PDA

Pogledaj cijelu verziju : OPANAK

Slavoljub
11-05-2006, 21:06
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/opanak.jpg

fenomenalna
12-05-2006, 08:16
reklama za NIKE!

...
14-05-2006, 22:41
...

Slavoljub
17-05-2006, 21:38
NEMA CEGA SRBIN NE IMADE!

Nema
18-05-2006, 10:07
ZAISTA nema cega Srbin ne imade...

idemo u
19-05-2006, 14:55
nove pobjede...

opancar
24-05-2006, 17:23
Sigurno je opanak daleko najkomotnija obuca!
Ali opankom se poistovjecuju svi polupametne,nekultivirane seljacine bilo iz Medjugorja, Nevesinja, Cacka ili Visokog.
To je velika nepravda i za opanak i teska uvreda.
Samo je u opanku moguce
"stici i uteci i na strasnom mjestu postojati.

"OPANAK EXPRESS"
24-05-2006, 17:32
Da nije bilo nas opanka, kako bi bjezali u OLUJI?
××××te, vidis da su i opanci dobri za nesto.
Opanci su svetinja za srbo-ciganske vlaje.
Sto ti kazes Mile-Govnjaru?

Srbin
24-05-2006, 20:20
opanak je simbol srpskog postanka , rodila ga majka srbijanka , a vi konjusari grizite se od muke sto se ne mozete pohvaliti svojim cavlima koje zabijate u potkovice. :)) :smile06:
Mi da se svojih opanaka sramimo nebi o njima ponosne pjesme spijevali, nasi kozni opancici su daleko moderniji i popularniji od vasih gumeni cizmetina iz kojih ne izlazite do spavanja. :))
Vidite samo koliko se vi sramite svog ciganjskog porekla :smile06: :smile06: da ne idemo dalje , gdje se god pojavite za vama je huka Cigani, purgeri, konjusari, tovari, stocari,kamenjari i td i td :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Zivjeli Srbi i njihovi opancici, a vi kopitari grizite svoja muda jer ste najveca mizerija covjecanstva. :smile06: :smile06: :smile06:

hahaha
24-05-2006, 23:23
pa ovaj cigo je poludio totalno.
ajde vlajo, samo se ti ponosi sa opancima, strpa ti tovar neobrijanoj kevi.

Opanak
27-05-2006, 21:37
Je uvjek, UVJEK bio simbol zaostalosti, bijede, divljine, srednjeg vijeka... CAK i u Srbiji! Svaki ga se Srbin srami... jer ga gleda ovako kako sam opisao...

E moj OPANCARU VSG-u(P)!!

Reci nam
21-06-2006, 20:36
VSG-u(P), a cemu sluzi ona "surla" na vrhu opanka??

hehehe
22-06-2006, 04:18
:smile06: e moj kunjusaru samo se ti tijesi da se Srbin stidi bilo cega sto je njegovo, jer je sve tako ponosito i otpjevano u najljepsim pjesmama. :smile06: :)) ;)
Jelek anterija i opanci po tome se znaju Srbijanci , svaki dam mozes cuti bar jednom na dan tu pjesmu na srpskim radio stanicama a ti pojma nemas sta lupas jer se ti svega svoga sramis.
:smile06: :smile06: :smile06: Vi mozete samo pjevati
Puce Tompson kalasnjikov pa i papovka :smile06: :smile06: i tako dalje gdje ste god zavijali da srbi tu nesmiju dosi tu su vec osvanuli :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile06: tako da vise niste smijeli ni zavijati dok se rat ne zavrsi.
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: A onaj nos na opanku sluzi kad pusis srbinu da se drzis da ne padnes na ledja vukuci. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Pitaj ti sve sta te interesuje ja znam da ste vi zeljni znanja jer niste mogli nista ni da naucite jer ste bili svabska sluga. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ko se ruga
22-06-2006, 08:18
tudjoj kulturi, tudjem folkloru, tudjem nacionalnom instrumentu, taj je idiot.

Nasoj Vreci Govana iz Svedske sve smeta sto je srpsko - srpska truba, srpska harmonika, srpsko kolo, srpski opanak.

