PDA

Pogledaj cijelu verziju : mama i tata vas odgojili!!ajme kako je to lose za vas..niste

ja ja ja ja
12-05-2006, 14:45
Mladi i nadobudni vi svi a u biti ste balavci...blago nama sto ce bit hrpa kretena u gradu kroz desetak godina!!

jedna
12-05-2006, 15:05
A ti si jadnice mala obolila na mozak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nije ona
12-05-2006, 18:33
obolila vec ti jedna koja si nesposobna normalno komunicirati sa ljudima bas kao opisana hrpa balavaca i balavica. Vidi se dobro gdje roditelji svoj novac i trud ulazu da locete po lokalima dok vam zemlja neobradjena i pusta stoji. Nikad od vas ljudi. Sljam ostaje sljam! :smile19:

jedna
12-05-2006, 19:23
"Pa nećemo valjda svi biti anđelčići i dobri,mora biti i onih koji će uživati i spiskati sve novce na gluposti."A kao ti imaš nešto zrelije mišljenje??????????'

jedna
12-05-2006, 19:30
I još nešto nisam napisala.Gledaj dušo,ako su tvoji ulagali trud i novac u ništa i ako si ti lokala po kafičima ne mora značiti da su i današnji balavci takvi!!!!!!!!!!!!!!A za tvoju informaciju ja osobno ne idem u kafiće,ja sam više tip tatine maze!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tata ti ima
12-05-2006, 19:59
15 godina! :smile06: :smile06: :smile06: Ili te pravi tata mazi tamo gdje ne smije?! :smile16:

jedna
12-05-2006, 20:36
A šta ×××××ko ti nikad nisi čuo za tatine mizimice?????????????Znaš kako moj tata mene mazi????????Ne znaš!!!!!!!!!!!!Jer tebe su tvoji očito samo naganjali po dvorištu s kolcem,ma nisi ti kriv što imaš takve roditelje!!!!!!!!!!!!!Jer zbog tih batina su ostale tragične posljedice na tvom mozgu(veličine zrna graška)!!!!!!!!!!!! :smile16: E pa vidiš ja nazivam to što sam tatina maza zbog toga što mene moj tatica uči da budem poštena i dobra u životu,to što će mi osigurati siguran i dobar život i na kraju to što me štiti i brani od takvih kao što si ti,izbije im zube,uglavnom napravi sve što treba s takvim idiotima napraviti!!!!!!!!!!!!Pusa dušo!!!!!!!!!!!!!

ti jedna
12-05-2006, 20:54
ti si gora od tog ×××××ka jer si nepismena. Nisi kadra suvislo sročiti jednu nezavisnu rečenicu a da ne fulaš u formulaciji rečenice ne samo pravopisno i gramatički već i smisleno. Pozdrav malecka i ako si zaista tatina dobra curica kloni se bolje ovog foruma dok te netko nije navukao na tanak led. :)

jedna
12-05-2006, 21:24
A ko ti još na ovom forumu pazi na pismenost,gramatiko,.......a i nemam neku nastavnicu i hrvatskog koja me to trebala naučiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jedna druga
12-05-2006, 21:37
ostavite jednu na miru!!!ima ona pravo!!!vi očito ne znate kakav je odnos između tate i kćeri...ja sam si sa svojim tatom super i više smo kao stariji brat i mlađa sestra nego kao tata i kćer!!!al on ipak mene uči kak se ponašat i hoće mi sve najbolje i osigurat mi budućnost...istina je da si ja nekad nekaj zabrijem pa neznam to cijenit al poslije požalim...
nismo vam mi krive kaj vi nemate takav odnos sa tatom i kad vam nekaj zabrani odmah mu želite sve najgore(npr.da umra itd)al on to čini sve za vaše dobro...jedanput se stavite na njegovo mjesto pa razmislite jel bi vi svojem djetetu dali da npr.ide van u 6-7.razredu?!?!?!pa mislim da ne biste!!!!tata vam želi sve najbolje a ne najgore...
razmislite malo...
kiss jednoj!!!

jedna
13-05-2006, 07:19
Napokon neka podrška,hvala!Poručujem onome tko je otvorio ovu temu,da ako pozna nekog balavca ili balavicu da se tako ponaša ne mora značiti da se svi tako ponašaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dva posta od jedne
13-05-2006, 12:22
koja glumi neku drugu. :smile06: :smile06: :smile06: Mala najdi si ozbiljniji forum ako ti ovaj neozbiljni ne odgovara. Fala bogu ima takvih prema tvojim potrebama dosta gdje su sve mamine maze i tatine kceri. :smile06: :smile06:

jedna
13-05-2006, 12:48
Meni ovaj forum odgovara!A za to da neka glumi se varaš.Ne padam tako nisko!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja ja ja ja
13-05-2006, 14:11
Niste skuzili...kad cete imat 30g. onda ce vam bit jasnije o cemu govorim :smile12:

jedna
13-05-2006, 14:34
Ja ne želim skužit.A niti se ne trudim da skužim tu tvoju temu.

naravno
13-05-2006, 16:19
da nisi u stanju skuziti kad nemas urodjene inteligencije. :smile06:

daj ne seri
13-05-2006, 16:29
ta cura pod nickom "jedna" je zlostavljana cura koja glumi da ima idealnog tatu. Pogledaj koju je temu otvorila na ovom linku a kao fool glumi da joj je sve OK kako doma tako i tu na forumu. Curi treba pod hitno pomoć. Bar meni tako izgleda.
http://www.topfreeforum.com/forum/viewtopic.php?t=58&mforum=vrbovec

I nemoj ju vrijeđati ti gore iznad mene jer nemaš pojma kakva ju briga mori kad se prije tri dana indirektno izjadala. :( :( :(

jedna
13-05-2006, 17:07
"Joj otkrili ste me!"E danas mi je baš takva luda fora trebala da popucam po šavovima od smjeha.Svaka čast!Položio si ispit za višu uzaludnu školu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jedna
13-05-2006, 17:12
Eh da još nešto zaboravih."Mi ti klinci nemamo blage šta imamo urođeno,a šta ne.Jer čekamo nekog pametnog poput tebe da nam dođe to reći.Molim te da se požuriš jer ćemo do tada biti hrpa ××××××!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

hej Jedna
13-05-2006, 21:48
pa ti od rana jutra od 8 sati dezuras na ovoj temi da procitas kaj bu netko o tebi napisal. Ti stvarno imas u kuci problema. Zakaj to iskreno ne velis pa ti morti neko pomogne i pametnim savjetom a ne kaj se pravis vazna i pametnica i usto tatina mazica koja misli da je cijelom svijetu popila pamet a u pozadini svega toga stoji tvoja zalopojka o "zlostavljanju".

Ne mislis da si malo ipak preprozirna? :smile19:

jedna
14-05-2006, 07:56
Od××××te u skokovima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Onaj/ona tko je otvorio ovu temu je rekao/rekla da nismo skužili o čemu je ovdje riječ.Znači prestanite srat i kad ćete imati 30g.,kad shvatite o čemu je riječ javite se.A ja ču priznat da imam problem.Priznajem da imam problem u kući.Pas mi je bolestan.Moj život nema smisla ako on krepa.Šmrc,šmrc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

onda si
14-05-2006, 13:35
ti "kuja" koju ×××× taj bolestan pas i ni jedan veterinar onda ti nije u stanju pruziti pomoc. :smile08:

jedna
16-05-2006, 19:33
A baba ti je kuja i sve ženske koje su ikada bile u tvojoj blizini.Ja imam veće osjećaje prema životinjama nego prema čovjeku.Kad bi došla u situaciju da moram birati između čovjeka i životinje ubila bi čovjeka.Znači da nisam samo kuja nego mrtvo hladna kuja.I baš mi je drago zbog toga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

tebe
16-05-2006, 22:29
sigurno ne odgaja tata vec cucak jer se prema tebi otac odnosi kao pas a ne kao covjek i zato se ti poistovjecujes sa kujom koja bi mogla ubiti covjeka jer u svakom covjeku dozivljavas asocijaciju na oca! :))

jedna
17-05-2006, 09:25
Kako uvijek pametniji popusti,pa,pa!Bilo mi je lijepo zajebavati se s vama.Meni je to zajebancija,ne znam kak je vama!!!!!!!!!!!Pusek

kako jednu
17-05-2006, 12:00
istina pogadja! Najbolje dati petama vjetra kad si je sama uskocila u grlo! hahhah :smile06: :smile06:

jedna
17-05-2006, 19:34
Bolje se maknuti od idiota kad je još vrijeme!!!!!!!!!!!!!!!!

tak je
17-05-2006, 20:05
ak mislis da si pametna najdi si neki drugi forum gdje ti vrbovecka klapa dolazi i kojima mores srati kvake! :smile06: :smile06:

jedna
18-05-2006, 09:59
A vidi nisu na svakoj temi idioti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na ovom
18-05-2006, 17:13
forumu su totalno svi idioti. Vidi koje debilne teme i jos debilniji ljudi koji se javljaju. Mene zanima kad ce nesto pametnije svanuti na ovom forumu u vidu tema i kvalitetnijih rasprava. Ocito da Vrbovcu manjka kvalitetnog kadra za dobre forumske rasprave. :(

jedna
18-05-2006, 20:10
jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj kako dosadna tema!!!!!!!!!!!!!!!

A vi tatine mazice..
19-05-2006, 10:55
Ako si već tatina maza onda te on sigurno morao naučiti da ne smiješ pljuvati po drugima i po odgoju drugih roditelja! ti da si odgojena kako treba nebi te bilo na ovom forumu već bi bila tamo di je i tvoj dragi tatica, a to je u tvojoj sobi i tamo bi pisala zadaću, a nebi VISJELA na kompu!!! ne moraš se hvaliti s tim da si tatina mezimica jer DEČKI takve cure NE VOLE!!!
P.S. Otiđi malo do dječjeg vrtića i tamo ćeš vidjet da se djeca od 6 godina ponašaju zrelije od tebe!