PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kartice "Ameriken ekspres" konacno ponovo u Srbiji

Amer
04-05-2006, 22:29
Generalni direktor "Banke Inteza" Draginja Djurić najavila je da će od 8. maja ta banka ponovo početi izdavanje "Ameriken ekspres" platnih kartica u Srbiji, posle pauze duže od 20 godina.

Na konferenciji za novinare, Djurićeva je podsetila da je u novembru prošle godine "Banka Inteza" potpisala ekskluzivni ugovor sa "Ameriken ekspresom", prema kojem će banka izdavati najprestižniju platnu karticu u svetu.

Pomoćnik direktora banke Dejan Tešić precizirao je da će banka izdavati "Ameriken ekspres grin" i "Ameriken ekspres gold" kartice i objasnio je da se radi o revolving kreditnim karticama, za koje će korisnici plaćati mesečno svega tri odsto duga od potrošenih sredstava, što je trenutno najniže na našem tržištu.

Gradjani koji žele da apliciraju za neku od te dve kartice ne moraju da budu klijenti "Banke inteza", pri čemu nije potrebno učešće, niti žiranti, već samo lična karta, rekao je Tešić.

Konacno
05-05-2006, 11:33
Eto i mi mozemo da se posluzimo tim karticama.
Bit ce bolje!

konacno
08-05-2006, 20:17
Sad i Srbija ima tu trecerazrednu karticu.

zahvalni
09-05-2006, 10:31
Mi smo u Srbiji zadovoljni kad se ovako nesto pozitivno desi i nama! Sad cemo konacno moci i da sa karticama pazarimo kao i drugi. Samo da nam jos ukinu vize i bit ce super!

A PLATE
09-05-2006, 13:33
Da nam jos podignu za 500% - ONDA bi bila pravo super!!

Ja sam u Srbiji
09-05-2006, 14:46
imao i VIZU i AMERICAN EXPRESS jos 85. godine.

O kojim novostima vi ××××te???

Tu si samo
09-05-2006, 21:53
nas jadni mali VSG-u(P) procitao da je toga bilo prije 1990, pa si se pohvalio kao da si i ti to imao....

TO je bila Yuga (Hrvatska i Slovenija...) - Cim je ta lakardija, sprdacina od drzave pala, sisa odrezana... palo je i sve u Srbiji... Zamisli da su BANKOMATI u Srbiji!!!!?? proradili PRVI put! PRVI!!! put prije godinu ili malo vise dana!!! Toga je duze bilo i u Burkini Faso!

Inace, A-expres je trecerazredna platna kartica... daleko iza MC-a i VISA-e.

Al si glup,
10-05-2006, 01:02
ja nisam dobio te dve kartica ni u Ljubljani ni u Zagrebu, vec Beogradu.
Doduse, predstavnik American Expressa bese "Atlas" iz Zagreba ali to nista ne znaci.

Nezavisno od razvijenosti regije i drzave, kartice se odobravaju onima sa boljim redovnim prihodima, prema ukupnom assetu, obavezama, itd.

E sad imam onu zlatnu VIZU:) Jeste da kosta 85$ godisnje, ali isplati se - skoro da mi ne treba travel insurence, a i lepo izgleda, BR BRE BRE

BRE BRE BRE
10-05-2006, 16:19
×××××ne, a gdje zivis?
Posrana vlaska guzico.
Ti si se glup rodio i glup ces da crknes, mali posrani vlajo.

Slavoljub
11-05-2006, 21:04
Srpski putevi

http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/radovi.jpg