslušao savjet vračare za povećanje potencije i stavio testise između dva kamena od vodenog mlina. Na odjel je stigao sa nevjerovatnim oteklinama među preponama", preprečava samo jednu od nevjerojatnih priča doktor Đorđević, a prenosi Kurir.

"Gotovo redovno se događa da nam na kliniku dolaze muškarci sa raznoraznim stranim predmetima u penisu. I oštrim i tupim. Kako bi pojačali ili izazvali erekciju, u mokraćni kanal stavljaju čavle, ukosnice, pa čak i zrna graha, a onda im to tijkom spolnog čina upadne u penis", priča doktor Đorđević.

Čini se da postoji još "luđa" priča od one s ježom. Kragujevčanin R. S. (23) je tako prošle godine uzeo veliku sjekiru, penis stavio na drveni panj i sa dva udarca ga odsjekao. Svoju muškost je objesio o drvo u dvorištu, nakon čega je stigla hitna pomoć. Penis su mu uspjeli prišiti, a na nedavnoj kontroli se doktoru Đorđeviću pohvalio kako "one stvari" radi bez problema, i to skoro svakog dana. Jedino osjeća bolove kada se mijenja vrijeme.

Kakvu to
14-09-2006, 14:58
vase iznasanje, ako nije,mozgovni snosaj, ima vezu sa monsignorom Barisicem, on niti moze niti smije OPCITI. On cak ne bi smio ni da zna sta je to, ukoliko nije pokvareni lazac. Seksualnost crkvgenjakqa, naravski katolickih,pravoslavni jebu, je isto toliko smjsna, bolna,neistinita
kao te ×××××rije sa jezom, pisakom,kavom, nekim ljecnikom i dvije ×××××× koje o tome pisu,.

nema
15-09-2006, 08:20
ljubavi bez patnje i bola, reko je zec kad je ×××× jeza....
Istina je to, hrvate moj u noci toj, kad zvjezde su sjale te.

majstore
19-09-2006, 21:36
a sta ti mislis o jadnom zecu, vjerovatno je dugo zivio u celibatu i imao "fratarski neuredan" sexualni zivot.

Monsignore
27-09-2006, 16:34
sutis ti, a sute i svi ostali. Cak i onaj koji te je najvise napadao usutio. Sve se smirilo. Ili je nastala opsta letargija, ili je svima pun ×××××...dobro nije. aaNece ni izacui na dobro. Daj izvali neku. Reci da si ziv.Sa ovim novim papom isto nemamo srece. Laprda ××××××stine, boze sacuvaj...Reci sefe kako cemo dalje.

šta misliš
27-09-2006, 17:52
..naš Srbine!? Sve je stalo, svi su zašutili jer su popušili! Zar ne vidiš kakO si briljantnO odgovorio? Kako se tom odgovoru može odgovoriti? Nikako Srbine iy Malmoea! NIKAKO!

e moj sefe
28-09-2006, 08:46
nije ovo dobro. Ti si se usutio, kako momak kaze, pa na pitanja u tvoje ime odgovara ova nepismena ××××××, koja u svakom kutu,(cosku,uglu) u svojoj zlokobnosti vidi "SRBINA IZ MALMOE-a".
A ti nisi srpski problem. Mi hrvati zelimo da nam kazes, da nas vodis i u guzu da nas zgodis...jer ti rece:
JEDAN, DVA
JA SAM `RVAT USTASA!

zadnja utjeha
01-10-2006, 19:55
nam je crkva. Ako ona ne pomogne Gudelju nece mu pomoc niko, a on je za crkvu i rvacku ucinio vise nego svi ostali.Mozda je Hrkac bio visi, jer je Hrkac ubijao srbe u vrijeme kad to niko nije ni slutio.

Crkva svakako,
01-10-2006, 23:52
a mozda i one sutkinje sheprtlje.
Pa onda kad krenu pretnje svedocima, pa pretnje Kirovoj gospodji da usuti, Gudelj moze jos postati i heroj.

Sudske papazjanije, kao u slucaju Glavas, nece faliti garant.

PAMET U GLAVU
04-10-2006, 14:14
jebacemo mi vama mater hrvati samo cekajte 20 godina i vidicete cigani slepo ste zaokupljeni ovo je sve politika stvaranja velike srbije zar nevidite.prvo crna gora se KOBAJAGI odvoji od Srbije da bi mogla fino i polako da lupa jug hrvatske a u bosni vec srbi imaju apsolutnu vlast u zakonodavnoj i izvrsnoj vlasti ako oce da pocnu rat fino lepoze izglase i eto ga.sa svih strana okupirali su nas i u svim pogranicnim podrucjima sad su ili u vecini ili oko 50 posto .vode oni dobru politiku opametili se nisu vise glupi da ratom zapocnu sve i taman da osvoje uplicu se amerikanci i spasavaju nas.PAMET U GLAVU.SRPSKI JEZIK JE I DALJE GLAVNI U CRNOJ GORI MILO DUKANOVIC SE SASTAJE SVAKE SEDMICE U BIJELOM POLJU SA VUKOM DRASKOVICEM A DODIK IDE U BEOGRAD SA TADICEM PA SAD SKONTAJte.................

Pope
04-10-2006, 19:45
brani se, brani nas.Vidis ovaj cetnik frontalno napada!
Zdravo Marijo, majko bozija...
moli za nas grijesnike...!
Pa vidi li to ona da smo mi (i mi!) grijesnici.I ako nama pomogne(...`oce,`!) onda mora zajebat srbe.E vidis biti rvacki katolik je posebno velika prednost

e ludo
04-10-2006, 19:47
nisi grisija. Nije grij ubit muslimana!
Pitaj Barisica!

sanjo sam
08-10-2006, 19:38
velecasni bio u Medjugorju i vidio u snu gospa pusi i onda boze prosti pusi i meni.Sta li to znaci. da li sam ja sada sveti covik

e katolice
08-10-2006, 19:42
ti si ×××××n, koji ne zna kako se drugi ljudi zajebavaju. Zajebavanje sa gospom je neukusno, primitivno, nekatolicko, ××××××sta picko..srpska,perverzna. Sanjaj o svetom savi.×××××u

Barisicu stara kuco
22-10-2006, 06:57
ja eto mislim ni ustase te vise ne jebu ni za suvu sljivu.Oni ne zele nikakvih tehnickih, crkvebih savjeta i zavjete. Oni zele kamu, prokletstvo,pljacku, silovanje - najvaznije osobine jednog profesionalnog crkvenjaka, a ti mi malo glumis dobricinu.
Nema to u crkvi, znas ti to dobro.Nego malo razmisli, znas ti onu nasu: vuk dlaku mijenja...
i ta vrijedi i u Bosni i u Srbiji i u Hrvatskoj, cak i u skutoriji gdje si ponikao. De, Bare, de misli, srico....!

Ma reko
22-10-2006, 07:25
ja tebi, OPASNO je OPAAAAASSSSNOOO! stvarati pobune po Hrvatskoj, OOOPPPAAAA snooooo! Taj instikt u Hrvata (kako ga ti nazivas (Klanje, kama...itd) se UVJEK dogadja u Hrvatskoj, U HRVATSKOJ kad neko izvodi protuzakonite radnje najgore kategorije, dizanje pobune, unistavanje crkvenih i SVIH drugih, Hrvatskih objekata koji su dostupni te ponizavanje, silovanje i protjerivanje Hrvata sa tih tih osvojenih podrucja.

No ne sekiraj se vise... NIKADA vise ti se prilika za tako nesto pruziti nece.. iako je Jasenovac na stand by-u...

