PDA

Pogledaj cijelu verziju : novi citroen ili neki polovni do 80000 kuna



594krešoah
07-02-2002, 21:18
;)

PH-8
08-02-2002, 21:50
Bolji ti je neki polovan po meni , i to volkswagen , seat , mazda. Nisam imao Citroena ali su prijatelji koji su ga imali , imali su losa iskustva. Usput ja ti povljno prodajem Seat Toledo 1.6i 75 KS , 98.godina , regisriran do 02/2003 , garaziran i max. uscuvan , kao novi , ima samo 56000 km sa saervisnom knizicom , prvi sam vlasnik , a cijena ti je 14700 DEM , ili si preracunas u eure , u svakom slucaju dobivas auto koji je kao novi , a ne za prevelike novce , u Seatu ti Volkswagenov motor tako da si po tom pitanju siguran , ako te bilo sto zanima ja sam dao oglas u ovoj rubrici ponuda-potraznja ili se javi na ×××/528-0086

Bu-bu
11-02-2002, 16:49
Ako zelis biti utopljen u masi i voziti najneinspirativnija auta od kojih uglavnom stradaju bubrezi(kao naprimjer Golf) onda ga uzmi, a ako si se nekada vozio u Citroenu onda nemam nista reci, ispravno odrzavanje, i imas pravi auto. ;)

krešo
11-02-2002, 20:57
hvala bu bu na savjetu.vozim trenutno citroen saxo 1.4 sx kojeg ću prodati za nekoliko mjeseci pa ćemo vidjeti.pozdrav iz vinkovaca !!!
;)

gost
19-08-2002, 22:26
Ti si totalna ××××××. Vozim berlingo na poslu, star 1 godinu, i o njemu nemam nista dobro za reci. Posebna katastrofa: mjenjač, potrošnja, plastika, kvaliteta općenito... ma sve je u k...

zvp
16-09-2002, 21:55
Ovaj "Seat" makes me smile (even laugh loud). Pitam se jel' on kad sjedio i vozio se u autu ili samo u svojem "traktoru". A sto se tice Berlinga, mislim da je covjek rekao da kupuje auto, a ne neki dostavnjak-kombi. Vozio sam svasta od Zastave (750,101), Yuga, VW-a (Golf, Passat), Opela (Kadett, Corsa, Astra), Renaulta (4, 18, Laguna), Mercedes 250 (normalno, ne sve svoje) i mogu reci da se od klasicnih ovjesa jedino Laguna priblizava mojoj Xantii, a Mecka pak recimo kompenzira "grabe" zahvaljujuci amortiziranim sicevima. Da ne govorimo o papucicama, mjenjacu i sl. koji su na vecini nabrojenih auta kao na traktoru, te o mekoci serva (netko mozda pak voli cistu kontru, tvrdo i to, ali ja nisam taj). Moja preporuka je definitivno Francuz. Zbog opreme (moj je recimo '94, s opremom X, dakle kao bez, a to ukljucuje: servo,el.podizace,dalj.centralno), cijene i kvalitete. Jedan od primjera usporedbi Citröena i VW-a - BX ('90. god., pocincana karoserija, normalno) od mog rodjaka imao je bliski susret sa Golfom III, kad sam dosao na lice mjesta Golf je izgledao kao da je imao sudar sa tenkom, a na BX-u neka sitna udubljenja. Nemam pojma zasto neki ljudi toliko hvale te je***e Nijemce (a skrti su ko sam vrag) i njihovu kvalitetu i jeftine dijelove. Pa idi kupi originalni Opel ili VW dio (bilo koji) ili pak Citröenov i kostat ce te skoro pa isto, a i za jedne i druge postoje "zamjenski" u nekim slucajevima po nekoliko puta jefitniji dijelovi. U tvojem slucaju, ako si dosad vozio Saxo, definitvno je C3 auto za tebe (osim ako ti treba veci, onda C5). Ako kupis bilo koji od ta dva, barem ce se isticati dizajnom , cak i ako ga ne "nabrijes". (a ne ko ovi razni Seati, Audiji, Skode i VW-i, mozes mijenjat znakove na karoseriji, pa neznas koji je koji). Jedino sto mogu reci kontra Citröena je da se nikako ne isplati kupovati novog, jer prebrzo mu pada cijena.Uf, nemogu vise, ionako sam strpao sve zbrda-zdola, nadam se da se shvaca poanta.

huki XM
17-09-2002, 17:48
"gost" kak možeš reči čovjeku da je ×××××× a da se nepogledaš u špiglu,kak se na poslu ponašate prema berlingu tak vam i vrača,"selo". :smile09: