PDA

Pogledaj cijelu verziju : 9. Maj - DAN POBEDE NAD FASIZMOM!

Slavoljub!
09-05-2006, 19:32
Danas cela slobodoljubiva Evropa slavi 9. maj - DAN POBEDE NAD FASIZMOM, dan kada su slobodoljubivi narodi Evrope sjebali i potukli najgori sljam ikada postojao na kugli zemaljskoj - Naciste i fasiste svih boja i dezena!
Uz milionske zrtve potuceni su Hitler i Nemci, Musolini i Italijani i Pavelic i Hrvati .... ostale Nazi - satelite necemo da nabrajamo, nisu bitni, iako su dosta jada zadali stanovnistvu respektivnih zemalja.

Kod nas ze Dan Pobede slavi 15. Maja, dana kada je isteran i poslednji Nacist, dok su ostala Fasisticka govna na celu sa usrasama sjebana u Bleiburgu!

Za nauk mladim generacijama - da se nikada ne ponovi da takva gamad dodju na vlast i izlude i isperu mozak svom stanovnistvu i koriste ga kao topovsku djulad i krvnike da bi ostvarili svoje bolesne ciljeve.

Ratovi 90-tih na ovim prostorima su dovoljan znak da djavo nikad ne spava - PAMET U GLAVU!

Pa kad
09-05-2006, 21:45
si poceo nabrajati ko je sve pobjedjen, zasto si zaobisao Cetnike (Mihajlovica), Ljotica, Nedica, itd...skoro vaskoliko srpstvo koje je preko noci moralo zamjeniti kokarde sa zvijezdom te je kao topovsko meso poslana na sremski front de su koseni na desetcima tisuca....

I sad vidis... usprkos toj velicanstvenoj pobjedi, Evropa je dozvolila da se to jos jednom dogodi i OPET - od Srba; u Hrvatskoj, BiH i na Kosovu!!

Ta Evropa (SVIJET?)Cekali su sve do 1999 dok NATO pedagogijom nisu ohladili te lude i histericne glave! One niti danas nisu ohladjene, ali ih je glad prisilila da misle na druge stvari...

Zbilja
09-05-2006, 21:51
Njemacka-- nacisti.

Italija----fasisti.

Pa u kojim se zemljama danas zivi bolje u Europi nego u Njemackoj i Italiji?

Mozda u Srbiji, ali o tome drugi put.

Da, lepo se
09-05-2006, 23:52
zivi u demokratskoj Nemackoj i Italiji, ali sacuvaj me Boze onih fasistickih.
Ja mislio da jedno sa drugim nema veze, i da je glupo porediti.

a gdje je
10-05-2006, 07:18
OPET najvece leglo nacista i fasista u Evropi??

Eto...OPET SRbija!! Te progone cigane, madjare...SVE neSrbe... Sad su kao jagnjad prema Albancinma...

ALI KASNO marko na Kosovo stize...

VGSe bre bre bre....
10-05-2006, 11:15
Dobro VGSe, kad vec kakis .... da te upitam nesto: Koja je zemlja jedina u Evropi skoro Etnicki Cista?

Dakle .....

A sto se tice Cetnika, oni su ispalili prvi metak protiv Nacista u porobljenoj Evropi, odlikovanje im je Cica Draza dobio od Amerikanaca .... dok ste vi oberucke docekali Naciste u Zagrebu, pocinili zlocine kojih su se sami vasi mentori Nacisti zgrazavali i .... nasli se (kao po obicaju) na gubitnickoj strani, zavrsetkom rata .... pa su vas unistavali kao korov u Bleiburgu!

Dakle, sta to ××××s i muljavis ××××× stoko hRvatska? :))

Oprem Bre Dobro! :smile06:

Nasli se
10-05-2006, 12:05
(kao po obicaju) na gubinackoj strani?
××××te, Mile-Govnjaru, PO OBICAJU?
Izgleda da zaboravljas vlaski exodus sa traktorima? PO OBICAJU?
Zbilja si glup, niti JNA nije vam mogla pomoci.
×××××ne vlaski, TKO JE, kako ti kazes, LUUUUUUUZEEEEER?

GUBITNICKOJ
10-05-2006, 12:07
??????/

Etnicki
10-05-2006, 13:15
najcisce zemlje su (moj tudume, kad si zapeo za neki multi-kulti):
Norveska, Svedska, Finska, Island, Irska, Portugal, Slovenija, Albanija,
Pa Ceska, Litva, itd...

Prvi metak protiv Nazi Njemacke je ispaljen iz Siska 22/06-1941. Taj prvi partzanski odred se je ubrzo rastopio u Titovoj (Hrvatskoj) vojsci!

Kad ces konacno nauciti da je Srbija ta koja je na optuzenickoj klupi za milijarde zlocina i etnickih ciscenja... Procesuira se u Hagu i Sarajevu... a Kosovo...a jos...

da li
11-05-2006, 18:08
Ti VSG-u(P) kapiras ko je sad i uvjek bio (zadnjih 200-tinjak godina) izazivac svega zla na "nasim" prostorima?

Kako nikog nisi izdao?? Stao si se na stranu fasizma, nacizma i zlocina 1990-1995! Protiv susjeda, domovine, demokracije itd...

jadna budaletino....
13-05-2006, 11:50
O mamici ti ga lazljivoj strpam u uvo! :))

"Prvi metak protiv Nazi Njemacke je ispaljen iz Siska 22/06-1941. Taj prvi partzanski odred se je ubrzo rastopio u Titovoj (Hrvatskoj) vojsci!"

Odakle ti ovaj podatak u supak ti ga zabodem celoj familiji? :))

Na kraju ce da ispadne da su pAvelic i NDH u stvari bile "undercover" i radile u stvari za Saveznike .... lagali su i hItlera i mUsolinija i pravili se da su sa njima ..... kad ono ..... bili celo vreme na strani Saveznika, sa Rusima, Englezima, Amerikancima, Srbima, Francuzima, itd. itd. :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Nego VGSe, kazi ti nama koliko tableta uzimas dnevno? :)) Jel´ sve PLIVA, ili koristis one jake koktele sa svim zivim i medicini poznatim? :))

Znas sta, to tvoje stanje, taj delirijum, tu bolesnu mrznju, tu zavist, tu pokvarenost, lazljivost (opis tipicnog hRvata :)) ) ..... to ne treba zaliti, tome se samo treba smejati i pljunuti na to, tj. na tebe!

Hahahahahahahahahaha ahahahahahahahah hahah ha ha ha ha ahaha!!!!

Aaaaarhhhhhhhh Puuuuuuuuu! :))

:smile16: :smile06: :))

Joj Mile-Govnjaru
13-05-2006, 12:17
A tko je veca ××××××TINA od tebe?
Jebalo ti jato magaradi onu brkatu kevu.
Tko mrzi vise od tebe?
Ti niti neznas tko ti je cale, mali kopitaru, usrani ciganine.

Cuj naseg VGSa
13-05-2006, 14:15
sto se nadrukao fasistickom emigrantskom stampom.

Eto sad slusamo kako je u Sisku pukla ustanicka puska? HAHAHAHAHAAAAAAAAAAAHAAAAA
Protiv koga VGSe? Mozda je pukla prangija.

Jos davno sam ti postavio pitanje zasto je Tito dosao u Srbiju da dize ustanak, a ti sve nesto izvrdavas.
Evo ja cu ti odgovoriti, zato sto su Srbi slobodarski narod i okupatorsku silu ne jebu 2%.
U Zagrebu nije mogao zato sto vas nije bilo ni za leka u odnosu na brojnost onih koji su saradjivali i drukirali za okupatora. Podizati ustanak u Hrvatskoj bila bi CISTA UTOPIJA!

Draza je dobio najvece americko odlikovanje koje se dodeljuje jednom strancu zbog uloge cetnika Draze Mihajlovica u spasavanju saveznickih pilota.
Prvi ustanik na okupiranom Balkanu (uh, pardon, vi niste bili okupirani) bio je Draza Mihajlovic (12.05.1941.) Eto navrsilo se ravno 65 godina od tog dogadjaja koji se u narodu jos naziva III srpski ustanak.

Srbi
13-05-2006, 17:31
"SLOBODARSKI" narod...??? Da narod je trebalo isto pod navodnike... Srbi...

Ciganija i sljam "nasih prostora".... To su srbi... izazivaci svega loseg..NISTA, AMA nista dobroh od njih poteklo nije!

Cim su Njemci dosli, javljali su se svi moguci da im budu vazali...Ljotic i Nedic su najpoznatiji... Cetnici su se borili protiv partizana (Tita) i hrvatske i muslimanske NEJACI, da upotri××××m taj poznatu srpsku uzrecicu. Nisu se borili protiv ustasa ili nijemaca...NEGO UGLAVNOM protv partizana... nejcesce uz pomoc Nijemaca... do NERETVE Kad ih je Tito sa HR partizanima do NOGU potukao... poslije nije od cijelog pokreta ostalo nista osim malo koljacko/pljackaske bande... A Draza je kao izdajica (zajedno sa Ljoticima, Nedicima itd, itd... i ostalim izdajicama) strijeljan od Titovih partizana... a ostatak te pljackaske/bradate bande je morao preko noci mijenjati kokarde zvijezdama i na sremski front, na JURIS...kao topovsko meso....

22/06-1941, na vijest da je njemacka napala SSSR u Sisku je osnovana partizanska celija i iste noci je izvrsena PRVA diverzija ne njemacki cilj! TO je bio prvi otpor nijemcima...

Kad ces nauciti koncno KO su i STA su srbi...bili i sta su sad...kad se nemaju nigdje i oko nikog kamuflirati... nema vise YU, nekih Slpovenaca, Hrvata ili sta ti ja znam... GOLI i SAMOSTALNI, zive od svog truda i znoja..NITKO ih vise ne exploatise!!

Vreco Govana,
13-05-2006, 21:09
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

E ×××× te Sisak i prva puska koja je pukla, ko te to nauci nabijem ga na kurcinu moju pravoslavnu! :))
E sto ta "fantomska" puska ne ukoka dedu tvoga, pa ti nebi napravio ono djubre od oca, koji je opet GRJESKOM sklepao tebe - najvecu budalu koja hoda Skandinavijom a koja jos nije zatvorena u neku ludnicu! :))

Ajde bezi bre budalo, usmrdi citav forum tvojim bolesnim i ubudjalim mozgom! :)) :smile06:

Jedan savet Vreco Govana iz Svedske .... sagni se napred, pa dole, provuci glavu kroz noge .... i zabij je u taj govnjavi zarazeni ustaski supak .... tako da si uvek u govnima i da su ti blizu ustima .... da izbegnes da se ovako provaljujes i kenjas u svoja rodjena usta tako cesto! :))

:smile16:

Nadji mi jedan VERODOSTOJAN i STRANI dokument koji potvrdjuje ovu tvoju idiotsku provalu!

(Svedski i hRvatski dokumenti pisani od Svedskih "heroja", sa kojima se zbog Svedskog kukavicluka za vreme II Svetskog Rata sprda cela Skandinavija, a starije generacije Danaca i Norvezana ih MRZE iz dna duse .....i ovi drugi pisani od hRvatskih "znanstvenika" i "povjesnicara", sa kojima se sprda ceo Balkan a i sire .... pada se u nesvest od smeha - e ovi i ovakvi dokumenti ne dolaze u obzir! :)) )

Ajde golube usrani - GUKNI! :))

A do tada ...... D - U - D - L - A - J !!!!! :smile06:

Pa eto
13-05-2006, 22:11
da ti kazem neka moja saznanja o dizanju ustanka, kad si toliko zapeo... O tome se inace nigdje nije mnogo pisalo... malo se zna o tom fijasku... Pokusalo se je u sandzaku, vjerojatno zato sto su muslimani vidli neki spas, neku obranu od cetnickog noza... No To je VRLO brzo propalo, jer su Srbi-cetnici zajedno sa Nijemcima ODMAH udarili na Sandzak i razbili ga - te Tita protjerali u BiH. Da su Srbi bili neki saveznici to apsolutno ne bi tako islo...

SRBI su bili CETNICI, fasisti, antidemokrati, koljaci i njemacki saveznici i njih je zadesila sudbina kakvu su zasluzili!

Majmune,
14-05-2006, 01:06
jedino tlo gde je mogao ustanak uspeti i okupiti sire narodne mase bila je Srbija.
Zato je Tito odlucio da se odseli sa mesta gde nije imao nikakve sanse, i doseli tamo gde se okupator ne voli, hocu reci, tamo gde nemacki tenkovi nisu docekani cvecem (kao sto su ih Zagrepcani docekali), tamo gde je prvi put receno NE Hitleru (27 mart).

Sta hoces jos koji moj?
Nista tvoja luda glava ne shvata.
Izvrces cinjenice, gutas kao manijak nekakvu inveznu povjest upside-down, a sa njom zelis da diskutujes.
Na postavljena pitanja izbegavas odgovor, jer nemas sta odgovoriti.
A pitanje glasi, zasto je Tito dosao u Beograd da dize ustanak?

Rekao sam ti za Drazu koje je priznanje dobio od americkog predsednika, i protiv te cinjenice ni ti ni tvoja nakaradna povjest ne moze te nista, samo mozes da glocas svoja sopstvena jaja.
Sta je, je li i taj dogadjaj fatamorgana ili medijska propaganda?

Cica Draza prvi ustanik u porobljenoj Evropi. DA. Imas li neku primedbu?

Zagrepcani odusevljeno docekali fasisticke tenkove bacajuci cvece na tenkove. DA. Nemoj sad tuc-muc, nego dokumentarac se jos uvek nalazi u Vojnom muzeju u Beogradu.
Pa ja bi se sramio samo zbog te cinjenice da sam na tvom mestu (daleko bilo, puj puj puj).

Sah-Mat!
14-05-2006, 12:40
VGSe pogledaj "Underground", na pocetku filma su ti slike sa ovog dokumentarca koji stovani kolega pominje. :)) Tamo ste ovekovecene za "vjek i vjekov" - Amin! :))

A .....

"da ti kazem neka moja saznanja o dizanju ustanka, kad si toliko zapeo... O tome se inace nigdje nije mnogo pisalo"

Kako ce se pisati nesto sto je proizvod tvoje bolesne maste? Idi bre ××××××tino leci se - ovaj put ozbiljno, ili pak uzmi neki "overdouz" ili tako nesto! :))

Sta je sa odgovorom na moje pitanje? NAVEDI JEDAN OZBILJAN "SOURCE" za tvoju idiotsku i "bilobidivnodajetakobilo" - tvrdnju! :))

Well ..... ?! :)) USRANI GOLUBE .... ?! :))

A i .....

"SRBI su bili CETNICI, fasisti, antidemokrati, koljaci i njemacki saveznici i njih je zadesila sudbina kakvu su zasluzili!"

Kakva sudbina?

Sta muljas?

Vas je bilo u Partizanima isto toliko koliko je bilo Partizana u onoj staroj seriji "Kapelski Kresovi" :)) .... ostalo u Partizanima su bili Srbi!

Sto se cetnika tice, kolega ti je vec naveo ta odlikovanja od Amerikanaca, sta jos hoces majmune? :))

Cu li ga leba ti .....

"SRBI su bili CETNICI, fasisti, antidemokrati, koljaci i njemacki saveznici...."

Dok su Ustase bili ....... ?

Sta VGSe? :)) Sta VRECO GOVANA IZ SVEDSKE? :))

Da li .... banda najveceg sljama na kugli zemaljskoj koji su klali i ubijali gde su god stigli, poznati kroz istoriju kao zveri, pocevsi od onih famoznih tabli na Nemackoj Katedrali (Sacuvaj nas Boze Kuge Gladi i Hrvata VGSe! :)) ), do zverstava nad Italijanskim i Madjarskim zarobljenicima ("Horvat nem ember VGSe! :)) ), zverstava po Rusiji i Ukrajini gde ste isli zajedno sa Hitlerom lizoguzi jedni (Nema vise rata, nema ni Hrvata-Ukrajinska poslovica VGSe! :smile06: ), pa onda zverstva do tada nepoznata ljudskoj istoriji u Jasenovcu, gde su vas cak i Nemci gledali sa mucninom i zgrazavali se vasih zlocina nad golorukim stanovnistvom (sve dokumentovano VGSe, nemoze se nikada izbrisati ni zaboraviti! :smile06: ), pa onda ovi zadnji dogadjaji, gde ste "slavno" ubijali goloruke BABE, I TO S LEDJA (evo vam ga Antisa Govnoljub u Haagu zbog toga, i ostali "slavni" generali, tu cinjenicu nemozes da pobijes VGSe! :))

Kapiras majmune? :))

Ajde lebati ... jos jednom ..... "SRBI su bili CETNICI, fasisti ...." :smile06: :smile06: :smile06:

Hehehehehehehehehehehehehehehehe! :smile06: Sto ti volis da se pokakis sam sebi u usta, to je vec postalo "legendarno" VGSe! :))
Samo muljas, izvrces cinjenice, lazes, mazes .... od silne mrznje kakis gluposti koje ni jedno "averidz" normalno dete sa Balkana nebi odvalilo ..... nije ni cudo sto te svak zajebava i smeje ti se! :))

Bezi bre ××××××tino ..... mars u kucicu! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Mile-Govnjaru
14-05-2006, 14:17
Idi u ××××× materinu

Sta seres
14-05-2006, 20:02
Srbi su ODMAH udarili na TITA... ODMAH!!! U sandzaku! Sve su Njemcima otkucali, te su zajedno sa cetnicima udarili... i unistili Tita. On je onda bjezao u BiH i tamo se je vrtio cijeli WW2. po BiH... DA, a to je trebala na papiru biti NDH! A po njoj svrljali svi, 0d bradatih cetnickih pijandura, Njemaca, talijana partizana...svih... Toliko je to bila drzava... Cinjenica je da su u skoro svim ofanzivama na Tita medju najaktivnijima bili cetnici! Sta god su znali otkucavali su Njemcima... dok ih 1943 Tito na Neretvi nije DO NOGU POTUKAO!!!

Srbi su bili izdajice... uvjek...

Hvala bogu da su Njemci bili docekivani cvijecem... ono sta si vidio u undergroundu (slucajno sam pogledao i taj jad) je bilo iz Slovenije... KAKO NE SHVACAS vvec jednom, 100 sam ti puta rekao... NJEMCI su za HR bili SPAS!!! od vase posasti... NADA!!! kad ces to shvatiti???

"Pokusalo se
14-05-2006, 23:47
je u sandzaku, vjerojatno zato sto su muslimani vidli neki spas, neku obranu od cetnickog noza..."

HAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA
HAAAAAAAAAHAAAAAAAAAHAAAAAAAAAA

Je li manky, da li imas ikakvog PO_JI_MA o geografiji? Kakve veze ima Uzicka Republika sa Sandzakom?
Da ti pojasnim, Uzicka Republika je u srcu Sumadije, eej, jesil' ista razumeo ili da ti crtam.

Nije tacno da su cetnici udarili odmah na partizane, vec su se desili pregovori izmedju Tita i Draze, i to feis to feis.
Razisli su se u pristupu borbe protiv okupatora a i politicki.
Slican sastanak mi nije poznat izmedju Antise i Tita, jer je tu bilo sve jasno i nikakvog preklapanju u politici i strategiji - kao dan i noc, crno i belo.

Da je Tita dizao ustanak UUUU Hrvatskoj, on i njegova saka jada bi prosli gore nego oni begunci iz Kerestinca KOJE SU LOKALNI SELJACI MOTKAMA POBILI KAO ZECEVE!
Ne dize se ustanak tamo gde se okupator docekuje cvecem, tamo gde okupatora smatraju oslobodicima, kako ti rece.