Sanjaj srednjevjekovna seljacino... sanjanj srednji vijek...samo NIKADA vise u Hrvatskoj... Drina i istocno...OK.

ma ti si seronja
24-10-2006, 19:32
Jasenovac - stand-by, budalo, katolicka, ustasko-skutorsko-frararska.
pitanje je dali si ti kao pop narodnjak uopce vjest sa narodom ili ××××s jer ti je tako naredjeno, za pare...u svakom slucaju bolestan covjek, bolestan fratar,bolestan koljac..

mangupe
24-10-2006, 19:34
jos je opasnije biti nepismen covjek, cak i za hrvate, cak i u hrvatskoj...

velecasni
28-10-2006, 09:04
evo jos 4 sedmice do bozica.sta cemo kud cemo dje cemo, ti ij i gora zelena.
ali kud god ponesi noz, sigurno je sigurno.

E moj velicasni
28-10-2006, 12:50
Dali si ti kineski pop?
Gdje se slavi Bozic za 4 sedmice?
Mozda su ti srbocigani isprali mozak?

moj pope
30-10-2006, 09:46
ovo je bezboznik. Bozic u 4 sedmice.To moze u muslimana, ali ne kod nas. Vidim postao si mi popularan. Uzimaju te mnogi za primjer.Fino, Isusa mi. Ali ti sutis,pa sutis....pa sutis. Da mi nisi od svih ovih nepocudnosti ostao bez rijeci. Pope moj dragi.

pope
30-10-2006, 15:44
ovaj te, bar ja mislim, zajebava. Nije njemu do tebe, nego vidi da se s tobom moze praviti "SEGA".Brani se pope, vec radi nas, tvojih ovaca, pastire nas.
U noci toj, u casu tom...

pa kako si
07-11-2006, 12:01
pope, kako ide? Sta spremas sad za crkvu? Oce li biti krvi? Srpske? Muslimanske? Je li jos uvik nije grij zaklat muslimana? Oces li ti jamiti ispovist? Moju, ja bi ope malocak!

Nije grijeh
07-11-2006, 13:59
klati muslimane. Ne vidis koliko ih je zaklano od strane USTASA u Srebrenici?
Poglabnikov zamjenik Ratko Mladic vrlo dobro je naucio zanat klanja muslimana.
Opa bato mali vlase.

Uhvati ritam
07-11-2006, 15:47
Ajde pogledaj ovo...

http://www.youtube.com/watch?v=1QwY3Du4Ayo&mode=related&search=

istina...
08-11-2006, 17:09
vidis grgo ,zasto prvo ne podjes mesti ispred svojih vrata pa onda pomozi kosiji ako si tako darezljiv.Nemoj da se gusis u svom smradu a komsiju opominjes da ti smeta njegova pojava .Prvo druze grgo Jasenovac , gradiska stara ,ravno, i slavonija komplet pa onda se ide kod komsije , nemoj da te to bodljikavo svijece prezire da si podli zlokovac koji svoje zlo pokriva sa tudjim kaputom.
Kazem redom pa da te neko prihvati kao malo normalnijeg sagovornika.Ne preskaci sa klinca na plot sa plota na klinac ,vec redom.Jasenovac i dalje do opustosene Slavonije pa onda ako ti snage ostane brckaj oko bodljikavog cvijeca. :))

daj ti nama
08-11-2006, 18:25
reci, a sta ti toliko spominjes Jasenovac?

...Kao da to nije bilo nesto dobro, pozitivno? Osim toga, a koga taj Jasnovac jos i zanima? Dizati pobune, snosi posljedice... Jasenovce, Bljeskove, Oluje itd... kako koja u odredjeno vrijeme nabolje pase...

Tako je bilo, tako ce i biti...

hehehe...
09-11-2006, 04:45
pa tu smo te cekel dok si se na srpskom pekel :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: vidis kako priznas grgutane da ste najveci zlikovci dok je svijeta i vijeka i pored toga nemate vi bar sta reci nikome zivom bilo sta ruzno kad ste okaljani za vijeke vijekova. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

velecasni
16-11-2006, 16:38
izgleda da bi moglo biti i picke! Ovaj novi papa (SS-papa!)poceo raspravljati o celibatu. Dobro, trajt ce to sigurno malo duze, ali ako uspije, onda ne cete morati uvijek lazima sakrivati svoje hormonalne ispade..

Monsignore Barisicu
16-11-2006, 21:31
upravo sam cuo najnovije vijesti.
Ne da papa picke!° I dalje morate lagati, ××××ti, varati i sebe i ISUSA, crkvu i blesavi narod koji je jos uvijek iz primitivne gluposti uz vas.
A bilo bi zanimljivo cuti sta ponuka covjeka da se u fratarstvu odrekne svega ljudskog i zivi od prevare, lazi, zlocina, gluposti. Barisicu, da li si se ti ikada upitao zasto si i kako postao posrednik izmedju mene i boga. Ti si sigurno pametno-pokvarena ××××× od covjeka. To ti znas, to zna tvoj bog, a i ja:Ti se sad moras braniti jer bog i ja smo dosli do ubjedjenja da tebe i takve niko ne treba. A kad crkva nekog ne treba ondaa: Jean d`Arc, Giordano Bruno, Galileo Galilei......

vratih se sa puta
06-12-2006, 18:43
i prepadoh se jer ne nadjoh tebe u prvim forumskim vjestima. Rekoh, to ne ide, sa nasim popom, jos vise ugrozenim sada nakon sto je sveti otac ipak odlucio da ne ozvanici ×××××nje ketoliskih sluga bozjih.Tesko je ali se mora izdrzati. I kako ti sad, pope nas velecasni? Kakve su reakcije u krugovima medju istomisljenicima i jednakougrozenim crkvenjacima? Ali,ti znas narod je uz tebe i mladih snasa koje mores ispovidit ima ko pljeve.

monsignor
07-12-2006, 20:41
i cetiri biskupa. Hrvatska je katolicka zemlja, najkatolickija zemlja. A sta to znaci ??

velecasni
24-12-2006, 14:18
sretan Bozic i 2007 zele ti srpska braca, ali te se , tvoje propovijedi i noza kao posljedice jos uvijek boje.
Vuk dlaku mjenja....!

sta je
27-12-2006, 17:06
katolice treba pogubit muslimana, reci je li to grij i oces me ispovidit, onda bi se i ja javija

vratre
04-01-2007, 10:40
ti velis SRBE NA VRBE, a ja dodajem IMA GRANA I ZA MUSLIMANA.
Vidis mislimo isto iako si ti ucen a ja samo MUCEN!

je li istina
19-01-2007, 11:30
pope da sto ovaj gori pise protiv evolucije ni Isus nemore nista i da cemo mi rvati morat propast, i sta radi onda crkva

moj pope
20-01-2007, 22:33
ti si katolicki predstojnik, celnik, polusveta licnost, za one kojima osim kame nista nije sveto. Ali ti si i mudra katolicka licnost i morao bi neukom rastumaciti nove makinacije "svetopetrovske" u Poljskoj.
Do pokolja iozvedenih od hrvatskih katolika bila je to najkatolickija zemlja u Europi. A danas, pope dragi, izadje na vidjelo da su nadbiskupi, velikodostojnici,kardinali bili u sluzbi komunista.
Lizali ste Hitlerovu guzicu, lizali ste Pavelicevu guzicu, lizali ste Titovu guzicu, lizali ste Tudjmanovu guzicu, lizali ste Honekerovu guzici i cak i Staljinovu guzicu. Ima li i jedna usrana guzica koja za vas nije bila "sveta". Da liti jos drzis do te "majke crkve"? I zasto.
Ali sigurno je da ni jedan crkvenjak na ovo nece dati odgovor. Ili ste pokvareni ili ste ××××××... a da se onda o katolicanstvu hrvatskog naroda i gluposti koja je potrebna da se u ime nedostojanstvene crkve naprave toliki zlocini i ne govori.

