PDA

Pogledaj cijelu verziju : Parovi u Dalmatinu...

promatrač
16-05-2006, 17:40
Šta mislite,ljudi, koji su najizdržljiviji parovi u dalmatinu?? tko je s kim dugo vremena..
dali se te veze temelje na iskrenosti i vjernosti ili je to samo onako iz zajebancije?? navedite neke ljudove...

pozdrav svim dalmatinovcima

debilu
16-05-2006, 17:57
koji si ti debil ili debilka pa parovi ne žive u dalmatinu bog te, niti ih dalmatino drži zajedno...
kak ste jadni s tim forumom ja dolazim ovdje i samo se živciram zbog totalnih debila....... :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:
pitanje ti je glupo ko 1000000000 noći...
kaj vi klinci znate kaj je veza, vjernost, ljubav????
neate pojma...
dalmatino je propali slučaj i tamo klinci dolaze pa se žvalisaju ko životinje, a i onih par striptiza kaj je bilo s onim drocama je katastrofa.
klinci dolaze gledati to... ajde molim vas i taj šef kaj mu je... nije normalan... vrbovec je mali i nije prikladan za takva ××××××, a pogotovo ne u bircu poput dalmatina...
ako je taj birc već otvoren nek bude normalan i bez takvih ×××××rija kaj klincima poslije padaju takve gluposti na pamet kolko nisu teški.....
dok ćete imati 20 i više godina i dok ćete biti zreli posjetite tad forum i pročitajte si te gluposti kaj sad pišete pa ćete drugačije razmišljati...
:smile19: :smile14:
i kad se npr neko ovak javi pa vam nešt kaže opet ko djecase tu svađate ko je u pravu... nije nitko u pravu pa ni ja sad, jer SVE, ALI SVE teme su isfurane, dosadne, svaki dan ista ali drugačijeg naslova...
klad odrastete razmišljat ćete drugačije, a sad mislite da ste najpametniji na svijetu, ak je to i pomirite se s tim.
baj baj!!!!!!!
;)
molim vas, nemojte ovo komentirat jer opet ćete ispasti ×××××no koji se dolaze svađat, ja sam samo napisala kaj mislim i stojim do toga!
pusek :smile10: :smile08: :smile07:

cat and dogs
16-05-2006, 21:05
Slažem se s ovom iznad.Ja imam 14g. i mislim da sam prebalava da idem u kafiće,a pogotovo da kakti hodam s nekim.Ja mislim da će to biti za mene tek kad ću ići u srednju!!!!!!!!!!!!!!!To je moje mišljenje,mada se puno njih ne slaže s menom!!!!!!!!!!!!!!!!!

hmm
21-05-2006, 16:06
ajd molim te ne pametuj.. kada se govori o parovima dalmatina nikad se ne misli na klince iz osnovnjaka.. oni se nigdje ne ubrajaju kad su takve teme u pitanju.. misli se na osobe od 17, 18 godina na dalje i njihove veze.. a to što su šefovi swingeri njihova stvar..ali tamo ima ljudi koji znaju izmjenjivati nježnosti, ponekad napraviti scene kad se treba pomiriti i tako..
ima nekad lijepih prizora kad dečko plače i kleči pred curom.. a u pozadini još neka srcekarajuća pjesma koja ga dira u srce dok ona pokušava odglumiti nedodirljivu ..

bravo
21-05-2006, 16:51
hmmm slažem se s tobom
u potpunosti imaš pravo

e a kja je to bilo sinoć jel se neko htjel tuč ispred dalmatina il sam ja bil tolko pijan da sad pričam gluposti

hmm
22-05-2006, 16:27
Ma da bilo je nešta, neki se tip htio potući s nekim tamo..pa je skoro od moga dragog pokupio malo batina jer se naguravao s nama.. i tak.. neznam kaj je točno bilo..nisam se dugo zadržavala..imah pametnijeg posla..tak da neznam..sorry