PDA

Pogledaj cijelu verziju : UKINUTI ZAKON O OPROSTU

MARAKOS 3
14-11-2001, 08:51
...JER JE DONESEN POD PRISILOM, i svim Srbima koji su sudjelovali u ratu protiv Hrvatske suditi za TERORIZAM!!

krstas
14-11-2001, 23:16
e pa nece moci druze marakos3!
ne samo da amnestija ostaje, nego ce srbima biti vracena i imovina koju ste popljackali, kuce i vikendice itd.
posto vam je stalo da se uvalite u EU jedan od glavnih uslova ce biti popravljanje ugrozenih ljudskih prava u "lijepoj vasoj", i povratak proteranih srba svojim kucama! :)

?
14-11-2001, 23:54
Krstasu: Sanjaj- Sanjaj. ××××× srpska. :smile06:

x
15-11-2001, 00:07
e,nece moci ove noci :smile06:

Zmaj Jura Jovanovic
15-11-2001, 01:29
De bre srbine, tko to tebe junacinu protera. Seti se one beganije na Krf,
pogledaj sto se to desava troristima u Kabulu. Hajde, hajde, ne lazi si i ne laskaj. Beganija je beganija, a sada se vracate odakle ste pobegli uboice razbojnicke i jos nalazite svoju imovinu
cesto samo koristenu ali ne srusenu.
Tko je junace spalio Grbavicu ? Sto ste ucinili sa Petrinskom crkvom? A imas petlje da se ovde guras i ovakve gluposti nam gudis. Guraj guraj golubicu nezahvalni, pa da vidis jes olupo glavu, dubre.

Budi svjesan da te se more pronaci preko ove zicarije, pa ne prdi jer ako ti udem u trag ce da ga kenjas u gace i opet, pa ces reci da sam te protero a ja samo htio da te nadem i naplatim neke dugove u krvi. Ne begaj, daj mi sanse junacino.

marakos 3
15-11-2001, 09:13
VI!!! da govorite o PLJACKI???
Pa od cega ste vi zivjeli od 1918??
Pogledaj kako ide u ××××Yu od 1991, kad (napljackana) love ne ide Savom do Dar-ul Djihada (BGD-a)...Jos su mi pred ocima ljudi iz 1991 koji su sa P L A S T I C N I M vrecima prelazili na slobodnu teritoriju HR, Ljudi koji su radili i stvarali GENERACIJAMA...a, kako rekoh, dosli (samo sa zivotom) i plasticnim vrecicama....bilo ih je preko 350 000!!!! VI cete govoriti o pljacki?? E NECE PROCI "druze" ....a sta ste sve RAZRUSILI....AUAUAUAUAUAU...

ZMAJ
15-11-2001, 11:06
Muškarac, Hrvat, svjedok masakra u Škabrnji, gledao kako su uniformirani srpski vojnici gurnuli starca pod tenk:

"Počelo je padati na stotine granata, čula se tutnjava tenkova i oklopnjaka. U tom momentu počele su goriti i kuće i staje, i zemlja i kamen, i tada smo se svi spašavali kud je ko mogao. Ja sam osobno pokušao pod svaku cijenu probiti se do susjednog skloništa koje je bilo udaljeno negdje oko sedam stotina metara. Tih sedam stotina metara sam prolazio... i vidio ono što nikad... niti... na bilo kojem filmu užasa i strave...

Gledao sam sa nekoliko stotina metara kako tenkovi tuču sa samo dvadeset metara crkvu i kuću... u blizini crkve u kojoj je bio veliki podrum, za koji sam pretpostavljao da je pun mještana, a naročito žena, staraca i djece. Čuo sam strašne krikove, vapaje, pucnjavu iz meni nepoznata naoružanja. Tad sam se podigao sa zemlje da bolje vidim šta se dešava. Vidio sam dosta tenkova, zapaljenih kuća, masu uniformiranih ljudi, sigurno sam vidio preko pet stotina nazovimo ih vojnika. Okamenjen i bespomoćan tako sam gledao sve kod nisam vidio da su dvojica tih vojnika jednog starca, a mislim da je to bio Luka Bilaver, star 95 godina, doveli pred sam tenk i gurnuli ga poda nj. Tada sam valjda i sam pao.

Poslije nekog vremena, sjećam se, da sam ustao i vidio masu žena i djece među tim vojnicima. Trčao sam tada kroz granate do podruma u kojem je bila smještena moja obitelj, uzeo od brata dvoje djece - jedno godinu, a drugo tri godine. Tada su me ostali, uplašeni, pitali - što je?! Valjda sam rekao da bježe. Znam samo da sam stigao u Raštane negdje oko pola tri ujutro. Ničeg se više ne sjećam, osim što su mi stalno pred očima zaklani i obješeni ljudi."

OPROSTITI??

marakos 3
15-11-2001, 17:59
Prateci ovaj forum vidim da su SRBI isto ono sto su bili 1990/95. Naucili nisu nista. Franjo Tudjman je pogrijesio sta se sa njima nije POTPUNO RAZGRANICIO. Zato, uvjeran sam, uskoro cemo se morati sa njima MI potpuno razgraniciti.

redzep
15-11-2001, 19:32
Sellam brate Marakose-3!!! Sellam, sellam!!!

Ti si pravi, ajd da i' koljimo, ×××× ti njiha! I ja bi him poklo i zene i dicu i zapalija sve sto se njiovo zvalo, ×××× him ja majku krmsku!

Redzo

MULA
24-02-2002, 18:19
Ajmo da im korijen iscupamo!!

castan hrvat
24-02-2002, 23:24
SVEDOCENJE HRVATSKOG VOJNIKA O LIKVIDACIJI SRBA U BANIJI
.
Izrucenja Haskom tribunalu nekadasnjih heroja rata i svedocenja onih koji su do juce iz straha cutali zasigurno ce doprineti rasvetljavanju mnogih ratnih zlocina pocinjenih tokom sukoba u Hrvatskoj, Bosni i na Kosovu. Uz ovo, treba ocekivati i ispovesti veterana rata koji se, posle nekoliko godina cutanja, odlucuju da progovore. Jedan takav, zagrebcanin Tihomir Mandaric, nekadasnji oficir Hrvatske Vojske sam se javio redakciji Radija B92 i ispricao sledecu pricu: "Bio sam casnik Hrvatske vosjke, i u 'Oluji' sam jos uvek bio aktivni casnik 'Gromova' - garde. Bio sam prisiljen da vozim kamion preko mrtvih civila - zena, dece i staraca kod sela Januz i lokacija na Baniji. To je na cesti Glina - Dvor na Uni. Terao sam vozilo preko tih trupla i prosao sam ne gledajuci ih. Kasnije su mi pokazane jos dve lokacije gde su likvidirali civile, na istoj cesti". Tihomir Mandaric kaze da ne moze odrediti tacan broj civila koje je video, ali tvrdi da ih je bilo stotinak na lokacijama kojima je prolazio nakon sto je Hrvatska Vojska zauzela put Glina -- Dvor na Uni, tokom operacije Oluja. Na pitanje sta ga je motivisalo da se javi i saopsti ovakve podatke, Mandaric kratko odgovara: "Hocu da se zna istina".
Koliko se ovakva svedocenja mogu uzeti kao tacna i pouzdana, pitali smo Savu Strbca direktora dokumentaciono- inforamacionog centra "Veritas", koji prikuplja podatke o zlocinima pocinjenim nad Srbima iz Hrvatske. Strbac tvrdi da bi se, "s obzirom na broj zratava na tom podrucju, moglo reci da ovaj covek govori istinu". "Prema podacima 'Veritasa', na podrucju Banije ukupno nestalih i poginulih je 536. Sigurno je da ih je najvise pobijeno na cesti Glina - Dvor, gde su se kretale izbeglicke kolone. Raspolazemo sa verodostojnom dokumenatcijom, medju kojom zapazeno mesto imaju svedoci koji su imali srece da prodju taj put i ostanu zivi. Sakupili smo do sada cak 466 grobnih mesta na podrucju Banije. Hrvatske komisije za sanaciju terena su posle te akcije skupljali leseve i pokopali ih na odredjenim lokacijama. Na zalost, velike su brojke a vrlo ih je malo uidentifikovano. Najvise ih je pod oznakom 'NN'", rekao je Strbac.

castan hrvat
24-02-2002, 23:25
Od mog poštara, rođenog u blizini Plitvičkih jezera, koji se kao nekadašnji hrvatski branitelj ipak srami zbog masovne pljačke i paljevine srpskih kuća nakon Oluje u njegovom kraju, preko naših ljudi iz Argentine koji su me u gluho doba noći nakon ostavki HSLS-ovaca u Vladi zivkali pitajući koji se to opet vrag događa u domovini, do gro mojih suseljana (do smrti Franje Tuđmana mahom poslušni glasači HDZ-a) koji vjeruju da, kao povremeni gost Banskih dvora, “znam nešto više” o optužnicama, gotovo da od potresne posjete Carle del Ponte Zagrebu u petak 6. srpnja nitko od poznanika nije imao potrebu da me pita: “a dobro Drago, što si ti to vidio tamo oko Knina, Skradina, Drniša, Gračaca i Udbine 1995?”

Da, zgodno pitance koji bi mogli, ne samo meni, postaviti oni koji su, kao i naši vrli sportaši, “zgroženi viješću da je Vlada donijela odluku da će predati osumnjičenike Haaškome sudu”, a ne i zbog toga što su se neki hrvatski vojnici igrali Nerona, Eichmanna i Arkana. Jer, čije sam ja to kosti pokupio sredinom kolovoza 1995. u selu Prokljan? Tko je i u koga ispalio metke čije sam čahure sve do nedavna, dok Policiji i Pravosuđu nije proradila “profesionalna savjest” nakon što sam ih 6. studenog 2000. pokazao na HTV 1 gostujući u emisiji Branimira Bilića, držao na dohvat srca i mozga? Bile su to kosti Nikole i Milice Damjanić, rođene Dobrijević.

Ti su pravoslavni dalmatinci došli na svijet 1919. odnosno 1922. godine, a napustili ga, voljom grupe divljaka, 11. kolovoza 1995., oko 14 sati, kada je jedan vod kokošara u maskirkama ušao u to selo šibenskoga zaleđa. Zatekli su Nikolu, slijepog i na štakama kako drijema u dvorištu, a suprugu Milicu kako mu pravi društvo u očekivanju toliko priželjkivanog susreta s unucima, hrvatskim vojnicima, poradi kojih su trpjeli ne mala poniženja i patnji od vlasti pobunjenih krajinskih Srba.

Izrešetali su ih rafalima iz kalašnjikova, bacili leševe jedan na drugi, zamotali ih Nikolinim ribarskim mrežama, polili gorivom i, zajedno s par automobilskih guma, zapalili. Pokop je obavljen na blagdan Velike Gospe u Konjevratima. Oboje staraca, odnosno ono što je ostalo od njih i što nije zaboravljeno na mjestu zločina, stavljeno je u jednom lijesu, a obitelj nije stigla vidjeti njihove posmrtne ostatke.

