PDA

Pogledaj cijelu verziju : JEL STE VIDJELI KAKVO JE ×××××× POBIJEDILO NA EUROSONGU????

mr.Ocean
21-05-2006, 08:23
Ono je fakat ××××na pjesma (××××na u lošem smislu...) Nije baš niti druga ili treća po redu bila nešt, ali ono je govno KAKVOG NEMA!!! ( zapravo, sad ga ima...)
Pišite mišljenja, raspravljajte, zabavite se!!!

?
21-05-2006, 11:03
Kaj briješ?Koju pičku materinu ×××ך!Pjesma je fakat zakon!!!Bolja od svih drugih...a one koje se mogu mjerit su na zadnjim mjestima

Starfucker
21-05-2006, 11:27
@ mr.Ocean, seljačino u Europi se ne slušaju cajke. Ovi je bila jedina pjesma koja na nekaj liči.

Lordi!
21-05-2006, 12:11
Lordi su zakon grupa i imaju zakon pjesmu "Hard Rock Hallelujah" i stvarno je zakon kaj su pobijedili!!!!!!!!!!!!!!!! Ona Ševina štikla nije trbala ni ući u finale!!!!! Fuj!!!!!
Lordi 4ever!

Moje mišljenje
21-05-2006, 12:42
Pjesma od Lorda, ako to uopće možemo nazvat pjesmom je obično ××××××......... Žao mi je kaj sam uopće gledala taj eurosong, jer čini se više se ne biraju pjesme iz razloga što su dobre, i što su pjesme, nego se biraju zbog dobrosusjedskih odnosa......... ili tak sličnih stvari........... Svi smo vidjeli nezadovoljostvo publike u Ateni kad je prozvano da je ta pjesma pobijedila...... Zato ljudi........... :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

jedna cura
21-05-2006, 12:48
publika nije bila neoduševljena već ravnodušna, meni je pjesma zakon kaj god vi kažete!

Moje mišljenje
21-05-2006, 13:12
To ti je ista stvar.......... I nisam rekla da nije bila oduševljena, nego nije bila zadovoljna.......... Trebala je Rusija bit prva, ili Bosna........... Ali ne ta čudovišta........ :smile09: :smile09:

srceko
21-05-2006, 13:31
e, meni je pjesma fakat ne vjerujem da mi se sviđa iako ja opće ne slušam tu vrstu muzike, ali ovo je fenomenalna stvar. ja bi se sramila doć tamo i pjevat štiklu... molim te, to nije pjesma, ta droca, ja bi bila još sretnija da je bila zadnja.
na kaj je to ličilo, svi pjevaju na engleskom super pjesme,a ova ko neka seljača dođe i mislila je da će pobijediti...... ma daj!!!!!!
i Rusija je imala zakon pjesmu, i ta mi je supeeeeeeeeeer!

vale666
21-05-2006, 13:43
ma pjesma je zakon!a kostimi od lorda su još bolji!××××NO!

asdi
21-05-2006, 14:20
Još se jednom pokazalo da je rock vječan.Glazba je zakon...FINCi!!!
Him je isto zakon grupa

cat and dogs
21-05-2006, 15:50
Meni se pobjednička pjesma ni u kom smislu ne sviđa.Ne kažem da je trebala Severina pobjediti,ali bilo je puno boljih pjesama od te koja je pobjedila.Meni se osobno sviđa ruska pjesma.Ali svatko ima svoje mišljenje i svoj ukus.

XcoRe
21-05-2006, 16:17
... kakvo ××××××? to je jedna od poshtenih pjesama na eurosongu... a ak je severina htjela vechi plasman trebala je pustit svoj video uradak u pozadini...

kleopatra
21-05-2006, 20:09
lordi su mi bili najbolji od svih ×××××ka i striptizeta koji su nastupali. onaj rus je bio još jadniji nego pjesma, a pjesma je bila preodurna. štikla mi je jadna, čudi me što je došla do 13. mjesta, samo nas je osramotila (afrika paprika, sijeno slama????) WHAT`S THE POINT???

ja*
21-05-2006, 20:47
Ova pjesma od Lorda mi je fakat po ukusu! Bolja nije mogla pobijediti!!!!!!!!!!!! Pjesma je ××××NA(u dobrom smislu)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pusa svima koji dijele mišljenje s menom :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

speedfreak
21-05-2006, 20:52
pjesma je ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!jel ima tko da mi kaže di je mogu skinut????

Mr. Ocean
21-05-2006, 21:08
1) Ja nisam seljačina i ne slušam cajke, dapače, MRZIM IH!!!
2) Ovu sam temu i otvorio da čujem mišljenja drugih. Sad, kad vidim da vam je svima pjesma dobra, možda ju poslušam još jednom i promislim o njoj...
3) I sam sam lagani rocker (Green Day, Good Charlotte, Blink 182, Tokio Hotel tu i tamo, itd.) tako da, kad zaboravim kako su bili obučeni oni, meni još uvijek kreteni, pjesma će možda čak biti i ok.
Zadovoljni?? Molim da i dalje komentirate i raspravljate..... :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

jgsdg
21-05-2006, 22:09
pjesmu možeš bez problema skinut sa shareaze ili bearsharea(programa koji skidaju glazbu prek interneta s drugih kompjutera), tak sam ju ja nabavil.

znatiželjka
21-05-2006, 22:11
a na kojoj je to web adresi?

heheehehe
21-05-2006, 22:17
ROCK WILL NEVER DIE!

To je sve kaj bum vam rekel, btw. Lordi su zaakon.

cool
22-05-2006, 14:34
Hard Rock Hallelujah!
Hard Rock Hallelujah!

The saints are crippled
On this sinners’ night
Lost are the lambs with no guiding light

The walls come down like thunder
The rocks about to roll
It’s the Arockalypse
Now bare your soul

All we need is lightning
With power and might
Striking down the prophets of false
As the moon is rising
Give us the sign
Now let us rise up in awe

Rock ’n roll angels bring thyn hard rock hallelujah
Demons and angels all in one have arrived
In God’s creation supernatural high

The true believers
Thou shall be saved
Brothers and sisters keep strong in the faith
On the day of Rockoning
It’s who dares, wins
You will see the jokers soon’ll be the new kings

All we need is lightning
With power and might
Striking down the prophets of false
As the moon is rising
Give us the sign
Now let us rise up in awe

Wings on my back
I got horns on my head
My fangs are sharp
And my eyes are red
Not quite an angel
Or the one that fell
Now choose to join us or go straight to Hell

Hard Rock Hallelujah!
Hard Rock Hallelujah!
Hard Rock Hallelujah!
Hard Rock Hallelujah!

Hard Rock Hallelujah!

charly
22-05-2006, 15:01
pjesma čist ok,eurosong je odavno postala velika zajebancija i po tome su finci i pobijedili jer su uz one litvance najviše se zajebavali,europa je napokon poslušala svijet i skužila da je rock muzika ono što pokreće svijet,najslušanij žanr
ROCK 4ever

i nemojte mi srati da su pobijedili zbog dobrosusjedskih odnosa jel toj ×××××ski i time hrvati samo opravdavaju sevinpad,štikla je pjesma za ××××× i nije zaslužila da ide na eurosong,trebali su poslati let3 ili psihomodo pop,onda bi imali šanse.

5
22-05-2006, 15:33
HARD ROCK HALELUJA!!!
ODLIČNA STVAR!!! :smile07: :smile07: :smile07:

?
22-05-2006, 17:47
Hrvatska nema pjesme za eurosong! Dora je skup pjevača koji su osrednji i nikad neće imati pravu pjesmu!

XcoRe
22-05-2006, 19:20
sta hrvatska nema??? da smo poslali Urbana
ili Ramirez na Eurosong bili bi konkurirajuchi a ne seve...

znanost
23-05-2006, 21:56
pjesma je supach!!
seve nam je za×××××,samo sramoti hrvatsku....

sir Paul
24-05-2006, 22:14
<font face="Times New Roman" size="+2">Pjesma je zakon...Zaljubljen sam u nju.Pokreće, donekle ima smisla, močna je...Nadahnuta je nadnaravnim i mitskim temama i to ju čini osebujnom i jedinstvenom.Izvedba je solidna, a scenski nastup i kostimografija... hm... nije loše. :) :smile07: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1">Volim ju...!</font>

sir Paul
24-05-2006, 22:21
<font face="Times New Roman" size="+2">Ostale pjesme su bile za×××××.Samo dok se sjetim one turske "Superstar" ××××× ili onog armenskog čobana... a o Severini da i ne govorim... katastrofa!Najviše me rastužuje što ju je napisao Boris Novković, sin od cjenjenijeg hrvatskog glazbenog umjetnika... a kaj mogu!Svidla mi se pjesma od onog Irca i ona Šveđanka nije bila loša, iako... :) </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1">Volim ju...!</font>

za sir paula
25-05-2006, 10:01
ajde donekle si mi neko vrijeme stvarno išo na ××××× sa svojim jadikovanjima i sranjima .......... pametovanjima !!! ali pametan si ti . pogotovo mi se sviđa tvoj komentar jer imamo isto mišljenje!!!!!!!!!!!!!! i , da turska.......................bbaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddddddddddddddd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile20:

kleopatra
25-05-2006, 10:02
da, irac je bio dobar. a superstar je valjda bila najjednoličnija pjesma na euroviziji. litva ili tak nešto mi je bila zakon. napravili su totalnu sprdačinu na eurov. i dosta su dobro prošli

kleopatra
25-05-2006, 10:04
LORDI RULES!!!!!! :)) :)) :))

Mr.Ocean
25-05-2006, 21:19
Ajde, uvjerili ste me.... možda "Hard rock Halleluyah" (ili kako se već piše...)ipak nije tako loša pjesma.
Meni je još bila dobra Litva. I dalje vas molim da raspravljate i pišete i hvala svima koji su se do sada javili na ovu temu... :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

¨???????????????????
26-05-2006, 08:39
×××××u pička ti materina to je najbolja pjesma ××××o ti bog mater u sredinu pičke

kleopatra
26-05-2006, 13:33
ove psovke su potpuno nepotrebne! ako netko ne voli metal, nije u redu dotičnu osobu vrijeđati.
btw. i ja sam navijala za fince i baš mi je drago što su prošli oni a ne neko drugo ××××××

DeathTears
26-05-2006, 21:28
NAPOKON IMAM POVOD DA VJERUJEM KAKO JE OVAJ SVIJET NAPREDOVAO... NAPOKON MOJA MUZIKA ZAUZIMA ČEONO MJESTO... NAPOKON SMO SVI MI ROKERI I METALCI DOŠLI NA SVOJE... IAKO JE OVO JAKO PREBLAGO OD ONOGA ŠTA SLUŠAM, SVIĐA MI SE JER VUČE NA TU NEKU MOJU STRANU... A RIJEČI SU IM ZAKON... SVAKA ČAST... ZROKALI SU TOTALKA... METAL LIVES FOREVER!!! PEACE WITH U!!!

Mr. Ocean
26-05-2006, 21:39
Dear Kleopatra, TENK JU VERI MAČ!!! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))