PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ajoj bre VGSe, PA IMA LI BRE KOD VAS IKO BRE NORMALAN BRE?

sompipolizimicmar
16-05-2006, 23:58
16.05.2006 18:55

BESRAMNA OBRANA Priveden zbog spolnog odnošaja s djetetom prije sedam godina!

Osumnjičeni za spolni odnošaj: Djevojčica me seksualno izazivala!

Autor DRAGAN MILJUŠ

Privođenje osumnjičenog Želimira Borića (71)
SPLIT - Splitska policija privela je u Istražni centar 71-godišnjeg Želimira Borića iz Šibenika uz kaznenu prijavu za spolni odnošaj s djetetom. Prema prijavi, osumnjičeni je počinio djelo na naročito težak način, pa su ga prijavili za tzv. kvalificirani oblik, što uvjetuje i strožu sankciju, od pet godina do dugotrajnog zatvora!

Oštećena je zbog velikih trauma sedam godina skrivala što joj je događalo. Borića terete da je u ljetnim mjesecima od 1997. do 1999. godine dolazio kod oštećene te je seksualno iskorištavao. Zbivalo se to u Borićevu rodnom mjestu na Makarskom primorju. Pred istražnim sucem Slavkom Lozinom branio se da nema veze s optužbama.

Tvrdi da ga je djevojčica, danas 18-godišnjakinja, stalno provocirala, čak i da se samozadovoljavala pred njim. Nakon ispitivanja, Lozina ga je pritvorio da ne utječe na svjedoke. Među ostalim, ispitat će i osumnjičenikovu unuku, a naloženo je i psihijatrijsko vještačenje Borića i oštećene. Policija nije završila kriminalističku obradu. Postoje, naime, sumnje da je Borić počinio slična teška kaznena djela i nad još nekim maloljetnicama, pa se obrada slučaja nastavlja.

..............................

Joj bre VGSe bre, pa ima li kod vas iko normalan bre?
Od kako smo vas pustili iz veza .... haos kod vas, svi ste se bre razboleli, sve sam pljackas do pljackasa, sve sam ubojica do ubojice, sve sam pedofil do pedofila ..... sve sam DIVLJAK DO DIVLJAKA! :smile17:
Koliko vas ima normalnih trenutno u toj vasoj karikaturi od zemlje?
5-6% ?
Ostalo sve u aps i na lecenje .... ili uglavnom u neku ustanovu sa ogromnim celicnim vratima, gde je osoblje obuceno u belo i svako malo dolazi sa plasticnom casicom punom pilula .... ti sam znas iz iskustva o cemu govorim - LUDARU! :))

Ajoj bre VGSe bre bre bre. :smile06:

majmune iz Svedske..
17-05-2006, 08:16
Citas li VGSe ..... znaci pre 8 godina je to dete bilo 11 .... ovaj BOLESNI PERVERZNI HRVATSKI PEDOFIL tvrdi da je to dete:
"Tvrdi da ga je djevojčica, danas 18-godišnjakinja, stalno provocirala, čak i da se samozadovoljavala pred njim."
E, kako ste bolesni jadna li vam majka, kako ste bolesni stoko jedna perverzna ..... to samo mozes naci kod hRVATA! :smile17:

Pih!!!!!

Fuj!!!!!

Arrrrggghhhhhhh - Puuuuuuuuu!