PDA

Pogledaj cijelu verziju : za jednu curu iz dubrave

ocajan
22-05-2006, 01:22
nadam se da ce prepoznat u ovih nekolko redova i shavitit neke stvari.
24 sata dnevno mislim na nju, pokusavam bit najbolji decko na svijetu, priznajem ljubomoran sam ali ipak joj sve dopustam, napokon nadjem curu koju stvarno volim i fakat mi je super sa njom, ne mislim ju varat, nijedna nije toliko ljubavi i truda dobila kao ona, jedina je cura kojoj sam ikad napisao pjesmu, a zu tu svu dobrotu i ljubav za uzvrat dobijem neprospavane noci i puno suza, znam da i ona mene voli ali njezina ljubomora je postala fakat nepodnosljiva, valjda mi je i na staru ljubomorna, ja jednostavno nesmijem s nikim kavu popit, popricat, ma skoro nesmijem ni iz kuce izlazit ako nije ona sa mnom, jedno sam vrijeme to trpio ali vise neznam sta da radim, volim ju i nemogu bez nje, ali takvo maltretiranje ne mogu trpjet, neznam sta da radim svake noci razmisljim dali ja mozda gdje grijesem, neznam sta da radim vise, prolaze mi svakakve misli kroz glavu, razgovaramo o tome svaki dan, ali ona mi jednostavno nista ne vjeruje, stvarno neznam kak da joj pokazem da ju volim i da mi je samo do nje stalo, ona bi me najradje htjela pod staklenim zvonom na polici u svojoj sobi, neznam sta da radim pa ako mi neko pomoci nek nabaci koji komentar
probat cu jos neko vrijeme da vidim kako ce ic a onda kako god tesko morat cu nesto napravit.
samo da joj kazem da ju volim i da cu ju voljet zauvjek,
ovo ti je posljednja sansa i nadam se da ces ju iskoristit, jer poslje nece bit povratka

vjeruj mi
22-05-2006, 10:09
nije ona jedina ni zadnja, a prije svega svaka čast za to sve šta si napisao al da ti je koma,znam,bio sam u takvoj situciji samo što ja imam razumnu djevojku,HVALA BOGU,pa se uspijemo dogovorit,al pitanje je:DALI TE ONA VOLI UISTINU KAO TI NJU KAD TI MANJE VIŠE SVE BRANI? teška situacija stari, ali probaj dogovorom sve riješit,ali već kad kažeš da ste razgovarali izdrži još malo MOŽDA se situcija promjeni iako za to postoji mala vjerojatnost,drugim riječima NIJE ONA JEDINA NI ZADNJA! BIO SAM U PUNO GOROJ SITUACIJI I VJERUJ MI ISPLATILO SE S DRUGOM DJEVOJKOM, a također sam ju volio jako! POZDRAV I SRETNO