Rješenje za “srpsko pitanje”

Stigao sam u Prokljan nakon pogreba i pokupio sam ostatke leševa: dio lubanja, rebara, kostiju ruke i noge. Pokupio sam čahure ispaljenih metaka, izrešetanu i krvavu majicu Nikole, njegovu kapu, sve to najprije snimio vjernim Pentaxom i odjurio u Šibenik javiti mom pokojnom glavnom uredniku Veljku Vičeviću što se događa kako ne bi bilo iznenađenja kada se te spoznaje pojave u kolumni Ni cijelo, ni lijepo koja je u Novome listu trebala pomoći raskrinkavanju HDZ-ove televizijske i ine propagande o sretno i brižljivo čuvanih Srba, naravno, onih na kojih se nije odnosilo Tuđmanovo “Neka im je sretan put!”.

Kako god da su Srbi iz okupirane Krajine otišli, dobro je da nisu ostali i početkom kolovoza 1995. dočekali dolazak hrvatskih snaga, jer bi krvi bilo do koljena. Svjedok sam “post-olujnih” ratnih zločina i od tada do danas, kada na put u Haag kreću prvi časnici, nikad nisam dvojio oko toga što se tamo dogodilo. Bila je to realizacija Tuđmanova plana da se što je više moguće smanji broj hrvatskih Srba. Predsjednikov komentar o Srbima koji su “neslavno nestali iz ovih krajeva kao da ih nikada nije ni bilo”, kada je Vlak slobode stigao u Knin, dokaz su oduševljenja što se plan ostvaruje.

Masovni zločini koji su trajali cijele druge polovice 1995. i stotine neidentificiranih leševa pokapanih u raznim grobljima (uvjeren sam da Gračačko groblje krije veće strahote od Kninskoga) potvrdili su politiku čiji cilj možda nije bio uvijek stvoriti etnički čistu Hrvatsku, ali svakako jednom za svagda riješiti srpsko pitanje u Hrvatskoj. “Ono više ne postoji”, govorili su HDZ-ovci. A da su se grdno varali znamo iz Haaških optužnica koje stižu, i koje će stići.

Neki viđeniji pripadni

castan hrvat
24-02-2002, 23:29
Neki viđeniji pripadnici Tuđmanove stranke poput šefa HDZ-ova kluba zastupnika Vladimira Šeksa priznaju da je, na temelju podizanja optužnica protiv srpskih i srbijanskih političara sasvim moguće očekivati optužnice i protiv bivših nositelja HDZ-ove vlasti. Premijer Ivica Račan je u izjavi za Zarez komentirao da je to možda pravi razlog zbog čega se ti zastupnici žestoko bore protiv suradnje Hrvatske s Haaškim sudom. Optužnice za generale Ademija i, kako se vjeruje, Gotovinu, stigle su u Zagreb samo iz jednog razloga – zato što je vlast godinama štitila ratne zločince u hrvatskim redovima.

U ime državnog interesa

Ma što govorili HDZ-ovci i njihovi saborski sateliti, nisu provedene istražne radnje koje bi odmah spriječile nastavak zločina, nego se na ubijanje staraca, pljačkanje imovine Srba i paljevina kuća gledalo blagonaklono. Zatim, vlast je na više načina prigrlila zločince, davala im je odlikovanja, unapređenja, novaca, čime su se stekli uvjeti za progon po načelu zapovjedne odgovornosti. Statut Haaškoga suda je bio poznat mnogo prije izvedbe Oluje. Članak 7. jasno određuje da u slučaju ako je zločin počinila podređena osoba, to ne oslobađa nadređenog kaznene odgovornosti, to jest, onog zapovjednika koji je znao ili imao razloga znati da će podređeni počiniti takvo djelo ili da ga je počinio, a nije poduzeo potrebne i razumne mjere za sprečavanje takva djela ili kažnjavanje počinitelja.

To, dakle, ni do dana današnjega nije skroz bilo jasno ni Draženu Budiši, kojeg sam nakon Oluje sreo kako čisti fekalije koje su iza sebe ostavili Martićevi policajci u njegovoj rodnoj kući i koji je odbio povjerovati u čvrste dokaze što sam mu o zločinima nudio. Njegova je ostavka pomogla da se Vlada suoči sa Haaškim optužnicama, ali pokazuje da ni danas kao ni 1995. nije bio spreman ponašati se kao političar svjestan da u državi nešto jako smrdi. Suze koje je u naletu domoljubnoga ponosa i pred ostavkom na čelno mjesto HSLS-a pustio nakon Goranove pobjede na Wimbledonu, malo mogu značiti obiteljima onih koji su možda danas mogli biti među živima da su ih hrvatska vlast i politička nomenklatura odlučili zaštiti. Tim obiteljima i Ivaniševićev povijesni servis Carli del Ponte u obliku supotpisa na prosvjednom pismu sportaša može djelovati kao šamar i kao izraz neosjetljivosti.

Ali tko misli na žrtve. Glavno je da su desničarske stranke osigurale nastavak dijaloga s glasačkim tijelom Stožeraškog profila, kao i to da je Račanov kabinet dobio što je htio. Hrvatsku koja i dalje guta svoje ljude u ime tzv. viših državnih interesa.

TK,
24-02-2002, 23:49
Časni "Hrvat",

Zar svi Cigojneri kao ti mislite da se nešto bitno može promijeniti Vašom propagandom?

Zar mislite da se mogu zamijeniti vrijeme i teze o tome tko je tu koga napao?

Zar mislite da su Hrvati toliko kučeviti da iz čista mira napadnu četvrtu oružanu silu u Europi?

Zar mislite da za Vas sa prodavanjem magle može biti života u Hrvatskoj?

Ne!

Morat ćemo čuti jasnu i nedvosmislenu ispriku za sva zlodjela koja ste učinili ovdje!

Tek onda, suživot će postati moguć.
Ovako samo radite više sebi na štetu nego što uspijevate nekoga uvjeriti da je 1991 bila poslije 1995 godine!

A što ste vi očekivali? Da vi imate monopol na teror?

Glupo! I glupost ponavljate nebrojeno puta kroz povijest, ništa ne naučite, a uvijek dobijete po pički!

Pa sad vi mislite što i sada radite!

castan hrvat
25-02-2002, 01:44
Dok je takovih kao sto si ti TK, normalni Hrvati poput mene ce se stidjeti sto bar jednu stvar imaju zajednicku s tobom, a to je nacija.

25-02-2002, 01:47
Izvini covjece.Ja sam Tovarov ××××× i imam i ja cast, al mi je ispod tovarovog struka.

hihi
25-02-2002, 06:34
TK, ti si prezivio i spasio se oda Arkana ali od Markana sigurno neces :)) :)) ko s vragom tikve sadi o glavu mu se razbijaju :)) :))

S i d a r t a
25-02-2002, 07:09
Svaka čast "častan Hrvat"!
Nadam se da su barem neki od ovih što smatraju kako je 91 izgovor za 95(kao da zločina s hrvatske strane nije bilo i 91)dobili najteži baš šamar od jednog "časnog Hrvata".
I oni se vole nazivati "Časnima" iako znamo da sa čašću i poštenjem imaju veze otprilike koliko i sa lanjskim snjegom...nikakve.

Takve poremećene vrijednosti čini mi se,danas mogu egzistirati možda jedino još u ovom djelu Balkana,par afričkih država i možda nekih plemena u Afganistanu,da se na ovaj način krivnja pojedinaca izjednačava sa čitavim jednim narodom ili da opravdava zločine koje su činili pripadnici njegovog naroda floskulom "oni su nas prvi napali" ili onom jednako dobrom "oni su prvi počeli" baš poput djeteta u predškolskoj dobi,grčevito se identificirajući sa vrijednostima takozvanih "nacionalnih svetinja" koje je nametnio jedan krajnje desničarski i profašistički režim koji je bio na vlasti u Hrvatskoj i koji je baš od tih svojih sastavnih elemenata kao što su pljačka,rat,krv,ubijanje,strah izgradio mit o nacionalnim svetinjama koje su tabui i "ne bi se smjeli dirati".

Govore o nekakvoj poraženoj strani,a ne vide da su upravo oni poraženi odavno u svojim idejama i iskrivljenoj percepciji svijeta da su već postali groteskni,odbačeni i izopćeni poput režima koji je vladao od 90 do 2000,a kojeg oni i dan danas spiritistički prizivaju i podržavaju ga, ne videći da je tanak led na kojem su stajali odavno pukao i da se ustvari dobrano guše u vlastitoj nemoći,neznaju,gluposti i prezrenosti od ostatka svijeta.

Ja danas kao pripadnik hrvatskog naroda ne želim odgovarati za zločine koje su eventualno počinili Norac,Gotovina,Roso,Siniša Rimac ili Tomislav Merčep.Neka gospoda izvole sjesti ako su već tako čiste savijesti na optuženičku klupu pa nek tamo dokažu svoju nevinost.Kako su danas tužilaštva ažurna u prikupljanju dokaza,možda ih i oslobode,ne bih se čudio,a ne treba odbacivati ni šansu da se onima koji će biti procesuirani u samoj Hrvatskoj sudi još pod ovom vlašću jer Račanu i kompaniji su potrebni i ti sitni poeni kada bi eventualno za nekog hrvatskog generala bila doneta oslobadjajuća presuda.
Ovdje čak više ne pomaže ni ona teza "svi su nevini dok im se ne dokaže suprotno" jer evidentno je da su zločini počinjeni.Sada samo treba utvrditi liniju odgovornosti i konačno razbiti lanac i hipoteku prošlosti sa leđa naroda.

marakos
11-04-2002, 21:36
"Casni Hrvate", da je bar istina sve ovo sta si naveo i jos bolje da je toga bilo 10-ak 100 puta vise. To nismo napravili temeljito 1941-45, niti 91-95. Vidim morat cemo jos jednom - nazalost! stalno "prckamo". Jedanput treba posao napraviti kako treba i gotovo, a ne stalno ovakve imbecilne diskusije i diskutanti...

gost
11-04-2002, 22:12
jasta

http://mailer.fsu.edu/~akirk/tanks/croatia/Cro-ustase_p3Pkwf%20IV.jpg

gost
11-04-2002, 22:15
sto je ovo bona?? aaa?
http://www2.arnes.si/~ljmuzejnz/ustase.jpg

....
11-04-2002, 22:25
http://atlasgeo.span.ch/fotw/images/h/hr-ndh.gif

Castan hrvat
11-04-2002, 23:15
U cijelosti ipak priznam da malo preuvelicavam i pricam neistine ali sto ci ,ja to volim.
Imam i danas dobre prijatelje Srbe kojima telefoniram i koje ipak volim cuti.
Tak sada mi je lakse.

Castan hrvat
11-04-2002, 23:16
U cijelosti ipak priznam da malo preuvelicavam i pricam neistine ali sto ci ,ja to volim.
Imam i danas dobre prijatelje Srbe kojima telefoniram i koje ipak volim cuti.
Tak sada mi je lakse.

MARAKOS!
11-04-2002, 23:20
Tko hoda ne trci.

MARAKOS!
11-04-2002, 23:21
Tko hoda ne trci.

MARAKOS!
Tko hoda ne trci.

MARAKOS!
Tko hoda ne trci.

MARAKOS!
Tko hoda ne trci.

MARAKOS!
Tko hoda ne trci.

MARAKOS!
Tko hoda ne trci.

MARAKOS!
Tko hoda ne trci.

MARAKOS!
Tko hoda ne trci.

MARAKOS!
Tko hoda ne trci.

MARAKOS!
Tko hoda ne trci.

eto...
12-04-2002, 22:16
...da ponovo vratimo stvari na svoje mjesto!

eto...
13-04-2002, 20:20
...da opet vratimo stvari gdje trebaju biti! A Fred zar zaista ne mozes prokljuviti nikakav drugi nacin da istaknes svoje misli osim ovakve djecacke impulsivne destrukcije?

eto...
14-04-2002, 11:34
...da vratimo opet stvari gdje im je mjesto!

Mark Chapman
14-04-2002, 17:05
Da to je moj problem!

obavezno...
17-04-2002, 19:32
ukinuti! Odmah!

FREDS MOTHERFUCKER
18-04-2002, 08:47
Da odmah sada! Danas!

Freddy Boy
19-04-2002, 20:36
Bit ce cim ova vlada padne!! Uskoro!!

Fredo
25-09-2002, 09:33
http://www.vido.ldh.org/images/serbia.jpg

ja se evo
15-04-2003, 18:37
vratio

NNino
16-04-2003, 06:39
Ih bolan al se vi ustase prsite a bizali ste po cilom svitu i sad vi neki vitezivi .Najvise i lajete iz svabije a kad dodje do rata onda naoruzavate muslimane i poturate ih da se bore za vas a vi cijeli svit sazivate u pomoc.

Vi cete ponoviti sa Srbima ili prijjetite muslimanima istribljenje a niste ni za ××××× , kako ste jaki samo onako kad civili ostanu sami ko u samozvanoj oluji civila ili u Ahmicima pobiti sve civile jer popusite na linijama, ili po hercegovini.

Morate priznat da ste glavni proizvodjaci zla na Balkanu, zbog vas se to sve i dogodilo.Evo primjera koga ste vi svoga optuzili ili okrivljenog poslali u Hag sem bosnjackih katolika da bi s tim zamazali svitu oci a Tudjman je sa svim upravljao i njegova svita.Di je god bilo vise bosnjackih katolika tu je izvrsen pokolj nad muslimanima i i jos ste se na vise mjesta udruzivali sa Srbima .I sad bi vi svakog optuzivali samo da saperete mulj sa sebe al;i nece moci. Neka odgovara svako za ono sto je cinio drugom .Dok se svaki narod neocisti od svojih zlocinaca nema tu mira a ni zivota........................ :smile08:

NNino
16-04-2003, 06:39
Ih bolan al se vi ustase prsite a bizali ste po cilom svitu i sad vi neki vitezivi .Najvise i lajete iz svabije a kad dodje do rata onda naoruzavate muslimane i poturate ih da se bore za vas a vi cijeli svit sazivate u pomoc.

Vi cete ponoviti sa Srbima ili prijjetite muslimanima istribljenje a niste ni za ××××× , kako ste jaki samo onako kad civili ostanu sami ko u samozvanoj oluji civila ili u Ahmicima pobiti sve civile jer popusite na linijama, ili po hercegovini.

Morate priznat da ste glavni proizvodjaci zla na Balkanu, zbog vas se to sve i dogodilo.Evo primjera koga ste vi svoga optuzili ili okrivljenog poslali u Hag sem bosnjackih katolika da bi s tim zamazali svitu oci a Tudjman je sa svim upravljao i njegova svita.Di je god bilo vise bosnjackih katolika tu je izvrsen pokolj nad muslimanima i i jos ste se na vise mjesta udruzivali sa Srbima .I sad bi vi svakog optuzivali samo da saperete mulj sa sebe al;i nece moci. Neka odgovara svako za ono sto je cinio drugom .Dok se svaki narod neocisti od svojih zlocinaca nema tu mira a ni zivota........................ :smile08:

NNino
16-04-2003, 06:40

NNino mir
16-04-2003, 06:41

NNino mir
16-04-2003, 06:42

Morate priznat da ste glavni proizvodjaci zla na Balkanu, zbog vas se to sve i dogodilo.Evo primjera koga ste vi svoga optuzili ili okrivljenog poslali u Hag sem bosnjackih katolika da bi s tim zamazali svitu oci a Tudjman je sa svim upravljao i njegova svita.Di je god bilo vise bosnjackih katolika tu je izvrsen pokolj nad muslimanima i i jos ste se na vise mjesta udruzivali sa Srbima .I sad bi vi svakog optuzivali samo da saperete mulj sa sebe al;i nece moci. Neka odgovara svako za ono sto je cinio drugom .Dok se svaki narod neocisti od svojih zlocinaca nema tu mira a ni zivota........................ :smile08: ;)

NNino mir
16-04-2003, 06:42

Morate priznat da ste glavni proizvodjaci zla na Balkanu, zbog vas se to sve i dogodilo.Evo primjera koga ste vi svoga optuzili ili okrivljenog poslali u Hag sem bosnjackih katolika da bi s tim zamazali svitu oci a Tudjman je sa svim upravljao i njegova svita.Di je god bilo vise bosnjackih katolika tu je izvrsen pokolj nad muslimanima i i jos ste se na vise mjesta udruzivali sa Srbima .I sad bi vi svakog optuzivali samo da saperete mulj sa sebe al;i nece moci. Neka odgovara svako za ono sto je cinio drugom .Dok se svaki narod neocisti od svojih zlocinaca nema tu mira a ni zivota........................ :smile08: ;)

cccccc
16-04-2003, 06:44

strazar
16-04-2003, 06:45

KAD BI
15-10-2003, 13:57
Kad bi jelen imo krila,
To bi brza ptica bila.

Kad bi lutka znala šiti,
Mogla bi mi švalja biti.

Kad bi hlebac pado s neba,
Svak bi imo kol’ko treba.

Kad bi mlekom tekla Sava,
Sir bi bio zabadava.

Kad bi uvek bio maj,
Pećima bi bio kraj.

Kad bi Dunav bio vreo,
Svak bi riblje čorbe jeo.

Kad bi .......... al’ što ne mož biti,
O tom nemoj govoriti!
http://hisar.free.fr/price/eka/andjel.gif

KRAJISNIK
27-12-2007, 22:23
MAJMUNI U VASOJ LJEPOJ NEMA KRUHA.SAD STE SRBE ISTERALI PA ZIVITE OD ZRAKA I POLITIKE!!!!!!!!1

KRAJISNIK?
27-12-2007, 23:21
Kakva je to zivotinja, ××××× ti lebac.

Da se vrnemo
27-12-2007, 23:39
naslovu, hocete li i svim onim vasim koljacima, ukljucujuci i trostrukog ubicu Antu Buljana, ukinuti oprost???

Auuu, blago vasim sudijama, ima da rade u 3 smene i da se obogate.

krajisnik?
28-12-2007, 15:40
kome ti to lebac ××××s !!!!!!!! :smile18:

dobar zakon
28-12-2007, 15:50
a kako da se kaznu vasi koljaci sa koji zakon

Kome drugom
28-12-2007, 15:50
nego krajisniku. Kakve su to zivotinje?
Dali spadaju pod majmune?

ova zadnja trojica
28-12-2007, 18:54
pobrljase sve.
Majmuni,
krajisnik, Tudjman,sudije,Ante Buljan,
kolaci,
koljaci
.......
zajedno bi oni mogli upropastiti sve svoje.
Sacuvaj boze, sta se moze iz svoje koze.

bolja su i ova
28-12-2007, 20:32
trojica,
nego sam
Radojica!

slavonac iz daleka
29-12-2007, 12:08
de je onaj redzep sto onako ×××××ski pise.samo nam jos taki specijalci trebaju.mante se politike i mrznje bit ce vam bolje svima!

:)))))
02-01-2008, 21:11
<a href="http://www6.serbiancafe.com/lat/oglasi/detail.php?siteid=202816" target="new">http://www6.serbiancafe.com/lat/oglasi/detail.php?siteid=202816</a>

luki
17-01-2008, 22:48
××××× vam mamu ustasku