PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ili ubiti nekog Australca ili baciti A-bombu na Syidney

sompompirovi
18-01-2006, 11:12
<font size="+1" color="red">ČINI se kako milijun dolara ipak nije dosta da Damir Dokić svoju kćer Jelenu ostavi na miru. Iako je prije nekoliko dana izjavio kako se ispričava organizatorima Austrlian Opena što ih je optužio 2001. godine za podmetanja na turniru, danas je u izjavi za srpski Kurir kazao kako će krvavo osvetiti svoju kćerku.

Dokić smatra da su joj Australci uz pomoć Hrvata i Vatikana isprali mozak, te tvrdi da bi najradije bacio nukleranu bombu na Sydney. Dokića je razljutio posljednji Jelenin poraz u prvom kolu Australian Opena, jer tvrdi kako je ponovo bila pokradena.

"Namjestili su joj Australci, jer je to pogana nacija koja se uživa osvećivati. Oni će vam dati kulena i kobasice na plus 40 stupnjeva, a onda vam neće dati vodu. Poslije ovoga u Mellbournu, krvavo ću im se osvetiti. Svoj život sam prokockao, ali ću Jelenu osvetiti. Jebat ću im majku, kad-tad. Nisam lud kada ovo govorim," - kazao je mahniti Dokić, dodajući kako bi nuklearnu bombu istog trenutka bacio na Sydney da mu je Rusi daju.

"Razmišljao sam i da ubijem nekog Australca, ali time ništa ne bih dobio" - prenosi Sport-bar.info.

Na pitanje novinara Kurira je li se obratio domaćim političarima za pomoć, Dokić je kazao kako je razmišljao da otme Jelenu, no policija mu nije htjela pomoći.
</font>

sompompirovi
18-01-2006, 11:13
<font size="+1" color="red">Ovako govori pravi Srbin:

"Samo su mi Vojislav Šešelj i Zoran Đinđić htjeli pomoći. Prvi sada trune u Haagu, a drugoga su ubili. Obojica su znali što će biti sa Kosovom, pa su eliminirani. Amerikanci su doveli svoje poslušnike, poput Vuka Draškovića, Vojislava Koštunice i Borisa Tadića. " - tvrdi Dokić.

Dokić je kazao kako Jelenu ne može vratiti u Srbiju jer je tu bitku izgubio. Tvrdi kako su je katolički preodgojili u vatikanskoj doktrini.

"Ona sada priča ustaški, bolje od Stjepana Mesića, iako su joj te iste ustaše zaklale djeda. Vidjet će Srbi iz Srbije da Damir Dokić nije luđak kada ovo priča, jer sam govorio da nećemo imati Kosovo za šest mjeseci, što će se, nažalost, i obistiniti. " - nastavlja Dokić.

Pomahnitali Dokić je komentirao i braću Bikić. "Pa, Hrvati tragaju za tim bitangama Bikićima. Za njih se ne zna ko su, ko su im otac i majka. To su zlikovci, koji su Jelenu dvije godine držali u kućnom pritvoru." - zaključio je Dokić.

</font>

Au, jbte, VGS-e
18-01-2006, 13:03
jos jednom si me toliko za×××× ovim sta je izjavio Dokic, da sam se stvarno potresao, evo sve mi se ××××× trese, jer meni a i svima nama Srbima je jaaaako bitno sta je Dokic ××××en izjavio.

Mene vise zanima sta otac ekonomista i majka pravnica Ane Ivanovic izjavi.
One Ane sto je proglasena najsarmantnijom tenisacicom na svetu.

I stvarno, koji moj lepis ovo, bez zezanja??? Koga to interesuje, i sta hoces da kazes???

Ali koji
18-01-2006, 15:30
××××× ti hoces?
Nije li dokic tvoj brat bre?
Isti ste ciganski kurci i nas ne interesira tvoja misao o Hrvatskoj, posrani vlaski ciganine.
Idi u ××××× materinu, govno vlasko.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) :))

normalno je
18-01-2006, 22:30
da te ne zanima...Najradje bi cuo kako je Dokiceva najbolja tenisacica na svijetu i da se takmici za Srbiju!

