PDA

Pogledaj cijelu verziju : ŠOKANTNO: Životinje unakazile smrznutog povratnika

VLATKO
04-01-2006, 21:39
VOJNIĆ, BARILOVIĆ – U Karlovačkoj je županiji prvog tjedna nove godine zima odnijela dva života. U općinama Vojnić i Barilović pronađena su dva tijela, starice od 84 godine i muškarca od 56.

Na putu u mjesto Brdo Utinjsko, općina Vojnić, pronađen je mrtav Ranko Pajić (55) iz istog mjesta. Na mrtvom tijelu oštećena je lijeva ruka, koje je dio nedostajao, a oštećene su i glava te lice. Na njima je nedostajalo kože i mišićnog tkiva. U unutrašnjem džepu sakoa pronađeno je 400 kuna te nalog za njihovu isplatu. Iako su prve glasine govorile da se radilo o nasilnoj smrti, nesretni je Ranko po svemu sudeći pao u dubok snijeg i tu preminuo, a dijelovi ruke i kože s glave nedostaju zbog naknadnih životinjskih ugriza.

– Zadnji sam ga put vidio u subotu 31. prosinca. Znam da je krenuo očisititi put od snijega. I to od svoje kuće prema mojoj kući. Kako sam poslije doznao, nakon toga pošao je kod susjeda po socijalnu pomoć. Taj mu je novac i nađen u džepu. Tek ga je u utorak baka Dragica vidjela kako leži na blagoj uzbrdici. Počela je vikati, čuo sam je i brzo otrčao vidjeti što se dogodilo – kazuje nam Rade Lukač, susjed koji je pronašao nesretnog Ranka Pajića.

– Uz njega bila je i lopata. Brzo smo obavijestili policiju i Hitnu pomoć, ali mu nije bilo pomoći. Pao je samo kilometar od kućnog praga. Kako su padali i snijeg i kiša, a svi smo ovdje stari i dijele nas i šuma i brda, nitko nije ni primijetio da ga nema već tri dana – kazao je susjed Rade Lukač.

Pedesetpetogodišnji Ranko nije nigdje radio, a u Hrvatsku, u Utinjsko Brdo, vratio se prije tri godine iz Srbije u rodnu kuću. Hranio je i tri koze, za koje su brigu ovih dana preuzeli susjedi, dok Rankove dvije kćeri ne stignu na pogreb. Istražni sudac Mladen Kosijer naredio je obdukciju i toksikološki nalaz krvi. Prema prvim informacijama, nasilna je smrt isključena.

Desilo se u zemlji sarenih leptirica, na brdovitom Balkanu.

Ostaje jos samo da se utvrdi da li su starce rastrgali dvonozne divlje zivotinje, ili cetvoronozne???
Ja sam bas u nekakvoj dilemi.
Cudo zivo, bas povratnici da se smrznu, bar njih zivotinje da rastrgaju.

Tuzno i zalosno cak i da je i istina da nije nasilna smrt, da drzava o ovim starcima ne vodi ni malo racuna.

Sta god da je, neka vam je na ponos i diku. :( :( :(

Pijan bio covjek
04-01-2006, 22:10
Zasto da se drzava brine o Srbima kad se oni sami o svojima ne brinu u Srbiji. O tome u prilog govori ti Dragica sa teme na forumu koja bi se navodno ubila u Nisu!

Dali
05-01-2006, 01:38
su to bili srbi?
Ako jesu, tko ih ××××, neka idu u ciganiju, ××××× im materina

Je li VGS-e
05-01-2006, 23:06
boga ti, kada cete prestati ubijati srpske starce povratnike na podmukao nacin???

Tko ih
05-01-2006, 23:18
ubija?
Pa oni crkavaju sami, kao zivotinje bre.
Jebali oni svoje keve, sada kad su ostarjeli, hoce da se vracaju u svoju "DOMOVINU", ××××× im materina, a kad su pucali po njoj?
Neka svi krepaju, kao HEHEHE i njegov izmisljen drugar Tr-×××××-mir. Mars u ×××××, posrani VLAJI.

VI VI
05-01-2006, 23:27
vi ih perfidno ubijate.

Kao shatro smrzli se. Mars u ××××× materinu.
Ja ne pamtim da se i jedan gorstak ikada smrzo. Drugo, koja je to tamo cica zima da se neko moze smrznuti? Temperature ne padaju ispod -5.

Joj sto ste providni kao guscije govno.

Docekala "bratija", pa ih na smrt prebila izmasakrirala, a onda kao zima i divlje zivotinje.
Mozete vi zamajavati malu decu, mene ne jer vam poznam pokvarenu zlocinacku klicu.

Znas li ti
06-01-2006, 01:07
VSG-u(P) da su to TRI socijele manje za Hrvatsku...

Cim manje tim bolje...

Ja sam ti rekao da nas svijet sili da vas dohranjujemo jer to matica ne moze... to je cijena koju i placamo...

