PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sa vremenom i magare nuci da postuje batinu

Esop.
24-05-2006, 09:25
Raspjevali se ovdeka nasi dezurni Vlaje kako je sada Srbija primjer postovanja demokratskih rezultata referenduma i kako smo im mi zavidni na tome?!

Kazu da nas to boli, kako je Beograd pozdravio i prihvatio rezultate Crnogorskog referenduma?!

PITAM SE : KOLIKO BOLJE BI NAM SVIMA DANAS BILO DA SE BEOGRAD TAKO PONIO POCETKOM 90TIH....?!

Ali po pisanju , barem na ovom forumu, a i po rezultatima vlastitih izbora ne vjerujem da je " Vuk promjenio cud, nego tek dlaku".

Ja imam dojam da onih 70 i nesto dana, "prijateljskog" uvjeravanja i skolovanja
bombama, je naseg "vuka" malo ugladilo da se ne ide vise bosti sa "bikom" a nedavna posjeta "malog serifa" Dubrovniku i njegove " velike ( plovece ) batine " Splitu, podsjetile su naseg "vuka" na sudbinu njegovog prijatelja Sadama Huseina.

Nije da je "vuk" danas nesto drugo jer je u janjecoj kozi, nego sto je bio jucer, nego prepoznao "vuce" batinu
a i stomak mu nesto prazan u zadnje vrijeme, pa se kao igra ovce i pase travu i glumi demokratu.

BOLI ME SAMO STO SMO MI MORALI TAKO SKUPO I KRVAVO PLATITI "VUKOVO" SKOLOVANJE O DEMOKRACIJI......'BEMTI TOG SERIFA A JE I ON NEKO ( da izvinete) ××××××.

nb. a sada nasi dezurni Vaje: hehehehe

potpisujem
24-05-2006, 09:33
Ezope...

iskoristavam priliku da pitam naseg VSG-a(P), da pokusa zamilsiti (a to sam ga mnogo puta pitao), gdje bi bio i sta bi radio, za kakve se zlocine ne bi niti ZNAO, kako bi mu bilo - da su - kojim slucajem Srbija i njegiov narod bili IMALO!! civilizirani...da ih je bog podario sa MALO vise pameti...

Zadrzali bi BAREM Kosovo... za CiG nisam siguran... A HR bi definitivno (sa njim i "Srbima" iz HR)bila u EU... zivotni bi standard bio barem 50% visi

moze cigo da magare
24-05-2006, 13:22
uci al' ne Srbina. Srbin se pre pametan rodio a pogotovo ako je precan.

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ljubav
24-05-2006, 13:28
..prema Srbima...Letjeli masovno iz Amerike na referndum:

Prištinski dnevnik "Koha ditore" objavio je u utorak da je broj glasova koji je osvojila opcija za nezavisnost Crne Gore za samo 2.000 veći od propisanih 55 odsto, koliko iznosi i broj Albanaca koji su došli iz SAD da bi glasali na crnogorskom referedumu.

"Prema jučerašnjim podacima, prag od 55 odsto predjen je za samo 2.000 glasova, koliki je i broj Albanaca koji su došli iz svih krajeva SAD da bi glasali za nezavisnost Crne Gore", piše "Koha".

Iz kratke analize odziva birača može se zaključiti da je opcija za nezavisnu Crnu Goru najveći broj glasova dobila u većinski albanskom Ulcinju i većinski bošnjačkim Rožajama, navodi list i dodaje da su glasovi u Podgorici i Nikšiću uglavnom bili podeljeni.