Postirao sam samo jer se uklapa u srpsko ludilo, a ovo je doslo iz Hrvatske.

Jos je interesantno do da ima nade... bar za neke srbe..., kad doju i upoznaju se sa situacijom u HR pa to usporede sa srpskim ludjacima koji su je odgojili... jasno je da nastaje LOM... pa bio to otac ili majka - LOM!!

Pa jbte, u svakom
19-01-2006, 00:07
narodu ima ludaka.
Eto, zar ti nisi idealan primer?
Eto, pogledaj svoje postove: muljas, lupas gluposti i siris mrznju.

Pa da jbte
19-01-2006, 01:02
dosao iz Hrvatske zemlje u kojoj mozes da odrastas samo u mrznji, diskriminiran, proganjan i u strahu da ce ti crnokosuljasi pokucati na vrata. Nista nije slucajno.
Sredina gde rastes je ta koja te formira.

Na drugoj strani, mnogi u Srbiji i ne znaju gde je Vatikan, izrazivsi se vise simbolicno.

Najveci nacionalisti i ekstremisti po pravilu dolaze iz multinacionalnih sredina opterecenih medjunacionalnom mrznjom i pod teskim bremenom proslosti.
Ogromna vecina najokorelijih ustaskih zlikavaca nije rodjen u pitomom Zagorju, isto kao sto Voja Seselj nije rodjen niti odrastao u Srbiji, niti je Srbin uostalom.

Zato vam
19-01-2006, 01:14
kazem, otac i majka Ane Ivanovic nikad nece "obeleti zuba", ma ono najskromnije kad daju izjavu o svom detetu, zato sto su odrastali u jednoj zdravoj sredini, daleko od bilo kakve mrznje, i zato sto su oboje intelektualci (sto je manji razlog, jer nije potrebno da budes nekakav intelektualac da bi ukapirao de je grehota ici protiv sopstvenog deteta).

Jeba te vrag
19-01-2006, 08:49
Neuracunjiv!

Isti kao i vecina srpskih mentalnih bolesnika, koji tvrde da su im ustase pobile i poklale familiju. Danas ti poklani i ubijeni zive svukuda po svijetu, a oni primaju penzije.

sompompirovi
19-01-2006, 11:23
<font size="+1" color="red">NAKON što je Damir Dokić izjavio kako su njegovoj kćerki Jeleni "Australci uz pomoć Hrvata i Vatikana isprali mozak" te da bi volio baciti nuklearnu bombu na Sydney, Jelena je prokomentirala njegove sulude izjave u razgovoru s australskim novinarima.

"Radi se o još jednom nesretnom odvlačenju pažnje od mog povratka u Australiju i natjecateljskom tenisu." - kazala je Jelena, a prenosi australski The Age.

"Provela sam cijeli život oporavljajući se od stvari poput ove." - dodala je.

Podsjetimo, njezin otac Damir izbačen je s US Opena i Wimbledona zbog neprimjerenog ponašanja, te u srpskim medijima najavio kako bi najradije bacio nuklearnu bombu na Sydney.

Ipak, u razgovoru za Radio Melbourne, Damir je opovrgnuo spominjanje nuklearne bombe, ali ne odustaje od tvrdnji da je Jelena prevarena na prvom Grand Slam turniru sezone.

"Jelena je prevarena, lopta je bila unutra. Takve stvari se mogu dogoditi jedino u Australiji i Australci su je ponovo prevarili." - kazao je Dokić.

Jelena je zgrožena njegovim ispadom i kaže da mu ovo nije prvi put.

"Ne razgovoram sa svojim ocem već nekoliko godina i ne slažemo se oko ničega." - kazala je Jelena australskom listu.

"Ovo nije prvi puta i neću dozvoliti da mi posljednja epizoda poremeti sreću. Želim se u potpunosti ograditi od njegovih ispada." - zaključila je Jelena, koja čvrstu podršku ima i u Ženskoj teniskoj organizaciji (WTA).

</font>

Gde ces veceg
19-01-2006, 13:53
ludaka od ovoga VGS-a u ××××× materinu, za njega je Damir Dokic Bizmark kakav god da je.