VGSe, da li to kod tebe radi zavist, sta li?

E pa sta ti mogu, jbga, vi tih stvari nemate a busate se u neku ××××nu tisuculjetnu kulturu.

Mozes samo da crknes od zavisti i zlobe :) :) :)

Evo za tvoju informaciju, gledao sam KUD "Kolo" iz Beograda u Opera House u Sidneju.
Svi do jednoga iz asambla su nosili opanke, i onu predivnu nacionalnu nosnju . Svi su bili odusevljeni, A JA SAM UZIVAO - OCI MI SE NISU MOGLE NAGLEDATI TE LEPOTE - SRCE HTELO DA ISKOCI! :) :) :) :)

I jos nesto, HVALA TI KAO BRATU NA GORNJOJ SLICICI. :)
Kuce jedno, pa i ti svrsavas od srece, samo sto neces da priznas, jel tako, BRE BRE BRE?

Mene
22-06-2006, 17:17
Ustvari vise (sto je cijela poanata) - Kontrast - OPANAK - NIKE!

To je sprdacina i TO je SRBIJA!
(dio Srbije)

Daj nam reci jos cemu sluzi Surla na opanku?

Opancar
22-06-2006, 18:19
i NIKE

nenad××××va kombinacija, onako kao
Srbija i Niziozemska...

samo jednu
22-06-2006, 20:34
stvar reci VSG-u(P).

Da li ti smatras da su Srbija i Hrvatska "jednake".

Po cemu?

Ili se sa mnom slazes da je Srbija zaostla, divlja, prmitivna, luda, izgubljena u vremenu i prostoru,

Da osim (slicnog)jezika i granice nema skoro NISTA zajednickog sa HR.

Da je Srbiju vrijeme pokopalo... izopacilo - da je najveca sprdacina i parija u Evropi i sire...

Pa da ti
22-06-2006, 23:30
kazem, ja i ne bi voleo da pored Srbe sa vama, jer vi ste koljacka nacija.
Cim krenem sa poredjenjem, najezim se :(

Kad bi moja nacija nosila ljagu Jasenovca, ja bi se garantovano odrekao te nacije i sakrio bi se u misju rupu i nikome ne bi rekao ko sam i sta sam.

Ovako, kada se setim svetog cara Lazara, Milosa Obilica, i ostalih kosovskih junaka koji herojski zivot dadose za krst casni i slobodnu zlatnu. Pa kad se setim Stefana Lazarevica za koga je i licno strasni Mongol Timur izrazio divljenje na junastvu i pozrtvovanju u bitci kod Angore.
Pa iz novije istorije, Karadjordje, Milos Obrenovic, Stanoje Glavas, Stevan Sindjelic..., pa one jos novije istorije , Stepa Stepanovic, Zivoin Misic, Radomir Vojvoda Putnik, Petar Bojovic, major Trifunovic, i ostali velikani koji sjebase crnu monarhiju, oslobodise svoju nezahvalnu bracu preko Drine i podarise im slobodu posle 1000 godina.
Sve je to slavna Povjest, moj Prolivu, koju vi nemate ni 'p', vec samo sluganstvo tisucu godina.

E vidis, sa takvom slavnom istorijom, nije cudo sto su niknule spevovi, truba, kolo, harmonika, jelek i opanci...
Nije to moglo cisteci govna po austrijskim konjusnicama.

Duzan sam ti neke srpske himne u pricuvi. Da li si raspolozen da ih procitas.

E pa djavo te je vukao za nos da otvaras ovu temu.
SAD CES DA VIDIS.