Komentarišući referendum, kosovski premijer Agim Čeku je istakao da će i Kosovo do kraja ove godine proslaviti odluku o svom statusu, kao i Crna Gora.

cigo
24-05-2006, 15:02
bre, pa kakva je to drzava kad joj drugi mogu propisati kakav rzultat na izborima U( ovdje referebdunu ) zwele
EU nije bila zadovoljna sa normalnom demokratskom vecinom nego je crnogorcima PROPISALA min.55%. Da su rekli 72% bilo bi i to!
Sta ce biti ako hrvatima nesto slicno propisu. Moraju se i Hrvati toga drzati...zato - ne seri dok vlak stoji !! :smile18: :smile18:

Kakva god
25-05-2006, 06:46
da je drzava Crna Gora, ima daleko ponosniju proslost nego Hrvatska.
Dok se Crna Gora borila protiv turske imperije, Austrougarska pokrajina Hrvatska je samo snivala san o nezavisnosti, i pri tom nista nije konkretno preduzimala.
Crna Gora je stekla nezavisnost 150 godina pre Hrvatske.

Ima li jos pitanja?

istina=
26-05-2006, 05:56
-grgo psihopato stara , koliko god se ti trudio da se odreknes svoj arijevsko-cigajnskog porojekla sa tim sto ga neprestalno trpas drugim nama srbima ga je ispodnizenja I SPOMENUTI a mi se ne osjecamo ciganima pa nas nije ni sram kad bi se ti tu izvratio od muke ,to je tvoje znanje od koga potices. :)) :smile16:
Ggrgo bas si glup i umnosiromasan da se i najtvrdjem covjeku sazali na tebe. :))

ultravk-istokhr
27-05-2006, 01:23
E VIDIŠ ZATO JE TVOJA KEVA NAUČULA BATINU DA CENI

"PITAM SE:
27-05-2006, 02:57
KOLIKO BOLJE BI NAM SVIMA DANAS BILO DA SE BEOGRAD TAKO PONIO POCETKOM 90TIH....?!"

Upitaj se upitaj, Esope sa grguroavom kosom, ali prvo moras uocit razliku izmedju odcepljenja pracenog nasiljem nad Srbima, i ovoga najnovijeg odcepljenja koji se odvija u idealnoj demokratskoj atmosferi:

1) nema napada na kasarne vojske SiCG, iako je ta vojska jos uvek prisutna;
2) nema napade na Srbe koji zive na severu zemlje;
3) nema isterivanja Srba sa posla;
4) nema hapsenja;
5) nema provokacija;
6) nema pretnji;
7) nema nikakve poljane, niti logora za Srbe;
8) postuju se demokratski principi koji ukjlucuju sledecu fazu dogovora dve drzave o sukcesiji, prenosu vlasti, medjusobnom priznanju, buducoj ekonomskoj, politickoj i vojnoj saradnji i svemu ostalom.
...

Ni jedno lice jos nije prijavljeno da je povredjeno, eeeej POVREDJENO, pre, u toku i posle referenduma.

I jos nesto, opet si ispao bezuspesno providan. Sta ces, mozes samo da se ubijes, ali i da se zamsilis zasto je tako sve mirno u Srbiji i Crnoj Gori.
Razmisli pa javi, ja sam ti dao a clue.

Da smo
28-05-2006, 17:18
mi dozvolili Srbima da potpuno diktirju svoju - SANU/Milosevicevu/cetnicku politiku, ne bi bilo niti rata niti Hrvata.
Postojala bi neka srpska tvorevina na "nasim" prostorima, Za HR bi se jedva culo i znalo. Ljudi bi islki na godisnji u Srpski Dobrovnik i Split...

Milosevic i cetnici bi bili heroji, legalizirani u EU... Cica bi i dalje radila punom parom... (Sava bi tekla sve brze za kalimegdan...).

Mozda bi od katolickih crkava ostala Ketedrala u ZG-u (za nju jos nisam cuo Srbina da je rekao da je srpska)..

Eto, to bi bilo....

Erazmo
28-05-2006, 21:28
Zašto je sve mirno u Srbiji i Crnoj Gori? Pa valjda zato što još nečeg nema, a dal' će - ne zna ni Đekna: nema još autokefalnosti C(c)rnogorske pravoslavne crkve. Ak bu došlo do toga, više ne bu nigdar mirno. :smile15: :smile07: