PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bjez´te gace, posra vas guzica!

VGSe bre bre bre....
19-04-2006, 00:25
Tuča Srba i hrvatske policije

ZAGREB - Uskršnje slavlje u Donjem Lapcu u Hrvatskoj završilo se tučom Srba i Hrvata, u kojoj su deblji kraj izvukli policajci koji su tokom intervencije dobili batine i pobegli, piše zagrebački „Jutarnji list“.

Prema navodima lista, četvorica pijanih mladih Srba, koji su naknadno identifikovani, pretukli su u noći između subote i nedelje trojicu policajaca, koji su, na poziv vlasnice lokala „Trokadero“, došli da prekinu tuču meštana Srba i Hrvata koji su se doselili iz Bosne.

Kada je patrola stigla, Hrvati, za koje se kaže da su inicirali sukob, nije bilo, a trojica policajaca su se potukla sa četiri-pet srpskih mladića, nakon čega su se povukli u stanicu i zatražili pomoć interventne policije.

„Pozvala sam policiju, jer mira više nije bilo u lokalu. Fizički su se sukobili Srbin i Hrvat. Sukob s policijom usledio je ispred lokala. Nakon tuče, jedan policajac je došao i rekao da sam četnikuša. Kasnije mi se izvinio“, izjavila je vlasnica lokala Nada Tišma.

Željko Jurković, šef ličke policije, rekao je da su pretučeni službenici došli u stanicu i zatražili pomoć.

„Kada je interventna jedinica došla iz Splita s obezbeđenja utakmice Hajduk - Dinamo, već je bilo kasno“, rekao je Jurković.

Kada su policajci stigli, najpre su ih nazivali ustašama, da bi im kasnije u fizičkom obračunu pocepali policijske uniforme i naneli im teže i lakše ozlede. Poniženi policajci povukli su se naočigled 50 gostiju lokala „Trokadero“. U saopštenju policije nije navedeno da je u Donjem Lapcu, gde Srbi imaju ubedljivu većinu i u koji su se vratili skoro svi izbegli Srbi, došlo do međunacionalnih sukoba. Policija je istražnom sudiji u Gospiću privela petoricu mladih Srba koji su napali policajce, od kojih je jedan pušten na slobodu, a četvorica su zadržana u pritvoru.

...............

Ja bre Svede sta je ovo, pa kakvi su vam bre ti "organi" bre?
Pa sta je bre ovo Vreco Govana iz Svedske bre?

Ti "djelatnici unutarnjih poslova", ili kako se vec to kaze na tom vasem glupom kurcu od jezika, stvarno nisu ni za ××××× bre bre! :))

E, kako je to nekad sve sredjeno bilo kad su Srpski policajci setali ulicama, nije se smelo prdnuti pre njihove dozvole ..... a sad vam Srpska omladina mlati po "organima" i tera ih postamljene da begaju bre bre bre?! :smile06:
Polako, sve ce to doci na svoje moja ××××××tino iz Svedske .... polako .....

:smile06:

:))

:smile16:

ma jebi ih
19-04-2006, 17:41
treba im par dana da smisle koju glupost , pametno nista i ne mozes cuti od njih.
Ka podju tu gluposti sipati misle da su nekome nesto rekli , sto se zove vic godine.
Demokratija u pppppppp maternu da policajac na radnom mjestu upotrebljava rasisticke rijeci u nacionalnom sukobu. :smile16: umjesto da pokaze svoju kulturu on pokazuje odakle nacizam izvire.
ustase su oduvjek bili od viseg kadra sto znaci od glave smrdi a ne od repa.Kako onda tu moze biti normalan onaj sitniji stalez kad im se time bave malo visi stalez. :smile16: :smile16: :smile18: :smile17:

Eh kolega,
20-04-2006, 01:11
meni ovih dana zaokuplja paznju nesto vrlo ocigledno u vezi dogadjaja u Donjem Lapcu.
Citajuci novinare "Vecernjaka", u Donjem Lapcu samo sto nije izbio III sv. rat u reziji nekolicine seockih pijanaca sa jedne i sa druge strane.
Buba se o tome vec nekoliko dana na prvoj stranici, bez ikakve potrebe. Takvih banalnih stvari je uvek bilo i bit ce dok je god rakije.

Naslovi kao sto su
"Srbi pretukli HR policajce"
"Poluiciju tukao u Zvezdinom dresu"
"Srbi ce u Lapcu navijati za Srbiju"
"Lapac u brojkama: 2975 Srba, 525 Hrvata"
itd
po meni ima samo jedan jedan cilj, a to je podizanje tenzija i RSPIRIVANJE MEDJUNACIONALNE MRZNJE.

Moj prijatelju, to trovanje je svakodnevno i sa ciljem, i onda nije ni cudo kada novinari "Glasa javnosti" budu pretuceni u Dubrovniku bez ikakvog povoda.

Pomalo mi je zao tog naroda, koji je i danas, 10 godina od rata, izlozen ispiranju mozga i trovanju mrznjom.
Zaista zalosno :( :( :(

Na kraju, cemu prebrojavanje Srba??? Sta to znaci?

Ovde VGS i Grga tvrde da su HR Srbi u stvari Hrvati. Pa dobro, zasto ih onda broje???

Tko
20-04-2006, 12:06
ih ××××?

Grga GN.
23-04-2006, 04:26
Evo i opet vase "logike" na uvid citateljima.

Ispred 50 gostiju 4 srpska mladica prebila 3 policajca.

Ja skidam kapu kapu tim policajcima jer su se suzdrzali od upotrebe oruzja na sto, u svakoj zemlji na svijetu, policajci imadu zakonsko pravo ako su napadnuti.

Ovaj naslov govori kakovi ste vi izazivaci i kada ste heroji.

Da su oni otvorili vatru i nastreljali per tih "rodoljuba", dali bi onih 50 gostiju i to mirno promatralo ili bi i njih onda trebalo par nastreljati da se smire...?!

Kao paralelu spomenuti cu da je ovih dana u Torontskom subway-u grupa mladica napala policajca i oborila ga na tlo i pocele ga cipelirati. 5 - 6 gradana se umjesalo usprkos prijetnji oruzjem od strane napadaca, uspjela je napadace savladati i razoruzati te spasiti policajca.

Pitam se, kakovi bi vi naslov stavili opisu tog dogadaja...?!

Da su policajci upotri××××li oruzje, kakav bi bio vas naslov onda...?!

I onda se pitate zasto vas ljudi ne trpe. Zasto vasu na aroganciju nasrcu.

Tvrdite da ne shvacate zasto su vas u Dubrovniku napali " bez razloga "..?!

Sto mislis da bi se vama ovdje moglo dogoditi da se kojim slucajem potpisete kada bljuzgate sve ove i ovakove provokacije.

Pogledaj samo malo po ovom forumu i pitaj se zasto vas se broji ili zasto se skrivate da vas se nemoze prebrojiti..?!

Sijecas se onih mladih sa Jelacicevog trga sa drazinom slikom i jos pitas zasto...?!

Poruka vam je cista: NIKADA VISE NECETE SMIJETI SEPURITI SE SVOJOM BAHATOSCU U HRVATSKOJ, a kada se dogodi nesto kao ovo u Donjem Lapcu, biti ce "sluzbenih reakcija" i posljedica a onda, na nekom drugom mjestu i u drugoj zgodi, biti ce "nesluzbenih reakcija" ( citaj ODMAZDE ).

ISTO VAS SLEDUJE ZA OVO STO OVDJE SIJETE PO OVOM FORUMU.

Sto sijete to cete i opet poznjeti i opet cete jaukati da ste nevine zrtve necije krvozednosti.

"...svakoj pesmi i pevanju mora doci kraj, tako prode i taj srpski u Hrvatskoj raj.." a vi samo i dalje cackajte, onako iz inata i prkosa, pa onda snosite posljedice.

Ma lahko je za vas, jer vi ste pokazali ovdje koliko ste zaludeni i glupi, ali zao mi je vasih novih narastaja ako se ne opamete, kako ce trpiti kao i vi, ne zato jer su Srbi vec zato jer nisu normalni ljudi.

Au, jbte,
23-04-2006, 15:19
kada Grga, "velemajstor" u sahu kaze da su Srbi nenormalni ljudi, kako to strasno zvuci, ali ne strasno zbog Srba, nego zbog jednog matorog Grgura, koji bi, da je sreca, neku pametniju pricu pricao, a ne "ovaj narod je glup, onaj narod je lud..."

Grgo, ni jedan narod nije ni glup ni lud, LUD SI SAMO TI.

Idemo dalje. Poslednji naslov u HR "Vecrenjaku" glasi:
"Hrvati iz Donjeg Lapca se iseljavaju"
Hajde narode na linc, sta cekate?!
Neznam sta se ceka, ali samo znam da vi cekate na vratima EU, i da vam tamo uvrcu jaja do bola.
Dakle, Grgure, nece moci represije, nego onako kako se radi u demokratskom svetu.
Gledam i ja kako tuku policiju sirom sveta (ne samo u Donjem Lapcu), i ono sto se desilo u Donjem Lapcu nije ni pickin dim u odnosu na ono sta gledam svake veceri kako navaljuju na kordon policije. Ono sta se desilo u Donjem Lapcu ne bi nazvao ni carkom.
Druga stvar sto su "Vecernjakovi" novinari (doduse samo oni) namerno naduvali stvar i podigli tenzije do usijanja.

Kada ti jos uvek trazis opravdanje za premlacivanje dva srpska novinara bez razloga i povoda, onda se bolje ubij.
Zar te nije stid tvojih godina, i da li tvoj mozak uopste moze da funkcionise opterecen toliko mrznjom?

P.S. Pitam se kako u jednoj "Slobodna Dalmaciji" nisu ni pomenuli doticni slucaj u Donjem Lapcu, a "Vecernjaku" to je danima udarna vest o kojoj se buba nadugacko i nasiroko. Hm, pitam se pitam?! Sta ti kazes Grgure?

bosanac
23-04-2006, 15:49
a recite, braco hrvatska i braco srpska, zasto se vi toliko volite! Ko je od vas zagrizeniji, ko je blesaviji , ko kome na cemu zavidi i i na cemu?
Osim malo izizetaka, oba ta "naroda" spadaju medju najprimitivnije u ovom dijelu svijeta, zadojeni blesavim vjerama, kriminalnim zeljama, "americkim" moralom. Ustvari trebalo vamje u susjedstvo smjestiti zidove.
Oni bi vas sredili kao polovnu ×××××. Oni znaju kako se to sa otpadom radi.

Hej Bosno moja
23-04-2006, 17:04
Kada bi bosanci morali zivjeti od izvoza mudrosti davno ih nebi bilo gluperdo ×××××.

:smile06: :)) :smile06: :))

ma pustite Grgija...
25-04-2006, 03:31
...ta karikatura od coveka nikada nista ne priznaje. Ni to da je njegova matica jedina Aparthejd drzava u svetu, KKK su mala deca u odnosu na njih.
Jedina razlika izmedju hrvatske i Juzne Afrike iz Aparthejd dana je u tome sto su u Juznoj Africi za vreme rezima ipak ziveli crnci - dok je hrvatska - etnicki cista! :smile17:

tocno, tocno ....
09-05-2006, 11:52
:))

Paralelu izmedju nekadasnje Juznoafricke republike i hRvatske - potpisujem! :))

:smile06:

tocno, tacno
09-05-2006, 13:21
ha ha ha ha . a sto ne potpises sto sam napises? guzico gacasta