PDA

Pogledaj cijelu verziju : Čudom se čudim

Čudom se čudim
15-02-2006, 10:35
Molim Vas da mi objasnite fenomen zašto se Srbi guraju na nase Forume.Interesira me da li Hrvati imaju toliku potrebe gurati se na njihove Forume !!Taj njihov opaki primitivizam je čista boleština uma.Bilo kakva komunikacija s njima je pogubna i na taj način oni šire zarazu. Mislim da je jedini način IGNORIRATI IH.

Jednostavno

I G N O R I R A T I I H T O T A L N O

Slavoljub
15-02-2006, 14:02
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Eto ja cu ti prijatelju osgovoriti!
Tu imamo jedan - zaista . beznadezan slucaj! Nas VSG(P). On je tu jedini i njegovo bivanje tu se ne moze objasniti drugacuije osim:

Da je mazohist

Da nema nikog na svijetu sa kim moze komunicirati, a tu bar nije 100 ignoriran - samo sevljen do besvjesti da mu je cmar kao u slona.

Zamislja "maticu" kao zemlju meda i mlijeka...znas onako kako su Srbi U HR molili boga da kisa padne u Sumadiji a generacijama zivjeli u novoj domovini Hrvatskoj. I sad tu dolazi prikazivati Srbiju kao "zemlju leptira", kako on kaze, a ko zan da li je ikad on ili nekoliko generacija prije njega IKAD bili u Srbiji...

Nije u stanju shvatiti - potpuno je neuk - usprkos svih stiva i lekcija koje je tu pedagoski strukturirano dobivao...i to u kilometarskim porcijama...koliki JAD; BIJEDA, BEZNADJE, ZAOSTALOST, LOPOVLUK, KORUPCIJA ITD vlada u toj njegovoj imaginarnoj zemlji "leptira, meda i mlijeka"...

On se i dalje trudi da nam dokaze bas SIPROTNIO:

Srbija je naj...naj

HR je dno, dno itd...

bez njega ovaj foorum ne bi niko posjecivao...svrha je da se njega sevi... iako je to postalo zaista dosadno... toliko debelu kozu, i cmar kao u slona... ali on i dalje... neda se... eto toliko...

</font><br><hr>