Sveti oce
21-01-2007, 15:29
reci, predlozi, zapovidi - ocemo li dalje klati, ako triba odma. Reci, zapovidi, blagoslovi!!

sveti bare
26-01-2007, 21:27
a kacemo...?

velecasni
05-02-2007, 17:30
dali bi ti hotio dase srbima ponovo da Kosovo. Ja mislim katsmo im ga vec jednom uzeli zasto daga vracamo, vec za ljubav nasem njihovom generalu nebi

ba pope
08-02-2007, 17:26
JASENOVAC!
STEPINAC!
JASENOVAC!
700000
45000
++++++!Krizevi,Krizevi!

postovani
13-02-2007, 17:38
gospodne Monsignor,
neki su ×××××ni sa ovog hrvatskog foruma nepismenih poceli i javno, malom glavomali velikim neznanjem, da se mjesaju i u latinski jezik.Izmjesali su padeze kako im je to volja i strpali ih medju munjovoze, krugovale, mimohode.
Tu skoro nitko ne zna ni vlastitog jezika pa se ne moze ni ocekivati da zna Latinski. Znaci crkva i uceni ljudi iz hrvatskog klera mogla i mogli bi pomoci da se ta drzava i taj narod bas do kraja ne skutorizira. Hrvatsku literaturu su vec unistili i cak su ponosni na to. Sta da se uradi da se te medjugorstine strpaju natrag u Bekiju. I sveti Vatikan se ogradjuje primitivnosti kojima se u ime Boga uzima neupucenima novac.Ali ne bi smjelo da se uzima i dostojanstvo jedne
od najelitarnijih religija.
Konacno, to je i jedan od najvaznijih zadataka crkve, narodne crkve, hrvatske crkve....

Jebiga
13-02-2007, 19:00
×××××× ostaje uvjek ××××××.
CVRC MILOJKA???? :smile16:

opet nove brige
26-02-2007, 21:20
procitah da se Hrvati ne mnoze, znaci sve manje katolika, da li je doslo do toga da se katolici u Hrvatskoj prirodnim putem decimiraju. Kad se manje i manje djece radja to je siguran znak za propast.
Velecasni, znak za uzbunu!

Kako sam rekao:
26-02-2007, 21:42
×××××× ostaje uvjek ×××××× a ti posrani vlase, ostajes najveca ××××××.
CVRC MILOJKA i idi u ××××× materinu, posrani vlaski idiota. :smile16:

TI
27-02-2007, 09:55
ni ne znas da li si plodan, jer takvom prljavcu ni za pare ni jedna od poznatih kurvi ne bi ni dala picke. A ako slucajno uz sebe i imas neku snasu, reci.
Poslacemo Peru Dzoku i Mileta. Jao burazeru, sve sto se dok kazes keks ne popenje na stablo - bit ce oplodjeno.
E oni su ti kao ona tvoja crna legija. Gdje udare tu trava ne raste. Vidis spas vaseg naroda je u nasim kurcima.

Vlase
27-02-2007, 12:18
JEBALI SMO VAS

×××××O VAS

I JEBAT CEMO VAS

CVRC MILOJKA, IDI U ××××× MATERINU, POSRANI VLASE :smile16:

glupane ustaski
27-02-2007, 13:52
bilo bi za sve vas bolje da ××××te svoje zene, pa onda mi to ne bi morali raditi.JUer, ako ovako nastavite izumrit cete sami po sebi, a mi jadnici nemamo onda koga zajebavati.
Budi siguran da tebe nema ja bih svaki dan bio tuzan.Ovako znam: ima bar jos jedna ×××××× kojoj se svaki dan moras nasmijati. Zato ostavite se noza,pljacke,klanja (i interneta!),pravite djecu i za vase i za nase dobro pravite djecu. Ali ja sam siguran da su se vase zene vec davno odlucile - protiv vas. Ni jedna imalo pametna zena nece da radja buduce razbojnike., a ako ih dobije od nas, onda zna da ce dobiti dobre,drage,lijepe,odgojene,pismene i zene i muskarce.
Tesko je, ali sta se moze!!
×××××ne!

Vlase
27-02-2007, 14:15
JEBALI SMO VAS

×××××O VAS

JEBAT CEMO VAS

CVRC MILOJKA i idi u××××× materinu, usrana vlaska gnjido.

P.S. Jebanje prakticira Pitagorin tovar, na tvojoj usranoj vlaskoj zamazanoj kevi.

dobar si
27-02-2007, 20:17
eto vidis i tvoj tovar je bolji nego tih jadnih 200000 s tobom na celu.Bolji je tovar, cak i tvoj u stali, nego tvoj medju nogama. Sterilna senilcino!
Znas, bio si borac i ucio latinski.

Vlase
27-02-2007, 22:43
JEBALI SMO VAS

×××××O VAS

JEBAT CEMO VAS

×××× TI TOVAR UMAZANU KEVU. :smile16:

Auuu, glupani
27-02-2007, 22:53
usraski, al vas ovaj gore ×××× u zdrav mozak, pa vas rastura :) :) :)

Vlase
28-02-2007, 01:51
JEBALI SMO VAS

×××××O VAS

JEBAT CEMO VAS

Idi u ××××× materinu, ××××× vlaska budalo. :smile16:

vlase
28-02-2007, 17:15
"idi u tri pcke materine i preko Drine"
javlja se ponovo, i jasno - glupo!
bilo bi za vas bolje da ste jebavali svoje snase iz vise razloga :
1-sada ih mi ne bi morali jebavati
2-bila bi zagarantirana kakva-takva
buducnost tebi i tvojima
3-bar bi ponekad znao koga hranis
4-"vratri" bi imali nove "ovce" i bili
tebi cobanu zahvalni za nove zrtva.
Za ostali svijet je jasno bolje sto vas se manje radja.
Ali krivi su i srpski mangupi, oni bi mogli kazati - ne ×××××o svasta.

pope
12-03-2007, 16:09
svi tezaboravili. Opet se prijeti klanjem, opet se vrijedja svak i svuda, a ti mi seusutio. Bar bi morao uzeti u zastitu nasa svetista u Medjugorju,Vepricu,Mariji Bistrici. Ne smije ti bitisvejedno kako "oni drugi krscani,hriscani" nas vrijedjaju, nasu sv.majku bozju i ostalo.barim se jednom zaprijeti, molio bi ako moze.

Uvazeni
21-03-2007, 13:58
velecasni, sta ti mislis o ovom vunenomtravogrizu? On te samo bruka.
Siguran sam da on ni "..OCENAS" ne zna izmoliti a da ne napravi bar pet gramatickih grijehova.
Prije se crkva borila, cak i uspjesno, protiv nepismenosti i retorickih gluposti...A sta je danas? Ili ste i vi od ovakvih, kao sto je ova seljacina, digli ruke.

Svasta
21-03-2007, 15:08
Tuzilastvo ima nezvanična saznanja da jedan od optuženih za ratne zločine u slučaju "Ovčara", zajedno sa porodicom, poseduje 27 lokala u Novom Sadu, dok je jedan mladić, star 25 godina, optužen za ratne zločine u slučaju "Škorpioni", vlasnik velike diskoteke i kafića u gradu u kome je živeo", naveo je Vekarić.

"U slučaju "Zvornik", jedan svedok je popisao imovinu optuženih za ratne zločine i opisao je ko je krao zlato, devize, ko je noću iznosio "belu tehniku" preko Drine u Srbiju i ko je skidao prozorska okna u Zvorniku sa kuća koje su kasnije spaljivane", rekao je Vekarić gostujući na RTS-u.

Vekarić je rekao da Skupština Srbije treba što pre treba da izglasa zakon o oduzimanju imovine osudjenima za organizovani kriminal i dodao da ne vidi razlog zašto se već sada optuženi za organizovani kriminal ne podvrgnu unakrsnom ispitivanju porekla imovine, koji bi sprovodila poreska policija.

sad da covjeku
21-03-2007, 17:56
pamet stane. Ova skutorska ××××××tina salje TEBE preko Drine itd, itd.Valjda misli da si ti neki prota, ali on ne moze ni znati sta je to.
Kao pristojan covjek ne mogu ponoviti sto ovaj skutor pise. Ali sada vjerujem da ti nije lako s ovakim "vjernicima" izaci na kraj.Ali sta ces.

Opancicu
22-03-2007, 01:09
×××× ti tovar usranu kevu, djubre cetnicko. :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Velecasni
22-03-2007, 09:17
daj zauzmi se malo sa krscanske strane za katolike. Ne znam da li je ovaj iz tvoje zupe, ali on sramoti "viru Isusovu" gdje god moze i koliko moze.Njegova dusevna fizionomija je grimasa sotone. Ona se u njemu nastanila i njemu treba pomoci. Jedina mogucnost je da se da u ruke nekog iskusnog pouzdanog egsorcista, ja se ovdje pozivam na sv.Oca Benedikta XVI, jer ovaj ×××××n je neizbrisiva sramota za cijeli katolicki rod.

mislim
22-03-2007, 14:00
da je i Srbima jasno da im je agresija isla relativno dobro SAMO kad se je opljackana roba slivala u Srbiju... kad Hrvati jos oruzja imali nisu...

kad su ga ponesto nabavil rat je stao... bila je samo agonija cekanja do Oluje....

hehe hehe
22-03-2007, 18:19
:smile06: :smile06: vi, vi :smile06: :smile06: sto ste vi sila to svijet nema , bjezite noge usra guza :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Kad ste toliki junaci zasto pousite toliki cibuk u Bosni :smile06: :smile06: :smile06: haaa vidi kako je se siliti nad manjinom.Mudje vas istrjejase i pod noge bacise ko otirac .O tome hrvati najradije nebus pripovedal :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

budalo skutorska
22-03-2007, 18:25
pa jasno je, a eto i sam priznas, da je za Srbe bilo u Bosni manje pljacke kad su i `Rvati poceli pljackati.Kad vukovi moraju podijeliti ovcu, nijedan ne bude sit.I kad su Srbi izbaceni, onda su `Rvati nastavili pljacku - do danas.
Isusa mi! A viruj meni velecasni, kani se ovoga cobana.
On ne zna cak ni gdje je razlika izmedju cobana i pastira! Ja ga vise ni ispovidio ne bi.

velecasni
29-03-2007, 09:40
evo procitah ovo pucko nadmetanje o hrvackom jeziku, dalekovinici,i kao dobrom katoliku nisam ni skutor, pada mi napamet da se i Ocenas mora uskladiti sa novim jezikom.Ja eto sad pitam tko i kako to treba da napravi.Oce nas koji jesi na nebesi, to cak i ja vidim nije hrvacki.

Napustanje politike
30-03-2007, 19:13
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke (SRS) Tomislav Nikolić izjavio je da će napustiti politiku i "javni život" ako Rusija u Savetu bezbednosti UN ne uloži veto na rezoluciju kojom bi Kosovo dobilo nezavisnost.

"Ne mogu da razmišljam o Rusiji koja posle svega ne bi uložila veto. Onda bi se moj svet srušio i za mene ne bi bilo mesta u politici", rekao je Nikolić u intervjuu beogradskom nedeljniku NIN, i dodao da bi ga u tom slučaju, dok je živ, bilo moguće videti samo u njegovom selu.

Nikolić je rekao da SRS ne čeka odluku o Kosovu kako bi optužio predsednika i premijera Srbije Borisa Tadića i Vojislava Koštunicu za gubitak Kosova.

"Da li mi tu nešsto možemo da sprečimo, da li može da padne krivica na bilo koga ko se tog časa nalazi na vlasti ako Amerika, NATO, i Evropska unija odluče da je nezavisno Kosovo i Metohija? Nema krivice", rekao je Nikolić i rekao da SRS čeka reakciju Tadića i Koštunice i "šta će da urade sutradan"
.
Nikolić je, povodom pregovora o formiranju buduće Vlade Srbije, rekao da o tome nije bilo razgovora predstavnika SRS-a i Demokratske stranke Srbije.

Zamenik predsednika SRS-a je rekao i da je na njegov predlog da privremeno bude izabran za predsednika Skupštine Srbije, koji je uputio svim šefovima poslaničkih klubova u parlamentu, odgovorio samo predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak.

"Na mom dopisu je (Čanak) napisao - saglasan i potpisao se. Ostali su ćutali", rekao je Nikolić.

Koga
30-03-2007, 20:34
××××× boli, sto se dogadja u Srbija-land. Kosovo nikad nije bio njihov i sto ××××? Kosovo pripada Kosovarima a ne ciganima. :smile18:

eto opet
31-03-2007, 14:10
blesavac. Ja o svetinji, o "OCE NAS KOJI JESI NA NEBESI....." i o svetosti hrvatskog jezika, o nasoj crkvi, dakle o vaznim hrvatskim pitanjima danas, a ovaj majmun, po navicinepismeno oSrbiji, Kosovu i svojoj gluposti u nesuvislom razmislanju. Pope, daj pomozi!

e pope rodjak
17-04-2007, 08:26
a da li si nasem svetom ocu cestita za 80 godina i da li se on tebi zahvalija. Jerboevo zbog zasto, ti si mu triba cestitat u nase ime i kad bi se on tebi i tako i nama zhvalija bilo bi to lipo ka blagoslov.
Zdravo Marijo majko bozja, uci za nas grisnike.

popisimo
21-04-2007, 19:36
da se nisi zavjetovao da vise nista ni pametno ni ××××××sto neces reci ni na forumu nii nakon svete mise.Steta, ti si jedini simpaticni Hrvat -jer ne ××××s (vise!) i jedini hrvatski (ne rvacki) Intelektualac ovdje. Iako si drugacijeg misljenja, cak i krivog, mora te se respektirati jerti si JEDINI HRVAT KOJI NA OVOM FORUMU KOREKTNO GOVORI I PISE HRVATSKI OSIM MENE I **********!

tacno
22-04-2007, 03:18
da Kosovo nije nikada pripadalo ciganima jer nikada niste ni imali nista sa Kosovom , do to malo janjevaca.Kosovo je pripadalo Srbima i pripada a ti cergaru grickaj mudaod muke i gluposti.Ko to kaze ko to laze. :)) :)) :)) ;)

tacno
22-04-2007, 03:19
da Kosovo nije nikada pripadalo ciganima jer nikada niste ni imali nista sa Kosovom , do to malo janjevaca.Kosovo je pripadalo Srbima i pripada a ti cergaru grickaj mudaod muke i gluposti.Ko to kaze ko to laze. :)) :)) :)) ;)

Kako da je i bilo,
22-04-2007, 15:59
sada je sa Kosovom gotovo! Srbi ce se, kao gosti i kao pristojni (ako to budu!)sigurno moci i svojim svetilistima prikljucivati, ali i to samo sa pristankom kosovara. Inace, amerikanci su odlucili igrati na kosovarsku kartu i to znaci - zbogom Srbijo. I umjesto da budete zahvalni da su vas drugi oslobodilikompleksa za najtezi povjesni poraz, ( s cim ces pred Milosa vise ne vrijedi) vi se utucate sami u nesto sto nikad ni nije bilo vase!
Vi ste to prisvojili od tudjina, kao sto su Hrvati u najnovijem ratu sve vase u Krajini i Liki - oteli.
Iste krscanske halapljivosti.A u oba naroda se keze..oteto-prokleto. Vase je pravo da svoje u Hrvatskoj trazite nazad, ali i pravo kosovara je da uzmu ono sto je njihovo.KOSOVO.

BARE MOJ
29-04-2007, 09:35
polusveti, mislin da si posten ali mislin da si iti ka pop ponekad grisija. Mislin da ti je grij na obe strane ti si sutija i danas sutis o `rvackim "noznim" obicajima ( ne od noge, nego od noza!), ti i dalje propovidas (a to ka vratar, ne od vrata nego od crkve!)da nije grij ubit muslimana, slavis na derneku sa "svojima" rvacku proslost da bi maoga nemislit ba buducnost. A ja nedan da te zaboravu, pope moj..

eto pope
08-05-2007, 10:27
na danasnji sveti dan niko na tebe ni ne misli osim mene. A ja znan da ti kao sveti covik molis za duse pokojnika koje su pobili partizani i rusi.A oni su sigurno stigli u raj, a srbi u pakao.Njih prokuni sveti covice. Ni tamo im nedamo mira.

HI POPE
24-05-2007, 07:09
eto kazne za bezboznike. Trebalo je u hrvatsko-katolickom duhu napravit glezbu u smislu "zdravo Marije, majke bozije" i sve bi bilo u redu, a ovako opet nas sredise Srbi. Sta kazes, pope?

Jebote
25-05-2007, 18:54
Puno mislis na popa, mora da te je dobro naguzio i nemozes da ga zaboravis.
Ajde natrag njemu pa neka te opet naguzi i polize kosu, govnjaru vlaski.

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

govnaru
25-05-2007, 19:26
katolicki. Ti i pop ste i po vjeri i po moralu blizi jedan drugom, samo je katolicko-rvacki problem u tome da se i ovaj pop i cijela neskutorska crkva vas zasranih skutora stidi. I mora se i stidjeti kad ta medjugorska govna kao ti optuzujes popa za prekrsavanje celibata, za prostituciju. Eto takva ste govna ili ××××××. Crkva vam je za pljacku i pokolje dala i novac i blagoslov, a sad ste protiv nje, jer pomoci vise nama.

Mile-Govnjaru
25-05-2007, 22:41
Naturi se da ti ga pop zaturi, mamicu ti ×××× biskup.

:)) :smile14: :smile15: :smile13: :smile12: :smile11: :smile06: :smile07: :smile08: :smile09: :smile10: ;) :o :( :smile18: :smile16:

ovaj
26-05-2007, 04:47
tu rvat sto je stalno prikovan to je grga ,vidio da nema smisla se boriti protiv istine jer su dokazi na tereni sasvim podudarni istini pa se bacio u tradicionalnu provokaciju najnize vrste koja i dolikuje svakom gubitniku.
Vidite da on izmislja bilo sta samo da ne pukne od muke sto je svijestan svega toga sto je na vidjelu.Kroz tu niskost iskazuje da se srami svoga podrijekla i da bijezi od prave pojesti pa sam svoj narod ponizava iz dana u dan zloupotrebljavajuci njegovo postojanje i zvanje kroz stoljeca. :smile17: :)) i smijesno i zalosno.To mu dodje isto prezirati ljude koji nose bradu i smisljati razna ponizenja a vjerovati u Isusa koji nosi bradu i jos ga zvati bogom ili mrziti rijec zdravi jer ga asocira na srpsku rijer a obraca se sv, Mariji sa molitvom Zdravo Marijo a ne faljen Isus Marijo ili Bok Marijo .Eto po tome se samo vidi kojiko su hrvati neobrazovani ili sto neko rece siromasno obrazovani.Zar nisu za bajke velike i male koje su pune lazi i vickaste sale . :))

ovaj
26-05-2007, 04:51
tu rvat sto je stalno prikovan to je grga ,vidio da nema smisla se boriti protiv istine jer su dokazi na tereni sasvim podudarni istini pa se bacio u tradicionalnu provokaciju najnize vrste koja i dolikuje svakom gubitniku.
Vidite da on izmislja bilo sta samo da ne pukne od muke sto je svijestan svega toga sto je na vidjelu.Kroz tu niskost iskazuje da se srami svoga podrijekla i da bijezi od prave pojesti pa sam svoj narod ponizava iz dana u dan zloupotrebljavajuci njegovo postojanje i zvanje kroz stoljeca.

:smile17: :)) i smijesno i zalosno.To mu dodje isto prezirati ljude koji nose bradu i smisljati razna ponizenja a vjerovati u Isusa koji nosi bradu i jos ga zvati bogom .......ili mrziti rijec zdravo jer ga asocira na srpsku rijer a obraca se sv, Mariji sa molitvom Zdravo Marijo a ne faljen Isus Marijo ili Bok Marijo .Eto po tome se samo vidi koliko su hrvati neobrazovani ili sto neko rece siromasno obrazovani.Zar nisu za bajke velike i male koje su pune lazi i vickaste sale . :))

26-05-2007, 07:43
A PRETHODNICE I TI SI MI DJETINJAST, BUNIS SE PROTIV HRVATA UMJESTO RVATA.
A TU JE OGROMNA RAZLIKA.RVAT JE SKUTOR, SIPTARSKOG PORIJEKLA, NEDEFINIRANE PROSLOSTI, BEZ LJUDSKIH NAVIKA, BEZ MORALA, BEZ MORALA, BEZ VJERE. ZA SKUCU JE VAZNA IDOLATRIJA, PRIMITIVNE IZMISLJENOSTI KOJE ON PROGLASAVA VJERFOM. CAK I VATIKANSKI MANGUPI DIZU OD TE MEDJUGORSKE GOSPE RUKE. NEKOLIKO
"KATOLICKIH" MANIJAKA I NEURAVNOTEZENIH
SELJACKIH GLAVA IZMISLILO TU NEZGODNU POJAVU DA BI "BOLESNIMA" UZIMALO PARE;
BISSENIS JE DOBAR, ALI VJERA OSTADE PO STRANI.
I NE ZABORAVI - IMA JAKO VELIKI BROJ I POSTENIH HRVATA, ALI ONI NARAVNO NE DOLAZE IZ SKUTORSKIH KRAJEVA.

a sta je sad pope
12-06-2007, 09:31
ni tvoji te vise ne jebu ni za suhu sljivu.Znaci li to propast tvoje vire u rvackoj

bare moj
03-07-2007, 16:43
neka nama tebe...vratioh se sa odmora i u strahu da su te svi zaboravili ipak nadjoh o tebi.... ponesto.
Ti si bio i ostao prvi latolicki javni zahod za sve one koji nas ustase ne vole... i utjeha da te svi mrze jer te nitko ne razumije.
Osim toga - sutis, sljepacki, nemudro.
Cekas na znak odozgo!
Ne zaboravi, cak ni sve ustase nisu zaljubljeni u vatikanska ××××××. Mi mrzimo, pljackamo, koljemo iz drugih razloga iako su iciljevi i stredstva isti.
Nije grij ubit muslimana! (Ni Srbina, ni Zidova, ni ciganina) Sve su to radila i arijevska braca pred 60-tak godina.

mama
03-07-2007, 22:09
http://nocnamora-zeljkamalnara.blogspot.com/

Džeki
04-07-2007, 13:23
Braćo srbi ode kosovo...
Braćo srbi ode Sandžak...
braćo srbi ode Vojvodina...

e moj pope
06-07-2007, 10:44
nemoj da me razocaras!
Ti nisi,kao ni ja, posten, ali si intelektualno, hvala Bogu, potpuno drugaciji od svih ovih Pitagora, Dzekova,Sampova i ostale rvacko-katolicke bagaze.
Za razliku od nas dvojice, i ja sam malo katolik, oni ne znaju ni sta je Bog, ni sta je Hrvatska, ni sta je crkva.
Bacis psu kosku - lize ti ruku. A ti im za kosku uzimas i dusu. Potpuno pravedno.
Sta ce koljacima dusa. Oni ce jednoga dana, kad shvate ko smo ti i ja, biti zahvalni u ubjedjenju (ne tvom i mom!) da ima Boga pa bar da je k`o us!
Dobro je da samo "PP" (pametni i pokvareni), kao ja i ti, znamo da je Bog samo trazena utjeha za one bez mozga.Jos za vrijeme Martina Luter moglo se kupiti apsoluciju, ad absurdum.
To nas je i dovelo u dilemu : Bog ili noz!
I kad to tako zele zasto im onda ne bismo i ti i ja (ti sigurno vise od mene!)Boga prodavali.Ali noz uzeli. PLACEBO!!

