PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oprostiti dečku/curi prijevaru ili ne

Lucy
02-03-2006, 16:17
Molim vas pomozite mi jel stvarno ne znam sta da radim?On mi je rekao da je bio totalno pijan i da nije osjećao prema toj curi ali ja ne mogu biti sigurna u to sto kaže. :smile08: :smile08:

yvi
02-03-2006, 21:57
ne nasjedaj na to curo!!!!! tak je i jedan pito jednu curu dok je bio nacugan za furanje i tam ju bario pa je kasnije svasta bilo medu njima!!!!!!
sorry curo al moje ti je misljenje da ne!!!!! il ga probaj malo testirat kolko te stvarno voli!!!!! pricekaj da vidis kolko dugo ce trajat ta njegova faza da zeli da se pomirite!!!! ak je duze od tjedan dana mozda bi mu i mogla dat sansu!!!!! probaj!!! pretpostavljam da nemas kaj izgubit!!!!!!!
CIAOOOOOO!!!!!!!!!!!! :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

sretnica
02-03-2006, 22:35
znaš kaj- sve ti ovisi o tome kolko ste dugo bili zajedno i kolko daleko ste išli u toj vezi i te spike?!

gle, ja sam jednom idiotu dala 3 šanse (cijelo vrijeme mi je tupio da me voli i da mu je žao kaj me prevario 2 puta i ta ××××××) a da bi mi na kraju rekao da je bio sa mnom samo zato kaj se dobro ×××××!!! e stvarno je idiot, a ja još veća ×××××ča kaj sam padala na njegove izjave ljubavi!!!

a drugi primjer: trenutno sam s dečkom u sretnoj vezi i super nam je, a isto mu je druga (i posljednja šansa)... prvi put smo bili zajedno 2 tjedna i onda mi je rekao da mu se ipak sviđa jedna druga cura (i ok- baš me bilo briga, nek bude s njom)... al onda ju je spucao jer je skužio da ipak hoće bit sa mnom (i nakon duuuuuuugog nagovaranja pristala sam dat mu još jednu šansu) i sad nam je super, volimo se i to...

moraš sama odlučit i NITKO ti ne može reć šta da radiš... ti sama znaš kak vam je bilo u vezi i jedino ti možeš znat da li će te opet prevarit ak mu se pruži prilika... zato mala, pamet u glavu i nemoj dopuštat da te provocira neki gad koji samo želi jebanje!!!

ps.: ovo ti je moje mišljenje, a ti odluči šta ćeš napravit! :))

lily
05-03-2006, 17:52
Želiš iskreno?Ja sam bila s dečkom koji je u vezi,i umjesto da ode k njoj on je bio sa mnom.I nije baš izgledao nesretan što nije s njom,čak je kasnije rekao da mu i nije baš stalo do nje.Može on tebi svašta ispričati,i da je bio pijan ko deva, ali to ti sve pada u vodu, jer dok si totalno pijan, ne možeš stajati na nogama niti normalno funkcionirati,pa sumnjam da nije znao što radi.I još nešto:ako te prevario jednom, prije ili kasnije napraviti će to opet, vjeruj mi.Znaš onu staru: vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada.Dobro promisli prije nego mu oprostiš.

ajaj
05-03-2006, 22:29
Ja ne pijem pa se ne mogu na to izvlačiti,a ionako niti se ne moram kad ja ne varam cure

*scorpio*
05-03-2006, 22:52
ma bio pijan ili ne- NIJE VAŽNO
nemoj dopuštat da dečko od tebe pravi budalu

kaj te briga za nekog idiota koji te ara gdje god stigne- ima puno boljih dečki

chad
05-03-2006, 22:59
ne želim previše srat ali ni cure nisu baš "anđeli" kad je u pitanju varanje!

*scorpio*
05-03-2006, 23:15
pa čuj- ja osobno ne varam dečka
al istina je da dosta cura ne može biti dugo u vezi
a ×××× ga!

osobno mrzim varanje- ak si u vezi onda budi u vezi, a ne bari u okolo kog god stigneš

to nema smisla

ISTA STVAR
06-03-2006, 19:24
Bila sam zatelebana do ušiju,a onda je bilo ×××××× jer sam mu naravno oprostila!!Kužiš ti ×××××ču!Fakat te shvačam,ziher si ludaza njim.Kad sam mu oprostila to je ponovio.. :smile08: :smile08: :( :( :smile08: