PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zasto su hrvati tako.. preko zlobni

prolaznik.
28-02-2006, 16:49
Vole jesti tudja govna , njihova im previse smrde.

Mislim da se oni pitaju ili da su nedaj boze kako jaki koliko zli da bi sve ostale narode slatko potemanili i to po tradiciji ono kez od uva do uva.

Mislim da je svakog hrvata dupe u rvatskoj a tintara u srbiji jer im je Srbija jedina glvobolja koja ih rastura i baca od zid. :smile17: :))

VSG-u(P)
28-02-2006, 20:16
Da te ja nesto pitam.

Kad ces se ti konacno malo otkaciti tog tvog srBstva?

Dokle ces ti biti tako blesav i zloban srBin?

Dokle ces biti toliko mazohist?

Kad ces prestati naricati za domovinom koju si izdao?

Kad ces priznati da ste (bili) zlocinci?

Kad ces priznati da su se hrvati branili i OBRANILI od vas agresora?

Pa i ti
01-03-2006, 01:47
si ××××× ZVOJU DOMOVINU IZDO.

Izdo si SFRJ kojoj si se zakleo.
Izdao si Hrvatsku, jer si pobegao cim je susnulo.

Nemoj ti pricati o izdaji, ×××××!

ama ,
01-03-2006, 02:01
ko ce drugi da se javi nego grgo i to medju prvima --iako nije prozvan na temi ali se nasao da je jedan izmedju najveci zlobnika koji jede tudja govna jer mu njegova prekovise zaudaraju :))
Niko vas ne spominje a kamoli nedaj boze zali sto nije sa vama .Ko bi volio sa tako nevidjenim nakazama posla da ima.Vise znate sta se desava u Srbiji nego u svojoj pascari gdje spavate.Bolje da je tako vec da je obrnuto nama je milije ziveti kad imamo posmatrace koji ih zazubica hvataju .Srbi su uvijek na pozornici dok su hrvati publika koja ih bodri i uziva u svojim idolima a ovamo ko fol pucaju od muke.grgo druze nastavi jesti treba ti vitamina.

OK
01-03-2006, 10:23
... odgovor je na mjestu!

Kazes da sam i JA izdao domovinu.

Moj je odgovor da to nije istina iz prostog razloga sto sam se odselio za vrijeme SFRY i osnovao obitelj. Kad je rat buknuo ja sam pomagao domovini na masu nacina:
Organiziranjem slanja pomoci
sakupljanja pomoci; bilo financijske bilo socialne ili medicinske
Moralno; pisuci, apelirajuci, demonstrirajuci itd...

Sta se izdavanja SFRY tice...

Ako ju je iko izdao to ste bili vi Srbi iz Srbije! Oni su sa sanu, cetnicima, fasistima, nacionalistima - te sa egzekutorom Milosevicem na celu pokrenuli cijelu lavinu - i Sloveniji i HR je ostalo samo da se pokusaju braniti i osloboditi tog kaosa i posasti... da ne dulim o detaljima...

Zapamti...KOMUNIZAM je pao 1989, u SSSR-u 1991... a u srbíji jos ne potpuno...tek djelomicno 2000!

Pa i ja
01-03-2006, 15:34
sam otisao za vreme SFRJ, prema tome u tvojoj optuzbi na moj racun ima jos manje logike.

Ne vjerujem
01-03-2006, 16:22
da si otisao prije...(za SFRY)

Ali kako god okrenes... mrzis HR maximalno

I podrzavas sve sta je Srbija radila i prouzrocila...

I ZELIS HR samo ZLO!!!

Vreco Govana,
01-03-2006, 16:37
Vidis Vreco Govana iz Svedske, u krivu si! I to mlogo! :))
Ja mogu da se zakunem da ni jedan od nas ovde ne mrzi Hrvatsku! :)) Te tvoje price su uzrok tvoje paranoje, frustriranosti i raznoraznih kompleksa kojima si pun krcat, jadna li ti kukavica majka! :))
Mrzimo takve splacine od ljudi kakav si ti i njih nekolicina ovde, mrzimo ono sto ste radili kroz istoriju, mrzimo vase licemerje, vase lazi, vasu dvolicnost i vase zlocine .... ne mrzimo postene Hrvate ni Hrvatsku.
Za tvoju informaciju, meni licno je drago da vise niste u zajednici sa nama, i nebih nikada vise volio da dodje do neke zajednice, koji cete nam ×××××? To sto nama nije drago je nacin na koji ste izasli iz zajednice .... dvolicni, pokvareni, opaki i zlocinacki nacin!
Dec ol budalo! :))

Ali objasnjavati tebi neke stvari je isto kao objasnjavati jednoj obicnoj ovci .... ti si toliko smucen u tvojoj bolesnoj i glupoj glavi da si kao objekat konverzacije potpuno "juzles" bre! :))

Kapiras VGse?

Kapiras ti moju kurcinu! :smile06:

to ti
02-03-2006, 04:41
je grga- doro kakav VGS zAM JA PO SMRADU i po hlapljivosti kad grgo govna jede sve mu sline cure.Draga mu srpska govna. :))

vidis.
02-03-2006, 04:54
ti njih i njihove politike zle;
znali smo da su zlocinacke cudi i da nas Srbe ne da samo mrzite vec zive prozdirete od zlobe .ali jedno noismo znali da nebi ovog rata da ste toliko psihicki bolesni i ludi i da nikada ne posustajete istom mjerom praviti zlo onome koga ste klali i mucili na najsvirepije nacine u istoriji covjeka.

Da ste toliko zlobni tu vam nema premca kad ste vi u stanju neumorno srbe proglasavati kao toboznje zlocince pa oni bili u vezi sa ratom ili ne . ali vazno je da vi svoje pravo lice pokazujete i to ono iz 1941g

Kad sve srbe strpate u Hag onda cete poceti njihovu dijeu koja nisu bila ni rodjena ali vi ste u stanju toliko lagati da od andjela stvorite djavla.
Na kraju cete se vi poceti sami izmedju sebe ubijati jer ce vam tada faliti tradicionalnog izivljavanja nad bilo kim. :smile17:

hehe.
02-03-2006, 04:59
doslo vrijeme da i hrvati mogi nekog optuzivati za zlocin pa se razbacali ko djubre po njivi neznaju gdje im je kraj a gdje pocetak u velikoj su panici kako da strpaju sve srbe u Hag dok vlada vrag mislim njihov staratelj.

Franjo Tudjman:
02-03-2006, 06:34
"Rata u Hrvatskoj ne bi ni bilo da to Hrvatska nije htjela"

tocno.
02-03-2006, 22:44
Amen! :))

Pa normalno
03-03-2006, 10:12
da ga ne bi bilo... isto kako sto niti hrvatske ne bi bilo...(mozda bi ostalo Zagorje??)

Tempo, dinamiku i razvoj dogadja je odredjivala Srbija sa batinom i dekretom... "Ili ovako - ili BATINA!"

jeste
06-03-2006, 18:40
narod demona iz iranskog regiona proterani kao sotone , jadna planeta sa njima. :smile17: :smile16: :))