PDA

Pogledaj cijelu verziju : IZLAZ IZ CELICNOG ZAGRLJAJA

Stankovski
20-05-2006, 13:10
Kad Crna Gora izađe iz smrdljivog četničkog zagrljaja srbija će biti manje važna od. npr. Moldove. Država s nikakvim resursima, industrijom, radnim navikama, bez kuture i poštenja, a od prekosutra nevažana prometno i geostrateški...čak će i "sponzori" i glavni četnički saveznik (velika britanija) od 21.05. "dići ruke" od permanentnog incidenta i neugodnog i neželjenog balkanskog psihijatrijskog slučaja. Crnoj Gori, kao povijesnoj državi i bliskom narodu, želim uspjeh i blagostanje!

Ali taman
22-05-2006, 12:57
Da popizde... 55,4 - DA - 44,6 - NE! Od 86,4 % birackog tijela!

A u Hrvatskoj je 1991 glasalo tqkodjer 86,8% i od toga je 94,2 glasalo za neovisnost!!

A kako je Srbija odgovorila?? SVEOPCIM napadom...

Ovdje su rezultati mnogo "povoljniji" za napad! Narocito ako se uzme u obzir da je sjeverna CiG nastanjena uglavnom sa najtvrdokornijim cetnicima...

To se moze danas
22-05-2006, 13:51
demokratski, ali prvo su Srbi morali uciti o demokraciji u Vukovaru, Dubrovniku, Sarajevu, Srebrenici, Kosovu, biti porazeni svugdje, da bi shvatili da se svijet mijenja i da, oni i njihovi nekadasnji sponsori, mogu natjerati paripa na vodu ali ga nemogu natjerat da pije. Volja naroda ipak, cak i nakon stoljeca zaglupljivanja i "znaznog zagrljaja velikog brata", ipak pobjeduje. Nepravda je nepravda, ma koliko se to lijepo uvijalo. Crna Gora je, uz pomoc francuske vojske, pocetkon proslog stoljeca, aneksirana Srbiji.
Cak i ona sprdacina od suda u Hagu, koja je po perfidnoj zamisli engleza i francuza trebao izjednaciti krivicu za Srpska divljanja po zajednickoj drzavi, sa njihovim zrtvama, danas im se i to o glavu lupa.

Nazalost za sve susjede, Srbi sporo uce kulturu suzivota sa manjima oko sebe i koriste demokraciju tek kao tiraniju vecine.

ggn

DAVID.B.ST
22-05-2006, 14:38
Lijepo bih molio sastavljače nogometnih reprezentacija i ine povijesno-historijsko-istorijske znalce da malo učine kuco (zavežu brale) o stvarima o kojima jako malo znaju, o kojima im "istine" serviraju "novine sa stavom" i sl., da odmjere riječi /ovaj gore blage veze nema o Podgoričkoj skupštini, a ipak valja o francuskoj vojsci i blablabla/...da s dužnim poštovanjem uzmu u obzir pojam nauke, jer povijest to jest...i kao što meni ne pada na pamet liječiti bolesnog od neke fiziološke bolesti, valjalo bi neke stvari prepustiti onima koji o njima znaju što bi rekli, onako kauzalno, s uzrocima (množina), povodima (jednina) i posljedicama (množina).
Detaljnije, s pripadajućim poštovanjem i skrušenošću, saznati iz mog skromno genijalnog odgovora pod nickom Ernest na nekom topicu...tu blizu.
Ae, pa se fidimo na protuletje :smile09: :smile15:

srbin
22-05-2006, 15:52
.... zar vam nije jasno da je Crna Gora samo srpski "trojanski konj" u Europi.
Zar ne znate za crnogorski nacin objektivizma...nas i Rusa 300 miliona!
Zloba vam zasljepljuje pogled na istine kojima niste dorasli.

PITAGORA...
22-05-2006, 16:24
Ej ti gore, skupa sa DAVIDOM !!!

Shvati mali srbine, da vas itko voli bio bi sa vama. Ali prohujase puste godine, shvatise narodi s kim i s cim imaju posla i Bogu hvala odlucise da ZLU kazu dosta...
Prihvati srbo istinu i pripremi se za KOSOVO i VOJVODINU...

Na kraju i Monaco veci od srbije ha,ha,ha,

:smile07: :smile06: :))

Titograd
22-05-2006, 17:25
Kakvi Vrancuzi, moj meštre, pojma s pojmom nemaš. Več čitanku u ruke i žvači povjesnu historiju historiskih balkanskih državica.
Fala srbima i Slobi da su imali velik zalogaj koji nisu mogli žvakat.

Ni Rvacke danas nebi bilo da je sve išlo bez rata.

Opet ti ggn čitanku u ruke. ee, možda nešto naučiš prije več odapneš.

Kava ti je to prijateljska zemlja koja je rušila Konavle i Dubrovnik svim silama ?

Pita Gora
22-05-2006, 18:07
Nas 7886 je danas bilo na referendum-dum-u i proglasismo samostalnost Republike Bulevar od Republike Gaženica, Kolovare itd.
Sada se još samo trebamo opismenisovat, kako bi naučili čitati kaj neko postira, a ne čoče da ga guramo tamo đe mu nije mjesto. :smile16:

Cekaj
22-05-2006, 20:02
VSG-u(P)...mislim da se iPAK ubrzava raspad te neprirodne tvorevine...

Ove godine CiG i Kosovo... DOGODINE!!!
Pazi sta ti kazem - IDE I VOJVODINA....

djole
22-05-2006, 20:46
Pitagora, najprije - nepismen si!
To kako pises nema nista sa hrvatskim jezikom zajedno.
Zbog toga i mislim da si uljez, Srbin.
Jer da si nas, a mozda si "ercegovac",onda ti se nepismenost oprasta, ne bi mogao tako vruce stajati uz srpsku republiku Crnu Goru,
iako su i oni kao i Srbi, kao i Hrvati,
KRSCANI.
Kao i Srbi , kao i Hrvati i oni su u vrijeme kad se je to isplatilo bili Jugovici.
Onda kad su mislili da se isplati klali su muslimane, kao i Srbi, kao i Hrvati.Znaci postoji vas zajednicki nazivnik. To bi ti kao matematicar morao znati. Ali primitivna mrznja i bolesna zavist su kod sviju vas mocnije od mozga...Pitagora promjeni ime!

Grga GN.
23-05-2006, 01:12
Evo David i opet zavitlava raju svojim znanjem i superiornoscu.

Ako sam nesto krivo napisao....ispravi me...ako nisam, ne dijeli savjete i ne muti vodu jer tvoja superiornost u znanju svega u detalje je ovdje irelevantna.

Sto se Pitagore tice, on govori jednostavno i ne mulja, kao ti sa svim tim razlicitim jednokratnim pseudonimima, nego lijepo objasni sto je htio reci i to potpise.

Od Pitagore ti jos imas sto sta nauciti brale. Kao na primjer: STO JE TO KICMA ili KARAKTER ili JASNOCA IZRAZAVANJA ili POSTENJE itd. zato sacuvaj svoje savjete za nekog svoga kalibra.

David od silnog znanja nemoze srocit jednu jednostavnu recenicu sa suvislom poantom, nego uvjek ko svabo tralala: " ja sam naj pametniji i sve najbolje znam a svi vi drugi knjigu u ruke jer neznate toliko kao ja"...?!

Hajde Davide, skini nam se sa "K"atedre vec jednom. Tko te sljivi ako si najpametniji a nemozes pricat sa obicnim ljudima.

Ako mozes razumno razgovarat pridruzi se, ali od ovog tvog prepucavanja nikakve koristi nikome.

PITAGORA...
23-05-2006, 02:47
DAVIDE, Picko stara opet si antiprotivan i nagacija negacije, evala ti... :smile07:

Probisvit.
23-05-2006, 07:12
Sjecam se jednom davno sam napisao nesto, neugodno Davidu Bestu, a Sargon mi je opalio klempu, kao, kako ti mozes sa Davidom tako pricati,,,,,napao me ka Hajduk, sve dok David nije rekao It\'s OK, Sarove, mi se dopisujemo na email,,,,,,a vidi sad ovo,,,,,,mora da je David nesto napravio uz milokliz Sargonu, pa se situacija promjenila,,,,,,ne mogu vjerovat! Ajme, Ajme!

David Best je jedini na ovome forumu Rabi,(izuzev Luciju),,,,,jest da malo zanosi u jednu stranu, ali njegovo misljenje se triba postovati. :smile08: Bravo ucitelju i nek te ne razumi niko, to je njihov problem.

Vec ovaj referendum mi nesto smrdi. Kako to medjunarodna zajednica odredila da glasovi moraju biti 55% naspram 45%,,,,,,,a kakva je to demokracija, molit cu lijepo?
Ili nisu spremni za jos jednu hajducku drzavu?
Eno cujem stizu prijedlozi da se Srbija vrati na kralja. Hocu reci, hoce da vrate kralja. Kao ono iz price. Kralj uvjek ima kesa pa ce postati jaki u zivotnom standardu pod monarhom poput Svedske, Belgije, Engleske i inih kraljevina.Ebes ga srpski narode vas kralj je prokocko sve pare po belosvetskim kasinima.Sad je kralj ko crkveni mis.

Zar se nije Kvibek htio odcjepit od Kanade pa su glasovi bili 50% Demokratski.

A kao fol sad Crna Gora ima tih odredjenih 55,4% Znaci 0,4% prevladalo.
E sad Srbija slavi jer su jedva docekali da se rijese Crnogoraca,(Boze sacuvaj, kako znaju ovi Srbi izmislit razlog za slavlje. Samo nek se nesto slavi) Za razliku kada je referendum bio u u Hrvatskoj i BiH srbi su slavili trogodisnjim vatrometom.

Zato mi je sve cudno i namjesteno. Svei su oni isti, samo drugacije pakovanje.

djole
23-05-2006, 15:39
..za vasu bolesnu inferiornost i neobrazovasnost, za nepismenost i fasistoidni, bezrazlozni narcizam sami ste krivi..
Htjeli ste tudje - izgubili svoje.
Bice tesko naci ponovo mjesto medju ljudima.... :)) :)) :))

hehehe
23-05-2006, 19:32
Ma gdje si Grgo tvoru stari, nije da smrducis , vec ugusi bolan svojim smaradom , trujes okolis , radi takvi ce doci smak svijeta.

Tebi je srbija najveci trn u oku jer si bio skoro citav svoj zivot pod njenom kontrolom :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: sto to ne mozes sam sebi oprostiti da te zivot velikog hrvata i domoljuba tako zapao da te hrani i brine o tebi najveci dusman tvoga malog mozgica. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Moras znati da se poslije svke oluje vrijeme razvedri i procisti pa i ovo neka ide kako ide pa i do Pasaluka ali poslije njega uvijek slijedi ustaska bezanija po bilom svitu.