PDA

Pogledaj cijelu verziju : rušec

pun kurac mi te
11-05-2006, 15:40
rušec, pa ti si teska majmusina, daj od×××× vise, s tim svojim oglasavanjem.
svi vec znamo da si ×××××, zato OD×××× !!!!!!!! :smile09: :smile09:

rušec
11-05-2006, 16:38
pun ××××× mi te,skini se ti meni s moga kurca,ako se tebi hoče moje guzice samo me kontaktiraj,jer vjeruj mi moju čokoladnu guzu nitko ne odbija,samo ima jedna mana tako je slatka da možeš dobit karijes.

Ostaj mi dobro i čujemo se :smile07:

ja sam treći lik
11-05-2006, 17:59
rušec ×××××u mater kaj jučer nisi došal u parkića da te lepo zguzimo ja i ekipa:) pa cigani smo a ne ljudi, kaj si nas s××××? Ulovit ćemo mi tebe i tvoju razglibanu rit.

frend ________
11-05-2006, 19:53
×××× van pas majku gamad jedna, pa koji vam je ×××××, od××××te vi ste obićna gamad, on je super fren, koji ××××× hoćete od njega perderćine jedne, majku vam ×××× u pićku, zapravo neću ko zna kakvu bolest mogu pokupit!!!!! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:
nedaj se dejdić.

4 lik u ovoj epizodi
11-05-2006, 20:58
ADRIJAN RUŠEC :smile09: :smile09: ti smeče jedno od dečka!!!!!

tvoj bivši
11-05-2006, 21:26
ADRIJANNN :smile09: :smile09: TI si zbilja ×××××...rekao si da češ bit samo moj cijeli život...da ti nije važno šta če svi govorit da nismo normalni:smile08: :smile08: :smile08: .....obečao si da čemo izržat ove 4 god.tvoje gimnazije i da čemo onda otić nekud i bit sami,da čemo vodit ljubav svaki dan,da čemo se ševit u guze do mile volje,,,,se sječaš???Bili smo u Zagrebu u kinu Kustošija...sjedili smo na onim rasklimanim stolicama koje su cviljile svaki put dok sam ti ga jače gurnuo u usta,,gurao sam ti jezik u usta...tvoja slina je još uvjek imala okus mog kurca i rekao si da češ mi i šupak oblizat samo da te još jednom po××××× u usta i svršim ti po usnama..vratu..prstičima!!Onda si me zaglio i rekao si da nas ništa neče razdvojit,,da čemo otič u ××××nu Englesku i da čemo se oženit i da če nam kumovi bit Sanader i Cik Cak!I još ono dok si mi rekao.."Kada budemo zajedno,kada nam više niko neče smetat,OBEČAJEM ti posvojit čemo jednog malog dečkiča.bit če to naš sin,učit ču ga kako naprčit guzu dok ga guze mišičavi frajeri,crnsi pa čak i kinezi!Ako nam neče ovi na socijalnom dat otič ču na Jakuševac i guzice ču dat(a to mi ni teško)ciganu samo da mi da jednog svog dečkiča da ga podučavam kako se dobiva ××××× u čmar!"SE SJEČAŠ TOGA GADE JEDAN??Sad nek ti bude žao,,i nek ti kazna bude ta da lutaš svjetom i da te jebu žene sa umjetnim kurcima,,a ne muški(jer ionako ti nikad ni dost kurca)!!A ja idem sad...i ne zovi me više jer ti se neču javit gade,,nek cjeli svjet čuje kakva si varalica i ×××××čina,i nek znaju da imaš karijes na šupku!!Zbogom Adrijane...i da znaš moj novi Dečko je NEVEN CIGANOVIČ..sad budi ljubomoran i nek ti je žao..zbogom

lepan
11-05-2006, 21:45
hahahahahahahahahahahaha............al te kure!!Dečki ostavite adnog rušca na miru,,,,bogec ni kriv kaj si nemreš pomoč a dok ga vidiš da ga ne zajebavaš!!! :smile16: :)) :smile07:

FH
11-05-2006, 22:28
:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

bok
12-05-2006, 21:57
živo me zaboli kaj vi ×××××i pišete o meni!
možete pisat kolko očete al meni je tak svejedno. znam da je onaj koji je ovo pisao mentalno bolestan i retardiran. valda ga nisu naučili kulture! ××××ga,ima svakakvih ljudi!!

hptt:/peder:)
14-05-2006, 16:05
ali ima i ×××××a ko ti!!!!nismo ti mi krivi šta si ×××××....mama i tata su ti krivi kaj su te išli začinjat na nuklearnom reaktoru u černobilu!!!!!!×××××čino!!! :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

hptt:/peder:)
14-05-2006, 16:14
hahahahahaha.............priznaj več jednom da si ××××× idiote glupi!!!!!!!!!! :smile19: :smile19: :smile19: :smile19:

rušec
16-05-2006, 17:32
jesam...××××× sam i kaj ja tu mogu!!!!!!volim male debeljuckaste dečkiče i nemogu si ja tu sad pomoč!!!!!×××× te me u guzicu ak mi nevjerujete da sam ×××××!!!!!!××××× SAMMMM!!!!!!!!!!!!! :smile19: :smile19: :smile19: :smile19: :smile19: :smile19: :smile19: :smile19: