PDA

Pogledaj cijelu verziju : Na Tudjmanov spomenik stavio spolovilo od gline!

svigavolesompipompi
17-05-2006, 13:48
08.05.2006 @ 08:35:00

Na Tu?manov spomenik stavio spolovilo od gline

Policija je u subotu nave?er zatekla 23-godišnjeg mladi?a koji je sprejem oskvrnuo spomenik prvome hrvatskom predsjedniku Franji Tu?manu na rivi u Kaštel Lukši?u, izvijestila je glasnogovornica ...

...splitsko-dalmatinske Policijske uprave Marina Kraljevi?-Gudelj. Mladi? je zate?en u kažnjivom djelu, a u njegovu su automobilu prona?ene dvije boce s crnim i crvenim autolakom.

Osim pogrdnih natpisa, 23-godišnjak je na spomenik postavio i spolovilo od gline.

Pušten je nakon kriminalisti?ke obrade, a protiv njega ?e biti podnesena kaznena prijava zbog uništavanja i ošte?ivanja tu?e stvari redovitim putem.

(Hina)

...................

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHA!!!!!!!!

Sta velis VGSe, svi ga bas vole .... pitam se da li je onda tacan onaj vic da mu je nadgrobna ploca postavljena "ukoso" - da silna pljuvacka nebi talozila, nego da bi mogla da se sliva? :smile06:

Sta velis ti VGSe? :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Pa znas...
17-05-2006, 15:14
Što je najteže u našem (Srpskom) porazu? To što mu nema kraja, što se propadanje nastavlja? To što nam se Havijer Solana u ime EU povremeno obraća novinskim tekstovima koji su intonirani poput saopštenja uprave u zavodima za retardirane?
Ne. Najteže je to što poraz odbijamo priznati. To što se ovdje ne pravi razlika između onoga čega se treba stidjeti i onoga čime se valja ponositi. To što se ovdje najveće zablude sistematski proglašavaju za dogme, zločinici promovišu u svece a brane se jedino ideje koje valja sa stidom napustiti.

spolovilo na grobu
17-05-2006, 17:57
hehehehehehehehehehehehehehe!!!!!!!!!!!!! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

.......

Osim pogrdnih natpisa, 23-godišnjak je na spomenik postavio i spolovilo od gline.

........

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

sigurno neki "undercover" Srbin! :))
Ili mozda jedan od onih retkih postenih Hrvats sa nekontaminiranim mozgom kojemu je tata bio i ostao za Jugu, i naucio svoga sina postenju i pravim vrednostima. :)
Ko je da je ..... trebao se jos i posrati na sred spomenika .... ostaviti iza sebe jednu ogromnu smrdljivu kajlu od govana. :))

:smile06:

A sta je
17-05-2006, 21:06
jos najgore od svega - tesko da se i zamisli... Tudjman nas je iz×××× kao niko do sad...sa glinenim spolovilom I??? ostavio nas na zivotu da patimo...

PATIMO, PATIMO...apartidi, izgubljeni KURDI, bez tla pod nogama, bez drzave, razbacani izbljuvanoi, isprezreni - SIROTINJA...

Sve nam vodje po Hagu... ubijaju se kao misevi... a glavnog vozda (koji nas je izdao, da mu se sjeme zatre) ... pokopali u nekom vrtu tamo... u Srbiji... bez prisustva rodbine.... koju gone svi...

i sve to NIKAKO da stane....poraz, za porazom... svakodnevno...i tu na forumu...

NIGDJE KRAJA!!! Ma dokle?

ovo je urnebes
17-05-2006, 21:21
sa glinenim spolovilom sjebao srbe a oni sada umiru od smeha, sto ih to sjeba.

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Hajde bre
17-05-2006, 22:14
VGSe ×××××, sto si domovinu izdo, ne kaki.
Samo vama kukavicama i pobeguljama koji ne kusaju "Tudjmanov hleb", Tudjman je jos uvek dobar.

Nego ×××××, hajde ti sada svima nama prisutnima kazi ZASTO SI DOMOVINU IZDO, no???

sompigrickajmijajce
19-05-2006, 13:25
slazem se sa kolegom....

"Ko je da je ..... trebao se jos i posrati na sred spomenika .... ostaviti iza sebe jednu ogromnu smrdljivu kajlu od govana." :))

Heheheheheheheheheheheheheheheh!!!!!! :smile06:

Kad ces
19-05-2006, 14:52
...nas VSG-u(P) uvidjeti sav jad u kojem si ti i tvoj "narod"?? Kada?
Bez te spoznaje agonija ce se nastaviti nekoliko generacija...
..ili dok te nova generacija ne ZATUCE, tebe i takve kao ti... totalno izludjene, izbezumljene, sulude... vjecen LO××××...

zamisli... Tudjman vas je iz×××× kao niko do sad...sa glinenim spolovilom I??? ostavio nas na zivotu da patite...

