PDA

Pogledaj cijelu verziju : Inžinjer silovao kćerku od 4 godine!!!

ŠOKANTNO:
06-01-2006, 22:55
ŠOKANTNO Priveden 40-godišnji zagrebački inženjer zbog spolnog odnosa sa četverogodišnjom kćerkom
Majka prijavila muža za silovanje kćerkice
Autor DIJANA JURASIĆ, IVANA JAKELIĆ, NIKOLA SEVER ŠENI
Pedofil se na sudu branio šutnjom

Zbog spolnog odnosa sa četverogodišnjom kćeri istražnoj sutkinji Renati Miličević u četvrtak je priveden 40-godišnjak. Branio se šutnjom, a određeno mu je zadržavanje u pritvoru. Prijavila ga je supruga, odnosno majka djevojčice. Osumnjičeni, visokoobrazovani inženjer, otac jednog djeteta, nije do sada evidentiran u policiji.

Mala tajna
Statistike govore da je najveći broj djece seksualno zlostavljan do pete godine života. U trećini slučajeva zlostavljači su roditelji, čak 50 posto bliži članovi obitelji, u oko 30 posto slučajeva zlostavljači su bliski prijatelji, a samo u deset posto riječ je o nepoznatima, kaže ravnateljica Poliklinike za zaštitu djece Gordana Buljan-Flander.
Ne mogu govoriti o konkretnu slučaju, nego općenito. Seksualno zlostavljano dijete u dobi do pet, šest godina ne mora ni biti traumatizirano jer nema još u sebi moralne norme i ne shvaća da je to što mu zlostavljač radi zabranjeno. Zlostavljanje može shvatiti i kao igru. Posljedice se javljaju u pubertetu, kada dijete zapravo shvati što mu se dogodilo. Tada se, ako nije prošlo terapiju, osjeća krivim, osjeća se kao ?roba s greškom?. Događa se da pri prvom spolnom odnosu, primjerice, zlostavljane kćeri pred sobom vide sliku tate... kaže psihologinja G. Buljan-Flander.
Djecu zlostavljači uvjeravaju da je to njihova mala tajna, a kada djeca poslije sama shvate što im se dogodilo više ne žele nikome govoriti o tome jer se osjećaju sudionicima.
Dijete do 7 godina ima tzv. magijsko mišljenje i misli da je za sve što mu se loše dogodilo u obitelji samo krivo. Stoga mu je važno reći u skladu s dobi istinu, da je otac ili netko drugi učinio nešto što ne smije. Nikad mu se ne smije obećati da zlostavljač neće završiti u zatvoru. Dijete je tada zbunjeno, preplavljeno mržnjom, ljutnjom i ljubavi prema zlostavljaču. Teško je shvatiti, ali ono zlostavljača voli pa mu je važno reći da je u redu da ga voli, ali da osuđuje ono što je napravio rekla je psihologinja.
Dok su prije tri četiri godine seksualno zlostavljanje prijavljivali prijatelji ili drugi, u posljednjih godinu dana u Polikliniku za zaštitu djece na obradu djecu često dovode majke.

J. Kosor šokirana
Šokirana pričom o silovanju četverogodišnjeg djeteta potpredsjednica Vlade i ministrica obitelji Jadranka Kosor izjavila je kako je ova crna priča samo "još jedan dokaz da kazne za zlostavljače djece treba povećati do maksimuma".
Smatram da kazna za seksualno zlostavljanje djeteta treba biti 40 godina! Inzistirat ću da u drugom saborskom čitanju u Kazneni zakon uđe maksimalna kazna za svakog brutalnog zlostavljača odrešita je Jadranka Kosor.

S_T_R_A_S_N_O !!!!

Sta je ovo VGS-e, u ××××× materinu???
Kod vas postala moda silovanje sopstvenih cerki. UZAS!

Daj boga ti, baci malo svetla na ove tuzne i nemile dogadjaje.

Tuznoje to bre
06-01-2006, 23:13
Zaista je to tuzno bre govnjaru i ja bi ga objesio za jaja, dok zivotinja na crkne.
Nego reci ti meni vlaska budalo, sto bi ti napravio onom beogradjanu sto siluje svoju kcerku od 3 godine? Kojeg je, naravno, prijavila njegova zena ili majka te jadne i mucene curice.
Govnjaru jedan, svi mi moramo da se stidimo tih bolesnih ljudi a ne da zajebavamo druge nacionalnosti i to na politickom forumu. Govno vlasko, pometi svoj prag, pa tek onda seri po tudjem.
Ali samo da ne zaboravim, vlasko govno, zelim ti dobro putovanje tebi i tvojem Tr-pizdi-miru, u ××××× materinu i da ostanes u njoj i krepas u toj silnoj vlaskoj kiselini.
Kako kazes: Open dobro bre cigo i evo ti banana sa korom.

O da
06-01-2006, 23:20
Zaboravio sam spomenuti dasu iz Nisa, koji siluje maloljtnu sestru i brata. Ali nije samo stos u tome vec ga i keva brani.
××××te, i ti ces mama govoriti o bolesti? Jelda vlasko govno?
Opet te OPREM DOBRO I UZMI JOS JEDNU NEOGULJENU BANANU I IDI "U" ××××× MATERINU.

Kad to moze
06-01-2006, 23:35
uraditi jedan intelektualac, sta se moze ocekivati od jednog REDNECK-a kao ovaj gore, npr???

Ma bit ce toga jos.

Ja znam kako ta marva razmislja: "Ako crkvena lica (fratri) mogu da se bave tim perverzijama, sto ne bismo i mi?"
Znam, ali fratri ipak ne siluju sopstvenu decu.

Neznam, ova vest me je strasno sokirala. :( :( :(

Ali nemas
06-01-2006, 23:50
Komentara na srpske oceve i bracu kako siluju svoje?
Govno jedno vlasko, to ti se ne gadi i to mozes tolerirati?
××××ga, glupi vlajo, uvjek ostaje glupi vlajo.
Mars u ××××× materinu majmune vlaski.

Strasno, strasno
07-01-2006, 00:20
ovo je najsokantnija vest za zadnjih 12 meseci!!!
UZAS!!!

VGS-e
07-01-2006, 00:40
mogao bi i ti da opendrecis svoju cerku, ma ko joj ×××× mater. Mlada ×××××, a ti ne odgovaras jer si neuracunljiv.

HAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA

Ali ovaj dogadjaj, jos sam u soku. :(

Mislis
07-01-2006, 14:43
Onaj iz Beograda bre ili onaj iz Nisa, govnjaru jedan?

Kad to uradi
07-01-2006, 14:49
neki pws ili neuracunjljivi ili bolestan kao nas VGS, onda da covek nekako shvati, lud pa sta, ali kad to uradi intelektualac, i jos inzinjer, onda se drustvo trebate dobro zamisliti.

Zalosno i tuzno. :( :(

Kad
07-01-2006, 14:53
bilo tko to napravi, ljudi su u soku, ali ti budalo, DA SE SMIJES TOME?
Ti si jedan od najzaostalih, ako se moze reci,ljudskih bica na ovom planetu.
Streljao bi ti kevu, koja je rodila takvog ×××××na kao sto si ti.

Vidim ja
07-01-2006, 16:00
da nase vlasko govno, sprovodi svoj Bozic na ovom forumu.
Jadnik nema obitelji i sada on sa sedndvicem od govana i limunadom od pisoke slavi tu.
Sad ce on u "Tihi okean" da se opere, jer su mu iskljucili vodu u apartmentu. Nisu australci ××××××, ne placas, nema vode i struje.
××××ga vlajo, ti si naucan biti bez vode i struje, jer to su obicaji tvoje BUKOVICE, ××××× ti materina, krepaj smrdljivo govno.

Sta je tovare
08-01-2006, 01:22
ti ipak imas nekog grama mozgica u tintari pa ne trazis Forest Hill u Sidneju.
Jel moguce da je Grgur bas najgluplji. Pa mora biti neko, jbga, Grgo - GLUPERDO, ne se ljutis?
HAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAA

Nego da se vratimo temi, ili gos'n inzinjeru, vasoj diki i ponosu.
Pitanje, sta se moze ocekivati od ostalih ako je jedan intelektualac (pedagog) spreman na ovakvo gnusno i morbidno delo???

Izvolite?

Glupane
08-01-2006, 04:52
jedan, zar si zaista takva ×××××× da ne vidis da su svi bolesni koji to rade?
Ali neces da komentiras na vase manijake koji jebu cerku od 3 godine i muskarac koji siluje svog brata isestru?
Ma idi mi u ××××× materinui vlasko govno i ×××× svoju kevu, jer ste naucni vi cigani na to.
Oprem te dobro i hoces jednu bananu ne oguljenu? MAJMUNE.

Hajde VGS-e
15-01-2006, 00:59
nisi mi odgovorio, jes ili i ti postupio sa svojom cerkom kao doticni gospon inzinjer, mislim jes li joj uvalio njeznika???

Pa sto bi jedan inzinjer bio "bolji" od jednog profesora, BRE?
Kod vas BRE samo elita ima pravo na mlado pupavo meso : fratri, izinjeri, profesori...

Koja preverzna nacija, u ××××× materinu!

Hajde VGS-e
15-01-2006, 02:34
usrani golube, gukni bre da li si opendrecio svoju cerkicu kao gospon inzinjer? Sto se sramis reci???
Pa nije to sramota u Rvata, a ja nikome necu reci.
HAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAA

kakva bre sramota
15-01-2006, 16:26
ma kakva sramota, to im cak i crkva precutno odobrava. :( :smile09: :smile17:
a i inace nemaju ni stida ni srama. :smile16: