PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fiat servis



Mario
30-01-2002, 17:46
Preporučite mi dobar Fiat servis u ZG ili okolici. Svi znaju promijeniti ulje i uzeti lovu, ali nitko se neće potruditi kada kažeš da ti "nešto lupa oko zadnjeg lijevog" ili slično.

srećko
31-01-2002, 13:24
Auto Obad :)

OCAJNI VLASNIK NOVOG
02-02-2002, 13:53
VEC SAM PROMJENIO 4 SERVSA U ZAGREBU!!
AUTO JE STAR SAMO POLA GODINE.
AUTO OBAD SVAKAKO IZBJECI,KADA SU ZEZNULI LAK NA AUTU ODGOVOR JE BIO DA TO NEKO DRVO ILI BILJKA POD KOJM SE PARKIRA NAGRIZA LAK!!!U ULICI KOJOJ PARKIRAM IMA 50 AUTU,MOJ JE NAJMLADI I JEDINO NJEMU TA BILJKA GRIZE LAK.
TOLIKO OS STRUCNOSTI.
INACE SU U DILU SA OSIGURNJEM PA VAM SE DESI KO MENI DA ME ZOVE AUTO OSIGURANJE DA VRATIM DJELOVE KOJE SU MI PRIZNALI POD KASKO,A U SALONU SE PRAVE LUDI NEMAJU POJMA GDJE SU TI DJELOVI!!!
TOLIKO O AUTO OBADU!!! :( :smile11:

kikac
02-02-2002, 13:56
trazim bocne plasticne stitnike za punto s 2 vrata.gdje su najpovoljniji?
imam svakakve info,od 30dem do 800kn!
:))

ivana kik
02-02-2002, 14:02
Pokrecem udrugu prevarenih vlasnika Fiata punta.
Trazim ljude kojima se desilo sljedece:
1.auto poplavio nakon prve kise
(odgovor je bio u servicu ne parkirajte uzbrdo)
2.auto isporucen bez pripreme za radio
3.auto isporucen bez prve pomoci
4.auto isporucen bez trokuta
Prvenstveno trazim vlasnike kojima se desilo ono prvo navodno nas ima vec preko 80!!!I da je to izgleda serijska tvornicka greska.
Skupljam potpise pa cu direktno kontaktirat Fiat spa.u Italiji
jer u Autocommercu,exluzivnom distributeru su totalni lopovi. :smile09: :smile09: :smile09:
Molim mailove na ivanakik@net.hr :smile09: :smile09: :smile09:

Tomko
02-02-2002, 20:26
Bertol u Velikoj Mlaki. Zakon, zbilja se putrude naći uzrok kvara i otkloniti ga.

-Toni-
21-02-2002, 01:32
Ja sam takodjer ne ponosni vlasnik novog Fiat Punta....star je godinu dana......u tom razdoblju sam bio 6 puta na reklamaciji......zivim u Dalmaciji i isao sam u samobor da mi srede auto, al nisu!! Mijenjalo se 5 brtvi poklopca ventila, servo volan, balans stanga bila odvidana...sad mi je poceo trosit preko 8 lit. benzine kombinirane voznje...i onda kad netko kaze da je novi Fiat dobar... E da vas pitam, je li ko od vas radio servis na 22.500 km? sad bi ja trebao, al imam u planu sam to uradit......zanima me sto su vam sve mijenjali na servisu...Hvala!! :smile09: :smile09:

Wector
05-03-2002, 21:25
Pa ne znam baš, Bertol i nije baš tako dobar, jesi li pazio da nije isključio samo sijalica na kontakt ploči. To te upravo pitam iz razloga što sam prije nekoliko godina kupio auto koji je bio isključivo servisiran u njegovom servisu, a kasnije smo upravo našili isključene kontakte. :( :(

INTCP
06-03-2002, 20:51
Ja ne znam koji ××××× vi pričate. Evo ponekad vozim sportinga od cure i auto je odličan. Ima dosta km i ništa od kvarova. Nit mi voda ulazi. Vjerovatno imate one jeftinjave od Punta sa crnim branicimA, za ova naša socijalna tržišta. Ti auti nisu baš nešto po kvaliteti i općenito auti ovdje nisu isti kao auti za zapadna tržišta. To nek vam bude jasno. NamA se šalje aute s greškam, pa šta vi mislite, mi smo za njih samo poveri croati. A ti ako misliš sam radit servis, izgubit ćeš garanciju.

q10
18-03-2002, 19:31
kupnjom fiata dokazali ste koliko ste glupi :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

q10
18-03-2002, 19:32
adresa za slikovne primjere fiata:
http://www.tapdaass.com/upskirt/gp_tc397.jpg

ajatolah
05-04-2002, 07:59
ivana kik - za ostalo ne znam ali priprema za radio se posebno naplacuje (sudeci po autocommerce-ovim cjenicima) oko 150 eura.

Girrari
06-04-2002, 19:15
Kada sam ja kupovao Punto (2000-te u 10. mj.), uz opremu SX moralo se dodatno naplatiti za pripremu za radio. Danas je to gratis. Nakon što je kupljen otvarala mi se stalno prednja ladica (kod suvozača), pa sam otišao u servis i to su mi popravili pod garancijom (uz obrazloženje da je to serijska greška). Također mi je nekaj škripalo odostraga kod hupsera i rupa (mislim da ručna nije kak spada složena). Bio sam u servisu (na redovitom servisu) i rekao im da mi to posebno provjere. Za par dana je opet počelo škripati (trenutno ne škripi ne znam zašto). Uglavnom autek nije oličenje kvalitete, ali je sasvim OK (meni ne prokišnjava). To su sve manje više sitni kvarovi, pa me ne smetaju toliko (ni financijski). Ne bih ga mijenjao , ali bi promjenio servis. Autokomerc je naime totalna pušiona. Osim kaj mi nisu očito ni pogledali kaj to škripi na kraju su mi dali štitnik za sunce od Croatia osiguranja na kojem je Citroen. Strašno!!!

ajatolah
07-04-2002, 17:24
Evo bas gledam zadnji cjenik iz Autocommercea i priprema za radio je opcija za S, SX i ELX (cijena 147 do 152 eur). Uz sporting i HGT dobijes Blaupunktov radio.
Jos mi je za S jasno zasto je opcija ali mi dodje bedasto da je opcija za SX a pogotovo za ELX. Doduse to me vjerojatno nece sprijeciti da kupim Punta ali mi je jasno zasto se ljudi (pogotovo oni koji kupe SX ili ELX) osjecaju prevarenim.

Girrari
07-04-2002, 20:44
Zadnje kaj sam vidio je da sada FIAT (odnosno Autocommerce) u SX opremi nudi airbag za suvozača i pripremu za radio za 18 000 maraka. Ja sam za svoj to morao nadoplatiti.

ABARTH
14-04-2002, 10:15
Jednostavno ne mogu vjerovati ovo sto ljudi pisu.Moj Punto ce sada biti star godinu dana,a presao je 30000km i niti jednom nisam morao ici u servis osim obaveznog. :)

maher
24-04-2002, 16:53
moj punto sx je iz jedne od prvih serija na našem tržištu 3/2000 i nemam apsolutno nikakvih problema. razradio sam ga kako treba, ne troši puno, da je malo tvrđi znao sam i kada sam ga kupovao, ali za taj novac nema boljeg europskog auta. ali servisi su katastrofa. jednostavno se ne usuđujem jednog dana kupiti skuplji auto (alfa, lancia). ovako, ako nešto pokvare, nije bad. da se razumijemo, ni drugi nisu bolji, vozim golfa u firmi, e to je za plakanje, i auto i servisi

SuXo
28-04-2002, 19:39
moj Fiat redovno servisiraju u ovlaštenom sevisu "Alfacar" u Čakovcu - dečki su genijalni, ni jedan kvar na autu nisam imao, sve što tražim to mi rješe! Za svaku preporuku!

Kakač
30-04-2002, 16:45
znam jednoga servisa koji ti s kahlice napravi cilindra a s kotača prokolicu a s govna drek! to ti rade svi koji su japanske aute u svojima servisima imali...

300
01-05-2002, 17:59
jučer sam bil sa svojim skoro novim tristaćem kod jednoga mehaničara (samozvani je pa ga i drugi tak zoveju), ezermešter, majstor za sve! taj ti i prikolicu i kosu a i traktora (imt 539 čak!) popraviti zna!!! zadnji put mi je popravil ručnu špricu za špricati krumpirove zlatice, super je napravil, ima sve djelove, već nego v otpadu! a tristaća fijata mi je sredil onak! Feri se zove, ak tremate taj njegov broj, samo me pitajte, i jeftini je, ali i daje garanciju 10 do 12 dana! super, moja preporuka! :smile10:

PRAVA ISTINA O ...
10-05-2002, 20:06
A da nisi ti SuXo možda iz "alfakara"?
Kod njih servisiramo kombije a posel ne naprave nikak. Često puta poslije servisa moraš iči ponovo da dovrše svoje!. Veliš im da "TO" ne valja a oni ne poduzimaju ništ. Tip kod njih kupi novi unič i vele mu da na 1000(ili 1500 ne znam zočno) km mora doči na zamjenu ulja, sve mu uredno naplate a naprave ×××××!!, jer on si je doma ljepo označil dijelove pa je videl da mu nisu zamjenili!!!, prokleti lopovi...

SuXo
12-05-2002, 18:47
nisam ja iz alfacara, samo vozim fiata. isprva sam i ja bio nezadovoljan servisom, ali kad sam vidio kako drugi rade i kakav im je pristup, odmah sam se korigirao i uvidio da su oni drugi puno, puno gori - naravno, mislim na one s kojima sam imao posla...

Feri
19-05-2002, 19:34
kupi si micubišija pištolja i ne buš opće trebal fijatovoga servisa! :)

spwolf
21-05-2002, 09:27
firma ima punta vec 6-7 godina, i nikad problema nismo imali... tako da fiat nije los... a servisi ce uvijek biti poseban slucaj.. svi bi mi besplatno

SuXo
26-05-2002, 17:25
spwolf, u pravu si, fiat ne da nije loš, nego je jedan od boljih automobila (dakako, ovosi o modelu, tako da se npr. uno ne može uspoređivati s vectrom, ali to može marea...). meni je fiat sličan korejskoj logici - puno auta za relativno skroman iznos (prije bih rekao pošten iznos-fer cijena), a dobiješ moderan, praktičan, lijepo dizajniran i tehnički dopbro opremljen EUROPSKI AUTO, ane nekog AZIJATA! što se pak servisa tiče, tu ima vjerojatno puno problema, no ja preporučujem jedno - SAMI KUPITE DIJELOVE ZA SERVIS, a oni neka vam ih sao ugrade! odnos cijena je (za istu stvar, isti dio) 1:2,5, a razlika je samo u tome što na tom dijelu (tj. na kutiji ili pak vrećici) ne piše fiat, a zapravo se radi o istom proizvođaču (made in italy)! ako nekog zanimaju detalji, mogu konkretnije pojasniti sa par primjera! dakle, glasujem za ovlašteni fiat servis u kojem žele ugrađivati rezervne dijelove koje korisnik servisa sam kupi i donese!111 :)

ajatolah
26-05-2002, 22:17
Pa, sad bi bilo zgodno da napomenes jesi li imao kakvih iskustava sa ovlastenim fiatovim servisima i ugradnjom dijelova koje doneses. Inace me zanimaju cjene redovnih servisa za Punto (odnedavno postah vlasdnik jednog).
Imena (servisa naravno) na sunce!

SuXo
28-05-2002, 19:15
ajatolah
već sam prije napisao da koristim ovlašteni servis fiat-alfa-lancia alfacar iz čakovca, a oni bez problema servisiraju sa donešenim dijelovima, ali ne u jamstvenom roku - tada dijelovi moraju biti "originalni"

Mazga
28-05-2002, 19:18
pa kj će vam fiatovi servisi uopće?! niste valjda toliki blentavci (razmem možda ženske) da vozite fiate? bacite to i kupite PRAVE AUTE, pa nebute trebali fiatov servis!!! FIAT SUCKS!!! FIAT IS SHEET!!! FIAT JE JEDNOM RIJEČJU ZA ×××××!!! MRZIM FIAT I SVE FIATOVCE!!! :)) :smile11: :smile09:

CLIO SPORT
28-05-2002, 23:31
MAZGA: a koji auto ti vozis???? :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

ajatolah
29-05-2002, 09:33
Mazga,
a kaj ce tebi servis opce? Ti sa svojim ocito kod veterinara ides.

Mazga
29-05-2002, 19:37
koji auto ja vozim! pa, glupo pitanje od još glupljih sudionika ovog trača. najbolji auto na zemaljskoj kugli (i dalje) MAZDA!!!!!!!!!!!
×××ך FIAT, kupi MAZDU!
naravno da ti onda neće trebati servis!

ajatolah
29-05-2002, 23:02
Ti ne mjenjas ulje, filtere za zarak i sl? Il ti je uputstvo koje si dobio uz auto na japanskom pa ne znas procitati?

Mazga
02-06-2002, 16:29
ajatolaše, ajatolaše!
pa ovi jadni ljudi koji voze fiate (ili to možda niti nisu ljudi?) se ne žale na servise zbog promjene ulja i uljnog filtera, već zbog otklanjanja (vrlo čestih u fiata!) kvarova!!! Vidiš, ja TO NETREBAM! Kupi Mazdu, pa ćeš vidjeti koliko je život lijep i lagodan!

ajatolah
03-06-2002, 09:05
Mazgo,
sve ima svoje pluseve i minuse. Npr ako za najjeftinijeg Demia mogu dobiti Ford Focus ili Corollu za malo skupljeg, koj je smisao u kupovanju Mazde? Al dobro. Jedino mi nije jasno cemu izrazi tipa "mrzim fijatovce" i slicna vrijedjanja. A jos manje cemu ta religioznost kada se odlucis za neku marku automobila. Valjda je tesko priznati da nemamo svi mi para za novi Mercedes ili nesto slicno pa onda frustracije treba ljeciti tako da uvjeravamo sebe i druge da smo bas mi kupili najbolji auto na svijetu koliko god to bilo van pameti.

Mazga
04-06-2002, 19:09
ajatolaše, crni ajatolaše!
Corollu za pare Demia ne možeš ni u snu dobiti, ali je ona, priznam, bolja od Demia! Ja vozim najbolji auto NA SVIJETU - MAZDU 626 8u svojoj je klasi najbolja, to je dokazano i testovima!)
Ford Fukos? Pa ti se usudiš to švapsko ×××××× usporediti s Mazdom??? Ili bilo kojim Japancem??? Dok Ford dostigne KIU, javi mi!
P.S.
- uvjeren sam da neću to dočekati, jer se i tebi (valjda, nadam se) prosvijetlila pamet! Fukosa usporeživati s Mazdom??? SVAŠTA :))

ajatolah
05-06-2002, 08:44
Ah Mazgo,
sto god bilo, radje bi Focus-a nego Demia. Al sta cu ti ja.

ajatolah
05-06-2002, 08:51
Ah da - nmali izvadak iz cjenika (EUR):
Demio 11.496 - 15.016
Corolla 13.959 - 20.558

Ka sto rekoh - za skupljeg Demia mozes dobiti Corollu. Al valjda ti znas.

ajatolah
05-06-2002, 09:02
A sto se tice 626, u rasponu od 17 000 eur do 25 000 mozes dobiti svu silu automobila, medju kojima Mazdu nebih niti pogledao. Al to je mozda glavni problem Mazde - potpuno nezanimljivo izgleda. Mozda to i je izvor tvojih frustracija? Kupis auto za hrpu love i onda te ljudi ignoriraju na cesti jer se nitko nece okrenuti za Mazdom 626.

Mazga
08-06-2002, 21:58
ajatolaše, crni, najcrniji , ajatolaše!
Pa di ti živiš? MAZDA JE NAJBOLJI AUTO U SVIM SVOJIM KLASAMA! Za mazdom se okreću i žene i cure i ×××××!!! a i ti, samo te je sram priznati, jer si jadan u svom FUKOSU Fordu!!!! Sramoti od vozila )doduše, ne auta, jer fukos to i nije, nego neko tehno-čudo, živa sprdačina!!!)!!!

Feri
08-06-2002, 22:00
Fijat? zar on i svoje servise ima? nemrem verovat!!!

ajatolah
09-06-2002, 09:28
Mazgo, kaj ti i pijes osim kaj ne vidis da je Mazda ruzna k'o drek? Kakav crni Ford? O cem ti pricas?

Mazga
09-06-2002, 12:04
Mazda je cool, kao i tvoj nick! ajatolah? sramota od gubavca s takvim nickom!

ajatolah
09-06-2002, 13:54
Ups - al smo se uvrijedili! Joj! Mozda shvatis da si u pogresnom forumu da hvalis svoje preskupo smece od auta - tema je bila "Fiat servis". Al eto, oprostit cu ti obzirom da netko tko misli da je Mazda cool vjerojatno ne vidi ni citati.

Mazga
09-06-2002, 17:53
Crni Ajatolaše,
pa ja i govorim o tome da je najbolje ako možeš izbjeći fiatov servis, a to je najbolje ako kupiš Mazdu! Ako si i griješio u životu i nekad imao fiata, bog će ti oprostiti čim kupiš Mazdu (zaboravit će da si bio grešan i ikada imao glupost kao što je fiat!)

ajatolah
09-06-2002, 20:45
Sorry, ali prije bih kupio kakvu Toyotu. ××××s Mazdu. Ne kvari se? OK. Al nisam ni jednu vidio da mi se svidja. Onda radje kupim kakvu Corollu ako idem na 17 000 eur ili Hondu Civic ako krenem na nesto skuplje. Sad mi nemoj reci da se i Toyote kvare vise od Mazde.

ivanah
11-06-2002, 17:23
tebi je zaista zivot lijep i lagan kad si mozes priustiti mazdu. ne bi me zacudilo da ti ju je tata kupio...

ivanah
11-06-2002, 17:26
predhodna poruka je upudena Mazgi

ajatolah
11-06-2002, 18:25
Ma nije mu tata kupio - to i jest tatina Mazda. Onda ju mali popali prek vikenda i preserava se pred curicama ;)

Mazga
11-06-2002, 19:23
Ivanah i Ajatolaše crni Ajatolaše!
Ja neznam o čemu vi pričate? Blago meni da ja imam Mazdu? I to što se para tiče? Pa Mazda uopće nije jeftinija od Fiata (ne računajući Punto!)
Stilo više košta od 323
Marea JTD više košta od 626 DTI
Marea 2.0 20V više košta od 626 1,8 i.t.d
Ne treba ti lova za Mazdu, već pamet da je kupiš, a ne Fiata!!! Kapish???
A Toyota? Previše kopira svog uzora Mazdu!
Civic? Pa ja ipak nisam djete ili uspaljena djevojčica, dječaci moji!

rale
12-06-2002, 05:15
volim japance i toyotu i mazdu

ali da toyota "...kopira svog uzora mazdu..."

sa tim se ne slazem

ajatolah
12-06-2002, 08:59
Ma pusti Mazgu - vidis da mu je sjeo Fijat na zulj. Neces ga valjda jos gnjavit sa Toyotama. Prolupat ce totalka.

Nego Mazga, rece da nis dijete ili kakva djevojcica al nisi nesto demantirao da je Mazda tatina. Il je mamina?

Mazga
16-06-2002, 16:55
Mazda je, nažalost, moje osobno vlasništvo!!! Crni, najcrnji, ajatolaše!!! :smile09:

ajatolah
16-06-2002, 17:53
A sto ti onda tako fijat stao na zulj? Super ti mazda (nije mamina) a ti nemas pametnijeg posla nego pljuvati po tudjim autima.
Usput - radje bih kupio stila nego 323, ali eto to ti je vec stvar ukusa.

Mazga
16-06-2002, 19:44
Crni moj ajatolaše! Najcrniji! I najcrnji! Pa kako te nije boga stid i sram??? Pazi, kazna će ti doći... ali ti ćeš prekasno shvatiti! Stilo??? Pa ti nemaš uopće stila! Ljudi sa stilom kupuju - mazdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa kako se uopće usuđuješ fiata uspoređivati s Mazdom???
Stilo i 323??? Stilo je možda u klasi 121, možda, velim!

ajatolah
17-06-2002, 08:43
Mazga,
sad si pokazao koliko ××××s bez veze. 121?
Da je ta tvoja Mazda tako "super" kao sto pricas, nebi ti toliko srao po fijatima - vozikao bi se okolo i smjeskao i bolio bi te ××××× za nas. Al eto cini se da Mazda prizvodi jedino frustracije kod svojih vlasnika (zasto?) koji onda izludjeni (poput tebe) nemaju pametnijeg posla nego pljuvati po fijatima.
Da je fijat poznat po kvaliteti, nije. Al time sto te vec i fijat izludjuje pokazuje kolko vrijedi ta tvoja Mazda.

Mazga
18-06-2002, 19:30
Crni Ajatolaše, konačno da si se opametio i priznao!!! Fiat, ne da nije poznat po kvaliteti, nego je poznat po nekvaliteti!!! Po kvaliteti je najpoznatija Mazda!!!!!

ajatolah
18-06-2002, 20:36
Ma nisam se ja nis opametio - nisam ni tvrdio da je fijat najkvalitetniji. Al nije bas ni mazda. Uostalom prema istrazivanju njemackog autokluba (ADAC - bilo neki dan na TV) Corolla je ispred Mazde po zadovoljstvu kupaca.
Bez obzira na to, time sto sam kupio Punta nisam dobio i potrebu za pjuvanjem svega sto nije fiat. A nisam ni izgubio kriterije kao ti npr.

Mazga
23-06-2002, 10:12
Crni Ajatolaše, najcrnji! Pa ti si time što si kupio Fiata Punta dokazao kako pameti baš i nemaš!!! Normalno je da ne pljuješ po drugim autima koji nisu Fiat jer nema toga koji je gori od tvoga! Ti si bar siguran u jedno - imaš najgoru marku prijevoznog sredstva na svijetu!!! I tako ne moraš pljuvati po ničemu, samo po svome jer je to najlošije!!! I ZATO KUPI MAZDU MAKAR 16 GOSD STARU!

ajatolah
23-06-2002, 13:14
E Mazgo, sad si fakat pokazao da si zapravo nekulturni idiot. Nit ja ××××m po svemu sto nije Fiat (kao sto ti nisi u stanju podnijeti bilo koj auto koji nije Mazga), nit sam toliko glup da kupim 16g staru Mazdu (prije bih Yuga tog godista).
No kak da ti skuzis iz mojih prethodnih postova da ne pljujem po svemu sto nije fiat kad ne znas niti citati?
A sto drugo ocekivati od nepismanog nekulturnog idiota kao sto si ti nego da hvali svoj ruzni (i preskuipi) auto u forumu koji se bavi sasvim drugom problematikom. Aj ti lijepo otvori temu sa naslovom "Mazda - najbolji auto na svijetu" pa mozda napisem koju pohvalnu i o mazdi. Ovako mogu napisati samo gomilu pogrda na tvoj racun (cak je i fico predobar za takve idiote kao sto si ti).

ajatolah
23-06-2002, 13:24
Eh da - da ne zaboravim. Mazgo imas u forumu "Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?" temu pod naslovom "Mazda 6 - totalni promašaj" pa tamo hvali svoju kantu kolko hoces umjesto da se skrivas po pogresnim forumima.

993
24-06-2002, 16:49
daj mazga od×××× sa tom svojom mazdom :smile11: kretenu

ABARTH
24-06-2002, 21:37
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Mazga
25-06-2002, 12:12
ajatolaše, crni ajatolaše, najcrniji čak!
Pa ja i ne tvrdim da ti pljuješ po svemu što nije fiat, a niti po čemu drugome! slažem se da ne pljuješ po ničemu! a zašto??? zato jer nemaš osnova pljuvati, jer, pljuje se po gorim stvarima od vlastite!!! pa kako ne postoju gore prometalo od fiatovog poluproizvoda, nemaš po čemu pljuvati!
Dobro, vidim da nisi zavrijedio mazdu 16 godina staru, naći ću ti jednu koja ima 23. godine (na otpadu ju nisu mogli uništiti jer je tako kvalitetno napravljena da je neuništiva!)
Pripremi 5 soma DEM i tvoja je!!"!

ajatolah
25-06-2002, 13:46
E moj Mazgo, za 5 soma dem mogu kupit steku yugica (jedan crveni, jedan plavi, ...) i vozit se ko covjek a ne u nekom pretpotopnom smecu.
A ti ne dobivas zelju da ××××s po tudjim autim zato sto je tvoj dobar nego zato sto je ocito gore smece od svega drugog pa onda moras uvjeravati samog sebe da je super. Kad imas auto koj stvarno valja uopce nemas potrebe pljuvati po drugima - pljuvanje je tipican odraz frustracije sojom gluposcu (u tvom slucaju). Da ti je auto tako super, rekao bi "imam Mazdu i nikad nisam imao problema s njom" i nebi morao to "potkrepljivati" glupostima. Ovako moras vrijedjati jer argumentirano nisi u stanju uvjeriti niti sebe da ti je auto k cemu, onda moras lupati gluposti, razbacivati se uvredama na racun drugih kako bi usutio vlastiti mozak koj negdje u pozadini sapce: "Mazgo, ti si luzer", "Mazgo ti si puionicar" i slicno. E sad kad vidim kolicinu tvoje frustracije cudi me jer sam do sada mislio da je Mazda cist ok auto, no citajuci tvoje tekstove u zadnje vrijeme pocinjem misliti ili da je tesko ×××××× (otkud inace tolike frustracije u jednog vlasnika Mazde) il si ti lijepi moj kupio svoju Mazdu na placu pa su ti uvaljali kartonsku kopiju iste il jos gore uvaljakli ti Trabanta i napisali markerom gore MAZDA SEST-DVA-SEST.

Mazga
25-06-2002, 17:06
crni moj ajatolaše, pa ti si stvarno malouman! ja nisam frustrirani nego ponosni vlasnik mazde! a o kakvom kartonu ti pričaš? misliš li da ako fiata prave od kartona, da se tako prave i super-auti Mazde? Ne, čovječe, odn. ajatolaše (ajatolah ne može biti čovjek, a vidi se po tome što vozi fiata!!!), pravi auti se od lima prave, a Mazde od - zlata (da, zlatni materijal naspram fiata)!

ajatolah_
25-06-2002, 18:37
Mazgin unutarnji glas: "Mazga, ti si luzer, Mazga, ti si pusionicar, Mazga kupio si auto od kartona, Mazga presli su zte na placu - to je bio Trabant..."

993
25-06-2002, 23:25
mazgo, stvarno is jadan "crni ajatolaše, još crnji ajatolaše, najcrnji ajatolaše........"
idiote :smile09: :smile09:

Mazga
30-06-2002, 20:00
crni devetdevettri, najcrniji devetdevettri, glupi devetdevettri, valjda nisi zaslužio Mazdu 121, a več maštaš o 993? Ili možda voziš fiata 993? mislim, sa toliko kvarova godišnje (pardon, ili možda mjesečno)?

ajatolah_
30-06-2002, 21:47
Shiiiiiiiiiiiiit!!!
Evo te opet!
Ma Mazgo, Mazda je najbolja, Mazda je zakon, MAZDA JE NENAD××××VA!
A bome se ni tebe ne da odjebat :))

ajatolah_I
30-06-2002, 22:17
E, Mazgo sad sam se rigistrirao pa mi nes vise moc krast nick okolo po drugim to××××ma :smile06:

Girrari
02-07-2002, 18:38
Za sve iz Zagreba, mogu toplo preporučiti auto servis Valenčić. Ovlašten je za sve marke iz FIAT-ovog koncerna (Alfa, FIAT, Lancia). Tom čovjeku možeš u autu ostaviti torbu sa 100 000 DEM i biti siguran da niti jedna marka nebu falila. Još je k tome maher. Prvorazredno mi je sredio limariju na Puntu za 1800 kn, dok su u Autocommercu tražili 2500-3000 kn!

alfist_zg
03-07-2002, 16:45
slazem se Girrari, ja isto imam jako ugodna iskustva sa gdin. Valencicem.

Mazga
07-07-2002, 20:56
Girrari, da ti možda ne prodaješ fiate pa hvališ njihov servis? ili možda ti radiš u toliko hvaljenom servisu??? Ja ću ti reći pravo iskustvo! moj jadni prijatelj nasjeo je i kupio fiata. svi servisi kod kojih je bio su ga ogulili i rekli mu da se fiat ionako ne može popraviti, jer je to takva vrsta prevozila! jadno! a onda sam mu ipak pomogao, zamolio sam svoje prijatelje u Mazdinom servisu, uzeli su fiata u ruke i popravili ga! prijatelj se vozio čak cijeli mjesec do idućeg kvara, a to se kod fiata ne može dogoditi da tako dugo traje od popravka do popravka (normalan vijek radnog stanja u fiata je jedan tjedan do maksimalno 10 dana! no, Mazdin servis može načiniti i ovo čudo. prijatelj razmišlja o tome da proda svog fiata i kupi bar 15 god. staru mazdu, koja je ipak bolja od najboljeg novog fiata!!!!!

ajatolah_I
08-07-2002, 08:05
Jeeeeeee - Mazgo vec sam se pobojao da te nestalo :))
Nego, imao sam je prijatelja koji je vozio Mazdu. I bio covjek stalno nesretan i nikako nac veselja u zivotu. Najgore od svega, kad god bi vidio nekog fiata, totalno bi se obeznanio - nije si nikako mogao pomoci. Digao bi mu se tlak, poceo bi vrijedjati i fiate i ljude koji ih voze i slucajne prolaznike na cesti...
I tako iz dana u dan. A fijata po cesti koliko hoces (ipak je to cest auto u nas). Sve dok mu jednog dana i zena nije pobjegla s tipom u Mercedesu ne mogavsi vise trpiti njegovu narav (a i ××××ga svaki gastarbajter zna da nema auta do mecke).
Onda mi je dosao covjek i rekao: Ajatolase pomagaj - ne znam sto mi je ciniti. A ja (kao pravi drug) odlucim mu pomoci. Tako otidjosmo i prodasmo njegovu Mazdu na sajmu i kupismo umjesto nje Yuga.
Od tog dana taj je moj prijatelj postao daleko smireniji i sretniji. Vise mu nije bitno tko sta vozi vec je naucio uzivati u malim stvarima, voziti se zato sto mu je gust i ne obazirati se na to oce li ga netko vidjeti. Od tog dana je naucio da onaj pravi gust u zivotu potjece iz njega samog.
Eto, cak se i prica da je nasao novog komada. Kazu da je uspjesna i nema potrebe za tim da se dokazuje time sto je "upecala" frajera koji ima skup auto.

Mazga
22-07-2002, 18:43
Crni Ajatolaše, nema tužnijeg čovjeka od onog koji hvali fijata misleći pri tome na yuga!!! ako vam je to najbolji fiat, onda vam svaka čast! ipak, kupite Mazdu i znat ćete cjeniti prave aute, jer i 20-30 godina stara Mazda bolja je od fiat stilo abartha!!!!!!!!!!!!!!!!

Amen Tetec
31-07-2002, 20:56
Mislim da ovakve konje treba izbaciti iz ovoga foruma jer su fulali temu.Nek se slobodno logiraju na neki drugi gdje mogu srati do mile volje.Ovakva prepucavanja su uzaludna i gube sam smisao ovog foruma.Valjda ima još nekih koji se slažu sa mojim prijedlogom. :)) :)) :))

Mazga
04-08-2002, 20:06
Amen Tetec - dobro si rekel - amen tebi i tvom fijatu! živjela Mazda!!!!!!! :))

Mazga
06-08-2002, 19:45
Bravo ajatolaše, zlato moje! Konačno si shvatio i kupio Mazdu!
Živio Bijeli Ajatolaše!
Sad kad si se opametio, vjerujem da ćeš promijeniti taj glupi nick (i bedasti čak!)

Fresh
08-08-2002, 13:23
Dok sam vozio Fiata otišao sam u Auto Obad. Tad i više nikad. Za promjenit termostat njima je trebalo cijeli dan, tako su zaračunali u računu, a najveći biser je sljedeći. Htio sam na Bravu montirati one plastične štitnike koji se stave na vozačeva i suvozačeva vrata.
Kupio u njihovom dućanu, montirao u njihovom servisu, otpalo nakon prvog pranja. Na upit da mi to ponovo montiraju, dobijam odgovor.
Te plastike nisu napravljene za model auta koji vi vozite ?????? (Na kutiji iz koje su plastike izvađene piše za Fiat Brava-u).

J.C.A.
21-08-2002, 06:59
Najbolje ti je da kod svakog kvara prvo odeš na dijagnostiku, a onda se konzultiraš sa više servisera. Svaki ti od njih ima svoje mane i vrline. A ako se i malo kužiš u aute, sve što možeš poprvai sam. Jedan od boljis servisa ti je PIK Vrbovec (ne bi vjerovao).

Mazga
25-08-2002, 18:24
Ste možda vodli novu mazdu6??? ne??? hitite fijate u smeće, kupite mazde i neće vam trebati fijatovi nesposobni servisi i nihovi isto takvi serviseri!!!
Pozdrav Crnam Ajatolahu!

hrv
26-08-2002, 18:04
Preporučiti ti nažalost namogu ali tu je link za sve servise:URL=http://www.autoonline.hr:Autoonline:/URL:

Mazga
26-08-2002, 22:00
HRV, pa kaj se ti koga vraga mučiš pomoći jadnim fijatovcima??? Pa sam rekao, hitite fijate i kupite Mazde i neće vam trebati ti glupi servisi! Pa kako vam to još uvijek nije jasno???
Ajatolahu je, jer se više ni ne javlja (nema vremena jer uživa u novokupljenoj Mazdi-doduše staroj 17 godina, ali boljoj od fijata proizvedenog 2005. godine!!!)

hrv
26-08-2002, 22:44
Daj Mazga prestani i kupi si već jednom pravog auta - fiata a ne da se igraš s tom igračkom mazde!

hrv
27-08-2002, 09:05
Mazga ovo ispred nije pravi hrv nego kreten koji se služi tuđim imenom :)) :URL=null:null:/URL:

Mazga
31-08-2002, 19:46
hrv, drago mi je da si priznao da onaj hrv koji govori protiv Mazde i ZA fijata nije pravi hrv nego si ti pravi hrv koji voli hrvatski auto stoljeća - dakle Mazdu!!!! I samo Mazdu!!! A onda ti netreba uopće servis, a kamo li fijatov (glupi kao što su glupi i auti i vlasnici koji u njega dolaze, ha, ha) Pozdrav Crnome Ajatolahu!!!

Mazga
01-09-2002, 11:47
Čitao sam negdje da je Mazda najbolji automobil i da ne treba fijatove servise!!! Pa što bi onda vi htjeli???

Firi
01-09-2002, 17:41
Ha, videl sam Mazgu v Ludbregu na prošćenju, vozil se je v Hunjadyju Ponyju i na njega je napisal Mazda 727! Ha-ha! Bok Mazga i Ajatolah!

Mazga
15-09-2002, 18:09
Jučer sam se vozio u fijatu - nije to bio grijeh nego sramota, velika sramota! No, nakon 5 min. vožnje u Mazdi, sve se smirilo, očistio sam se od grijeha! Pozdrav Calibri! I on je konačno shvatio da je Mazda najbolja i bacio i oplela i alfu!!!

Feri
21-09-2002, 20:01
idi v rit sa svojim fijatom u mazdi, mazgo blesava!

Mazga
29-09-2002, 18:22
zavidnici jedni, pa kaj ne vidite da alfa krade design od Mazde??? Mazdu6 su kopirali po nekim detaljima u Alfu 156, a Mazdu2 su kopirali zadnjim krajem u Alfu 147!!!
Kak ih nije sram te talijane da kradu dizajn od nadmoćnijih japanaca??!!

Feri
06-10-2002, 17:56
Kupil bum si fiata stila sw - auto je super, najbolji karavan u klasi (mjeri se s vectrom karavan, lagunom karavan, i sl. jer je u toj inačici izašao VAN SVOJE KLASE!!!, čovječe, pa dug je 451 cm!!!) Bok!

Mazga
08-10-2002, 19:03
pozdrav crnome ajatolahu i čestitke na nabavci polovne mazde!!!Bravo, konačno je i jedan zadrti fijatovac shvatio da je jedino mazda automobilima gazda, a fijat za ništa!

Fijat
13-10-2002, 18:28
ja sam Fijat, a auto se zove Fiat i zato ne budalite i ne griješite više!

Stil
15-10-2002, 18:53
Fiat Marea - to je auto s kojim se može usporediti samo bmw 3!!! toliko da znate, ako već to niste znali!

Mazga
20-10-2002, 18:41
prvi put u životu pokvarila mi se mazda i morao sam prihvatiti prijateljevu pomoć da me u fiatu odveze do servisa - sad sam se prvi puta u životu vozio u marei i mogu reći da uopće to nije loš auto kako sam ranije mislio!!??

Stiv
27-10-2002, 18:53
a di bi ja moga servisirat moju mareu?

Feri
03-11-2002, 19:10
Kupil sam si fiata i zanima me kakva vi iskustva imate sa servisiranjem tih automobila?

Tuta i Štela
07-11-2002, 20:16
Prodaj Fiata ko suho zlato i dobro buš zaradil, a nebuš trebal servisa!

Štela od tute
10-11-2002, 12:41
Tuta mi je prodal fijata i ja sam jako zadovoljan!

Tuta (bez štele)
10-11-2002, 16:59
baš mi je žal da sam tak dobrog fijata malte ne poklonil šteli! A ja sad bar ne trebam fijatovoga servisa!

kakva mazda
13-11-2002, 22:28
konja li. 626 DITD je po cemu bolja od maree JTD? ima 15 konja manje i bučnija je od kamiona

Feri
24-11-2002, 12:56
kakva mazda DITD??? pa kaj se to događa, ko se to zajebava??? mazdin motor DITD (traktorski) usporediti s najboljim common railom (JTD) na svijetu??? ne griješi bludno, dječače!!!

Mariio
24-11-2002, 16:48
Kad bolje pogledam, Fiat je još dobar u usporedbi s ostalima...

ŽBUKA
30-11-2002, 10:45
AL GA ××××TE,SVI ODREDA!

Žubica
01-12-2002, 17:30
Žbuka, to je zato da bi ti imal kaj jesti i da nam ne ostaneš gladan...

ŽBUKA
05-12-2002, 11:26
ŽUBICE, MOŽDA JE TO JEDINI ODGOVOR KOJI MOŽEŠ SMISLITI, ALI AJDE RECI DA OSIM PAR PAMETNIH LJUDI KOJI RAZGOVARAJU NA TEMU NEMA I KRETENA KAO ŠTO JE ONAJ TULIPAN MAZGA. VEĆINA IH PADA NA NJEGOVE BI××××. A NIJE ČAK NI KONJ!
NEMOJ SE NAĆI UVRIJEĐEN NA ONO "SVI ODREDA" - IZLETILO.

Mazga
07-12-2002, 20:47
Čuo sam da su u italiji zatvorili sve fiatove servise, pa se sad po cijeloj državi kreću samo japanski auti i to najviše mazde! Zatvoriš sve fiatove servise i ni jedan fiat se više ne može pokretati u roku od 2-3 dana koliko mu je i razdoblje od servisa do popravka! Živjeli štovatelji Mazde!!!

mAZGA
08-12-2002, 20:45
ŽIVILI MAZDE, CRKALI FIJATI!

ŽBUKA
09-12-2002, 09:07
MAZGO, ODRASTI ILI SE MAKNI. ZBOG TEBE SAM ZAMRZIO MAZDU IAKO POSJEDUJEM JEDNU. SUTRA JE PRODAJEM!

ŽBUKA
10-12-2002, 08:50
I KUPUJEM FIATA!!! :smile06:

makedonec
11-12-2002, 21:29
zdravo kako je danas kod fijat :)) :smile06: :smile11:

Mazga
12-12-2002, 20:55
ća velite na to da je Mazda 'rvacki auto godine??? crknite, vi fijatovci!

Mazga
15-12-2002, 18:52
Uzgred, auto-obad je nula od servisa, ak je to vama fijatovcima dobar servis, onda je i fijat dobar auto, a to dakako - nije!

Cuca
22-12-2002, 19:16
Obad?? Pa kaj je to??? Velika muha???

Mađar
25-12-2002, 18:09
Naj××××lji serves "Fiat serves" na Belici! Pišta ga ima!

Pišta z Belice
05-01-2003, 17:22
Nije istina, ja imam servis za fijate, ali sam jako loš i ne vredim nikaj!

Pišta z Belice
12-01-2003, 17:46
Čital sam da si je jedna ××××× iz Čakovca kupila črnoga meganija dvoko, kak da nema bolših auti, naprimer Fiat!

bart
20-01-2003, 09:49
Fiatov servis zaista nema kvalitetan pregled vozila. Ako ti nešto lupa oko "zadnjeg lijevog", to ti je "selen blok". Naime ja imam Punto i to ti je njihova mana. U Fiatovom servisu će ti promijeniti cijele škare ili cijeli most i uredno naplatiti od 1500 - 2500 KN. Dok će ti drugi serviser zamijeniti sam selen blok koji košta u trgovini oko 300 KN rad servisera. :smile10:

FIAT
20-01-2003, 10:00
Da možda kupim TROMI Wolksvagen, ili možda Škodu koji su i skuplji a vrijede koliko i Tempo???? :smile06:

pnt
12-02-2003, 10:00
Ima li netko možda iskustva sa Auto Prikratkim iz Varaždina? Namjerevam tamo otići na servis

Fukonja
23-02-2003, 21:32
Bolji od Prikratkog je Alfacar u ČK!

Pišta z Belice
23-02-2003, 21:34
Kupil sam si Fijata i zadovoljen sam jako!

pastuh
24-02-2003, 22:08
ALFACAR- stvarno su genijalni. 2x su na mojoj tada novoj bravi rastavljali su getribu, i opet je cvikala. Pa su mi sjebali kablove za svijećice i poslije se pravili blesavi. Poslali su me u Samobor jer nisu bili u stanju popraviti kilometar-sat i bilo je još toga.
Glavno da mi još uvijek šalju nakon gotovo 4 godine čestitke i kalendare.

morski
23-03-2003, 12:48
dobar je punto,to ce znat najbolje oni koji su dosad vozili skovace od stojadina i sl.poluproizvoda :smile16:

Maša
26-03-2003, 07:51
Jesu li ti preporučili dobar servis?
Ako jesu koji?
Ja imam UNO iz 96. Nešto mi grebe pri kočenju kad se brzina spusti ispod 40 u zadnjem desnom kotaču?
Šta to može biti?

Draš
26-03-2003, 11:42
Maša, najčešće se radi o tome da se u dobošu na zadnjem kotaču nakupi fina prašina od kočionih obloga pa to struže ili cvili-rješenje je skinuti doboš i grubim brusnim papirom počistiti doboš i obloge te sve sastaviti. Druga mogućnost je da su ti obloge potpuno istrošene pa prilikom kočenja tare metal o metal- da se obloge skroz potroše auto treba proći puno puno kilometara, stoga ne vjerujem da je do toga došlo-ja sa svojim Unom iz '97 imam 92 tkm i još nisam ništa radio po kočnicama. Za popravak nemoj ići u ovlašteni servis jer te budu oderali-svaki fuš-mehaničar ti ovo složi bez problema.

sepra
27-03-2003, 22:48
Ima li itko iskustva s servisom Cesar i sin u Zagrebu?<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

piquet
28-03-2003, 16:59
bio je unić kod njih na servisu i nemam nikakvih zamjerki.

Figula
06-04-2003, 18:00
Pastuh, ti od Alfacara dobiš bar čestitke, a ja im platim 19.520 Eura i oni mi isporuče treću klasu auta!

stekli68
12-06-2003, 21:36
:) KARIĆ AUTO :) :) :) :)

993
12-06-2003, 21:47
Fiatoljubci koliko vas je stajao servis na 10tkm

UAA
25-05-2004, 19:37
:smile23:SVAKA CAST SVIMA

Axl
25-05-2004, 20:23
993 ja sam isao prvi put na servis na 20 000 km sa Puntom 2 i kostao me je 500 kunica

Axl
25-05-2004, 20:24
a najskuplji je bio cini mi se filter klime