U kakve ti kontradiktornosti padas, nesreco jedna, da je to tragikomicno, naravno komicno za nas a tragicno za tebe.
I sam tvrdis da su vam nemacki fasisti bili oslobodioci. Pa dobro koji moj trubis o antifastickoj ulozi Hrvatske, bre bre bre???????

Sto kaze kolega, vasa antifasiticka saka jada bi komotno mogla stati u seriju "Kapel'an'ski kresovi".
Bravisimo kolega, ol tambs ap, bre bre bre! :) :) :)

Zelim malo
15-05-2006, 01:49
bolje da pojasnim jednu recenicu. Trebalo je da stoji:

"Da je Tita dizao ustanak UUUU Hrvatskoj, on i njegova saka jada bi prosli gore nego onaj hrvatski krem intelektualaca i antifasista, medju kojima i knjizevnik Ognjen Prica, pri begu iz Kerestinca KOJE SU LOKALNI SELJACI MOTKAMA POBILI KAO ZECEVE!
Onaj krem koji su, u najvecem ludilu koje istorija pamti, imali hrabrosti da misle sopstvenog glavom, kao i onaj zemunski Hrvat koji je pisao Stepincu."

Da ponovim jos jednom, ne organizije se ustanak tamo gde se okupatori docekuju kao oslobodioci.

stovani kolega,
15-05-2006, 04:06
Ma kolega pusti tog soma neka kaki, po_J_ima o nicemu nema i stalno bre ×××× u svoja rodjena usta .... nauciti tog bolesnika necemu je isto kao nauciti ovcu da jede meso! :))

A vidi molim te stovani kolega ovo:

"ono sta si vidio u undergroundu (slucajno sam pogledao i taj jad)"

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha! :))

Film koji je postao legendaran i koji je pobrao sve vece Evropske nagrade, pocev od zlatne palme u Kanu je za nasu Vrecu Govana - JAD! :))

E kukala mu kukavica majka, sto rodi takvog magarca i smetenjakla, da mu se ruga svak ko sa njim ima posla. :))
Kamen je trebala rodit´.... bar bi mogla da sedne na njega da se odmori! :))

E nesreco jedna smotana ..... Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!! :smile06:

Za mene
15-05-2006, 09:50
Koji POZNAM situaciju, mentalitet, povijest, nacin razmisljanja i politiku je film bio JAD! Odnosno nazovimo ga "srpskim "neutralnim" " vidjenjem situacije... Tako su i neupuceni "Evropejci" to vidjeli...NIGDJE, AMA nigdje se nije moglo niti NAZRETI kako se narod osjeca, sta se je u toj drzavi (osim vjecnog kaosa, plesa oko vatri, ludila, ubistava itd) dogadjalo.

Tito je bio u BiH za cijelog WW2... a BiH je bila - sluzbeno - NDH... zar ne? A kako rekoh po njoj svrlajlo sve zivo, klalo sve zivo... gradovi, sela, podrucja isla iz ruke u ruku...SAMO u Srbiji je bio relativcan mir...jer je narod i vlada UGLAVNOM bila zadovoljna sa Njemckom i Quslinskom vladavinom Nedica i Ljotica! nikakvog USTANKE NITI RATA U sRBIJI BILO NIJE DO DOLASKA cRVENE aRMIJE PRI KRAJU 1944 koje je onda protjerala Njemce, Ljotice i Nedice itd...te Titu i pertizanima dala Srbiju na pladnju a cetnici prislno promjenili kokarde sa zvijezdama i SVI postali partizani pobjednici!!

joj dilejo bre ....
15-05-2006, 11:52
Ej, ajde leba ti ne ××××ndaj gluposti vise. Tvoje licno misljenje u niukom slucaju nije misljenje nego vas sacice ekstremista koji mrze sve sto je Srpsko, tako da se o kvalitetu Podzemlja ne trebas uopste izjasnjavati ..... mislim .... ne samo sto si glup, nego ti se smrad ubudjalog mozga oseca i preko foruma, ovako virtualno! :))
Sad ces ti dezurna forumska ××××××tino, "od milja" nazvan Vrecom Govana iz Svedske, da dajes kritike za film koji je dobio Zlatnu Palmu u Kanu, film koji je pobrao tako dobre kritike svuda po Evropi i Svetu, koje vi hRvati mozete samo da sanjate ..... osim ako vam neko onako posthumno ne nagradi "Gruntovcane" i Dudeka .... Hehehehehehehehehe. :))
Bezi bre budalo zavidna, tvoje reci su samo odraz zavisti i ljubomore .... zamisli da je film hRvatski .... onda bi bio najbolji ikada pravljen u istoriji Svetske kinematografije ...... ali nije VGSe - nije ××××ga! :))

Trc Milojka! :))

A sta je sa odgovorom na moje pitanje? NAVEDI JEDAN OZBILJAN "SOURCE" za tvoju idiotsku i "bilobidivnodajetakobilo" - tvrdnju, da je prva ustanicka puska pukla u hRvatskoj!

Well ..... ?! USRANI GOLUBE .... ?! :))

I protumaci nam sta su to hRvati/uStase bili ako su cetnici bili zlocinci, fasisti itd. ....

Da ti pomognem .....

Da li .... banda najveceg sljama na kugli zemaljskoj koji su klali i ubijali gde su god stigli, poznati kroz istoriju kao zveri, pocevsi od onih famoznih tabli na Nemackoj Katedrali (Sacuvaj nas Boze Kuge Gladi i Hrvata VGSe! ), do zverstava nad Italijanskim i Madjarskim zarobljenicima ("Horvat nem ember VGSe! ), zverstava po Rusiji i Ukrajini gde ste isli zajedno sa Hitlerom lizoguzi jedni (Nema vise rata, nema ni Hrvata-Ukrajinska poslovica VGSe! ), pa onda zverstva do tada nepoznata ljudskoj istoriji u Jasenovcu, gde su vas cak i Nemci gledali sa mucninom i zgrazavali se vasih zlocina nad golorukim stanovnistvom (sve dokumentovano VGSe, nemoze se nikada izbrisati ni zaboraviti! ), pa onda ovi zadnji dogadjaji, gde ste "slavno" ubijali goloruke BABE, I TO S LEDJA (evo vam ga Antisa Govnoljub u Haagu zbog toga, i ostali "slavni" generali, tu cinjenicu nemozes da pobijes VGSe!

Well.........?! :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Gukni bre usrani golube bre bre bre! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Kolega,
15-05-2006, 12:32
nista drugo nego da posalju nekoga u Beograd da zapale Vojni muzej sa svom dokumentacijom, kao sto su poslali da zapale "Veritas".

cijeli se
15-05-2006, 13:12
je ustanak ppreselio iz Srbije (gdje je bio vrlo przo porazen i protjeran od Srba i Njemaca) u NDH! To je ocito bilo jedino mjesto koje je Titu ostalo za Ustanak, i nada da ce prezivjeti/uspjeti...sta se ja na kraju i dogodilo...

U Srbiji je bio mir...jer tito u cetniskoj Srbiji nije imao SANSE!! .. do dolaska Crvene Armije i predavanja cijele Srbije Titu na pladnju... Cetnici zamjenili kokarde sa zvijezdom i dalje sve znamo...Dakle cijeli se je ustanak i partizanski rat protiv okupatora vodio na jedniom mogucem mjestu gdje je bilo izgleda za uspjeh: NDH! (BiH + HR)...

Sad reci da nije tako bilo??

Ma idi u
15-05-2006, 13:39
××××× materinu, pa ko je ratova u Bosni ma Srbi.

Da ratovale su i usrase, ali uglavnom protiv golorukog naroda.

Sramota bre da papa Vojtila dodje u Banjaluku i da se tu izvinjava u ime vas, a vi nista, taktizirate nesto, izvrdavate, nesto uvijeno u oblandu sto je ucinio Mesic.
Stvarno, sto se ne ugledate na tog coveka kojeg je postovao ceo svet???

samo ti
15-05-2006, 19:02
luduj...

Cinjenica je da su Srbi bili izdajice i da se je cijeli partizanski rat odvijao u BiH (NDH) te da je tu SKRSEN otpor okupatoru (Cetnicima, Njemcima i Talijanima). Crvena Armije je oslobodila Srbiju i dala ju oslobodiocu Titu (Hrvatu razumije se).

a ti...LUDUJ da je srbija bila pobjednik... CETNICI su izgubili sve...

Hajde bre
15-05-2006, 20:25
VGSu ne ××××ndaj nego zapevaj onu o Krajisnicima. Kako ono "Sesta Licka i Druga Krajiska, te su dvije Titu najmilije"

Sta hoces sad koji moj da dokaz. Da li si rekao da su Nemci docekani kao oslobodioci? Rekao si. E pa ne moze bre "bili smo i ovo bili smo i ono". Nekako ne stima kad kazes "Fasisti nam bili oslobodioci", a u istom tekstu da kazes "borili smo se protiv fasista".
Valjda moze i to kod vas. Kako god okrenes, po tvome ispada da ste nezahvalni LJIGAVCI.

Jel vidis do kojih apsurdnih situacija te dovodi tvoje muljanje, tvoj mali mozak. Uzas BRE!

Mali Boga
15-05-2006, 20:33
i zahvali se Titu do groba so i vas Crvena Armija nije oslobodila.
Ono zbog cega cmizdrite u Blajburgu bio bi pickin dim. Da ti ne pricam da vam vise crne uniforme sa U ne bi padale na pamet za vek vekova.
Kako bi vam umocnice stradale, da i ne pricam.

Ali vi ste nezahvalni, jbga. Sad vam krivi komunisti sto su vas spasili kacusa.

Gledam vasu ikonografiju u Blajburgu - ustasija na okupu, sa zapenjenim Rosom na celu, dovoljno govori o samom danu, nema sta.

Umocnice, umocnice
15-05-2006, 21:24
Opet su ti te kurcine u ustima, jelda Mile-Govnjaru?
××××te, kakav si ti posrani ×××××.
Smrdljivi vlaki idiota.

Jedna je
15-05-2006, 21:44
Stvar cinjenica...a to je da su i Srbija i Hrvatska imale svoje Quislinge...Hr je Njemce docekala objerucke, kao spas...od srpske posasti...onda su bil takva vremena... no on je postavio Pavelica i NIKOG nista pitao nije...

U Srbiji je - ruku na srce - ipak njegovim blegoslovom vladao Nedic i Ljotic... koji su potpuno pasivicirali Srbe...

Cinjenica je da se je najveci dio WW2 koji je doveo do pobjede Tita odigrao BAS u NDH!

Hrvati su bili podijljeni...ali najvise je 10% podrzavalo Pavelica...
Koliko je ljudi podrzavalo Nedica i Ljotica u Srbiji?...sigurno vise od 10%... Najvise ih je bilo uz Cetnike... to je sigurno...

Cinjenica je
16-05-2006, 01:39
moj manky, ono sta smo videli golim okom, a sto se nicim ne moze obrisati, a to je da su obicni Zagrepcani docekali nemacku okupacionu silu sa odusevljenjem, dok su u Beograd usli u sablasno prazan i bombardovanjem porusen grad.

Dve slike koje dovoljno govore o svemu. Nema potrebe da se ista vise komentarise, a ni slepcu da se otvaraju oci.

A ti, blago meni, u medjuvremenu odluci se konacno da li ste bili oslobodjeni od fasista ili ste bili antifasisti. "Bili smo udrobljeno" ne prolazi.

Šenol SELIMOVIĆ
16-05-2006, 01:45
KRIŽNI PUT SKUP NA BLEIBURŠKOM POLJU OBILJEŽILE I CRNE ODORE S PITANJIMA

Zašto Stjepana Mesića nema na Bleiburgu,
a bio je u Jasenovcu?
OKO 5000 OKUPLJENIH Uz manji broj onih u crnim odorama, majicama s natpisom "Crna legija, bila je to hrabra vojska", kao i zastavama Crne legije, oko 5000 okupljenih na Bleiburškom je polju evociralo uspomenu na jedan od najvećih partizanskih zločina u neposrednom poraću

BLEIBURG - Jeste vidjeli, a? Mesić je nekidan bio u Jasenovcu, a ovdje ga nema — obratio se čovjek u crnoj ustaškoj odori novinarima predstavivši se kao ustaški natporučnik Ante Herceg iz Ljubuškoga.

//////////Platio kaznu//////////////

Na Bleiburškom polju okupilo se oko pet tisuća ljudiPotom je izvadio potvrdu koju je na Uskrs dobio od policajca na nogometnoj utakmici u Splitu. Na njoj između ostalog piše: "Popis oduzetih predmeta: kapa crna s ustaškim grbom, komada jedan."
— Morao sam platiti kaznu 1350 kuna — veli ustaša Ante i uto ga prekine unuk: "Dida, dođi, hoćeš li se slikati s generalom Antom Rosom?" Čovjek zgrabi zastavu i pođe za unukom koji inače živi u Njemačkoj.
Jučer su se u Bleiburgu na obilježavanju spomendana bleiburških žrtava i žrtava križnog puta mogle čuti brojne priče preživjelih sudionika tog dramatičnog događaja iz 1945. godine. Uz manji broj onih u crnim odorama, majcama s natpisom "Crna legija, bila je to hrabra vojska", kao i zastavama Crne legije, oko 5000 okupljenih na Bleiburškom je polju evociralo uspomenu na jedan od najvećih partizanskih zločina u neposrednom poraću. Stariji čovjek, također u ustaškoj odori, plačući je okupljenima govorio o noći koju je u svibnju 45. proveo pod stablom ispod kojega je stajao.
Pojavila se i ilegalna hrvatska zastava ...Pomoćni biskup zagrebački Josip Mrzljak pozdravio je rezoluciju Vijeća Europe kojom se osuđuju komunistički zločini poručivši da u Hrvatskoj antifašizam bez antikomunizma neće zatvoriti krug mržnje te da je svaki zločin zločin bez obzira na to tko ga počini. To više ne smije biti izvor nejedinstva hrvatskog naroda, poručio je Mrzljak.
Umirovljeni general Ante Roso pohvalio je novinarima govor Đurđe Adlešić, potpredsjednice Sabora, koja je istaknula da nije dovoljno samo simbolično polagati vijence za sjećanje na žrtve o kojima se 50 godina šutjelo nego da treba jasno reći tko su bili egzekutori, a tko žrtve.

/////////Molitva za svaku žrtvu///////

— Drago mi je da ovdje vidim dosta mladih ljudi jer se ovdje uče hrvatska povijest i hrvatsko jedinstvo, a ovo je mjesto hrvatskog jedinstva — poručila je Adlešićeva. U ime Vlade RH skupu je nazočio potpredsjednik Damir Polančec, a izaslanik Predsjednika Republike bio je pomoćnik njegova savjetnika Vladimir Lončarević. Hrvatski narod u BiH na bleiburškom je spomendanu predstavljao Martin Raguž, predsjednik BiH parlamenta. Skup posvećen 51. godišnjici žrtava Bleiburga završio je u znaku poruke biskupa Mrzljaka da svaka žrtva bez obzira na to tko je nad njom počinio zločin ima pravo na naše sjećanje i molitvu.

U crnim odorama, jadni skupe, ××××× te u dupe.

Doci ce vam Mesic.
Pa da ga ribaju tamo oni EU pregovaraci u stilu "Sta ti trazis medju fasistima?!"

SABA RH
16-05-2006, 16:31
osudio govor Đ. Adlešić na Bleiburgu

ZAGREB - Savez antifašističkih boraca i antifašista Republike Hrvatske (SABA RH) reagirao je danas na nedjeljni govor potpredsjednice Hrvatskog sabora Đurđe Adlešić na Bleiburškom polju uputivši joj otvoreno pismo kojim izražavaju zapanjenost njezinom tvrdnjom da se na tom mjestu uči hrvatska povijest.

Smatraju da sva nastojanja uveličavanjem stradanja Hrvata u ustaškim i domobranskim formacijama, kao i civila imaju za cilj difamiranje antifašističke borbe i negiranje stravičnih ustaških, četničkih i inih okupatorskih zločina. Tome je poslužio i vaš žaljenja vrijedan govor pred probranom ekstremistčkom publikom na Bleiburškom polju, stoji u pismu Saveza potpredsjednici Adlešić.

Borci NOV i bivši logoraši ustaških i nacističkih logora smrti zapanjeni su njezinim govorom i ističu da ta njezina izjava, ako je istinita, pokazuje da o povijesti ništa ne zna ili ne želi znati.

"Mi nismo protiv prisjećanja na svoje mrtve, ali smo protiv govora mržnje", poručuju iz Saveza te pitaju potpredsjednicu Adlešić je li zaboravila kako je i uz čiju pomoć Ante Pavelić s 300-injak ustaša došao na vlast 1941. u Hrvatsku i predao hrvatske teritorije Talijanima po Rimskim ugovorima.

Također podsjećaju na žrtve 38 ustaških logora u kojima je na najzvjerskiji način pobijeno tisuće ljudi samo zato što su bili Srbi, Židovi, Romi ili pak nisu prihvaćali fašizam te druge žrtve ustaškog pokolja, od kojih bi, prema njezinoj tvrdnji trebali učiti povijest.

Ističu da su se tome suprostavili antifašisti čiji su spomenici u Bjelovaru, u kojem je Adlešić gradonačelnica, u najvećem broju porušeni. "Danas vi veličate te iste koljače koji osobno ili njihovi istomišljenici u crnim odorama paradiraju Bleiburškim poljem", navodi se u pismu upućenom Adlešić i postavlja pitanje zasniva li se hrvatski Ustav na ideologiji zločina koji je tamo branila ili na antifašističkoj borbi. O tome bi kao potpredsjednica Hrvatskog sabora trebala razmisliti, drže u Savezu i dodaju kako joj izgleda nisu smetale crne odore i ustaško znamenje, koje Austrija zabranjuje, ali ne i vlast Hrvatske.

Otvoreno pismo potpisali su u ime Predsjedništva SABA RH Josip Skupnjak, a u ime sekcije logoraša Ivan Fumić.

/////////////////
Zao mi je, ali steta je napravljena, moji sabornici.

Sta kazes VGSe?

Kad sam ovo poceo da citam:
"Jeste vidjeli, a? Mesić je nekidan bio u Jasenovcu, a ovdje ga nema — obratio se čovjek u crnoj ustaškoj odori novinarima predstavivši se kao ustaški natporučnik Ante Herceg iz Ljubuškoga. "

zapitao sam se odakle bi mogao biti "covek" u crnoj odori, sa crnom kapom i slovom "U" na praznoj tikvi, i od svih sela bivse ex-YU pade mi na pamet dva sela : Listica i Ljubusko.
Eto, koja "slucajnost"!!!!
HAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAA
HAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAHHHHHAAAAAAAAA

Ti mene??
16-05-2006, 21:37
PITAS??? Pa Bleiburg je bio vas najveci triumf... pobili ste od 50 000 do (nadam se da nije tocno) 300 000 Hrvata i to poslije zavrsetka WW2... kako bi vi rekli "NAJZVJERSKIJI"!!!

Sta jos hoces cuti?? Da smo vam se sad za to trebali osvetiti! DA!!! Trebali smo... POBITI SVE u Oluji!! Ali opet...××××× tudjman... da ne ponavljam... no - mi smo se sa vama uglavnom razgranicili...ostaju jos ovakve spodobe kao ti da naricu jos nekoliko desetaka godina i GOTOVO!!

Do onda ce HR BNP biti kojih 25000 - 30000 $ a Srpski mozda 5000 - 8000$...

Slusaj kume
16-05-2006, 22:10
Zasto se prdacis sa ovim vlaskim prolijevom?
On se rodio kao cigansko govno i krepat ce kao prolijev.
Pusti ga u ××××× materinu, neka ×××× koliko hoce ali nikad vise nece biti za njih, kako je bilo.
Vidis da su se Arkan i Slobo htjeli kupati u Zadarskom kanalu, pa gdje su?
Mozu i ovi koji su jos zivi ali sa cipelama od betona.
Pusti ih neka ×××× koliko hoceju ali pojest ce ta govna, koja po××××ju a narocito taj smrdljivi MALI-VLAJO.

O tom Blajburgu
17-05-2006, 01:44
najbolje govori svetinja koja se tamo okupila.

Sve je jasno kao beo dan, pocev od onoga praznoglavog tikvana iz Ljubuskog do generala Rose, koji je u Glamocu licno ubio starca na pragu svoje kuce, metkom u potiljak.

Jadni skupe, ××××× te u dupe.
Doci ce vam Mesic na kurovdan.

stovani kolega,
17-05-2006, 08:55
HAHAHAHAHAHAHA! kolega, jesi li vidio one SORI ESIS ..... hau patetik bre bre bre! :))

Zamisli ti da u Evropi u godini 2006 ima takvih jadnika i nesrecnika ...... Pih! :))

Mogli su slobodno da zamene one crne uniforme sa onim kapuljacama koje koristi KKK isti ××××× .... samo sto su KKK za njih mirne ovcice ..... ovo je bagra kakva se nije radjala od postanka sveta! :smile17:

A ..... stovani kolega, jesi li vidio kako nasa forumska ××××××tina koristi TITA u svoje bolesne svrhe, kako njemu odgovara ..... kao "Crvena Armija je predala oslobodjenu teritoriju Titu (normalno Hrvatu) ...."

Dok je za Bleiburg krivica nasa ..... iako je i tu mogao da napise nesto kao ..... partizani pod naredjenjem Titovim (normalno Hrvat) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ..... pobili ustaska govna...."

VGSe bre bre bre ..... ti samo kakis li kakis u ta govnjava usta tvoja ..... i bas te boli ×××××, tebi lepo! :))

Jesi li zaboravio onu koleginu pesmicu o Bleiburgu?
Ako jesi, sad ce bata da ti osvezi tu ludaru tvoju:

.................................................. ..............................

Ova pesma je posvecena ovoj "umocnici" od VGSa i njegovom naricanju i kukanju za krepanim govnoljubima!

Ajde bre VGSe procitaj bre pa iz punog grla bre:

"Druze TITO ti si nama mio,
ali si nas mnogo bre ubio!

Umlatio mnogo domobrana,
i ustasa najgorih govana!

Legije i bojne samo si ih meo,
bio nas je svatko, tko je kako hteo!

Najgore je bilo, najvise nas svrbi,
sto su nase Ujke ubijali Srbi!

Ref:

U Bleiburgu, u Bleiburgu ne kosi se trava,
gnojena je govnima od ustaskih glava. 2x

Solo: (improvizacija, mozes i da zvizdis)

Umlatio mnogo domobrana,

Ref:

gnojena je govnima od ustaskih glava.

gnojena je govnima iz ustaskih glava.

(fade out ...... utisava se postepeno, e, sada je trenutak za suze, da bi pokazao onima koji te slusaju, koliko je ovo sve dirljivo) "

:smile06:

Smrc bre! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Pa cuj...
17-05-2006, 15:11
...Znam da s evolis Hvaliti Bleiburgom... Ja sam ti to priznao, da je to vas najveci triumf!! Nikada veceg imali niste!

To ti je jedina utjeha koja ti je ostala... a sve ostalo ide onako kako ide...polako umiranje(izumiranje)...AGONIJA....

...i znas IPAK je satisfakcija sve to uzivo dozivljavati od Hrvata...

Gledati kako taj gnoj...dno - DNA...polako u mukama i agoniji odumire...nestaje sa pozornice... prelazi u ropotarnicu povijesti kao jedno od najvecih zla IKADA "na nasim prostorima"....

ETO, to vas "zadesi"... i zamisli... Koliko ce jos ta AGONIJA da traje...???

Zamisli znati kako ce zavrsiti... a nista ne moci...osim tonutui .. kao sa TITANICOM... samo POOOOLAKO... vec 15 godina...

Nego VGSe
17-05-2006, 15:39
da li si primetio kako proslava Blajburga feiding avei bre bre bre.

Prosle godine je bilo slavlja na angro, pa i ti si se bio strasno raskokodakao.

E od kako vam je Veliki brat uvrnu jajca, nema vise euforije, samo sacica onih najgorih sa praznoglavim tikvanom iz Ljubuskog i Rosom na celu.
Videces dogodine, nece biti ni pola od ovoga sto je bilo ove godine. Za dve godine jos za duplo manje, i taj ce jadni cirkus da nestane.

Zivi bili pa videli.
A meni zao, jbte, jer vas je bas lepo gledati, vas crne ovce u Europi.

Znas sta kolega,
17-05-2006, 16:06
VGS me potseca na onoga cigu kojeg glumi Nikola Kojo u "Ivkovoj slavi" kad kaze Ivku da ima tri vrste cigana: cigani, cigani i .... cigani.

Kada se partizani zele predstaviti kao zlocinci, onda su to Srbi, a kada se zele prikazati u lepom svetlu, onda su to Hrvati sa Titom.
On sta mulja, ja mislim i da mu se i osnovci smeju.

Kada se desi pljacka u Hrvatskoj, zapenio kao ludak "krivi Srbi, VIZE, VIZE, VIZE", kad ono PLJUS po govnu i to bas onako socno dok se jos nije ni ohladilo.
HAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAA

Stei tjund, maj frend, bice toga jos :) :) :)

Pa da znas
17-05-2006, 21:16
Što je najteže u našem porazu? To što mu nema kraja, što se propadanje nastavlja? To što nam se Havijer Solana u ime EU povremeno obraća novinskim tekstovima koji su intonirani poput saopštenja uprave u zavodima za retardirane?
Ne. Najteže je to što poraz odbijamo priznati. To što se ovdje ne pravi razlika između onoga čega se treba stidjeti i onoga čime se valja ponositi. To što se ovdje najveće zablude sistematski proglašavaju za dogme, zločinici promovišu u svece a brane se jedino ideje koje valja sa stidom napustiti. Zbog svega toga, Evropa za nas nije nešto čemu se "možemo nadati". Ona je ogledalo kojem istovremeno zavidimo i mrzimo ga. Ogledalo u kojem se ogleda istina o nama, naš pravi lik. U koji odbijamo pogledati. Jer, samo dok ne vidimo imaćemo najvećeg pjesnika, najboljeg fudbalera i najčasnije i najhrabrije ljude. Cijena naše veličanstvene predstave o sebi samima je sljepilo i tupost. Tu cijenu smo ne oklijevajući mnogo puta platili. Vidi li iko razlog zašto je ne bismo platili ponovo?

Kada VGS gubi
17-05-2006, 22:25
onda skrece sa teme, i ×××× o necemu bez veze - nivo da se u××××s. Ja mislim da dva balavca od 10 godina u proseku vode konstruktivniju diskusiju od ovoga majmuna.

Fekalijo, bre, tema je "Dan pobede nad fasizmom", prema tome vrati se pjesmici sto ti je kolega preporucio i zapjevaj, ako nemas sta reci. Ako ne znas reci, evo izvoli jos jednom:

"Druze TITO ti si nama mio,
ali si nas mnogo bre ubio!

Umlatio mnogo domobrana,

Legije i bojne samo si ih meo,
bio nas je svatko, tko je kako hteo!

Ref:

gnojena je govnima od ustaskih glava. 2x

Solo: (improvizacija, mozes i da zvizdis)

Umlatio mnogo domobrana,

Ref:

gnojena je govnima iz ustaskih glava.

HAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAHAAAAA

Pa da ti kazem
18-05-2006, 10:05
...ovo...

Što je najteže u našem porazu? To što mu nema kraja, što se propadanje nastavlja? To što nam se Havijer Solana u ime EU povremeno obraća novinskim tekstovima koji su intonirani poput saopštenja uprave u zavodima za retardirane?
Ne. Najteže je to što poraz odbijamo priznati. To što se ovdje ne pravi razlika između onoga čega se treba stidjeti i onoga čime se valja ponositi. To što se ovdje najveće zablude sistematski proglašavaju za dogme, zločinici promovišu u svece a brane se jedino ideje koje valja sa stidom napustiti. Zbog svega toga, Evropa za nas nije nešto čemu se "možemo nadati". Ona je ogledalo kojem istovremeno zavidimo i mrzimo ga. Ogledalo u kojem se ogleda istina o nama, naš pravi lik. U koji odbijamo pogledati. Jer, samo dok ne vidimo imaćemo najvećeg pjesnika, najboljeg fudbalera i najčasnije i najhrabrije ljude. Cijena naše veličanstvene predstave o sebi samima je sljepilo i tupost. Tu cijenu smo ne oklijevajući mnogo puta platili. Vidi li iko razlog zašto je ne bismo platili ponovo?
itd...

Nikad kraja porazima...NIKADA!!!

E moj VGSu
18-05-2006, 12:52
ludetino stari, i prolivu jedan, vidim ja da si ispusio cim vise nemas maste cak ni za to ×××××× koje postiras, pa se ponavljas. Otisao si ti ×××××, vidim ja.

U tvom slucaju, ponavljanje je odraz tvoje nemoci, ocaja i teskog kompleksa da tvoja mora biti poslednja.

Pederu vlaski
18-05-2006, 17:07
Ajde zavezi sa tim glupostima.
Stalno spominjes neka kurcine?
Zbilja ih toliko volis dudati da nemozes bez njih?
Ajde ×××××u jedan u ××××× materinu.

Ponavljanje
19-05-2006, 11:23
Ja ponavljam???

Procitaj malo...sve ovi biseri su pisani iz TVOG srpskog podneblja! OD SRBA!

sompipolizimicmar
19-05-2006, 13:22
Ja cu samo da koristim copy/paste, jer mi nasa dezurna forumska ××××××tina iz Svedske jos nije odgovorio ..... daklem Vreco Govana iz Svedske:

- NAVEDI JEDAN OZBILJAN "SOURCE" za tvoju idiotsku i "bilobidivnodajetakobilo" - tvrdnju da je prva ustanicka puska pukla u hrvatskoj! :))

A i .....

"SRBI su bili CETNICI, fasisti, antidemokrati, koljaci i njemacki saveznici i njih je zadesila sudbina kakvu su zasluzili!"

Kakva sudbina?

Sta muljas?

Vas je bilo u Partizanima isto toliko koliko je bilo Partizana u onoj staroj seriji "Kapelski Kresovi" .... ostalo u Partizanima su bili Srbi! :))

Sto se cetnika tice, kolega ti je vec naveo ta odlikovanja od Amerikanaca, sta jos hoces majmune?

Cu li ga leba ti .....

"SRBI su bili CETNICI, fasisti, antidemokrati, koljaci i njemacki saveznici...."

Dok su Ustase bili ....... ?

Sta VGSe? Sta VRECO GOVANA IZ SVEDSKE?

Da li .... banda najveceg sljama na kugli zemaljskoj koji su klali i ubijali gde su god stigli, poznati kroz istoriju kao zveri, pocevsi od onih famoznih tabli na Nemackoj Katedrali (Sacuvaj nas Boze Kuge Gladi i Hrvata VGSe! ), do zverstava nad Italijanskim i Madjarskim zarobljenicima ("Horvat nem ember VGSe! ), zverstava po Rusiji i Ukrajini gde ste isli zajedno sa Hitlerom lizoguzi jedni (Nema vise rata, nema ni Hrvata-Ukrajinska poslovica VGSe! ), pa onda zverstva do tada nepoznata ljudskoj istoriji u Jasenovcu, gde su vas cak i Nemci gledali sa mucninom i zgrazavali se vasih zlocina nad golorukim stanovnistvom (sve dokumentovano VGSe, nemoze se nikada izbrisati ni zaboraviti! ), pa onda ovi zadnji dogadjaji, gde ste "slavno" ubijali goloruke BABE, I TO S LEDJA (evo vam ga Antisa Govnoljub u Haagu zbog toga, i ostali "slavni" generali, tu cinjenicu nemozes da pobijes VGSe! :))

Kapiras majmune?

Ajde lebati ... jos jednom ..... "SRBI su bili CETNICI, fasisti ...."

Hehehehehehehehehehehehehehehehe!

Sto ti volis da se pokakis sam sebi u usta, to je vec postalo "legendarno" VGSe!
Samo muljas, izvrces cinjenice, lazes, mazes .... od silne mrznje kakis gluposti koje ni jedno "averidz" normalno dete sa Balkana nebi odvalilo ..... nije ni cudo sto te svak zajebava i smeje ti se! :))

Well, VGSe ..... ?! :smile06:

Mali-Cigo
19-05-2006, 15:35
A ti ne uvidjas, da tebe svi zajebavaju i da ti ×××× u usta?
Ali ta govna tebi ne smetaju, jer si vec naucio na taj ukus.
Mali Vlase, glup si kao cuskija i nitko te ne ×××× za pisljivu paru.
Samo ti ponavljaj svoje gluposti ali domovine nemas bre GOVNJARU.

Pa eto
19-05-2006, 15:59
...kad ves volis...ponovit cemo:

Srbi su bili: Cetnici, izdajice, koljaci, kukavice, quislinzi itd...

E pa ti reci da mozda tako bilo nije?

A sta se srpskih partizana tice?? Pa svi znaju da su to najvecim djelom bili cetnici, koje je Tito razbio o na neretvi, potukao do nogu, te su poslije tu i tamo nesto civilnog priklali i tako bjezeci od partizana i ustasa od mila do nedraga...docekali Crvenu Armiju u Srbiji, koja je protjerala Njemce, razbila ono malo cetnikarije, Ljotica, Nedic itd...i na pladnju dala Srbiju Titu, koji je usetao u BGD, te svim Nedicima, Ljoticima, cetnicima itd, zamjenio sve uniforme (uglavnom kokarde) zvijezdm, pa na sremski front sa njima...itd...

sompompirovi
19-05-2006, 16:36
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">...i dodati..
"Mi smo Srbi Adamova roda, narod tragične i božanske sudbine; u postanku našeg etničkog identiteta spoj je neba i nacionalnog identiteta"
Suvremeno četništvo, kao nezaobilazna sastavnica velikosrpske politike, vidljivo je iz odluke beogradske skupštine, prilagođava se danas novim "europskim" standardima

Da bismo dakle, došli do suvremenih oblika velikosrpstva izraženih u razdoblju od 1990. do 1995., odnosno Srpske autonomne oblasti Krajina i Republike Srpske Krajine, ne možemo zaobići i razdoblje Drugoga svjetskoga rata, raspada Kraljevine SHS i uspostavu druge, komunističke Jugoslavije. U tom razdoblju velikosrpska ideja najočitija je u četničkom pokretu. To je potrebno i zato što: "Obnovljeni su četnici bili važan čimbenik u ratovima protiv Hrvatske i Bosne i Hercegovine 90-ih godina"
</font>

sompompirovi
19-05-2006, 16:37
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">...nastavit cemo...

Nedavno je Srbija s neznatnom oporbom (24 naprama 250 zastupnika) izjednačila u pravima Titove partizane i Mihailovićeve četnike. Srbija je time afirmirala stav kako su i komunisti i velikosrpski fašistički kolaboracionisti pobjedničke strane u Drugom svjetskom ratu. Treba odmah reći kako je s povijesnog stajališta ta teza točna! No, ta je istina tijekom komunističke Jugoslavije, premda operativna, vješto skrivana iza paravana "tekovina revolucije".

...poslije cemo nastaviti jos...</font>

sompompirovi
19-05-2006, 16:47
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">...ajde da jos za sada i ovo dodamo...za pocetak...

Kad je 29. augusta 1941. Milan Nedić osnovao kolaboracijsku vladu, poslao je poruku Mihailoviću o zajedničkoj suradnji u suzbijanju partizana. Prihvaćeni su i od Nijemaca odobreni Mihailovićevi uvjeti: stvaranje zajedničke fronte protiv partizana u Srbiji, Bosni i Crnoj Gori, njemačke okupacijske vlasti službeno su priznale četničko djelovanje, Mihailović je dobio novac za plaće četničkih vojnih časnika. Abwehr krajem listopada izvještava da su se Mihailovićevi četnici potpuno stavili na raspolaganje Wehrmachtu.

U studenom 1941. godine na svoju molbu Mihailović se sastaje s njemačkim zapovjedništvom, pukovnikom Kogardom. Njemu je obećana četnička borba protiv partizana i međusobno nenapadanje. Mihailović je tražio znatnu vojno materijalnu potporu. Predložio je da se Nijemci povuku u Niš i Beograd, jer da će četnici osiguravati promet i unutrašnjost Srbije.

Kongard mu nije povjerovao nego: "…pokazao nekoliko fotografija zaklanih i izmasakriranih njemačkih vojnika ubijenih blizu Kragujevca u listopadu 1941. Penisi su im bili odrezani i gurnuti u usta, što je vrsta masakriranja tipična za četnike". Mihailović je tvrdio da su to počinili partizani.

On je istodobno nudio pomoć i komunisti Titu u borbi protiv nacista. Osobno je s njim vodio pregovore 19. rujna i 26. listopada 1941. godine.
Mihailović je održao obećanje jedino ono dano nacistima. Njemačka i četnička suradnja, uz povremene napetosti, trajala je sve do njemačkoga povlačenja iz Srbije. U kolovozu 1944. Mihailović je od Nedića dobio financijsku pomoć za plaće, a Nedić je kod Nijemaca dobio i oružje i streljivo za četnike.
</font>

ultravk-istokhr
26-05-2006, 21:48
pa vi brijete na ''pobedu nad fašizmom'' pa baš ste u kurcu ..pa vi živite u nekim ××××nim fikcijama ..čak ste i na kralja počeli brijat o jadna li vam majka pa nikad od vas naroda

Ma daj bre
27-05-2006, 01:03
Prolivu iz Svedske, o cemu ti vecito brabonjas???
Kakvi HR partizani i antfasisti koji moj?
Zna se koja je platforma partizana NOB-a bila, bila je stvaranje zajednicke drzave, na koju ste vi pljunuli i protiv koje ste se uvek borili.

Vi svojatate partizane i preuvelicavate vasu ulogu samo pred 9. maj, jer tada slavi ceo demnokratski antifasisticki svet, pa da ne bi ispali crne ovce, u stilu "i mi smo bili antifasiti".
HAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAA
HAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA

Da ste vi antifasisti, ne bi bili jedini na svetu koji jos DOZVOLJAVA fasisticke manifestacije, fasisticke simbole, i velicanje fasistickih govana.

Hajde bre zaboravi tu temu, nemoj da se brukas vise.

Partizani su se borili za jednu stvar, vi za posve nesto drugo, i tu je kraj price o vama "partizanima".

Licis mi na neku kurvu koja drzi slovo o postenju - smesno da ne moze biti smesnije.

Hajcde sad, mars u piku materinu.

stovani kolega,
27-05-2006, 01:17
Sve hRvatske partizane si mogao sakupiti u filmu "Okupacija u 26 slika" ili u seriji "Kapelski Kresvi", dragi i stovani kolega .... ni manje ni vise! :))
Ostalo su bila divlja gamad kojih su se i sami NACISTI stideli! :o
Pusti bre Vrecu Govana iz Svedske i njegovo trabunjanje .... on vec dabno nezna ni gde mu je glava ni gde mu je guzica .... cesto ga zasvrbi glava, pa se cese po guzici majmun jedan .... nego to je nas VGS, niko od njega nista bolje i ne ocekuje .... nebi bio "DEZURNA FORUMSKA ××××××TINA" da nije takav. :))

opa bato
27-05-2006, 01:18
"davno"

ultravk-istokhr
27-05-2006, 01:19
ja sam musliman iz Vatikana jebaću vam kevu neobrezanu govna metohijska pašalučko šumadijska

ultravk-istokhr
27-05-2006, 01:21
bato jel ga voleš tatrane

hehehehehehe
27-05-2006, 01:21
"ja sam musliman iz Vatikana"

Aj rest maj fakin´ kejs!

Bre! :))

Svidja mi se
27-05-2006, 02:39
ono kad Proliv iz Svedske kaze:

"sta ××××s, Srbi su ODMAH udarili na TITA... ODMAH!!! "

HAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAA
HAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAA

Majmune jedan neobrazovani, fasistickom propagandom nadrukan, ako nisi znao, Tito je mesecima ziveo u Beogradu od okupacije do sredine jula, i to odmah preko puta sedista Nemacke komande, i za tih nekoliko meseci nije mu poletela ni dlaka sa glave.

Nije valjda da su ga u Beogradu cuvali franjevci???

Cuj, odmah udarili na Tita(!!!) ××××× te u taj tvoj ludi mozak.
Pa Tito se sastao i sa Drazom u mestu koje je bilo putpuno pod kontrolom cetnika, pa Tiletu opet ni dlaka sa glave nije poletela.

Sto nije ostao u Zagrebu???

TITO
28-05-2006, 19:23
Je gonjen u Zagrebu od Srpske policije i bio je u Zatvoru!! mozda je bio u Beogradu ono navedeno vrijeme, ali CIM je poceo organizirati otpor protiv Njemaca, na×××× je uglavnom od cetnika... koji su u dosluhu sa njemcima udarili na Uzicku republiku...odonda je Tito klisnuo u NDH gdje nije imao nikakvih problema regrutirati vojsku i boriti se protiv i Nijemaca i (uglavnom) Cetnika (do Neretve), ali vrlo rijetko, protiv Ustasa!

Ne ser bre
28-05-2006, 23:47
jbte, kao sto rekoh, Tito je ziveo bar 3 meseca pod nosom Nemacke komande, a da mu bezbednost nije bila ugrozena ni jednu sekundu. Sta mislis ko ga je cuvao?
Iz Zagreba je pobegao jer mu je gorelo pod nogama. Prosao bi gore nego knjizevnik Ognjen Prica i ostali intelektualci i rodoljubi.

Tito je odrzao sastanak sa Drazom (dosao na noge Drazi) u najvecem cetnickom gnezdu, i opet mu se nista nije desilo. Sta mislis zasto? Nemoj mi samo reci da je desetina partizana sacuvala Tita u cetnickom gnezdu.

Eto vidis, Tito bio komunista, Draza monarhista - dva zakleta neprijatelja po ideologiji, ali ipak, do susreta je doslo jer ih je vezao osnovni zajednicki cilj - oslobadjanje zemlje od okupatora.

3 meseca stanovati pod nosom Nemacke komande, organizovati sastanke, stampati razne proglase, donositi odluke o dizanju ustanka, primati delegate iz svih krajeva zemlje, a da se pri tom ne desi jedna jedina provala, JESTE SVOJEVRSNI FENOMEN VREDAN DIVLJENJA!!!
Zahvaljujuci kome? Pa Srbima naravno.

Da malo bolje pojasnim, ne samo da je Tito bio perfektno cuvan, nego svi delegati koje je primao i svi saradnici sa kojim je radio, ukljucujuci Bakarica, Kardelja i ostale clanove Politbiroa.
Dakle, nije se cuvao samo jedan covek.

Drugi fenomen, Rankovic je mesecima lezao u bolnici u najstrozem centru Beograda za vreme okupacije, i ziv i zdrav izasao iz nje i otisao na slobodnu teritoriju.

E moj mamlaze, od te usraske stampe si potpuno pobenavio.

I jos nesto
29-05-2006, 00:05
da dodam, da ne bi bilo nejasnoca.
Ko je drugi cuvao Tita u BiH vec Srbi???

Ko ga je spasio iz drvarske pecine vec Srbi Krajisnici?

Mars u ××××× materinu.

I jos ovo
29-05-2006, 01:33
smjehotresno:
"odonda je Tito klisnuo u NDH gdje nije imao nikakvih problema regrutirati vojsku i boriti se protiv i Nijemaca"

Da nije imao NIKAKVIH problema u BiH to je za diskusiju, ja vec ne bi imao hrabrosti da tvrdim tako nesto. Bilo je problema majmune, i to ogromnih zbog gladi, zime, tifusa, nedostatka lekova, zavoja i ostale medicinske opreme...

To sto je mogao da opstane u BiH, moze da zahvali:

1) Srbima koji su bili proganjani od ustasa. I onaj ko nije hteo u rat, hvatao se oruzja da spase goli zivot.

2) Bosanske sume i gudure su pruzale bolje uslove za opstanak i ustanak. Tamo se nije moglo tenkovima frontalno kao sto se islo na Uzicku Republiku.
BiH je idealan teren za gerilski rat.

3) BiH nije bila pod direktnom komandom Vermahta, nego crnom ndh ciji bojovnici su uvek bezali od zesce shorke. Njihova specijalnost su iskljucivo bili nebranjena sela i nejac.
Dakle, Nemci su morali da dovlace tehniku u one gudure, sto kosta i vremena i novca. U Srbiji su imali sve spremno na licu mesta. Dizati ustanak u Srbiji je bila cista utopija i svesno stradanje zagorcano odmazdom 100 civila za jednog nemackog vojnika.

Ma sta ti znas ××××××tino, baci tu fasisticku stampu dok potpuno nisi pobenavio.

Cuj, nije imao nikakvih problema. HAHAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAA

sompompirovi
29-05-2006, 13:37
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Kakva BiH...TO JE BILA NDH!

Tu se je moglo ratovati...

NAJVECI neprijatelji Srba su bili PARTIZANI i TITO!! Ne Nijemci...ne Ustase! PARTIZANI!!</font>

Hajde bre bedo
30-05-2006, 00:10
ne seri vise.

kako god bilo da bilo, najveci neprijatelji CIVILIZACIJE I LJUDSKOG RODA su bili sotone ustase, oni koji se i dan danas setkaju po HR.

stovani kolega,
30-05-2006, 02:54
Ja mislim da bi trebalo omoguciti Vreci Govana iz Svedske da napise istoriju onako kako je on u svojoj blentavoj i umuljanoj glavi vidi. :))
Jos jedna stvar/knjiga/tvrdnja od nekog hrvata koja bi izazvala salve smeha sirom Balkana, a i sire! :)) Hrvati se vec godinama trude da svojim glupostima uveseljavaju pucanstvo diljem Balkana, tako da jedna takova knjiga vise - na radost onih koji im se smeju! :smile06:
Kolega, da sakupimo koju kintu pa da nadjemo ××××××tini "PABLISERA" bre? :smile06:

sompompirovi
30-05-2006, 17:10
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">OVO MI SE SVIDJA!

"Na kraju balade, izgleda da je zaista Srbija bila najzavisnija od svih bivsih zemalja SFRJ .
Ona je toliko ovisna o potrebi da ima nekoga koga ce kinjiti i nije ni cudo da joj ovo smanjivanje "dezurnih krivaca " ili "provincijalaca" utjeruje strah u kosti jer kad ostane sama - nece se vise imati u cijim ocima ogledati i biti velika bez u svojim. Otuda i strah jer jos ne zna sto ima za vidjeti ali zna da su od toga svi pobjegli. Ta Baba roga vise nije na istoj adresi s nama .
Sanjali smo i dozivjeli ponovo svoju drzavu a dobili smo daleko daleko vise od toga vec danas. Slusam i gledam ljude svoje zemlje koji svoju pobjedu nude drugima dostojanstveno odbijajuci da se ijedan gradjanin Crne Gore treba osjecati porazenim. Gledam slike na kojima se albanske i crnogorske zastave viore jedna kraj druge , gledam zene sa dimijama kako nasmijane izlaze sa birackih mjesta ,mladost na ulicama crnogorskih gradova, Hrvate u Boki, Crnogorce u Splitu koji slave, slusam cestitke sa svih adresa bivse YU (osim Srbije)... i razmisljam - takvu Crnu Goru zelim . Crnu Goru bez povlastenih u kojoj ce njena zastava biti jednako mila i prirodna svakom njenom gradjaninu i u kojoj ce sve ostale slobodno vioriti ( ukljucujuci i srpsku) govoreci time sve o nama. I sto ih je vise - nama na cast. Crnu Goru koji volimo i mi i drugi.
Da li je moguce da smo izdrzali ovoliko ??? "
</font>

kolega,
04-06-2006, 22:47
Kolega, jeli nam VGS ikada odgovorio koliko su oni odlikovanja dobili od stranih sila?
Normalno mislim na Sile pobednice, ne one njihove luzere .... one vrece pune ordenja od Musolinija i Hiksa se ne racunaju! :)) Samo ordenje od POBEDNIKA! :))

:smile06:

Uvjek
04-06-2006, 23:44
Pokazujes svi konfuziju tvog mozga...?

Pokusavam pretpostaviti da bi htio Srbiju svrstati medju sile pobjednice...

Samo ne znam na temelju cega?? CETNIKA?
Ljotica?
Nedica?
Kralja?

...izdajnika, kukavicu, koji je CIJELU YU ostavio na cijedilu i zbrisao (pa nista neobicno za Srbina), a sa sobom odnio svu YU lovu!

Koliki ja shvacam, jedini pobjednici (pravi) su bili Tito (Hrvat) i partizani, predvodjeni UDLAVNOM Hrvatima, koji su pobjedu izvojevali - GLAVBNOM u NDH!

U pravu si BRE
05-06-2006, 02:06
VGSe, ali prvi put zaista kad kazes:

"Koliki ja shvacam, jedini pobjednici (pravi) su bili Tito (Hrvat) i partizani, predvodjeni UDLAVNOM Hrvatima, koji su pobjedu izvojevali - GLAVBNOM u NDH!"

U prevodu : "koliko ja shvacam. jedini pobjednici (pravi su bili Tito (Hrvat) i partizani, predvodjeni u kurcu Hrvatima, koji su pobjedu izvjevali u kurcu i NDH!"

Pojasnjenje: UD == ×××××, UDLAVNOM == U KURCU.

BRE BRE BRE, VGSe popravljas se popravljas, bice od tebe nesto, ako ne prvih 100 godina, sigurno ce se to desiti posle. HAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA

E ljudi,
05-06-2006, 15:21
stalno se valjam od smeha kad procitam ovu diku i ponos naseg anal-fabete VGSa:

"Koliki ja shvacam, jedini pobjednici (pravi) su bili Tito (Hrvat) i partizani, predvodjeni UDLAVNOM Hrvatima, koji su pobjedu izvojevali - GLAVBNOM u NDH!"

*Koliki* ja shvacam
UD-LAVNOM
GLAV-B-NOM

Bolje pitaj sestru KOLIKI ona "shvaca"
HAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAA
HAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA

Slavoljub
05-06-2006, 17:45
http://www.vecernji-list.hr/system/galleries/pics/060526/srbija_nokia.jpg<br><hr>

VGSE BRE BRE BREEEE
05-06-2006, 19:49
Umesto sto kao kakav idiot koristis karikature koje su uvek nastale u Srbiji, proizvod naseg mentaliteta, humora i duha .... nego ti to nikada neces i nemozes shvatiti, ti si kao i ostala ti usrana braca, potruno operisan od takvih stvari .... nikada niste imali ni humora ni duha, a kamo li samokriticnosti! :))
Razlika je moja ××××××tino, sto su ove karikature nastale da se narod ovome svemu smeje - dok ti i tebi slicni papani ste to pogresno shvatili (zbog gore navedenih nedostataka) - pa likujete! :smile17:

Nego sta se desava u tvojoj rupetini? Vidim, stanje redovno:

31.05.2006 20:22

PRESUDE Mario Barlović nepravomoćno osuđen zbog seksualnog napastovanja i silovanja 13-godišnjeg dječaka

Domaru iz Brezovice šest i pol godina zbog silovanja dječaka

Mario Barlović (52) jučer je na zagrebačkom Županijskom sudu nepravomoćno osuđen na šest i pol godina zatvora zbog seksualnog napastovanja i silovanja 13-godišnjaka.
Teretilo ga se da je kao podvornik Caritasova dječjeg doma u Brezovici od kraja 1998. do početka 1999. u više navrata seksualno napastovao tada 13-godišnjaka. Dječak je, prema nalazu liječnika, umjereno retardiran, a Barlović ga je, tvrdi se u optužnici, dovodio u svoj radni prostor te ga napastovao i silovao. Prijetio mu je tražeći od njega da o tome nikome ne govori. Barlović, koji je inače u pritvoru od lipnja prošle godine, presudu je saslušao mirno, bez trzaja na licu. On je inače u svojoj obrani tvrdio da nije kriv, a jučer mu je pritvor produljen.

Barlovićev je slučaj svojevremeno uzburkao javnost jer su na površinu isplivale dugogodišnje nepravilnosti u domu u Brezovici. Osim Barlovića, za seksualno zlostavljane štićenika optužen je i kuhar Mijo Penić, kojem se također sudi na zagrebačkom Županijskom sudu. Pod povećalom javnosti bila je i ravnateljica doma Jelena Brajša, koju se sumnjičilo da je o svemu znala te godinama to prikrivala.

Naime, Barlović je o svemu što je radio vodio dnevnik, a policija je dnevnik pronašla kod J. Brajše, zbog čega se i protiv nje vodi postupak. ( I. Ja.)

........

Samo sto u ovome niko normalan ne vidi nikakav humor ni likovanje .... osim mozda ponovo tebe i podstanara u tvojoj ludoj glavi?!

Interesantna
06-06-2006, 01:57
ova recenica naseg VGSa, toliko je interesantna da je moram napisati ponovo:

"*Koliki* ja shvacam, jedini pobjednici (pravi) su bili Tito (Hrvat) i partizani, predvodjeni *UDLAVNOM* Hrvatima, koji su pobjedu izvojevali - *GLAVBNOM* u NDH!"

Jbte, jedna recenica, ali da se ispovracas od muke. Pa i djak prvak bi pao na dupe, garant.

P.S. Narocito lepo zvuci ova rec 'GLAVBNOM' sa tri suglasnika jedan do drugog - VBN ... trc....prc ... krc...

sompompirovi
08-06-2006, 20:36
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">"Mi smo Srbi Adamova roda, narod tragične i božanske sudbine; u postanku našeg etničkog identiteta spoj je neba i nacionalnog identiteta"
Suvremeno četništvo, kao nezaobilazna sastavnica velikosrpske politike, vidljivo je iz odluke beogradske skupštine, prilagođava se danas novim "europskim" standardima

Da bismo dakle, došli do suvremenih oblika velikosrpstva izraženih u razdoblju od 1990. do 1995., odnosno Srpske autonomne oblasti Krajina i Republike Srpske Krajine, ne možemo zaobići i razdoblje Drugoga svjetskoga rata, raspada Kraljevine SHS i uspostavu druge, komunističke Jugoslavije. U tom razdoblju velikosrpska ideja najočitija je u četničkom pokretu. To je potrebno i zato što: "Obnovljeni su četnici bili važan čimbenik u ratovima protiv Hrvatske i Bosne i Hercegovine 90-ih godina" (Philip J. Cohen, Drugi svjetski rat i suvremeni četnici, Ceres, Zagreb, 1997.).

Nedavno je Srbija s neznatnom oporbom (24 naprama 250 zastupnika) izjednačila u pravima Titove partizane i Mihailovićeve četnike. Srbija je time afirmirala stav kako su i komunisti i velikosrpski fašistički kolaboracionisti pobjedničke strane u Drugom svjetskom ratu. Treba odmah reći kako je s povijesnog stajališta ta teza točna! No, ta je istina tijekom komunističke Jugoslavije, premda operativna, vješto skrivana iza paravana "tekovina revolucije".
</font>

eeeee
11-06-2006, 23:38
Koje li sprdacinw!

nema sta ....
12-06-2006, 01:06
....bas, kako Grga rece pre mnogo godina: "Poznati i Priznati Prof. Oreskovic iz Svedske"!

napisa....ovo:

""*Koliki* ja shvacam, jedini pobjednici (pravi) su bili Tito (Hrvat) i partizani, predvodjeni *UDLAVNOM* Hrvatima, koji su pobjedu izvojevali - *GLAVBNOM* u NDH!"

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Jel´bre Grgi bre, jeste li se vas dva lecili u istoj ludnici? :smile06:

×××× te, sreca vasa sto zivite u "inozemnom inostranstvu", jerbo bi se vasi rvacki osnovci pisali od smeha radi vas dvojice ××××××tina nepismenih! :))

*UDLAVNOM* .... i ..... *GLAVBNOM*

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAHAHAHA HA HA HAHA HA AHAHA AH AH AH BRE BRE BRE!!!!!!!! :smile06:

Kolega, ja mislim
12-06-2006, 02:11
da bi doticna tecenica osvojila prvo overvelmingli na takmicenju 'most stupid and most illiterate recenica ever"

Ja pokusao da desifrujem, pa sam dosao do jednog senzacionalnog zakljucka da je nasa Vrecetina Govana u pravu, BRE BRE BRE!!!

UD-LAVNOM == u njezniku

Pa kad se to zameni u doticnoj jadnoj recenici, la(h)ko se dodje do istine.

HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAA
HAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAHA

stovani kolega,
12-06-2006, 02:17
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAA BRE BRE BRE!!!!!!! :))

A da to nije kakva slovna slagalica, neka zagonetka, neki kriptogram, gledao sam DaVinci Kod, pa rekoh da nije nesto skriveno, sto nam VGS pokusava reci?

Da vidimo:

*UDLAVNOM* .... i ..... *GLAVBNOM*

Hm, hm ..... hm ....

Ma nije! :)) Nema nista sriveno! Nista bre tajno, on je samo VGS, nepismena Vreca Govana iz Svedske, Bre Bre Bre! :))

HAHAHAHAHAHA HAHAH HA HA HA AH AHA HAAAA!!!

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

hehee
12-06-2006, 02:19
"skriveno" :))

Kolega,
16-06-2006, 01:01
Par pitanja:

1. Kolega, jeli nam nasa dezurna forumska ××××××tina iz Svedske jos nije odgovorio na sledece:

- VGSe ..... NAVEDI JEDAN OZBILJAN "SOURCE" za tvoju idiotsku i "bilobidivnodajetakobilo" - tvrdnju da je prva ustanicka puska pukla u hrvatskoj! :))

Vasi smesni ×××××ni povjesnicari se ne racunaju, navedi samo jedan ozbiljan izvor! :))

2. Kolega, jeli nam VGS ikada odgovorio koliko su oni odlikovanja dobili od stranih sila?
Normalno mislim na Sile pobednice, ne one njihove luzere .... one vrece pune ordenja od Musolinija i Hiksa se ne racunaju! :))

Samo ordenje od PO-BED-NI-KA! :))

:))

Well, Vreco Govana mi i dalje cekamo na tvoj odgovor, nisi valjda mislio da ces samo da ××××s gluposti bez pokrica? :))

Bre Bre Bre! :))

sompompirovi
24-06-2006, 23:13
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Mi smo pobjedili fasizam vec prije 61 godinu, pojavio se je - OTVORENO - na Balkanu, od strane Srba u 90-im - Jos nije pobjedjen, samo je SLAB, SLAB...

VSG-u(P) - zamisli - dokle ces navijati za tu propalu zemlju i "naciju"??

DOKLE??

Pa kad oni POTPUNO nestanu - niko ti zabraniti nece da se krstis sa tri prsta i molis svetom Savi...

Vidis, "drzava" ti se smanjuje vec 15 godina - i? da li ti je iko sta zabranio sta se krstenja tice (tvojih 3 prsta)??

Jos jednom.. otkaci tu ×××××riju... Srpstvo je propala stvar! To i TI sam znas! Samo se blamiras non stop...VSG-u(P) - zamisli - dokle ces navijati za tu propalu zemlju i "naciju"?? [IMG]http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/Noz.jpg</font>

sompompirovi
24-06-2006, 23:13
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/Noz.jpg