PDA

Pogledaj cijelu verziju : Da je meni pet minuta...

Vuk_Te_Kara_Iza_Bara
08-04-2001, 15:59
Smajo, pitaj je li spremna za tricu, kad vec nije za dom!!?
<br>
<br>
Mislim da je jaca u sportu nego u politici... !!!!

oko pica
08-04-2001, 17:01
No u pameti je definitivno jača od vas dvojice. Neusporedivo. Dijele vas svjetovi. Dok se vi prizemno međusobno karate, pijete meku rakiju i smrdite po čevapčićima i luku, žena nas uvodi u civilizaciju.

PITAGORA
08-04-2001, 19:59
Padat će ČUSKIJE s neba, kad se moj frend Smajo uvalio u politiku !
<br>
<br>
Mogu i JA ?
<br>
<br>
Pozdrav PITAGORA !

piglu
08-04-2001, 20:17
vesna pusic intelektualno nista nema vise za ponuditi od gospodina smaje,samo joj je vokabular malo profinjeniji.

anto
09-04-2001, 00:42
Ustaše nije fino tako govoriti o dami.Vi se opet udružili muslimanski i hrvatski ekstremisti,iz toga nastaje obično crna legija.Pazite se ameri će vas.Bog

PITAGORA
09-04-2001, 10:30
Anto !
<br>
<br>
Stani u red i ko pravi crvendač čekaj, molim fino da nam ga popušiš, konjoslave s crvenom grivom !
<br>
<br>
<br>
Aleluja !

tor
10-04-2001, 15:48
Smajo, imas ukusa i ispravan stav prema politici.

BIG-BEN
13-04-2001, 12:39
PUSIČKA GOVORI VIŠE JEZIKA NEGO STO
<br>
VI IMATE ZRNCA MOZGA U GLAVI.
<br>
PUSIČKA IMA VIŠE GODINA ŠKOLE NEGO ČITAVO KAMENJARSKO SELO.
<br>
PUSIČKA JE ŽENA KULTURNOG I ŠKOLOVANOG EUROPEJCA.
<br>
PUSIČKA GOVORI JAVNO ŠTO MISLI ZA RAZLIKU OD ONIH KOJI TO RADE POKVARENO IZA LEDJA.
<br>
PUSIČKA JE SAMOSVJESNA ŽENA KOJA JE SUŠTA SUPROTNOST KAMENJARSKIM,BALKANSKIM ŽENAMA KOJE VIŠE DRŽE DO KRAVE U STAJI NEGO O SEBI.
<br>
PUSIČKA IMA SVE ONO ŠTO NEMATE PA JE RAZUMLJIV KAMENJARSKI GNJEV PREMA NJOJ
<br>
JER SE BOJITE KULTURE KOJU ONA PROPAGIRA A NISTE JE NITI ĆETE JE JOŠ
<br>
DUGO DOSTIĆI.
<br>
PUSIČKA SE NE DIŽE SA STOLICE KADA MUŠKARAC ULAZI U PROSTORIJU VEĆ GA NUDI DA I ON SAM SJEDNE.
<br>
PUSIČKA TJ.STANOVNICI HRVATSKE KOJI TAKO RAZMIŠLJAJU SAČINJAVANJU TEK 20
<br>
POSTO POPULACIJE TE NAM JE U DRŽAVI
<br>
TAKO KAKO JE.
<br>
PUSIČKA JE IPAK USPJELA ODAGNATI MRAK UPALIVŠI BAREM PETROLEJKU JER JE DOSAD BILA TOTALNA POMRČINA.
<br>
KAMENJARCI-TKO JE UGASIO SVJETLO.
<br>
USKORO ĆE PETROLEJKA ZASVIJETLITI
<br>
SVIMA PA ĆE RAZNO RAZNE SPODOBE UGLEDATI SVIJETLO DANA I BITI RAZOTKRIVENE.
<br>
ZNAMO MI DA SE VI BOJITE SVIJETLA KOJE
<br>
SKRIVA VAŠE NEČASNE RADNJE.
<br>
EVO ZORE EVO DANA,EVO NAMA SVIJETLIH DANA.

piglu
15-04-2001, 12:04
za &quot;pušicku&quot; i BIGija:
<br>
&quot;PUŠIĆKA&quot; NE ZNA GOVORITI NITI SE IZRAZITI NA ONOM JEZIKU KOJI BI JOJ TREBAO BITI MATERNJI ,VALJDA.TO JE HRVATSKI JEZIK(obratite malo pozornost na njezino dakanje sakanje i kakanje i tako dalje )
<br>
PUŠIĆKI FALI MALO TVRDOG SA KAMENA STOGA I CJELA FRUSTRACIJA NJEZINOG ZENSKOG BIĆA.
<br>
SAMIM NJEZINIM VRIJEDJANJEM OSTALIH PRIPADNIKA HRVATSKOG NARODA BEZ IKAKOVIH CINJENICA(ovakav nacin razmisljanja se zeli prikazati kao ultimativni urbani i gradjanski odgovor na &quot;nazadnosti u drustvu&quot;)POKAZUJE SVOJU GRADJANSKU TOLERANCIJU PRAVO NA RAZLICITOST U STO SE ZAKLINJU!!!???--------OVO SE OD STRANE BIG BENA NAZIVA GOVOROM JAVNE OSOBE???
<br>
TO SE U CIVILIZIRANOJ SREDINI KAO STO JE NASA (ona to uistinu i jest)NAZIVA SRAMOTNIM GOVOROM,GOVOROM MRZNJE
<br>
<br>
HRVATSKA KULTURA SE GRADI VEC 1000 GOD. VESNA PUSIC SA TOM KULTUROM NEMA NISTA ZAJEDNICKO,ONA BI JE SE NAJRADJE ODREKLA JER JE TO HRVATSKA POVJESNA I NACIONALNA KULTURNA OSTAVSTINA.
<br>
<br>
STO SE TICE OVIH 20% GRADJANA HRVATSKE,TO SU ONI KOJI NI NISU HRVATI I NIKAD NECE PRIHVATITI HRVATSKU KAO SVOJU DOMOVINU.
<br>

<br>
SVJETLO JE U HRVATSKOJ I NASIM DUSAMA TINJALO OD KAD ZMNAMO ZA SEBE I IMAMO SVOJU POVIJEST A ZASJALO JE SLOBODNO 90 I UNATOC PUŠIĆKAMA I OSTALIM NIKAD VISE SE NECE PRITAJITI
<br>
TO NJIH I NAJVISE BOLI!
<br>
ZORE SU DAVNO SVANULE A NOCI NECE BITI UNATOC PUŠIONICARIMA

ergo sum
15-04-2001, 14:42
Jadan ti je narod kome je Pusićka intelektualni domet, prevrtljiva alapača. Osim toga bolje se izražava prosječni osnovnoškolski učitelj. A o kastriranom šarmu da ne pričam.

BIG-BEN
15-04-2001, 15:30
BRAVO,ZAR NISTE SADA PRIZNALI RAZLIKU
<br>
DVA HRVATSKA NARODA KOJI NEMAJU SLIĆNOSTI,.
<br>
JEDAN EVROPEJSKI I JEDAN SLAVENSKO-BALKANSKI.
<br>
TU SE VIDI RAZLIKA IZMEDJU HRVATA KOJI
<br>
NISU I NEĆE NIKADA PRIPADATI ISTOJ
<br>
POVIJESTI.
<br>
RAZUMIJEM ANIMOZITET VAS SLAVENSKIH HRVATA JER ONA NIJE IZ VAŠE PEĆINE.
<br>
DOSTA SE NA OVIM STRANICAMA POLEMIZIRALO O TOJ TEMI I MISLIM DA JE SADA SVIMA JASNO DA SADAŠNJI HRVATSKI NAROD SAČINJAVAJU DVIJE CJELINE KOJE
<br>
NEMAJU DODIRNIH TOČKI.
<br>
DONEKLE RAZUMIJEM RAZMIŠLJANJE POJEDINACA KOJI NEARGUMENTIRANO BRANE SVOJE TEZE A IZVUĆENE SU IZ ŠKOLOVANJA U SFRJ I I ZADNJOJ TVOREVINI NDH-A.(HDZ)
<br>
POVIJEST NIJE KAO ŠTO SU VAM JE SERVIRALI TOTALITARNI REŽIMI OD 1918 GOD.PA DO DANAŠNJIH DANA.

ergo sum
15-04-2001, 20:54
BIG BEN
<br>
pojma nemaš o čemu pričaš, otkad znam za nju bila je galamđija i u tome je uvijek jedino bila dobra, kako prije tako i sada.

l k
19-04-2002, 14:17
PRICA SE I MISLE LJUDI da cacic ima hard sliku od PUSICKE pricase ali niko nema muda da provjeri :smile10: http://

arius
05-10-2002, 09:58
Eto, draga nam Vesnica glavna savjetnica predsjedniku. Sve bliže i bliže tronu. Što mislite??

prolaznik
10-11-2002, 17:25
Mislim da će Pusićka biti predsjednica RH.

adis
15-12-2002, 18:06
Ko je ta Vesna Pusic?

KULIN
18-03-2010, 17:52
VESNA PUSIĆ,DAMA NUMERO 1 U HRVATSKOJ.

vidi,dok
31-03-2010, 05:18
su bandic nacelnik zagreba i kerum dalmatiskog gl, grda nacionalizam su digli na nivo stoljeca a oni love u nutnom.i sto tu neko normalan moze da popravi sto maniti hercegovci mogu da uniste a to je mljadez u klincu.krunica i noz glavne amajlije.Kome da vjeruju kad su ih iznevjerili oni koji su im davali u svemu tome najvecu podrsku ,ostalo samo ono sidi disi ni za disi nisi. :smile17:

kaze
01-04-2010, 05:58
jedan hrvat od rijetki;
Hrvati su pomalo zatucani jer ih u koljevci uce mrznji prema drugim rasama.Hrvati su seljaci i rodjeni su za seljacki ukus ,samo se pretvaraju da se u nesto razumiju i da nisu to sto jesu.Svabe od njih napravise svoje vjecne pokorne sluge kojima je ciniti sto im gazda kaze. :(

BUDALO
01-04-2010, 09:16
...ta ti poezija na grobu svirala,
tom te "pismom" mater dozivala!
GENG GENG GEN,
GANG GANG GAN
.............
Brckala!
U ime oca i sina i TRECEG!
×××××NE, PJESNICKI!
:smile18: :smile18: :smile18:

Croat
01-04-2010, 11:01
Iza Drine su se polako poceli susretati sa istinom i stvarnoscu. Polako, (normalno pod &#229;ritiskom EU-a) morat ce svijetu i svom vlastitom neupicenom dijelu naroda priznati kako je i kako funkcionira srpski NOZ.

Intersentno je koliko svijet o tome pise - jer ocito to je velika stvar za svijet da je i Srbija pocela priznavati svoje zlocine... za sad samo pocetak - ne potpun (nema rijeci "GENOCID") - no bit ce...
Sve stize - samo polako...

Drina je CIVILIZACIJSKA granica vec 1500 i vise godina!

rvacko-katolicki
14-04-2010, 09:24
ne samo GENOCID, svijetu sa preko 1 milijun zrtava poznat, ide dalje zlostavljanjem cak i svoje neduzne djece. Mantijasi jebu vlastitu mladez jer u sjemenistima nema ni Srba ni muslimana ni Zidova ni Roma.
Sada je tek jasno i silom pokrscavanje i
Srba i Zidova 1941, od Alojzija Stepinca. Fratrima je trebala nova krv da iza oltara i po konjusnicama na Kaptolu mogu izvoditi klerikalne seksualne orgije. Danas je vatra, sta jebu nasi danas po Brigu, Kresevu, Ljubuskom, Grudama i na Kaptolu.
U tjesnoj situaciji ubacili su se momentano na RUCNI POGON!
Ustaski KKK!
:smile18: :smile18:

Cr oat
14-04-2010, 11:10
Stajat ce na dokumentu rijec:

"GENOCID" - prije ili kasnije!

Budi siguran!

majmune USTASKI
15-04-2010, 08:15
GENOCID, kao najstrasniji pojam iz krila
KRSCANSTVA postoji vec preko 2000 godina, ali ste ga samo vi, kao sluge, zaledno sa svojim gospodarima, proveli u djelo.
Najstrasnija stvarnost:
JASENOVAC,
GRADISKA,
GLINA,
AUSVIC,
SOBIBOR,
MAJDANEK,
MEDJACKI DZEP,
HELIODROM,
KNIN,
MOSTAR
......
U koljacko-razbojnickim strastima primitivne katolicke rulje niko vas ne moze dostici.#I danas u Izraelu preostali Jevreji kazu poslovicno:
..................................
SMRT JE MAJSTOR IT JASENOVCA!
USRANA USTASO!
:smile18: :smile18: :smile18:

Cr oat
15-04-2010, 08:38
GENOCID

....stoji u svim dokumentima UN-.a, HAAGa itd....

Stajat ce i u srpskim dokumentima....

Budi siguran!

TA ONO CA
15-04-2010, 20:01
U POVISTI SVITA STOJI ZA RVACKE KOLJACE!
TO KAZU I ZIDOVI I MUSLIMANI I CIGANI I RUSI CAK I SVAPSKA BRATIJA!
STO JES´JES´!
NAJBOLJI KOLJACI NA SVITU I U OKOLICI!
ONA USTASKA DJUBRAD !
JASENOVAC
GLINA
GRAdiska
ante
vranjo
i
mantijaski kurvini sinovi.
A judi, ca oni na Brigu jebu sade?
Vlastitu dicu ?
Vajda i ova nepismena dripcina !
Amozda ×××× i vlastitu mater ?
To radu i sve zivotinje,
svi vratri..........
××××× USTA(SKA)!
:smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

CR oat
16-04-2010, 07:55
Ja racunam da se ti javljas sa podrucja istocno od Drine....

Rekao ja jedno a ti meljes i meljes - kao i obicno bez substanse...

SVUDA STOJI

GENOCID

OSIM u srpskoj deklaraciji!

Kazem ja - BUDI SIGURAN - i tamo ce stajati -

GENOCID!

Inace mista od Evrope, love ...itd

CR oat
17-04-2010, 09:55
Znaci ti porices da je u Srebrenici pocinjen GENOCID? Znas - on je od HAAGA i cijele EU prglasen takvim Dakle bit ce i od Srbije - samo treba malo pricekati... I Srbija je pocela sagledavati sta je prouzrocila ... I tamo polako istina dolazi na vidjelo... Ali kod tebe jos ne... no HOCE - budi siguran da hoce...