Džeki
08-07-2007, 15:46
Pravoslavna crkva je najobičnija sekta!!!!
Vi ste se odvojili od kršćanstva!!!
A ateistima poručujem da su najobičnija đubrad!!!

pope Barisicu
10-07-2007, 17:12
brani se od ove ××××××. ASveti otac je odlucio da sa protestantima trazi zajednicki jezik, da se sa drugom bracom u "ekumenski" postupa, a ova eto ×××××× negira i svetog oca i tebe i mene. Daj ga bar prokuni.

Džeki
11-07-2007, 19:53
Sekta...

SRPSKI ZLOČINI-VIDEO
11-07-2007, 22:29
http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=56562

bare majstore
24-09-2007, 08:49
velemajstore.
Evo oce predsednik Sanader da mu papa proglasi Stepinca za blazenog.I za nas rvate jes, jer je blagosliva nozeve kojima su klali srbe,zidove,cigane.A ja bi da se i ti proglasis blazenim. Nisi kla, nisi blagosiva.
Samo si prica ×××××rije, a to nije ni bilo lose.

E pa sad
24-09-2007, 10:14
pogodi:

Kome svijet vise vjeruje:

SRBIMA

ili

PAPI?

bivsa
04-10-2007, 09:30
jasno je da svi ×××××ni vjeruju papi,
Pametni kazu, i to je isto tako jasno:
VJEROVATI ZNACI NE ZNATI !
Budalo skutorska.

bivsa
Budalo skutorska.

bivsa
Budalo skutorska.

dakle
04-10-2007, 15:14
http://www.youtube.com/watch?v=aAZJoh_OhEs&mode=related&search=

BiH-ovac
12-10-2007, 14:32
...Velecasni, da li ti znas ili vjerujes?
Vidis da ima na ovom forumu i pristojnih
sudionika (sudionitelja!).
Pristojan covjek nece nikada u lice kazati budali da je ××××××, lopovu da je lopov, lascu (palatalizacija!)da je lazac, popu da je pop!!

BiH-ovac
Pristojan covjek nece nikada u lice kazati budali da je ××××××, lopovu da je lopov, lascu (palatalizacija!)da je lazac, popu da je pop!!

BiH-ovac

de reci
12-11-2007, 13:20
pope, za koga ces ti glasovati??

velecasni
15-11-2007, 15:14
kao potencijalni kardinal mozda i ti imas dva pasosa. To je u tvom slucaju potpuno shvatljivo, posteno.
Zasto bar kao postena iznimka ne kandsidiras za sabor.Neko bi morao da se zamisli zasto ujednoj od najkatolickijih zemalja u Europi u saboru ne visi raspelo. To je skrnavljenje vjere, nacije, postenja,crkve i svetog oca...
VELECASNI MORALO BI SE NESTO PODUZETI!

vidis.
16-11-2007, 06:55
ocigledno da sama rijec Pravoslavna govori daje ta vjera zaista tavka cista bez neki repova kao u ostalim nekih dvostrukih onih i ovih .

BiH-ovac
17-11-2007, 17:10
obje "vrste" crkava su ljudskde napasti i opasne za sve ono sto se smije nazvati progresivnim.
Ona "ustaska" ceka na Jelacic-bana, a
ona cetnicka na Milosa Obilica.
Bludnici, bednici, ××××××!!

pope bre
23-11-2007, 22:19
jel moguce da polovan Isus hoda medju vama i oskrnjava viru katolicku msdjionicarskim vjestinam kao bre onaj Coperfield.
Stvara bre cuda i uzima pare sirotinj.
I jos se zove Sudac, taman ko onaj od sudnji dan.
Premasio bre i tebe i takve ko ti.
Sramoti i crkvu. A vi "stari profesionalci" sutite.
Auuuuuuu bre!

bre pope cestitam
26-11-2007, 20:47
Dobili ste izbore. Ubedljivo.
Idemo dalje sa NDH 2.

ovaj Benedikt
14-12-2007, 18:32
Hitlerov mladican, postade za crkvu "POPULARNA NESRECA". On se od vas tzv.narodskih fratara i crkve za primitivce zeli odjeliti i u istom casu i crkvu elitizirati, crkva ne za svakoga!
Pa kako onda da funkcionira crkva medju neucenim vjernicima ako sveta misa bude, kako papa zeli, na latinskom jeziku. Onda stvarno mozete srati narodu sta vam pada na pamet.
Ili ce crkva mozda iz svojih reprezentativnih redova izbaciti one koji nisu Latinskom vicni!
A pope!

HRVAT
15-12-2007, 18:07
sta je srbi,××××× vam mater cetnicku,imate problema kakvih?od××××te i pomirite se da ste izgubili rat,majku vam ××××× cetnicku

o hrvate
16-12-2007, 08:19
(peti padez: dozivanje!)
bjedni katolice.
Jasenovac samo te se tice!
..........................
Tudjmane,
Stepince,
Poglavnice!

o hrvate
bjedni katolice.
Tudjmane,
Stepince,
Poglavnice!

o hrvate
bjedni katolice.
Tudjmane,
Stepince,
Poglavnice!

moj pope
14-01-2008, 15:04
e jesi pametan, velecasni.
Eto i rvacka vlada uvidjela da je monsignor posteni velecasni i kupila, da spasi vlastitu glavu, glasove onih koji su iz "lijepe nase" ognjem i macem proganjani, poklani, opljackani.
E pope, svaka cast, ali reci nam kako ce se dalje?

ma sta je pope
09-02-2008, 09:41
o tebi nitko ni rijeci.
Izgleda da ni kod ×××××× vise nemas uspjeha.
Daj izvali nesto, katolicki, medjugorski, Isusa ti.

e pope
19-02-2008, 10:20
sivi ticu, Barisicu!
Kako li ti gledas ovo sa Kosovom?
Bio si za POMOZ BOG BRACO SRBI, iako "tvoj" narod to nije zeljeo. Eto sada kazuje jos vise mrznje prema svemu "nervackom". A sta je s tobom velecasni!
Tu bas ni crkva ne smije sutiti.
Pope.

pop Barisic
22-02-2008, 21:57
E braco srbi, sto se dogodilo?
Prvo njemci nedaju vam vise vize a sad cujem da i vasa braca rusi, masu sa toljagom.
Jedino se mogu pomoliti za vas braco srbi i ici u "medzunozje" za vasu srecu i buducnost.
A vi samo palite po Beogradu, sto zapad sa rusima zna?
Samo napred braco srbi.

KOSOVO je SRBIJA

SRBIJA je KOSOVO

ITD. bla bla bla bla.

jadan gospodski narod ali ja cu da se molim za vas.

Blagoslovio vas Sv. Sava

Monsignore,
25-02-2008, 12:45
opet ova ×××××× u tvoje ime!
Brblja, pise gluposti u "svojoj jezicnoj masturbaciji" (bar je u tom blizu novom Svetom ocu!) kao da ima blagoslov benediktinskog brtstva.
Iskljuceno, jer ta braca su u katolickom smislu i kultivirani i znani.
Znaci morali bi se braniti od nepozvanih uljeza koji vas i sramote i koji vam stete.
Ovaj OVAN, SKOL-OVAN, ne bi trebalo da ima prava da u vase ime sije nekvalificiranosti i gluposti po ovom "rvacki svetom forumu"!
:smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

Bare nas veliki
25-03-2008, 13:05
ni ric o Uskrsu.
Ni pozdrav, nista.
Sramota je to velecasni.
Valjen Isus! I Marija.
Naveke!

stari ticu Barisicu
13-04-2008, 20:47
reci nam rode ima li u tvojoj zupi ili u oblizem kraju gladnih. U crkvi gladi nema jasno. Ali kako crkva pomaze ugrozenima, da li pomaze? Shvati pope, nehotice ste i vi crkvenjaci za ovo ×××××× krivi. Zeljeli ste "nesto drugo", niste znali sta, a savjetovali vjernike:
Nije grij´ ubit muslimana!
Nakon "lomacenja" Jean d`Arc, najgroznija POJEDINACNA strava u povjesti crkve.
Jer ×××××n je bio pojedinac.

a pope
15-04-2008, 09:09
de nam kazi kako gleda katolicka crkva na posast mladih hrvatskih kurvi.
Drzava i vlasti su digli od djece ruke, bacili ih na drustveni rub, gurnuli ih u propast....Na njima zaradjuju "novi gospodari", inozemna mafija, hrvatski narodni "preporod"....Drogaska mafija...
A sta kaze i radi, sta poduzima i trazi katolicka crkva, ili se i ona, kao i uvijek dosada priklonila "jacoj" strani.
A, pope! Reci!

a popcino
15-04-2008, 13:25
da li ti "ispovidas" i one kucebere koji su na trbuvu u ducanu nosili nozeve za klanja. More li se takav skuce u crkvi ispovidit i koliko ocenasa ili zdravomarija mora izlaprdat.
Isusa mi ako je tako eto i mene u vasu bratiju.Ja bi tija skinut grije iako nisan ni katolik ni skutor, a ucinija san grije u prevari. To bas nije veliko, ali boli men dusa!

VELECASNI
17-04-2008, 19:56
danas je papa u Americi reka da ce crkva ocistiti sve pedofile iz svojih redova.
Pitanja:
ko ce nam odgajati dicu,
sta ce biti stobom,
oceli bit blagosloven onahov grij,
dali ce se crkva pretvoriti u drustvo masturbatora....
Oce li to biti teska vrimena za nas u Medjugorju.
Nasa dica vole naseg velecasnog...
Reci pope!

e pope
28-04-2008, 08:27
ti si se u sve razocara..sutis ka puska na zidu.
O zidu visi o zlu misli. Jesi mislija poci ce na bolje crkvu. Je istina, ali crkva mora da oprasta grije svojim vjernicima.Ako je vjernik i ukra i ubija i silova ti mu moras oprostit grij jer inace ide u Mesica i Sanadera i oni mu oprostu sve. A ca ces mu onda ti.Pope, i ti si usra motku.Crkvenu.

NAGARI MILEVA
04-05-2008, 14:46
popcino cim budem malo vremena nasla proanalizirat cu i tebe i"TVOJE".
Jos nemas i ne smijes imati mira.Previse su tvoji krvi prolili. Cini mi se da tvoje ruke nisu krvave. ali tvoje misli su katolicke.
Neumjesne.Neljudske. Ja sam te stavila na spisak.

popcino
04-07-2008, 20:20
jesi li ziv
sutis
zamro
a i neznas ca bi reka
zajeba si inas nesamo srbe
Gospemi.

NAGARI MILEVA
06-07-2008, 15:42
SMRT FASIZMU!
a i tebi sinko.
Reci ti meni velecasni da li si zi fratar u bekiji ili naq nekom postenijem katolickom mjestu, ne u Rvackoj, i dali je istina da su ovo novih 10 zapovjedi bozjih (tvoga boga)
1.ubi sve srpsko
2.otmi sve srpsko
3.siluj sve srpsko
4.opljackaj sve srpsko
5.zapali sve srpsko
6.srusi sve srpsko
7.prevari sve srpsko
8.slazi na sve srpsko
9.zagadi sve srpsko
10.prikolji muslimana, nije grij!
.................................
ali sve lipo
u ime oca i sina i duha svetoga!

NAGARI MILEVA
06-07-2008, 15:45
SMRT FASIZMU!
a i tebi sinko.
Reci ti meni velecasni da li si ti "vratar" u bekiji ili na nekom postenijem katolickom mjestu, ne u Rvackoj, i dali je istina da su ovo novih 10 zapovjedi bozjih (tvoga boga)
1.ubi sve srpsko
2.otmi sve srpsko
3.siluj sve srpsko
4.opljackaj sve srpsko
5.zapali sve srpsko
6.srusi sve srpsko
7.prevari sve srpsko
8.slazi na sve srpsko
9.zagadi sve srpsko
10.prikolji muslimana, nije grij!
ali sve lipo
u ime oca i sina i duha svetoga!
SILO NECISTA!!

jao bre pope
19-08-2008, 10:28
neodgovorni,
nepametni,
..........
Citah tvoja misljenja o krscanstvu,crkvi,bogu,vjeri,saboru
i ××××××stini jednog vjerskog bludnika u krilu crkve-biskupa Barisica!

Pa ti negiras i vjeru u bozju moc na kojoj se osniva sva vjerska glupost u svim vjerama, glupostima onih koji ne znaju!
Ako je BOG SVEMOGUC i vjernicima naklonjen,
kako je onda moguce da ga par nepismenih
××××××, u vecini i izabranih od "vjernika-neznalica", iz sabora, moze zaustavit`, sprijecit`, omalovazit` kako tvrdi makarski bozji zastupnik i to u hrvatskoj stampi povodom proslava Velike Gospe...
Ta nije cudo da ili ljudi bjeze od crkvenih napasnika ili se u svojoj gluposti zbijaju oko drvenog biskupa.
A i on i oni su u vecini birali u sabor one koji eto zaustavise boga.
Da ti nisi, biskupe, noc prije propovjedi bancio ????

SKINJARA
19-08-2008, 11:04
××××× im ja mater treba ih sve pobit ako vi necete ja cu
SRBE NA VRBE!
=U=

skinjara jesi junak
19-08-2008, 11:08
mozda si ti isti takav kreten ko i tvoj vratar.
Klao bi ti i u ime crkve, ali to vise nema
valjen isus maloumnice

skinjar
19-08-2008, 16:37
potsjeca na SKRIPAR.
U neka stara doba zeljena skutorska braca koja su novcem iz Australije i sa domacim ××××××ma htjela "osloboditi" najprije ercegovinu, a onda i cilu NDHbe posranim metlama oko sela.

zasutila
20-08-2008, 09:34
katolicko-rvacko-koljacka bratija,
endemicki maloumnici iz Zadra, globalne guzice iz Agrama, nedozreli krscani iz Splita, lopovi iz ERCEGOVINE i biskupi vrste onog makaranskog blesana.

Skinjara
20-08-2008, 11:23
U Zadar uplovio "WORLD"!

duhovni krvoloce
21-08-2008, 19:32
sramoto katolicanstva,
makaranski biskupcicu
.....................
vrc su takvi nebulozni ispadi i za Vatikan tesko probavljivi.
O katolicko-rvackim duhovnim egzibicijama cuje se i u inom katolickom svijetu, gdjr danas, bar prema vani, crkva "radi" bez mrznje, sa povelikom griznjom savjesti zbog pocinjenih zlocina u zadnjih 2000 godina.
I onda se cuju i citaju katolici nepromisljene gluposti jednog biskupcica iz dalmatinske provincije.
I svi se pitaju, kome to, osim tom biskupskom primitivcu i njegovim "ovcama", treba.
Odgovor je i jednostavan ali i neprihvatljiv:
onima koji misle da se nozem i pljackom brani Isus i njegova dobrota...

Skrinjara
22-08-2008, 09:32
E da su Srbi postojali za vrijeme Isusa on bi sigurno postavio sve Srbe na Vrbe i problema bilo ne bi. Ovako....

skripare iz bekije
23-08-2008, 16:56
Sebi i Hrvati su malo stariji od ISUSA, ali to nije razlog da svijet o njemu ima misljenja kao o ustaskom krvoloku.
Ne bi ob bio objesio ni srbe ni hrvate ni bilo kogaq, jer on ne bijase ercegovacki katolik, ne imadjase noza, ne bi bogohulnik kao ta tvoja ustasko-katolicka bratija danas.
..............
Da li ces budalo korektan hrvatski jezik i razumjeti - pitanje je.
Podarenosti te vrste ne dadose ti ni otac, ni sin, ni duh sveti......
Ni tebi ni drugima...

15-11-2008, 17:52
Nismo te zaboravili!
I ti dolazis na red kao duhovni (dusevni) zagovaratelj formule:
SRBE NA VRBE
I
NIJE GRIJ UBIT MUSLIMANA!
Korjeni za genocid leze stoljecima zakopani u analima crkve koju bi, da moze, i ISUS prokleo!
Od krizarskih ratova,inkvizicijsih pokolja, umora Giordana Bruna,
Jean d`Arc do blagosljavanja kama kojima su
ustaki krvoloci klali isrpsku, cigansku, zidovsku djecu - sve dolazi na tapet. I u takvom kontekstu jos i papa,
podanik HITLERJUGEND I glavni vatikanski egsorcist.
Ima li tu bar ne(t)ko pametan, moralan, posten!
Ovo je vas SUDNJI DAN!

KRST
20-11-2008, 10:33
Svitla zvizdo iznad METKOVICA
:smile14: :smile08: :o :smile07: :smile12: :smile16: :smile18: :smile20: :smile15: :) :( :o :smile12:

Rvat
29-01-2009, 21:00
svitla zvizdo iznad Metkovica,
pozdravi nam popa Barisica!
...........................
E de sad pope reci kako ti vidis ovoga vatikanskog dripca i njegove egzorcisticke bljuvotine u odnosu na druge vjere.
Richard Wiliamson je cak i medju sakarima upitna licnost, od poljskog pape (za crkvu popularna nesreca),ekshumiran, od HJ-katolika rehabilitiran.
E sta nam ti mislis, pope?

Sve
29-01-2009, 21:59
SAMO - CUVAJ se ako ista cacnes zapadno od Drine -

JADNA ti MAMA!

GLUPANE
30-01-2009, 17:51
Kaze se paziti!Hrvatski!
Ali ti si naucio CUVATI ovce, daleko od Drine, ali ipak!
Zato kao RVAT mozes kazati "cuvaj se"!
Sef ce ti to sigurno progledati kroz prste! Ne moras se cak ni ispoviditi!
Intelektualac ima svojstva, da moze gledati i kroz budalu.

sompompirovi
31-01-2009, 01:43
http://sportal.vecernji.hr/system/galleries/pics/090125/spo_navi_hs_12.jpg

sompompirovi
31-01-2009, 01:45
http://sportal.vecernji.hr/system/galleries/pics/090124/arena_gal_ruk_04.jpg

Vidi ti
31-01-2009, 01:57
Njega!

POPE
04-02-2009, 14:40
POPE!
Veliko ×××××× sa PAPOM!
Senilni Hitlerovac pogodio je katolicku zicu drvenih katolika u tvojoj zupi!
Kakvo je sada stanje?
Ima li izlaza?
Bune li se zidovi?
Sta je sa Srbima?
Mnogo pitanja, POPE!
Usra je PAPA motku, hitlerovski.

POPE,POPE
05-02-2009, 08:27
Nakon jucerasnjeg dana i novih vatikanskih skandala, jos uvijek ni rijeci iz RVACKE, ko je od vas zaduzen da kaze i misljenje cak i tupih katolika.Ili se posrane duse u sluzincadskom mentalitetu uvijek odluce za gazdu, dok je tu.
A kada ga se , ako ga se smjeni, sluge su prve koje kao kokosi pocnu kokodakati.
Toga ××××djiju bi trebalo exkomunicirati, a ukoliko ti nisi za to, sto je vjerojatno - onda i tebe!

POPE, POPE
12-03-2009, 17:52
nesto se usutili katolici.
Zajebao se Benedikt.
A sto bi se inace i ocekivalo od fasista.
Eto i ti sutis!
Sigurno nisi HJ,
ali si sigurno i propali crkvenjak.....
RAZOCARAN U SEBE, VIRU KATOLICKU (rvacku) BEZ IZLAZA MEDJU POSTENI SVIJET.
Papski papak, iz hitlerove mladezi,
tvrdi da on nije znao za Dahau, Majdanek, Ausvic...kao sto i ti
"nisi znao" za Jasenovac, Glinu, Gradisku......
On bar laje, a ti se usutio!

Ali je
12-03-2009, 20:56
Bitno da je znao za Sajmiste, Jajnike, Bajnice itd...

TO je bitno!

Gdje su
13-03-2009, 11:08
Jajnike i gde su Bajnice?
Jajnike su kod zenskaca a Bajnice nemam pojma. Jel uopce postoji to mjesto?

Ah da,
13-03-2009, 11:53
setio sam se, Jajnike su pizdi tvoje matere ustaske, ali jos ne znam gde su Bajnice.

GIORDANO BRUNO
14-03-2009, 10:49
HODZE, FRATRI, POPOVI
NAJVECI SU LOPOVI.....
a jadnici su primitivcine koje iz neznanja i gluposti, nadajuci se boljem slijede te polupismene
"PRODAVACE MAGLE"!
Benedikt,
Stepinac,
Barisic
hijerarhija krscanstva iz davnih do danasnjih dana.
Svi ce oni jos biti posveceni!
Ja i mnogi drugi, cak i danas jos cekamo
da se razbojnici iz Vatikana odreknu svojih blesavih predodredjenosti i priznaju istinu.
Cekamo stoljecima.
Cekat cemo stoljecima.

Giordano Bruno,
osudjen od Vatikana i
spaljen zbog istine!

:( :( :( :(

MONSIGNOR
14-03-2009, 21:49
se u beznadeznoj situaciji komopromitiranog katolicanstva u Rvackoj usrao i zasutio. PIUS BROTHERS zajedno sa fasistickim papom i neinteligentnim rvackim krscanstvom unistavaju i posljednje ostatke Isusove cednosti.
Isuse, i tvoju naivnu, legendarnu dobrotu i iskonsko postenje nebi niko sumnjao da nisi sa PETRUSOM,stvorio nehtijuci,
najzloglasniju,
najkrvolocniju,
najnepotrebniju
instituciju na svijetu, koja bi se i tebe, da te ima, danas odrekla.
Ne knjiga, nego noz, pljacka, korupcija, laz, cedomorstvo, prostitucija,
Jasenovac, Majdanek, Glina, Medjacki Djep,
su danasnja obiljezja "tvoje" crkve.
Isuse, ili se stidi ili to krvolocno zdanje srusi ili nestani iz glava onih koji su se nadali da ti nesto mozes!
Stepinac, Pius VI i Papa fasist su izgleda mocniji od tebe. Bar na Citluku!
:smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

Nesto si zasutija!
29-05-2009, 21:02
Da te potsitim!
Ca je trazija sveti otac u GAZI?
Iz nekadasnjih navika i za potrebu majke crkve trazija je tamjan i GAS!
Zato su ga Zidovi i primili ka komad fasistickog ×××××× iz zlokobnih godina i u NDH!
Stepinac se posvetija, a Benedikt popizdija,ti se opet BARE - USUTIJA!
:smile16: :smile17: :smile06: :)) :smile09: :smile08:

Bare
06-06-2009, 19:56
da si zasutija, nije to ni lose.
Ja bi moga ukapirati da sutis, jer je ovdj tesko i bilo kakvu ric naci!
Oli si zanimija!
E to ja nisan tija, ali mislin idi likaru, more ti pomoc, a soldi imas!
A rvati te tribaju, jer pocelo je sve naopako.
Ti sutis, gospa suti, Isus nikad nije ni govorija, predsednik umra, Sanader
××××××, soldi i turisti bizu.......
biskupi se odricu drzave.......
A koje je vrime doslo!
Bare moj!
U noci toj!
Kad zvizde su sjale te!

bare nas
16-07-2009, 15:18
a sta ti velis kako su ovu drzavicu(mi smo katolicka zemlja!) sredili lopovi iz HDZ-a, tvoje i katolicke stranke,
KuK-cura i lopova svih vrsta od Sanadera i Keruma do Bandica i Mesica.
Ti sutis,
crkva suti,
narod gladuje,
dokle,, bare moj??
..................
prije nije bio grij ubit muslimana,
da li je danas grij biti katolik?
Jer ni tu se ne zna ko pije, a ko placa!
Bare moj!

bare bas reci
25-10-2009, 15:39
kolju li nasi?
Srbe i muslimane!
Svaka cast!
:smile18: :smile18: :smile18: