PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zapalio se branitelj zbog 12.000 kuna duga

Iva Puljić Šego
26-04-2006, 16:23
ZAGREB - Stravična scena odigrala se danas u zagrebačkom naselju Prečko. Dugovima pritisnut 35-godišnji branitelj zapalio se pred policijom i novinarima. Dragan Prebeg je najavljivao da će se ubiti, u Prečko su stigli i policajci u civilu, ali nisu stigli reagirati na vrijeme.

– Jesam li u raju? Zašto me sve boli ako sam u raju? – zapomagao je 35-godišnji hrvatski branitelj Dragan Prebeg nakon što su ga policajci u civilu izvukli iz crvene toyote u kojoj se on polio benzinom i zapalio u 15.03 sati u ulici Slavenskog u Prečkom.

– Dragane! Ajme Dragane! – prolomio se stravični vrisak njegove supruge Nataše. Stravičan prizor odigrao se pred očima novinara i policajaca. D. Prebeg točno u 15 sati dovezao se na parkiralište ispred Udruge hrvatskih branitelja liječenih od PTSTP-a. Na trenutak je zastao, a desetak policajaca u civilu i njegova sestra Mirela Husić pokušali su se približiti automobilu.

Jezivi zvuk automobiliske trube i Draganov pokret rukom kojim je dao do znanja da mu se ne približavaju ledili su krv u žilama. Policajci su ustuknuli jer je Dragan uzeo kanistar s benzinom i počeo se polijevati. Zatim je nagazio po gasu i opkružio parkiralište. Njegova setsra Mirela počela je trčati za automobilom i vrištati :

– Dajte mi nešto da razbijem staklo! Dajte mi čekić! – hrabro se Mirela borila za život svog brata. Dragan je po drugi put na parkiralištu zaustavio automobil, policajci su ga uvjerali da se na zapali, no on je opet nagazio po gasu i automobil se u sekundi pretvorio u buktinju. Stravični prizori odigrali pred očima Večernjakovih reportera, koliko smo uspijeli vidjeti Dragan se benzinom polio po leđima i trbuhu i na sebe bacio zapaljenu cigaretu.

– Dajte aparat za gašenje! – vrištali su policajci i novinari. Aparat za gašenje policajci su dobili iz knjižnice ispred koje se zapalio. Razbili su staklo na automobilu, te izvukli Dragana koji je živ gorio. Hitna pomoć došla je za samo nekoliko minuta i Dragan je prevezen u Kliniku za traumatologiju...

///////////////
Citas li ti ovo VGSe?
Citaj citaj, ima jos, citaj dalje ispod.

Dvostruko
26-04-2006, 16:27
ubijstvo kod Petrinje: Specijalac ubio ljubavnicu i njenu trudnu cerku!

//////
Sto BRE VGSe ne posalju te manijake u Afganistan i Irak?

Ili u
26-04-2006, 17:45
Beograd na CIGANIJU, bre govnjru vlaski.
Citaj malo srpsku crnu kroniku bre Mile-Posranovicu. :smile16:

Zaista mi
26-04-2006, 18:03
se ne da odgovarati na tvoje jadne ×××××rije koje tu lijepis. Nikada nista sa nekom substansom...ali cu te i dalje povremeno seviti u ludaru, samo zato sto je nepopravljivo zacahurena u sjrednjevejkovno opancarsko, mitomansko, srpstvo.

Ovako, prema svim relevantnim statistikama samoubojstva u HR, medju braniteljima je manje nego samoubojstva u drugih gradjana (na 10000 ljudi). frekvencija samoubojstva je u HR negdje u sredini (ili malo vise) od evropskog prosjeka. Da spomenem da je frekvencija suicida u HR niza od Slovenije, Madjarske, Latvije, Svedske itd i prema dostupnim podatcima, koji su nesigurni, i od Srbije.

Stvar je samo u tome da kad god se jedan branitelj ubije, SVE novine o tome pisu! A kad se neko drugi od smrtnika ubije, niti se ne primjeti.

Indikativno je
26-04-2006, 23:27
to da se branetilji kokaju, i to na angro, a ti razmisli zasto pa mi javi.
Samo nemoj tako plitko da razmisljas, kao krivi novinari... HAHAHAHAHAHAHA
Novinari objavljuju i druga ubijstva, citam i ja vase novine.

Samo ti povremeno objavljuj slike nasih umetnika, muzicara, nemam nisat protiv. Imas li jos takvih slika? Hajde leba ti, mrzi me da se registrujem pa da ih licno postiram. Bolje da postiras Srbina sa trubom, nego recimo Irca sa gajdama, Rusa sa balalajkom, Grka sa buzukijem ili Hrvata bez icega. Srpska truba vam je ipak najbliza od svih onih koji imaju neki muzicki instrument u rukama. Tu smo, komsije smo, BRE BRE BRE :) :) :)

P.S. Hajde BRE dodji na Sabor u Gucu u listopadu, pa da cujes i vidis sta nisi imao prilike u zivotu, BRE

Evo i jednog
26-04-2006, 23:34
interesantnog komentara na temu:

"NEZASITNOST I BIJEDA
Eto tako, hrvatsko drustvo egzistira na dva ekstrema: na jednoj strani totalna bijeda, na drugoj ekstravagancija i raskos. Dok hrvatska "krema" odradjuje Oliverov koncert u Parizu, oni na drugom kraju se polijevaju benzinom i pucaju po svemu sto se krece. I sutra je novi dan..."

Joj Mali Vlajo
27-04-2006, 13:03
Kad ces se ti opametiti?

Glup si kao cuskija, izgleda da ti ne citas srpsku crnu kroniku. Ili je to, mozda, iz razloga, sto neznas citati cirlicom?

hehehe :smile16:

kolega,
27-04-2006, 14:15
Rekao sam ja vec kolega, njima ne trebaju Srbi da ih biju .... oni se sami samoubijaju i polevaju benzinom pa pale sami sebe .... sta se to dogadja u zemlji sarenih leptirova, zubora potocica i cvrkuta pticica????
Sta se to dogadja objasni mi kolega prosim te bre bre bre?! :))

Ej bre
27-04-2006, 19:18
Govnjaru, sta se radi u Srbiji, ××××× li ti materina ciganska?

Bre bre bre, mars u ××××× materinu. :))

Esop
27-04-2006, 22:33
<font face="Courier" size="+1">

Halo "kolega" bre, a sto ti tu opet svrljas po zemlji " sarenih leptirova ", da te slucajno nesto ne privlaci ovdje umjesto tamo. Da mi nisi nesto pobrkao.
Eno tamo ti je tvoja matica, naj perspektivnija zemlja buducnosti sa pravom pravcatom metropolom svjetskog ranga, pa sto tebe ovdje vuce medu nas krvozedne ustase. Nasi "sareni leptirovi" kako to ti "kolega" ( z fakulteta)kazes....?!

Da nam slucajno ne patis od nostalgije za "sto je moglo biti".

Sto ces kada smo mi takvi a vi opet takovi, pa mi onda rekli da se vise necemo igrati vaseg "bratstva i jedinstva" jer vi ste to preokrenuli u " kese su nam sestre" i tako dalje i sada nije da ste vi imali koristi od tog BRATSTVA JEDINSTVA, to su ustaski mitovi, ili da ste imali privilegija, i to je cista propaganda, ili da nikada vam nije bilo bolje nego za vrijeme tog BRATSTVA I JEDINSTVA, to su sve lazi zar ne, a vi naivni i dobrocudni delije isli da nam branite da da ucinimo gresku i da pokusamo sami za sebe da radimo i patimo.

E a la vam vere. Mi maleni,zli i pokvareni, pa vas palimo , koljemo i davimo od pamtiveka a vi veliki hrabri i pametni i dobri pa se evo i ovde na ovom forumu trudite i zrtvujete da nam otvorite nase glupe i nezahvalne oci.

Ipak izgleda da te vase pjesme idu bolje uz gusle i mozda sarene leptirove kolega....:

" GLEDAM U NEBO PROLAZE VEKOVI,
MINULIH PORAZA JEDINI LEKOVI,
KUD GOD POGLEDAM SVE MI SE VRACA PONOVO
TKO DA MI IZ I OPET SRCA OTME TO KOSOVO"

a sareni leptirovi blago leprsaju krilcima negde u prokletoj toj ustasiji

idi potrazi lekara kolega bato, mani se ovih ustasa sto te progone i dalje.

</font><br><hr><font face="Courier" size="+1"> Sve voce je zabranjeno jer je kiselo</font>

Hajde Grgo
27-04-2006, 23:38
ne prdi, ×××× te sinter, nikako da mi objasnis od kojih PRIVILEGIJA sam ja i moje komsije otisle trbuhom za kruhom. Kazi bre, da li ti u privilegije svrstavas CIST KRVATSKI ZRAK, ZDRAVE HRVATSKE GLOGINJE ili sta.
JEBALE TE TE PRIVILEGIJE KOJE SAM JA UZIVAO U HRVATSKOJ.
DA BOG DA IH TI UZIVAO DO VEKA! AMEN!
JEL VAZI, MAJMUNE?

Mani se te propagande vise, koliko jos treba da spucas godina u dupe, pa da ukapiras neke stvari?

Idemo dalje, drzimo se teme:

PREMINUO TIGAR KOJI SE SPALIO

BORBA ZA ŽIVOT
Branitelj Dragan Prebeg koji se jučer zapalio preminuo zbog teških opeklina
Djeci nisam rekla da se tata zapalio

Hrvatski branitelj Dragan Prebeg, koji se jučer polio benzinom i zapalio pred očima obitelji, novinara i policije jer je državi dugovao 12.000 kuna za doprinose preminuo je jučer u 16. 30 sati u Klinici za traumatologiju.

Djeca bez oca
Kristina, Borna, Filip, Ana, Lucija i Patrik ostali su bez oca. Iako su se liječnici borili za njegov život, preminuo je zbog komplikacija uzrokovanih teškim opeklinama na 85 posto tijela. Još u šoku uplakane, supruga sestra i majka, zadnji puta došle su vidjeti Dragana netom prije nego što je zagrebački gradonačelnik Milan Bandić došao - prekasno - ponuditi pomoć. S njegovom suprugom Natašom, koja se unatoč liječničkim prognozama nadala da će on ipak preživjeti, razgovarali smo samo tri sata prije Draganove smrti.
Djeci nisam rekla da im se otac polio benzinom i zapalio. Rekla sam im samo da je jako bolestan i da je u bolnici rekla nam je Nataša dok se još nadala da će Dragan preživjeti. Šestero Draganove djece u dobi od dvije do dvanaest godina, oca jučer oca nije vidjelo jer ih Nataša htjela poštedjeti traume.
Skrila sam sve novine od djece. Nastojim pohvatati sve vijesti na televiziji i okrenuti program kako djeca ne bi vidjela što je tata učinio. Troje moje djece ide u školu pa sam razgovarala s razredenicama kako ne bi u školi doznali da se Dragan zapalio. Koliko ću ih dugo moći štititi od strašne istine? rekla je Nataša tada još ne sluteći da će za koji sat supruga vidjeti posljednji put.

Težak život
Nataša ne može niti zamisliti život bez Dragana. Živjeli su teško, u dugovima, pritisnuti kreditima. Nataša nije zaposlena. Za život su povremeno zarađivali prodajući katoličke kalendare.
Dragan kao 20-postotni ratni vojni invalid dobiva 2600 kuna. Nakon što platimo sve kredite, ostaje nam tek 600 kuna. Nedavno je Dragan najstarijoj kćeri kupio i kompjutor na kredit. Stvarno ne znam što ću kazala nam je supruga Nataša netom prije no što je stigla tužna vijest da je Dragan preminuo.

Strasno, strasno! :( :( :(

Ajde cetnice
28-04-2006, 12:26
Zavezi vec jednom i idi u ××××× materinu. :smile16:

Samoubijeni g-ljubi!
09-05-2006, 11:50
kao sto sam vec rekao, ne trebaju ovim govnoljubima Srbi da ih biju - samoubise se oni sami bre bre bre! :))

"Hrvatski branitelj Dragan Prebeg, koji se jučer polio benzinom i zapalio pred očima obitelji, novinara i policije jer je državi dugovao 12.000 kuna za doprinose preminuo je jučer u 16. 30 sati u Klinici za traumatologiju."

Ajooooooj! :))

Koji je ovo branitelj-govnoljub po redu u zadnjih par godina? Koliko ih se do sada SAMOUBILO? Koliko ce jos? Koliko njih se hrani iz kontejnera za smece? Koliko ......

?????

Ispranog mozga su se borili i ubijali babe i nejac .... a vidi sta su docekali :smile17:

Strasno, strasno .....

:smile17:

Cajka
10-05-2006, 11:18
e jadni govnoljubi! :))