...apartidi, izgubljeni KURDI, bez tla pod nogama, bez drzave, razbacani izbljuvanoi, isprezreni - SIROTINJA...

Sve nam vodje po Hagu... ubijaju se kao misevi... a glavnog vozda (koji nas je izdao, da mu se sjeme zatre) ... pokopali u nekom vrtu tamo... u Srbiji... bez prisustva rodbine.... koju gone svi... a vi idete iz dana u dan u nove pobjede, nova slavlja i proslave...

i sve to NIKAKO da stane....poraz, za porazom... svakodnevno...i tu na forumu...

NIGDJE KRAJA!!! Ma dokle?

VGSe - pizdo, jos mi
23-05-2006, 06:45
nisi odgovorio STO SI DOMOVINU IZDO, NO?

Cekam.

Spolovilo
23-05-2006, 16:18
HINA i tu skup nepismenih jadnika. Tudjmanovski hrvatolozi izmislili su ime za spolovilo - njeznik! Morala bi se HINA drzati toga.
Za stid se hrvatski kaze sram , ali sa iznimkama. stidnica se ipak ne zove sramnica kako bi hrvatoloski trebalo.To je samo pokusaj
trazenja jezicnosti na jezicnoj stranputici kojom se vec od NDH ide.

HAHAHA
23-05-2006, 16:47
Zaista si popizdia Mali-Vlajo.
Vidi se tvoja kultura, samostalna srbocetnicka.
Nemoj da se sekiras, mi ti dozvoljavamo da se kupas u Zadarskom kanalu, ali bre vlajo, mora da se kupas u cipelama od betona.
Jadan ti.
HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
HEHEHEHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

polutan..
23-05-2006, 17:34
Vidis Grgo !!!!!!! Ti si tu jedini najveci poraznik dok mozes tolike gluposti valjati da bi dusi nasao bar malo utjehe.Ja mislim kad bi ti priznao da su hrvati jedini poraz od postanka i to zna svaki skolovani covjek , mislim da bi se ti slogirao od muke.
- Govorim ti kao i Hrvat i Srbin jer sam i jedno i drugo.
Tudjman je za ×××××ne kao sto si ti veliki jer je nistio sve okolo sebe od metra do beskonacnih milja kilomatra , a najvise unistio svoj narod koje, je ostavio bezbroj bogalja i sirotinje radi onoga sto su mogli dobiti bez metka opaljenog ali posto je bio opaljen i nacista njemu je bilo u biti da se krvari i muci da bi se on upisao u povjest kod hrvata kao heroj a u drugim povjestima kao razbojni fasista modernog vremena.
Reci ti meni grgo sta je sa time Hrvatska pozitivno dobila osim vas supljoglavaca nacista koji mislite da je najvaznije sto su Srbi protjerani sa svojih ognjista.
Hrvatska je danas najmanje zemlja hrvata i to tako nikada nije bilo.
Hrvati su danas robovi na svojoj vlastitoj grudi i to kriju kao zmija noge.
Zasto najvise ima hrvata rasaljenih po svijetu ako je taj Tudman ostvario hrvtski san ?
Zasto ima htvata vise milijuna van matice nego u matici gdje bi bili svoj na svome a ne vecina su postali cisti stranci koji jedva nabadaju po koju hrvatsku rijec....?Kad budes odgovorio tacno na ova pitanje mozda da i budes covjek a ne samo ekstremni hrvat.

Hrvat i Srbin?
23-05-2006, 18:36
Pravi si ciganin, hoces udrobljeno.
××××te, ×××××ne jedan, kako je to moguce?
Znam da ces reci: hrvatski drzavljanin a srpskog porekla, bre cigo.
Ma idi vec jednom u ××××× materinu i zasuti, govno cigansko.
Vlajo si se rodio i kao vlajo ces krepati.

hehehe
23-05-2006, 19:43
da si ti imalo pametniji prvo nebi toliko ponizavao svoje gene :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: i cigani i vlasi su vam geni pitaj ×××××ne malo skolovanije hrvate od koga poticete i koje ste prvo ime dobili kad ste krocili na balkan iz iranski pustara.Na svaku istinu se raspalite i meljete psovkom odgovarate jer nemate drugo sta reci na istinu vec se povanpirite to vam je u genima .Kad ustasi neku istinu serviras on te podje vredjati i to ni vise ni manje sa svojim genima a da toga nije svijestan jer je glup. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

znatizeljan
26-05-2006, 14:49
interesuje me da li je to spolovilo bilo u "uporabi" pre nego sto je bilo postavljeno na SRANJIN spomenik? :)) Da li je bilo umoceno u neku "umocnicu" pre nego sto je doticni ostavio isto na spomeniku slavnoga ××××××? :))
Joj SRANJO, SRANJO, sta ti rade, prvo su ti napravili nadgrobnu plocu "ukoso" da se, kako kazu, pljuvacka moze lakse slivati sa nje.....pa te nisu stavili na spisak "branitelja"....pa ti glinene KURCINE stavljaju po spomenicima.....sta je sledece? :))

Da li ce se u skoro vreme neko stici i POSRATI na tvoj grob ili spomenik? :))

Samo pitam .....

:smile16:

franjevac
26-05-2006, 16:44
ta neukusnost je nemoguca jer je kako sam kazes postavljena u nagibu !!Pocivaj u miru oce Republike Hrvatske
( svi mi znamo da je jos danas neprilicno kazati pravo ime nase drzave).

ultravk-istokhr
26-05-2006, 21:24
znatiželjko pitaj kevu kako joj je glineni paso u pičokari

humba-humba
27-05-2006, 20:04
Kako se konacno veli:
pimpek,kita,spolovilo,njeznik,kar,cuna,
kurcina ?
I ako je od gline mora imati ime ili mozda u "pristojnom" jeziku za to nema naziva?

listicanin
27-05-2006, 20:14
sramota je da se tako o nasem ocu hrvatske drzave, nase nove NDH, misli i pise. I onda jos nekaznjivo.
Ja predlazem da se naseg pokojnog predsjednika prenes i u mauzoleju pred katedralom u Medjugorju sahrani. Svi vjernici bi mu se u hodocascu poklonili, a i para bi se zaradila.
Uz hrvatsku majku bozju i hrvatski otac
to bi sjedinilo sve hrvate.Osim toga bi se svratila pozornost u Vatikanu.
Nas Benedikt bi sigurno bio na hrvatskoj strani. I amerikanci i njemci i svi ostali posteni. Dolazili bi ljudi u Medjugorje i pare bi ostavljali.

slazem se ....
28-05-2006, 14:22
......i onda bi ja da se pored Sranjinog mauzoleja otvori prodavnica ovih GLINENIH SPOLOVILA .... tako da posetioci mogu da ih kupe i sami postave na njegov spomenik!
Ima bre taj ducan love da se namlati! :smile06: :))

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

listicanin
29-05-2006, 17:31
eh, a je nas pokojni dr.predsjednik jos ziv.drugacije bi vi morali sa rvackom ercegovinom. a ne svaki dan uvrede, bestimanje prema najboljem i najkatolickijem narodu ma na svitu..
Ali ode predsjednik a ostadose njegova sirota djeca. Bez oca si uvik siroma cak ako si i pun kuna..
Vjecna slava dr.predsjednice od tvojih listicana.

znas kolega .....
30-05-2006, 03:13
da mi se ova tvoja ideja bas svidja. :))

".....i onda bi ja da se pored Sranjinog mauzoleja otvori prodavnica ovih GLINENIH SPOLOVILA .... tako da posetioci mogu da ih kupe i sami postave na njegov spomenik!
Ima bre taj ducan love da se namlati!"

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

a onda .....
06-06-2006, 03:44
....kao bravi biznismen, otvoriti LANAC TRGOVINA koje prodaju GLINENA SPOLOVILA, po jednu pored svakog spomenika dr. ×××××× ..... a na mirogoju obavezno Robnu Kucu sa samo jednim artiklom - tacno, GLINENIM SPOLOVILOM! :))

a di ti
06-06-2006, 05:05
je Pavelic ....Listica....di ces njega sa desne strane svetog oca Franje pa neka Njemci i Ameri znadu koje kome zanat ostavio :)) i neka se vidi koji je narod najkatolicniji :)) :smile17: Pa to se vec zna ×××××ne iz Loistica vec se odavno bruji da su hrvati najekstemniji i najrasisticki katolici svijeta a da je tako sama danasnja Hrvatska sve govori.

Sto kazes namlatili bi se novaca pa da kad bi svijet pado svake godine na hrvatske izmisljotine i prevare kao na ovu zadnju da je se u Hrvatskoj pokazala Drakula vec strana stampa govori kako Hrvatska izmisklja kako da privuce sto vise turista. :smile17: :smile18:

lova,lova,lova
11-06-2006, 22:06
××××× li ga, ja mislim da bi se taj koji pored Sranjinih spomenika otvori lanac prodavnica pored sa "glinenim spolovilima" namlatio love bre bre breeeeeeeeeeeeeeeeee! :))