PDA

Pogledaj cijelu verziju : kazneno pravo



Crni
27-01-2002, 16:51
Molim da mi se jave svi koji primenjuju Kz,DArazmenimo misljenja

debela
26-05-2002, 17:20
Da li ga na tebi primjenjuju ili ti na drugima? :smile08: :smile10:

uffffffffff
16-06-2002, 11:28
:smile07: :smile07: :smile07: :smile07: :smile07:

bistra
07-09-2004, 20:54
Spremala sam kazneno za ispit, voljela bih ako budem mogla prodiskutirati.

sunce
22-10-2004, 09:50
da bi mogao primjenjivati kazneno pravo moraš odgovoriti na puno pitanja,ući u sukus stvari,ponekad tresnuti glavom o zid,a ponekad letjeti u visinama?

zanima te? :)

advocatgus&musicus
27-10-2004, 20:55
Smeta me da se majmkunski oponasaju ostali koji to npravo podpuno pogrijesno zovu KAZNENO! U tom pravu se radi o KRIVNJI ili KRIVICI a kada se ta BITNA STVAR utvrdi, onda ce se sekundarno odlucivati8 da li ce se i kazniti ili eventualno i nece !!!!! Dakle - notorno jer da se ovdje UTVRDjUJE KKKRRRIIIVVVNNNJJJAAA a kazna je tek u spor4ednom planu !!!!!
Ista nepismenost kao u novom obiteljskom zakjonu: za DIVORTIUM je najednom uzeta (po nepismenjacima i nepravnicima !) rijec RASTAVA a ima danas jos drzavā koje jos i danas imaju instituciju rastave = SEPARATIO, na pr. i Svicarska gdje je RASTAVA = SEPARATIO samostalna parnica koja se dovrsava presudom o rsatavi na izvijestno vrijeme pa tgek istekom tog vremena se onda moze tuzizi na RAZVOD = DIVORTIUM !!!! I onda kada se takva presuda svicarskog suda kojom je presudjena rastava na na pr. 2 godine dodje hrvatskim organima vlasti (dakle rastava = nseparatio je presudjena ali brak jos postoji !!!) tek onda dolazi do katastrofe jer to u Hrvatskoj nbitko ne razumije - najmanje oni nepismenjaki i nepravnici koji su tu "terminilogiju" izmislili!!!!!