PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dala mom sinu 5 da nebi prosla kao porodica Zec

Merčep
21-01-2006, 00:55
OBRANA Tomislav Merčep odgovara na optužbu da je prijetio učiteljici svoga sina
Merčep: Dala je mome sinu peticu i rekla: 'Ne želim proći kao obitelj Zec!'

ZAGREB Učiteljica Melita Rolich rekla je mome sinu pred cijelim razredom da ne želi "proći kao obitelj Zec" i zaključila mu peticu! Kakve ja veze imam s obitelji Zec, a osobito moj sin! branio se jučer pred sutkinjom Blaženom Ereš Tomislav Merčep, kojeg je zbog prijetnje tužila učiteljica jer ju je prisilo da 2003. njegovu sinu zaključi pozitivnu ocjenu.

Merčep je porekao da je prijetio učiteljici, rekavši samo da je nazvao učiteljicu jer je njegovu sinu rekla da je previše lijep i da ga želi vidjeti na popravnom. Rekao joj je samo da nije u redu da tako govori njegovu djetetu, koje je inače po naravi osjetljivo. Učiteljica mu je na to uzvratila: "Je li vi to meni prijetite!?" i tog je trenutka, kaže, shvatio da je bilo pogrešno što ju je nazvao.

Dan prije njegov je sin došao kući povučen, pa je otac odlučio nazvati učiteljicu. A bio je i dodatno zabrinut jer se u to vrijeme zbog jedinice ubila kći njihovih znanaca. Kaže da mu ne bi zasmetalo da je učiteljica Rolich zaključila njegovu sinu jedinicu, jer njega nikad nisu zabrinjavale ocjene djece, no zasmetao mu je način na koji mu je to rekla. Na pitanje sutkinje je li prijetio da će srediti nju i njezinu obitelj, Merčep je uzvratio:

"To je smiješno, ja nisam takav čovjek, niti bih to ikada rekao!" Dodao je, također, da se za djecu i školu uvijek više brinula supruga, a on nije ni dolazio u školu jer je javna osoba i čim se negdje pojavi to je pogrešno shvaćeno. (dij)

Interesantno to pravosudje u Krvata.
Jos niko nije optuzen niti osudjen za likvidaciju zagrebacke obitelji Zec???