PDA

Pogledaj cijelu verziju : 3f ( trgovci) za ludi dan-BARBIRKE!!!

majka terezija
23-05-2006, 19:26
E ljudi glupi trgovci će za ludi dan BITI BARBIRKE I KENOVI!!!!!!HA,HA,HA,HA!!ONO FAKAT..NEZNAM JER CURE HOĆU BITI ×××××,ILI ŠTA GLUME??BAŠ ME ZANIMA KAKO ĆE IZGLEDATI ONA DEBELA SA NAOĆALIMA,A TEK ONA TANJA KOJA IMA ROZU KOSU,I NAOĆALE KOJE SU IZAŠLE VEĆ PRIJE 10GOD.TO TI SE FURALO JOŠ KAD JE BILO ANTIČKO DOBA ...PA JA ĆU UMIRATI SUTRA KADA IH VIDIM!!E DA NASTUPALI BUDU NA I'M A BARBIE GIRL!!IJUU,KAKO SU GLUPI TI TRGOVCI!!

"barbika"
23-05-2006, 19:45
imaš ti problema??????????mater ti ××××× mutavu.......izjasni se, kaj imaš protiv.........????!!!!!!????

,
23-05-2006, 20:40
ajd pusti cure da uživaju.bolite ××××× za njih.ipak to je njihov dan

tako,je!!!
24-05-2006, 09:45
E Smetiškica ona sa plavom dugom kosom,da ti nisi fulala spol da nisi ti možda trebala biti ken!!Mislim ono hodaš ko neki ken,slobodno se možeš ponašati ko barbi mi čemo to več nekako prihvatiti! :)) :)) :smile06: :smile06:,u buduće sad kad si završila srednju,i ako oćekivaš nekamo dalje ići(što ne budeš)daj si smanji malo kolićinu šminke,jer te se budu ljudi splašili,ok(to ti jr ko neki savjetić) :smile18: :smile18: :smile17: :smile17: :smile16: :smile16: :smile16: :smile06: :)) :)

Obožavateljica....ne
25-05-2006, 09:39
Ovako....mislim cure stvarno, dal ste vi sebe upoče vidle u onim krpama jer se to nikak drugačije ne može nazvati......... to je bilo nekaj odvratno, vi sebe smatrate barbikama???????????????' ubijte se sve do jedne.........na vašem mjestu bilo bi me sram pokazati de uopče pred ljudima,,,,,bolje da ste si stavile škrneclin na glavu umjesto perike,,nebi vam htjela bit u koži.....,pusek curke :smile20:

BArbi
25-05-2006, 09:44
E cure da ste glupe to znamo,da ste ×××××× i to znamo.ali da se tako osramotite za zadnji dan to nismo znali...Jedna ima noge ko čačkalice,druga pak noge ko balvani misli još minicu samo kaj vam se ne vidi pi...... stvarno da ne povjeruješ...pusa od malog plavog.....Pozdrav curice...

j.cura
25-05-2006, 13:57
a kak vi onda zgledate.obucite se i vi onda tak.meni su svi maturanti bili ok.ne cijene se ljudi po tome ko je koju školu završio.to ćete naučit kroz život.i kaj vas briga tko je kak izgledo.kak ste jadni i plitki.ovo sigurno ×××× neka gimnazijalka.misli da je boga za jaja uhvatila.e pa vidiš curo draga i ja sam završila gimnaziju al se ne ponašam ko ti.odi,bolje ti je učit,a ne tu pametovati.i kaj vas brigas za tamy.baš je lijepo izgledala.baš ste jadni.smrdite od te ljubomore