Elem, hvala ti kao bratu za gornju sliku, odmah mi LEPO OKO SRCA KAD JE VIDIM :) :) :)

Evo jedne
22-06-2006, 23:41
lepe pesmice za naseg VGSa:

===========TAMO DALEKO==============
Od svih rodoljubivih pesama, pesma "Tamo daleko" bi se mogla proglasiti himnom srpskog vojnika. Preko Cera i Kolubare, sa srpskom vojskom stigla je sve do Soluna i Krfa. Svi ucesnici Solunskog fronta prihvataju ovu pesmu kao svoju: Englezi su je naslovili "For anjay over there", nasi veliki prijatelji Francuzi "Au loin, au loin sur Corfu", Cesi i Slovaci "Tam v dali"... Stela Frenklin, australijska knjizevnica, stupila je godine 1917. u Bolnicu zena Skotske na Solunskom frontu. Pisuci roman o stradanjima srpskih ratnika, ona primecuje i sta Srbi pevaju – "Tamo daleko", pesmu o selu, o devojci, o zemlji... Srbi su je neprekidno pevali. Ali morali su ponovo u borbu, s vrlo malo nade da ce se vratiti u Srbiju". U jednom velikom ratu nastala je i jedna velika pesma – "Tamo daleko".

O, zar je morala doc,
Ta tuzna nesrecna noc,
Kada si, dragane moj,
Otis'o u krvav boj?

Tamo daleko,
Daleko od mora,
Tamo je selo moje,
Tamo je Srbija.

Tamo daleko,
Gde cveta limun zut,
Tamo je srpskoj vojsci,
Jedini bio put.

Tamo daleko,
Gde cveta beli krin,
Tamo su zivote dali
I otac i njegov sin.

Bez otadzbine,
Na Krfu ziveh ja,
Ali sam uvek klic'o:
Zivela Srbija!

================
BRE BRE BRE, zar ne szasluzuje da bude himna, je li VGSe?

baj d vei, snimljen je film "Gde cveta limun zut". Ne moj da slucajno omanes, da ne pogledas. Puno ces nauciti o srpskom herojstvu, junastvu, neustrasivosti i pozrtvovanju, BRE BRE BRE :) :) :)

Kolega Bre.......
23-06-2006, 00:50
Pa nemoj tako kolega Bre Bre Bre?!?!?! :))

Ti odma´ pominjes nasu istoriju i junake .... pa nemoj da isprovociras kod nase forumske ××××××tine "neugodan osecaj nize vrednosti" Bre Bre Bre! :smile06:

Nije da ni oni nemaju svoje junake .... Stepinca, Artukovica, Pavelica, Gotovinu i cika Sranju .... ali se oni nemaju po cime dobrom pomenuti, zar ne nasa Vreco Govna iz Svedske? :))

A imaju i pesmu kolega, imaju duuuugacku bre pesmu ..... "MOJA HRVATSKA", evo je ovde na forumu negde, ´oces da je nalepim? :smile06:

Pozdrav, :)

Kazi samo
23-06-2006, 14:36
...kao prvo...

MILION smo te puta pitali?

Sta radis tu na koljackom forumu, gsje te svi sutiraju da niti proljev od tebe ostao nije: (ime ti je VRECA SRPSKIH GOVANA - PROLJEVIZIRANA)?

...i samo ukratko... koji status u svijetu uziva tvoj "narod"

A koji moj NAROD??

I sta se klanja tice po 1004 put cu te podsjetiti da su nam nozevi nabruseni (prije, sad i ubuduce) samo za Srbe...

Ajde bre - pokusaj to, potrudi se da to upamtis...

Znas, na srpskim forumima neces naci Hrvata ... a ti kao stjenica... kako rekoh niti proljev od tebe ostao nije a ti jos dolazis...

Sad odgovori o renomeu Srba visa vi Hrvata...

sompipompibrebrebre
23-06-2006, 16:38
Heheheheheehehehe hehehe eheheh eh he!! :))

Jao sto ××××s mamlaze jedan glupi. :))

"MILION smo te puta pitali?"

>> Ko? Koga? :)) Ko je to "mi"? Ti i tvoji "podstanari u toj idiotskoj tikvi tvojoj"? :)) "sompipompi", "Slavoljub" i ostali tvoji gosti u toj supljini izmedju usiju? :)) Mozda je to pitanje za tvog PSIHIJATRA? :))
Koga ste pitali? Mene, kolegu jednog, kolegu drugog ili treceg .... ? :))
Vreco Govana iz Svedske ..... mlogo si bre glup bre! :))

"Sta radis tu na koljackom forumu, gsje te svi sutiraju da niti proljev od tebe ostao nije: (ime ti je VRECA SRPSKIH GOVANA - PROLJEVIZIRANA)? "

>> Sta radim? Ili .... sta radimo? Evo da ti kazem iako smo ti to vec toliko puta rekli ..... ali magarcu se treba ponavljati do iznemoglosti, magarac je magarac, ×××× ga ..... odgovor: Zajebavamo se sa tobom i tebi slicnim majmunima! :))
A sto se tice imena, da imas nesto u toj tvojoj tikvi (a nemas) ... bio bi bar malo originalniji, jer si ti majmune PRVI dobio nadimak VRECA GOVANA IZ SVEDSKE, ali si ti to tako neuk i neinteligentan samo malo modifikovao i ..... sta si postigao? Nista, ni kurca! Ranije si se svima nama obracao i sa "Fredo", tako da nikoga to ne zacudjuje i ne iznenadjuje! :))

"...i samo ukratko... koji status u svijetu uziva tvoj "narod" "

>> Ne bas super u zadnjih 15-tak godina, zna se i zasto (ali ne ono sto ti mislis u toj smrdljivoj tikvi), ali je uzivao i uzivace .... nesto sto vi mozete samo da sanjate, ××××ni kocijasi, konjusari, sluge i koljaci! :))

"A koji moj NAROD??"

>> Pogledaj topic "Kako su nas drugi gledali" ....ili ces da ti sve lepimo ponovo?! :)) Seti se i sat vam Madjari skandiraju, seti se vozova zapaljenih, a seti se i ko se i zasto trenutno ganja i sudi u Hrvatskoj, a i koga imate (i zasto) u Haagu! :))

"I sta se klanja tice po 1004 put cu te podsjetiti da su nam nozevi nabruseni (prije, sad i ubuduce) samo za Srbe..."

>> Cuti bre, sta ××××s ti kukavice iza kompjutera u Svedskoj, lako ti je sa distance srati i jesti govna, Btw, ona baba te jos ceka na granici sa govnjavom metlom da ti njusku izriba govnima....secas li se kad si pretio da ces "Drinu preplivati i po Srbiji paliti" :)) :)) :)) :)) E, pa ona je jos tamo, ne trebamo za takve smotane tipove nikoga drugog nego babu, naoruzanu govnjavom metlom. Za odbranu od takvih smrdivoja - sasvim dosta! :))

"Ajde bre - pokusaj to, potrudi se da to upamtis..."

>> Ekskjuz mi bre bre bre? :))

"Znas, na srpskim forumima neces naci Hrvata ... a ti kao stjenica... kako rekoh niti proljev od tebe ostao nije a ti jos dolazis... "

>> Laz i glupost, a sta se drugo moze ocekivati od tebe .... Srpski forumi vrve od Hrvata, jedino ne u tvom imaginarnom svetu u tvojoj ras×××××noj glavi! :))

"Sad odgovori o renomeu Srba visa vi Hrvata... "

>> Sve sma ti vec odgovorio ..... AJDE MISKO ZINI - EVO IDE PISA! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Kapiras li ti ista bolesnik? :)) Kapiras li ti ista nasa Vreco Govana iz Svedske? :))
Ma kapiras ti ××××× moj, da bi ti "poznati i priznati prof. Oreskovicu iz Svedske" ista ukapirao, morao bi imati malo vise vijuga u toj tvojoj ××××××stoj tikvi .... a svi znaju da nemas ..... ××××× li ga .... sta ti je zivot, nekome podari, a nekome NE! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Erazmo
23-06-2006, 17:23
A dosadne li utakmice braaaaleeee...
Nego glean ja i fidin da tamo na prfoj strani nepoznat netko spominje srpske junake, pače junačine (da bude na crnogorski - kratkouzlazni na zadnji samoglasnik)). Jes' majkjee'mi načitan ne'ki čoek! :smile16:
Naprimjerprimjera: Stefana Lazarevića. E dotični junačina ima abnormanishe zaslugejšn za Srbiju ter srpstvo. Maloprije san razminija koju sa njegovon bidnon materon Milicom i kaže mi da...uff, bolje da ne kažem. Zato ću reć samo ofo: nakon šta je mora gleat kad su mu ocu Lazaru otcvikarili glavu pored mrtvoga Murata, odmar je zalolija Bajazida i u njegovoj službi junački ratovao protiv svih kršćanskih i nekršćanskih vojski. Najprije 1395., na Rovinama, kontra rumunjskog vojvode Mircee, di je popušija prvi narodni heroj Južnih Slavena, sin Vukašinov Marko ("augustul", olitiga "kraljević"). Morebit nije Šarcu da dovoljno popit bevande, a i oni Musa...jebate nikako mu cfiknit lubanju. E ondak je kod Nikopolja godinu poslin spriječija ujedinjenu kršćansku vojsku pod hrvatsko-ugarskim kraljem da natambura Turke, a sve za dobrobit Srbije. A ondak je kod Angore 1402., toliko zadužija Bajazida da mu je ovi iz kaveza mava šudarićen kad su ga vodili u Ulan Bator.
E ondak je isprosija kod umirućeg Bizanta titulu despota, pa je ondak....

A mogu li ja izgnjeckat još kojega srpskog junačinu ha? Mogulimogulimoguli???
Ofi mi je dopizdija :smile16: :smile07: :smile15:

ni srbin ni hrvat
23-06-2006, 17:49
nego normalan covjek. Odose vam sve tri "nacionalne" na WM 2006 podjednako u ×××××.Zar nemate vaznijeg posla nego se petljati u nesto gdje rascijepljeni ni grosa ne vrijedite - tri tzv."nacije" i nista. I hrvatcka jos sa dlanom na grudima (srcu!)himna (geografsaka),krvolocan pogled prema "gore" (Ante,Franjo,Alojz) i na kraju dje si bio nidje, sta si radio nista.Divljaci pravili nered i provokacije po evropskim gradovima i
sad svi kucama- suha kurca, mokrih opanaka.Pa trazite razlike.

.....
23-06-2006, 21:06
.....

Lipi moj Erazmo,
24-06-2006, 00:03
autor teksta o srpskim junacima, ili "junacima" kako ih ti zoves, nisu upuceni na uvid tebi (ti si dobar i pametan covik sa kojim bi se ja, predpostavljam i ostale kolege, laHko dogovorili o svemu, i skupa popili koju), vec onoj ××××××tini iz Svedske kojoj smetaju srpski opanci, srpaska truba (proglasio je svojevremeno turbofolkom!), srpska hramonika, kolo, itd.
"Na ljutu ranu ide ljut pelin."

U razgovoru sa tobom, ni ruznih reci o Hrvatima ne bi bilo, budi siguran.

Medjutim, koliko vidim sve ovo i nisam imao potrebe da ti kazem.

Lipo se ti provedi na odmoru, popij neku casu bevande vise i za mene i pozdravi lipe Dalmatinke... pa kad se vrnes sa odmora, nadan se da ce Plivine dionice skociti ihahaj, a ti znas zasto ;)

Erazmo
24-06-2006, 11:01
A teško moj prika da bi se mi nešto dogovorili, a pogotovo uz čašicu. Prije bi izvjesni Krleža imao posla. Ja ti, naime, imam jednu manu - teško mogu komunicirat s ljudima koji imaju dvije retorike: jednu uljuđenu, a drugu "frankovačku" (ljuta trava na ljutu ranu).
Ako ti ta "××××××tina iz Švedske", kako ga nazivaš,toliko diže živce, a zašto prema njemu ne postupiš istom retorikom kao prema meni? Napišeš mu onako kršćanski "Jog elskar dig" i ja sam uvjeren da bi se čovjek rastopio i uzvratio ti istom mjerom I sve five!
Onda bi se mogli negdi nać i popit koju, jer bi se deklarirao kao Srbin, a ne kao četnik i onda bih te mogao mirne duše priupitati: kojim slučajem je svojedobno na novom krilu zadarskog rodilišta, ni 20m od ginekologije, osvanula onolika rupetina od VBR-a? I snosi li tko kakvu ljagu za to?

Ufff šta je vruće jebate...gren se ča točat i pozdravljat Dalmatinke.
Osim točanja, ono dlugo ću radit cilu slijedeću godinu.

Aj šifija....... :smile07: :smile15:

prika
24-06-2006, 12:34
U biti medju vama dvojicom nema razlike. OBADVA STE KRSCANI,dakle asocijalni ljudi, pristalice koljaca, da li su to ustase ili cetnici i tu se ne razlikujete mnogo, narocito gdje se moze, KAO U ZEPCU, jos klati zajedno.
Obadvojica ste polupismeni ljudi, ti ne vladas ni hrvatskim jezikom, prvi uslov da se bude hrvat, a tvoj "pendant" ni sam ne zna sta blebeta i kako pise.Tvoje hrvatstvo je ne definirano! Hrvat iz Dalmacije, hrvat iz Istre, hrvat iz Bekije ( to su oni najgori ) ili hrvat iz Zagreba, gdje se vec uopce ni ne zna sta je hrvat.
Zajednicka jezicnost vama ne treba. Noz, kama, ili bilo sta sto ubija, unistava, vrijedja to su istovjetnosti.
I te ne trebate traziti, zato sjedite uz casicu i cekajte na ono sto vise nema i ne moze doci: povjerenje bilo koga i bilo gdje prema razbojnicima bilo kojeg naroda. I ostavi se Krleze:
On bi danas trebalo da se prevede na ustasku, katolicku varijantu hrvatskog jezika.Ili Cesaric, Parun,Krklec,
Tadijanovic....i....i....i.Jezik u kojem nije bilo "variante","rieke","vieca" i slicnih pavelicevsko-tudjmanskih hrvatstina.

Ma cuti
24-06-2006, 16:04
prika, jbte, Erazmo je za tebe enciklopedija.
Taj pamti cak i utakmicu Hajduk - PSV Ajdhoven, "pamti" bitku kod Angore, pa na Rovinama, Nikopolju, godine kad su se desile i sta jos ne....
Ne zajebavam se, kapu dole!

Sta, po tebi je uslov da bi neko bio Hrvat, da mora znati hrvatski i samo hrvatski i nista vise?! Nisam siguran.

Za Erazmo.
Nema bre sta Bajazit da se ljuti, vec upravo tako, da mu mase shudaricem, kad ga u par navrata nije poslusao kako da spasi glavu. Nije verovao mudrom "kaurinu" vec svojim Anadolcima. E tako mu i treba.

Nego da se vratimo naslavu.
Gde nam je VGS, BRE BRE??

VGSe, bit ces drug ako nalepis jos nekakvu slicicu opanaka, ali obavezno da se vidi jelek i anterija :)
Ajde ziv ti ja, casticu te picem ako mi ucinis takvu uslugu.
Dobro, posto si se sakrio gore u misjoj rupi, evo umesto pica, ide jos jedna lepa pesmica samo za tebe, bre bre :) :) :)

Simona
24-06-2006, 17:15
Kakva drskost!! Jednom Davidu reci da je polupismen i da ne vlada hrvatskim jezikom, a istovremeno napisati \'obadva\'.
Nikada jos ni na jednom postu nisam vidjela toliko namjernog zla kao na ovom.

polupismenom ....
24-06-2006, 18:16
.... kriticaru:

Ti koji kritiziras Erazma i kaze da se Krleza treba prevodit na "ustasku verziju Hrvatskog jezika" je po mojemu misljenju jedan obican:

Kurton (na mojemu maternjem Hrvatskom)

ili

Udna Tuljica (na njegovom komicnom Hrvatskom)

Dalje ..

Ako vam se ne svidja trenutacna situacija u Hrvatskoj i kamo hrvatska ide, vratite se u Argentinu, Australiju, pa prevodite i Krlezu i sve ostale nase knjizevnike na "vas ustaski jezik" i citajte ga sami za sebe! Ovdje ga necete uvesti!!

Nauci se prvo sam pravopisu, Hrvat se pise sa velikim "H", ne gadjaj se "caps lockovima", itd. itd, pa onda kritiziraj druge!

Toliko. :))

:smile16:

P.S. Jel´tako kolega? :))

drska si
24-06-2006, 18:26
Cuti ti Simona, kud se petljas sa tim Davidom.
Mora da te David opsjeo, ali ko ono u stvari, on je malen krzljav kao pravi David.
Onaj sto u geografiji tuce Goliata. Slican njemu, samo malo bolje drzeci. :smile06:
Okani ga se Simona David je vragm veliki vrag :smile16:

Erazmo
24-06-2006, 19:33
"Veliki vrag" je napravija ×××××riju koju svake godine napravi, tako da će Simona tribat dejstfofat neke perferzije sa jogurtom i kvasinom večeras (××××teeeeee kako peče!!!!!!).
Nego zagospublaženu sad san jonpet mali i kržljav! A šta jema da san bija "hodajuća gajba pive"! Pa dajte drugovi i drugarice zauzmite stav već jednom. Odlučite se. Vi to možete. Pače - vi to znate :smile16:

Ok, gren ča sad viit šta mi je blaco moj mili ispeka na gradele (čuja san da ćemo to zalit Tramincem), pogleat AR-HEN-TINA i leć na prednju stranu, pa se prepustit mukama paklenim.
Mmmmmuuuaaahahahahahaaaaaaa...khm, aj 'noć :smile07: :smile15:

Pa dobro VGSe
25-06-2006, 01:55
bre bre bre, gde je slicica koju sam narucio??? Hajde, nemoj da zabusavas, koji ti je moj.
Ja se sve nadao da cu da kuliram na sabajle, kad ono cvrc - nista, samo tvoje gluposti.

Znas li ti VGSe da su anterija jelek i opanci opevani?
Evo pesmice samo za tebe, kuce jedno:

-----------------------------------
ODAKLE SI SELE

Odakle si sele, devojano mlado
Iz Srbije brale, iz Krusevca grada.

Jelek anterija i opanci
Po tome se znaju Srbijanci
Jelek anterija i opanke
Po tome se znaju Srbijanke

Jelecence tesno, kosuljica tanka
Opancici kazu da si Srbijanka.

Jelek anterija i opanci
Jelek anterija i opanke

Po odelu mode, ne bi te poznao
Da te nisam sele svu noc milovao

Jelek anterija i opanci
Jelek anterija i opanke
---------------------------------

Sta kazes VGSe, jel ti se svidja?

Ma opanak
25-06-2006, 22:45
je OK...

Najprakticnija je ona surla iznad prstiju, da kad ××××s u sumi imas za sto da se drzis, da ne padnes guzicom na govno... OK prakticno, prilagodjeno srpskim sumskim WC-ima!

Ali mene zanimaju pjesme o NIKE-u, ispjevano u kombinacuíji:
NIKE-OPANAK!
ili
OPANAK-NIKE!

Daj nam takvu jednu tu prilijepi!

interesantno
26-06-2006, 00:56
VGSe, zanima me kako ti mislis da nekog zajebajes pricajuci sam sa sobom? :))
Ajde leba ti objasni to! :smile06:

Btw, nisi kolegi odgovorio na njegov odgovor tebi (gore) ?!
Da li zato sto nemas sta reci jer te on pokakio, ili .... ?! :smile06:

E, jadna budalo .... cime se ti bavis?!

Tebi opanak smesan? Jeli ti smesan neki drugi deo nacionalne nosnje nekog drugog naroda? Znas li koliko kosta i koliko je cenjen (u zimsko doba) Laponski opanak ("Sami" se kaze valjda), jesi li ikad cuo za njega? Smejes li se gologuzim Africkim crncima, oni su bosi ××××te? Havajcima obucenim u palme, Crnogorcima sa gacama za veliku nuzdu, vasim idiotskim pidzamama .... a Njemacke kratke gace dokolenice sa tregerima te sigurno dave od smeha? Si vidio kakve su im one glupe carape? Rumuni imaju neke grane sa liscem u kosi? Si vidio, mnogo bre smesno? A ××××te Kinezi, svi obuceni isto, kao Brus Li, da umres od smeha .... zar ne?! :smile17:

A ..... Dr. Sranjina pocasna garda (crveni mundiri), kojom je pokusao da svetu zamaze oci i da je predstavi kao staru Hrvatsku tradiciju .... kako je to tek bilo smesno svima u svetu..... za tvoju informaciju, nije nikome zamazao oci, svi znaju da je ta pocasna garda trebala biti obucena u srednjovekovnu odecu Beckih slugu, konjusara i balegara, tako da se to "sepurenje u istorijski nepostojecim uniformama" nije nikoga DOJMILO Bre Bre Bre! :))
Kao sto se Bre Bre Bre nikoga nije DOJMILO ni njegovo sepurenje sa nepostojecim falsifikovanim ordenjima, od kojih bi i najveci kolekcionar tih ukrasa, pokojni Tito umro od stida! :))
Kao sto se nikome ne DOJMI onaj ubudjali smrdljivi supak izmedju tvojih usiju, nego te ljudi zajebavaju gde ko stigne, odvaljuju te od zajebancije i rugaju se s tobom, ne zeleci ni da zapocnu bilo kakvu konverzaciju s tobom nego te nazivaju ludjakom i kazu da bi te trebalo zatvoriti negde u nekoj ludnici! :smile06:

Zamisli koji si ti USPEH napravio na ovom forumu od kada si se nesreco dogmizao do njega? Srbi te jebu svakodnevno, odvaljuju te od zajebancije (dok ti tvrdis suprotno :smile06: ... to se u medicini zove "riverce understanding" VGSe :smile06: ) ....Hrvati te izbegavaju, mozda odgovore na dve tri poruke, dok ne vide kako si razjeban, posle te nazivju ludjakom .... dok je forum postao mesto za tvoj mali "krstaski rat" protiv svega sto je Srpsko, za izivljavanje i lecenje haosa u tvojoj glavi, tvojih duuuuuubooookih frustracija i kompleksa, sa kojim bi i najbolji Svedski Konzilijum Psihijatara imao pune ruke posla! :smile06:

Cemu se ti smejes i rugas ××××××tino bolesna iz Svedske? Nacionalnoj nosnji i kulturnom nasledju jedne nacije?
To nasa forumska ××××××tino govori dovoljno o tebi kao (ne)coveku, rasisti, zavidnom, pokvarenom, iskompleksiranom i frustriranom ISPRDKU LJUDSKOG RODA, that´s all! :smile06:

Kako kolega kaze: Ajde zini Misko - Evo ide Pisa! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Erazmo
26-06-2006, 11:47
Mda, za mene je zaista "viša matematika" duhovitost tipa: pasti na govno, odjebati u skokovima i sl. Pod cijenu da me se proglasi izdajicama hrvatstva, odgovorno tvrdim da su Srbi daleko duhovitiji narod od Hrvata. Naravno pri tom mislim na duhovitost koju sam poznavao desetljećima...ne na ovu tipa: "zevaj miško" i "bre bre bre". Ovo je imbecilno.
Nego...oko mi je zapelo za ono "nike" i pjesma u vezi s tim. Nisam upućen u znanje grčkog jezika dotičnog gospodina, ali mi je poznata jedna "pjesma" Fidipidesova iz 490.pr.kr.
Jest da se srušio potom mrtav, jer 42km i 192m nije lako bilo pretrčati, ali ipak je "otpjevao" NIKE.
Dragi moji Hrvati, braćo moja, ja se sad ježim. Znam da sve ima svoje vrijeme, pa i to da je vrijeme za Moljevićev NIKE odavno već prošao...svi Srbi će ionako jednom živjeti u istoj državi, EU...kada se otrijezne...al' se ipak ježim!
Ne zbog njih. Nego zbog našeg primitivizma.
Ovog iz Geteborga (čita se "Jeteborj") stvarno treba što prije odstraniti, ako sebi hoćemo dobro.
Možda me je netko i razumio...... :smile07: