PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ying-Yang girl

sir Paul
13-03-2006, 23:53
RE:ying-yang girl

Fakat istina!Moramo razlučiti što je zajebancija, a što ozbiljna stvar!Naši roditelji, bake i djedovi, susjedi i sunarodnjaci svi su se oni podosta naslušali srpskog i čirilice.Čak štoviše bili su tako maltretirani i provocirani.Imamo sreće što nismo živjeli u ta vremena.Tako da mislim da je prerano ili čak jako neozbiljno i bezobrazno koristiti agresorski srpski usred Hrvatske 10 godina nakon njihovog klanja, ubijanja, paljenja i masovnih zločina!!!!Iskreno, prema srpskom nemam nikakvih predrasuda kao prema jeziku, čak mi je u nekoj dozi duhovit, ali nesmijemo zaboraviti (ne)djela ljudi koji govore taj jezik i to da taj jezik još poprilično odzvanja u glavama starijih!!!Stoga imajmo poštovanja i ne izazivajmo ionako nemirne duhove!Nisam mislio nikog vrijeđati ali nije ni vrijeme ni mjesto za takve stvari! :smile09: :smile10: :( :( :smile17: :smile13: :smile13: :smile13: <br><hr>

MetallicA
14-03-2006, 01:01
RE:ying-yang girl

Fakat istina!Moramo razlučiti što je zajebancija, a što ozbiljna stvar!Naši roditelji, bake i djedovi, susjedi i sunarodnjaci svi su se oni podosta naslušali srpskog i čirilice.Čak štoviše bili su tako maltretirani i provocirani.Imamo sreće što nismo živjeli u ta vremena.Tako da mislim da je prerano ili čak jako neozbiljno i bezobrazno koristiti agresorski srpski usred Hrvatske 10 godina nakon njihovog klanja, ubijanja, paljenja i masovnih zločina!!!!Iskreno, prema srpskom nemam nikakvih predrasuda kao prema jeziku, čak mi je u nekoj dozi duhovit, ali nesmijemo zaboraviti (ne)djela ljudi koji govore taj jezik i to da taj jezik još poprilično odzvanja u glavama starijih!!!Stoga imajmo poštovanja i ne izazivajmo ionako nemirne duhove!Nisam mislio nikog vrijeđati ali nije ni vrijeme ni mjesto za takve stvari!

potpisujem

definitivno bolesno

9+89
14-03-2006, 21:02
she is the best!!!!

007
14-03-2006, 21:35
da najbolja kuja

ying-yang girl
14-03-2006, 22:57
<font face="Times New Roman" size="+2" color="red">joj kaj ste vi svi tak na××××ni?
malo ekavice sam morala koristit da "osvježim" ovaj dosadni forum!
naravno da ne volim srbe (iako slušam narodnjake- al to nema nikakave veze, jer glazba je glazba)

dajte ljudi kaj se odma svi naživcirate čim se netko malo počne zajebavat?

</font>

sir Paul
14-03-2006, 23:26
<font face="Times New Roman" size="+2">To nije zajebancija, a bogme nije ni slušanje "narodnjaka".Dajte se zapitajte tko pjeva te pjesme i što one znače!?Ceca,Lepa Brena i još neznam kakve Jovanke, Savanke...!Ljudi moji one su 90-ih dolazile na bojišnicu tamo u Slavoniju, Baranju, Dalmatinsku Zagoru, Liku i širile noge četnicima i "pevale" o klanju Hrvata i svih ostalih nesrba.Zar su sinovi i kčeri hrvatskih osloboditelja spale na to da će slušati tamo nekakve ojkavice i zavijanja posvečena ubojicama i mučiteljima njihovih očeva i majka!Sramota hrvatskog naroda!Da ne počnem još o "suvremenom" tzv."folku, superfolku" i sličnom smeču koje slušamo!Uopće naziv NARODNJACI nije imena vrijedan!Kako može korijen riječi vuči iz narodne glazbe s kojom nema apsolutno nikakve veze!Kakve veze ima nekakve Jovanke kruljenje sa tamburicama, harmonikom, gajdama, diplama i ostalim hrvatskim tradicionalnim instrumentima! :smile12: :smile12: :smile12: :smile12: :smile12: :smile12: :smile12: Kakvog li uopće smisla ta navodna "glazba" ima? :smile17: :smile17: :smile17: </font><br><hr>

ying-yang girl
15-03-2006, 00:02
<font face="Times New Roman" size="+2" color="green">e samo mi ti nemoj solit pamet!!!
kao 1. ovi mladi srpski pjevači i pjevačice bili su klinci u vrijeme rata
2. ne kažem da volim one prave teške cajke, naprotiv, MRZIM IH
3. i ××××te, zakaj misliš da bi svi trebali slušat rock, punk, metal, hip-hop, rnb, house, techno i pop...
4. znači da svi ovi kaj slušaju bob marleya puše maricu????

-jesi razmislio možda da netko sluša neku vrstu glazbe jer mu se sviđa????

ej živimo u 21. stoljeću</font><br><hr>

sir Paul
15-03-2006, 00:22
Da,da klinci!Pa da naravno , osim što danas pjevaju u ime dobrih starih vremena ,iako o njima pojma nemaju, podupiruči neizručenje Mladiča i Karađića Haagu!OK i ja slušam Marleya pa "ne pušim" travu, a i nemam ništa protiv nje!!!Jesi li ti možda znala da "narodnjaci" potiču genocid, pljačku, silovanja i u najboljem slučaju samo alkoholizam i nasilje!Da 21.st, ok pa onda možemo zaboraviti ono prije 10-15 godina, to je kao bilo davno! :smile09: :smile09: <br><hr>

MetallicA
15-03-2006, 01:06
ajde ying yang prestani ××××ckat živimo u 21st imas tiu pravo cajke su zaostalo smece koje svi mrze osim teskih seljacina koje niti nemaju s cime {mozgom} skuziti da su zaostali i da slusaju smece mogu ti ja dopeljat kamion smeca i iskipat pred kucu,onaj zvuk koji bude dok se bu to istovaralo ti bude cajka
CAJKA-ZVUK SMECA NA DEPONIJU jadni ste i pomirite se s tim sve je ok osim vas jadnih seljacina zalim vas kaj vam se nije mozak razvio