Jadan mali vlajo
19-01-2006, 14:47
Slazem se sa tobom, da poprimis od drustva njihove navike i da postanes mentalno isti kao i to drustvo. Vidis mali vlajo, tvoj Damir je rodjen u Hrvatskoj ali uvjek se je druzio sa crtnicima i bio mapumpan od strane roditelja i zato je postao takva srpska inteligencija.
Vidis mali vlajo, Nikola Tesla je rodjen u Hrvatskoj i skolovan u njoj i sto je postalo od njega?
Jedno od najvecih mozgova u povjesti covjecanstvaq i to samo zato sto nije bilo srbociganskog utjecaja na njega.
Dakle vidis mali vlajo, ja se slazem sa tobom da si onakav kakvo ti je drustvo.
Dakle mali vlajo ostani na ovom forumu tako da i ti mozes nesto nauciti.
Ajde sretno mali ciganski vlajo.

ateist=
19-01-2006, 19:00
Stvarno ga ti Hrvat trosis dizne uzaludnim i glupim glamatanjem .

Ako nemas nekih valjanih i boljih dokaza, ovo ti je za licno odlicje tvoga intelekta =da se nesto melje jer ti je mozak prazan i ostecen , melje na prazno .

Price klinaca iz popravnog doma koji su dopspjeli tamo radi svoga intelekta.

Ozbiljno koga interesira pojedinac do teske ×××××ne koji su toliko mrznjom optereceni da svakog pojedinca svrstavaju i cijelinu.

ateist=a
19-01-2006, 19:13
Dokazi ti sa svojim intelektom, da N.T. nije skolovan u Zagrebu i Grazu.
U medjuvremenu idi djubre jedno u ××××× materinu.

sta...
19-01-2006, 22:21
hoces stime da kazes mizerijo kopitarska , pa i pavelic je skolovan u zagrebu pa vas je prestavio kao genocidan narod. :smile06: :smile16: :smile16:

Tako vas
19-01-2006, 23:05
Dokic prestavlja kao intelektualce, a da ne govorimo o Drazi i CO.
:smile16:

Ti veliki tovare
20-01-2006, 01:06
po-ji-ma nemas sta pricas.

Dokic nije intelektualac vec sofer kamiona, a odrastao je u mesovitoj sredini. Osijek je primer mesovite sredine.

Kada sam rekao da sredina stvara nacionalistu, ne mora da znaci da svi iz te sredine obavezno moraju postati zadrti nacionalisti i ubice. Postoji i domaci odgoj, i urodjeni faktor, itd.
Ni selo Bradina nije iznedrila sve Pavelic do Pavelica kao jaje jajetu.

Ponovicu ono sta je ateista rekao:

"Ozbiljno koga interesira pojedinac do teske ×××××ne koji su toliko mrznjom optereceni da svakog pojedinca svrstavaju i cijelinu."

Bravo ateista, slazem se potpuno.

HAHAHA
20-01-2006, 03:39
PA MALI VLAJO, DOKIC JE SRPSKA INTELIGENCIJA, JER NEMATE BOLJEG OD NJEGA. VIDIS DA JE ON NAPREDAN; HOCE DA BACI ATOMSKU NA AUSTRALIJU A VI VLASKI IDIOTI SAMO SMRDITE PO HRVATSKOJ DOK NE DOBIJETE PO PICKI. KAKO SAM TI REKAO: OSTANI NA OVOM FORUMU JER I ×××××N KAO TI, MOZE DA NAUCI NESTO. POSLIJE UCENJA, KOJE CE BITI TESKO ZA TEBE BEZ MOZGA, MOZES ICI U ××××× MATERINU, MALI ×××××VI VLAJO.
HEEEEEEEEHEEEEEEEEEHAAAAAAAAAHAAAAAAA
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Veliki tovare,
20-01-2006, 05:42
ja sam sto posto siguran da ti nikad nista nauciti neces jer nemas cime.

Deres se tu - pises velikim slavima, i sta, jedno veliko nista, kako i dolikuje jednom velikom tovaru.

velikim slavima
20-01-2006, 13:41
sto si htio reci?
Veliki sloveni ili tome slicno, jelda mali i glupi vlajo? :smile16:

A sta si ti
20-01-2006, 14:40
Veliki Tovare htio reci?
Ovo lici samo na izjavu jednog tovara:

"Nikola Tesla je rodjen u Hrvatskoj i skolovan u njoj i sto je postalo od njega? "

Da nisi glup kao noga ukapirao bi da Tesla nije postao naucnik zbog neke pucke skole u Zagrebu niti gimnazije u Gracu, vec zahvaljujuci svom izuzetnom genijalnom umu.
Medjutim kome ja pricam, jednom tovaru.

HAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAA
HAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAA

Vidi
20-01-2006, 14:52
se tvoja inteligencija, mali vlajo.
HIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHAAAAAAAAAAAAAAA
Bas se javljas kao mali tovar i to onaj vlaski.
:smile16:

Dobro Veliki
21-01-2006, 01:30
Tovare, reci ti meni da li si ti zavrsio bar tu pucku skolu?

Vrlo
21-01-2006, 02:16
interesantno mali vlajo, dali ti znas sto je skola?
××××te, ja sam mislio da vi iz Bukovice niste nikad culi za skolu
Ajde ×××× se sa svojom kevom, jer nas tovar nece vise da je prca. :smile16:

Pricas
21-01-2006, 13:45
o caci tovaru?

Znas li ti moj ti ga Veliki Tovare, kako si ti posta?
Mater ti prodavala trisnje i sljive od sela do sela onako na tovaru. I onda jadnica kad bi bili u sumi di niko ne vidi, zadigla suknju, a magarac zaskocio, i eto tako si ti posta.
A sad revis li revis.

Nego lipi moj, jesi li ti razumio moje pitanje u vezi novih registarskih tablica. 'Ocete li svi poskakati u more od bijesa sto necete moci prepoznati "uljeza" ili sta?
Nomoj samo da vam vasa Krvatska to zlo ucini, u p.m. Ja cu prvi izjaviti sucut.:( :( :(

zao mi budale
21-01-2006, 16:05
"Ma ne jednu, bacio bih dvije nuklearne bombe na Australiju!
Da mi predsjednik Rusije Vladimir Putin da bombe, nebih se ni trenutak dvoumio. Vidim da su pisali da sam demantirao da hocu da bacim bombe, no to nije istina. Stojim iz svega sto sam rekao."

Dodaje kako ima pravo da se osveti australcima i Hrvatima jer su mu oteli DETE i ako njegova pravoslavna vera ne podrzava osvetu

Ma covjek otkacio totalno. Treba ga staviti u mentalnu instituciju. Cini mi se da je opasan po okolinu. Cak sta vise i prijeti sto je jos jedan razlog vise uvjerenju da je je covjek mentalno ugrozen.

Srpske gene!

sompompirovi
21-01-2006, 16:49
<font size="+1" color="red">POMAHNITALI otac srpsko-australske tenisačice Jelene Dokić u intervjuu za Kurir rekao je da je nazvao australsko veleposlanstvo u Begoradu, te im rekao "da su mu ukrali dijete dvaput, a treći put će biti koban za njih".

"Znam da me dosta ljudi u Srbiji podržava. Kao roditelj se borim za svoje dijete i uvjeren sam da ću pobijediti" - kazao je Damir Dokić.

Izjavu, u kojoj kaže da će na Australiju baciti nukleranu bombu, potvrdio je.

"Ma ne jednu, bacio bih dvije nuklearne bombe na Australiju! Da mi predsjednik Rusije Vladimir Putin da bombe, nijednog trenutka se ne bih dvoumio. Vidim da su pisali da sam demantirao da hoću baciti bombu, no to nije istina. Stojim iza svega što sam rekao!" - rekao je Dokić dodavši kako zaista želi oteti Jelenu.

"Organizirat ću nekoliko ljudi koje ću platiti kako bi mi vratili kćerku. Plan već imam, potrebno je još samo da pronađem novac. Otet ću je od zločinaca i vratiti u Srbiju jer je moje dijete! Vidim, Australci mi zamjeraju što je hoću vratiti. Otkud im to pravo!? Oni su zlotvori koji su mi ukrali dijete i nemaju moralno pravo zamjeriti mi bilo što!" - odlučan je Dokić.
</font>

sompompirovi
21-01-2006, 16:49
<font size="+1" color="red">
Dodao je da ima pravo osvetiti se Australcima, bez obzira na to što njegova pravoslavna vjera, kako je rekao, ne podržava osvetu.

"Obećavam Australcima i Hrvatima da ću to učiniti. Uništili su jednu djevojčicu! Rasturili su joj ličnost i napravili od jedne mlade Srpkinje pravu ustaškinju. Jelena se smijala nakon što su je pokrali u 1. kolu. To uopće ne liči na nju! Pokazalo se kao istina ono što sam govorio - da su joj isprali mozak." - tvrdi mahniti Dokić.

Dokić je komentirao i Jeleninu izjavu u kojoj mu je poručila da je lud, te da je ostavi na miru. Rekao je da ih je Jelena nazvala iste večeri kad je vidjela njegov intervju, te da je bila jako ljuta. Dodao je da je ostala u Melbourneu kako bi "probisvijetima" Bikićima sredila državljanstvo jer se oni više ne smiju vratiti u Hrvatsku.

"Njeno mjesto je u Srbiji pokraj brata Save. Vršim pritisak na nju da se vrati i vršit ću ga dok sam živ. Mora znati da je puno volimo i da njen brat pati što nije s njim. Znam da se ustaški zlotvori naslađuju patnjama obitelji Dokić, ali moraju znati da ih se ne bojim" - zaključio je Dokić.

</font>

index za gornjeg
21-01-2006, 18:56
Ne prepisuj vjesti sa indeks jer nemas ekskluzivno pravo da prepisujes clanke. mozes se pojaviti na sudu.prepricati svojim rijecima mozes, ali ne mozes od rijeci do rijeci prepisivati. Trebas traziti dozvolu od autora.

Mene
21-01-2006, 19:01
zanima - mose li se poslati URL??

Da li je to legalno??

Koji kurac
21-01-2006, 20:46
Trpimir radi?
Pa ta ××××××, nebi znao reci niti jednu rjec da ne prepisuje od GOVNOFORCE. COM

Ma ko jebe
22-01-2006, 01:26
tebe i Dokica, vec sam ti rekao.
Mene sad zanima odgovor od onoga Velikog Tovora, sta ce jadni tovari da radi ako zaista dodje do promena registarskih tablica u kojima nece biti oznacen grad ZG, BG. OS, itd?
Kako ce tovari prepoznati "uljeze" i "neprijatelje"?
Siguran sam u jedno, da ce se stopa samoubijstava medju tovarima povecati.

VGS-e, ti si iz tih krajeva, ocu da cujem tvoje misljenje na ovu temu, BRE.

Da
22-01-2006, 04:47
Ali biti ce srpskih tabela, pa bile one iz BG ili drugih gradova, bit ce ona stara stvar: SRBE NA VRBE.

UPRAVO
22-01-2006, 06:23
Tako!

Srbe na VRBE!!

Ali je VSG(P) interesantan... izmjesa ZG, BG i OS!

Kao da to spada jedno drugom...u stilu YU! Sve je to isto...

Bez brife budi...UVJEK ce se srpski auto prepoznati...

Pa za tovare
22-01-2006, 14:39
to je sve isto - sad ZG auta zavrsavaju kao i BG. Sta vise, zagrebacka se sad lome vise nego BG, ako je verovati vasem novinaru.

Oprem vrlo dobro.

Opran
22-01-2006, 14:44
si ti dobro i tvoj mozak.
Idi u ××××× materinu, mali vlajo.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

ej
23-01-2006, 20:28
ti hrvat si na ovom forumu jedno duplo golo :smile06: odbCENO duplo golO.OOOOO :smile06: :smile16:

....
05-02-2006, 12:40
....

...
05-02-2006, 23:52
...