...dakle po ovom napisu tri manje...

Neka bude samo hladno...cim hladnije... bar onih dana kad se pomoc dijeli...

Placate vi cijenu
06-01-2006, 01:28
placate, ali tek ce da platite.

Da niste palili srpska sela i ubijali srpske civile, uglavnom starce i nemocne, danas bi ste bili vec u EU, Govnovina bi se sepurio po HR, sredstva namenjena obnovi porusenih kuca i imanja (nije to malo), bile bi na raspolozenju vladi za druge stvari. Ovako, placajte cenu vasoj zlocinackoj politici.

Ma jos malo
06-01-2006, 01:38
...jos max 10 godina...

Pa nismo niti mi bas bezosjecajni... Nije niti nama svejedno cuti price kao one od Dragice...

Ali vi se MORATE DESKOVATI... Vi se morate sami prirodnom selekcijom smanjiti...

Vi ste tresnuli na zemlju - vecina se je raspala ... a neki jos i dalje galame kao ti...

i sad vidim ides lijepiti nesto sta svak moze vidjeti na tranici:

http://www.geocities.com/krajinaforce8/zlocini/54.html

Daj reci...koji su ti to stosevi??

Dotucen i satjeran u kut... izludjen... ocerupali smo te do daske... kao kokos prije kuhanja... nema vise nista na tebi...

GOL GOLCAT...TAKVE sRBE VOLIMO...

ALI I DALJE SI VLAH! NECES OTKACITI TU VLASKO/SRPSKU ×××××RIJU...

Ma ne brini te
06-01-2006, 05:11
se vi za Dragicu, to nije vas problem. Imate vi vaseg Jakova i ko zna koliko jos Jakova.
Koliko li tek govnoljuba ceka da se upuca?!
A koliko li je tek onih koji jos zive na kazanu i na ispomoci karitas-a?
Ma idi u ××××× materinu, imate problema koliko hocete.

Sto se Trpimira tice, on radi human posao kojeg je radio i do sada - otvara vam oci na vreme, da se, kad doje vreme suocavanje sa istinom, ne poubijate bas svi. Koliko li ce samo spasiti zivota?!!!

Jesi video onoga govnoljuba iz Zupanje? Da je bio neki Trpimir da mu otvori oci na vreme, sad bi bio ziv.
Ovako BAAAAAAANNNNNNNNNG! Ode u ××××× materinu. Zasto? Za koje babe zdravlje?

Nas VSG-u(P)
06-01-2006, 11:18
Jakov ima prihode... Covjek je bio prenaivan i preneupucen...ko zna sta je on mislio?? Zaduzim se...ah...mozda onako po srpski: Ah...neko ce vec to otplatiti...lako cemo... ili tako nesto...

Njemu se nista dogoditi nece... on stan ima - to se nemoze uzeti... a u HR postoji socijalni minimum..dakle sve od tog minimuma standarda ce mu uzimati za otplatu.

A ko ce popusiti?? STA MISLIS VSG-u(P)??

BANKE VSG-u(P), BANKE!! ...KOJE SU POSUDJIVALE LOVU.

A KO JE VLASNIK BANAKA?? Uglavnom Austrijanci i nesto Talijani!

Jakov ce prezivjeti... za njega ce biti sokantno... zivjet ce oskudno jos najmanje 10 godina... ali neke su skole skupe... Ali kako ce Dragica?? socijalnim porjeklom komunisrkinja, koja se suocila sa realnoscu, ali joj je jos ostalo komunistickog jezika da se prodere, pa se to eto i u stampi objavilo... Kako ce ona? I na desetine hiljada takvih po Srbiji?? (koji nemaju utjecaja da bi njihove price dosle u stampu)...Oni su prepusteni samo bogu!

Ako si u HR punoljetan moras znati neke stvari... inace snosis posljedice...

Jakovina ima
06-01-2006, 13:50
prihode a uz to je i kreativan.

HAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAA
HAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA

E majmune, jbte, da te Jakovina cuje upucao bi te kao zeca.

pa cekaj
06-01-2006, 15:05
...o kojem Jakovu govorimo??

Onaj koji bi prodao bubreg?? Podsjeti me...

AAAA...pa da Bubreg...on vrijedi nekoliko stotina hiljada kuna... sa tim se moze mnogo zivotne kvalitete kupiti... neke cure (zene) idu i rode djete bogatasima (inseminirano sa oplodjenim jajascem od drugih) nose ga 9 mjeseci... rode i kapne milion dolara... SOLIDNA lova...

'Sve se moze VSG-u(P)...treba i malo kreativnosti... znas... HR kao i sve - POGLAVITO!! tranzicijske zemlje su zatrovane sa materijalozmom... onim koje si moze mozde 15-ak% populacije priustiti... vide jedini smisao u tome... a to je najcesce i onih 15-ak % siromasnijih...

Sta da te stalno puckoskolski ucim...