PDA

Pogledaj cijelu verziju : Crkla jos jedna krava svetom Savi

kome zvona zvone
21-05-2006, 21:25
Evo jos jedna sisa manje. Nema vise SCG.

Kako ce se sada zvati nogometna reprezentacija nove drzave na ovom svetskom prvenstvu.

Napred nasi! :(

tarabić savudin
22-05-2006, 04:23
još Kosovo pa Vojvodina da se odcepe od krvopija i onda mogu srat koliko hoće

nema problema
22-05-2006, 10:40
stovani koljega. U sranju i klanju nejacadi, mi smo svetski prvaci, bili i ostali. hehehehe

Dje si Mile, kevino kopile. 'bem ti ovu tipkovnicu, a htio sam reci Trpimire, pjesnice slavni. A sta sada?

"Srbija i Crna Gora,
ko dva oka u glavi"

Evo Milo, i njegovo
"glineno spolovilo"

Posred Podgorice
i on vam ga stavi.

A sada stovani koljege,
na parove raz brojs,

i zapevajte slozno,
"nemoze nam, nitko nista,

jaci smo od sudbine,
mogu samo da nas ostave,

oni sto nas ne voleeee"

A corava posla,
to sa dva oka.

:smile12: :smile12: :smile12:

Nenad Čanak
22-05-2006, 13:01
Šef vojvođanskih socijaldemokrata, Nenad Čanak, je komentirajući rezultat referenduma ustvrdio kako on dokazuje da sa "Srbijom više nitko ne želi biti u zajednici".

"Srbija sada više nema izgovore. Očito je da s ovakvom Srbijom nitko ne želi živjeti u zajednici i krajnje je vrijeme da se ljudi u Srbiji zapitaju zašto je to tako." - dodao je Čanak.

Naslovi beogradskih listova variraju od nevjerice prema tijesnim rezultatima referenduma, pa do priznanja neovisnosti Crne Gore.

Ernest
22-05-2006, 13:22
Tijesni rezultati? Pa naravno: naša krvna braća Crnogorci (znači Paštrovići i Njeguši) glasovali su za priljev deviza novim autoputem ZG-ST-DU. A postoje i oni u Pljevljima, Nikšiću i ostalom dijelu Sandžaka. Oni su pucali po Dubrovniku. Ovi drugi spjevali su Gorski vijenac, priču o ponosnim Crnogorcima, nekada Crvenim Hrvatima, najboljim ratnicima svijeta, i jednom hrvatskom hajduku, u čijoj je ruci svaka puška ubojita.
Eh moj Stojane, što napravi niža rasa belogardejska, ustaška, četnička, balijska i VMRO-ovska.

djole
22-05-2006, 16:00
..jos tu ima kojesta da se sredi, ili mislite da ce se europska zajednica cutke sloziti sa vodjstvom Crne Gore gdje navodno predsjednik trguje drogom, svercuje sa cigaretama. I kako je onda hrvatska javnost tako brzo zaboravila bombardiranje Dubrovnika,
razbojstva po Konavlima, Prevlaku...
Kratka pamet ili pozdravljanje i podrska svemu sto ide protiv srpskoga naroda. A da li su Crnogorci muslimani iz Pakistana..!

PITAGORA...
22-05-2006, 16:18
E ODEEEEEEEEEEE, i mala ali JUNACKA CRNA GORA, prije par godina kad je PITAGORA najavljivao ovakav rasplet, dozivio je najgore i najjadnije uvrede na svoj racun, a sto je sad srbici ???

Jos KOSOVO i VOJVODINA ( nadam se da je Canak naucio nesto )...

Osta Boga mi mali pasaluk, a sto je najgore os svega. Srbi gdje god se okrenete debelo ce te placati odlazak u INOSTRANSTVO tj, na more.

:smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) :smile07: :smile07:

Zaratin
22-05-2006, 18:19
Ajme stari, jos si ziv?

Pa nije
22-05-2006, 20:07
problem u placanju... to svak moze...pa i Srbi...samo ako imaju LOVE!!

Ali kako do love??? Neradom vise NIKAKO nigdje...

Vise ih NIKO ne ××××... AMA NIKO!!

djole
22-05-2006, 20:34
......pa ni(t)ko od vas nema jaja da odgovori na ono sto sam pitao.

Crna Gora
Dubrovnik
Konavle
Prevlaka
Mostar
Trebinje

sve su to napravili crnogorski Srbi.
Bar to nismo mi,.
A sad sa njima "bratstvo i jedinstvo".
Sjetite se Zepca! Tu smo d(j)elovali zajedno.
Vjerojatno cete doci i sa nama u red..!

djole
22-05-2006, 20:35
......pa ni(t)ko od vas nema jaja da odgovori na ono sto sam pitao.

Crna Gora
Dubrovnik
Konavle
Prevlaka
Mostar
Trebinje

sve su to napravili crnogorski Srbi.
Bar to nismo mi,.
A sad sa njima "bratstvo i jedinstvo".
Sjetite se Zepca! Tu smo d(j)elovali zajedno.
Vjerojatno cete doci i sa nama u red..!

Eh moj Djole
23-05-2006, 01:31
A sto mutis vodu. Prvo se izjasni tko si ti pa da te mozemo mozda razumjeti malo bolje a li evo ti odgovora na tvoja pitanja.

Dali je cijela Crna Gora glasala za nezavisnost...?!

Dali su svi Crnogorci dosli pucat po Dubrovniku.

Mi ovdje aplaudiramo onim Crnogorcima koji su spremni prihvatiti norme civiliziranog ponasanja koje nadilaze sumanost svekolikog srpstva.

Ne zavaravaj se Djole, i medu Srbima ima ljudi i kada se jednom odreknu svoje mitomanije i zaludenosti bio bi grijeh ne ponasati se i prema njima kao prema svim drugim ljudima.

Vidis Djole, u biti mi ne mrzimo Srbe zato jer su Srbi nego zato kada su Srbi prije nego ljudi.

BRAT JE MIO KOJE VJERE BIO SAMO DA JE COVJEK.......a ne: BRAT JE MIO KOJE VERE BIO SAMO DA JE SRBIN.

PITAGORA...
23-05-2006, 02:50
Vidim javili se pravi...

U napadu na sveti DUBROVNIK najmanje je bilo pravih crnogoraca, ko neviruje neka proviruje,,, :smile07:

PITAGORA...
23-05-2006, 02:52
Za ZARATINA, Da ziv - tek sad sam u top formi. Veliki pozdrav tebi i tvojoj gospodji od sviju nas... :))

Jedan pametan
23-05-2006, 05:53
covek je jednom rekao (mislim da je bio Hrvat), "Zajednicka drzava Juga je nesto, svaka republika ponaosob su NIKO i NISTA"

Jos uvek smatram da je bio u pravu, i da je kojim slucajem jos uvek ziv, postroio bi svu gamad: sve svercere cigaretama, drogom i belim robljem, i obezbedio bi im smestaj na Golom otoku.

Sto se tice zajednice Srba i Crnogoraca, ja imam moje misljenje a ono glasi da je za Srbiju bolje nego ono zajednistvo koje smo imali. To zajednistvo je znacilo jednaku brojnost Crnogoraca u federalnim organima iako je gradjana Crne Gore za red velicine manje od gradjana druge clanice - nelogicno i nefer prema gradjanima Srbije, a i preskupo.

Sto se tice mora, bice isto sto je bilo i pre - gradjani Srbije ce radije birati jeftinije destinacije, bolju uslugu i bolji provod: vec tradicionalne Grcka, Turska i Bugarska. Ko ima dublji dzep ici ce i u Tunis, Spaniju i svugde gde se Srbi slobodno izjasnjavaju ko su i sta su, i gde nije smrtni greh pitati za hleba umesto kruha.
Onaj ko zeli na crnogorsko primorje, ici ce bez problema, samo treba da bude spreman na:
1) skupocu,
2) neuporedivo losiju uslugu

Sto se tice trgovine, opet ce biti kao i pre - sva srpska prekomorska trgovina ide na Solun i Egejsko more.

Ovo je razlaz dve drzave, medjutim ko se raduje nekakvom rasparcavanju Srbije, samo pokazuje svoju zluradost i prema Srbiji i prema Srbima, pa tako parola
"BRAT JE MIO KOJE VJERE BIO SAMO DA JE COVJEK...." je smesna i neiskrena.
Ne moze neko biti mio, a istovremeno mu uskracivati pravo na drzavu.

Prema tome, Grgure, presaberi se.
Vi zivite za propast Srba. Vama pocinje dan i zavrsava se sa nadom da i Srbi i Srbija jednog dana nestane. Ko to nije u stanju da vidi, taj je corav kod ociju.

Hajde da vas vidim jos kako se radujete. Otkrijte vasu neljudskost do kraja, ako uopste mozete dalje.

Ma kuliranje bre bre bre, gledati vas takve :) :) :)

P.S. Citam onoga novinara vecernjaka sta pise i svrsava istovremeno : "Bez Crne Gore, Srbija nema more". Novinar iz Suvarove skole - ×××××rije od skole.
Kad se drzao cas o novinarskoj etici (ako uopste tako nesto ima u suvarici), on bezao sa casa. DILEA!!!

Druga stvar
23-05-2006, 06:01
ne moze neko biti dobronameran prema Srbima ako se taj neko sprda sa srpskom svetinjom. Svaki narod ima svoju svetinju.

Meni nije jasno sta Hrvati imaju protiv Save Nemanjica???

I onda onaj gore ××××:
"BRAT JE MIO KOJE VJERE BIO SAMO DA JE COVJEK...."

E moj Grgure, uvek si bio apsurdan, neiskren i providan; mislim da potegnes oruzje i ubijes nekoga na licu mesta, a onda posle da ubedjujes sud kako si ti zapravo voleo tog coveka!!!
Sres i jedes istovremeno, moj Grgure, to je tvoja dokazana disciplina.

Grga GN.
23-05-2006, 07:20
Ocito je da ne shvacas smisao te izreke, iako ne vjerujem da si toliko ogranicen pamecu, nego upravo to sto je Srbiju i Srbe dovelo do ovog polozaja, zorno demonstriras.

NITKO NIJE TOLIKO SLIJEP KAO ONAJ KOJI NE ZELI DA VIDI NESTO.

Trpi onda i dalje Trpimire.

Grgure i svi
23-05-2006, 17:11
ostali zluradi i mrzitelji, trpite vi i te koliko a evo i zbog cega:

BEOGRAD - Predsjednik Srbije Boris Tadić izjavio je u utorak na konferenciji za novinare da prihvaća preliminarne rezultate referenduma u Crnoj Gori koje je utvrdila Republička referendumska komisija te je čestitao građanima Crne Gore.

"Ja sam se kao predsjednik zalagao za očuvanje zajedničke države, ali kao predsjednik jedne demokratske zemlje, spreman sam prihvatiti većinsku odluku naroda Crne Gore", rekao je Tadić.

Tadić je pozvao sve političke subjekte u Srbiji i Crnoj Gori da omoguće Republičkoj referendumskoj komisiji da utvrdi konačne rezultate i otkloni sve sumnje u tijek referendumskog procesa.

Predsjednik Srbije izrazio je zadovoljstvo jer je referendum u Crnoj Gori protekao u miru i poštivanju demokratskih načela.

///////////////
E to vas boli.

I jos nesto Grgure, sta god da se desi, Srbi i Crnogorci ostaju braca, i ne samo ta dva naroda vec Srbi, Crnogorci, Rusi, Grci, Makedonci i ostala pravoslavna braca.

Dakle, na vasu zalost, "nema rata, nema ni Hrvata" Trc Milojka.

P.S. Nisi mi odgovorio sta vi ×××××ti imate protiv Rastka Nemanjica, no???

Srbija "demokratska"
23-05-2006, 17:21
Jeba te vol. Mali-Vlajo, a sto ti pusis, kad si dosao do tog zakljucka?
Srbi i demokracija ide kao benzin i sibica, bre GOVNJARU.
Da mozes biti brat sa Grcima i to MOKRI BRAT, bre ×××××u.

ultravk-istokhr
27-05-2006, 01:22
EJ BRE NEMOJ SVETOG SAVU DA MI DIRAŠ