PDA

Pogledaj cijelu verziju : FELJTON KOJI VSG-(P) POKUSAVA LIJEPITI

sompompirovi
03-01-2006, 23:44
<font face="Impact" size="+2" color="green">... SE SASTOJI KAO I ONAJ OD DJ-ZOMBI-JA, OD SLICNIH KRONOLOSKIH DETALJA EUTANAZIJE ONE PERVERZNE TVOREVINE ZA KOJU JE TAJ NAROD PTICJIH MOZGOVA SEBE UVJERAVAO DA JE TO "DRZAVA".

OPISUJE SE DAKLE KRONOLOSKI IZ DANA U DAN, STA SE JE DOGADJALO, KAKO SMO I GONILI, KAKO SU IM KUCE PALJENE ITD, ITD...

ALI KAO NI ONAJ OD DJ-ZOMBIJA NISTA NE SPOMINJE STA SU TI SRBI RADILI I URADILI OD 1990-1995, STA JE PRETHODILO ZAKLJUCIVANJU I IZMIRENJU DUGOVA... KAKO JE KLIN PRORADIO KROZ KLIN...

UGLAVNOM KOGA ZANIMA IMA KAO 55 STRANICA I IDE PO DATUMIMA...

AJJJOOJJ MAJKO! ITD...

http://www.geocities.com/krajinaforce8/zlocini/2.html</font>

VGS-e - GLUPERDO
04-01-2006, 01:45
da li ti temu od preko 8920 ulazaka nazivas POKUSAJEM lepljenja???

Za mene, nadam se i svakoga koji i malo ima sive mase u glavi, pokusaj je ono sta nije uspelo. Trpimir je VISE NEGO USPEO!
Eto, ceo njegov tekst i svo komentari su jos na mestu. Ko voli neka izvoli, ali bit ce jos.

Oprem vrlo vrlo dobro, VGS-e koji neznas sta pricas, i koji ne znas znacenje reci!

pa koja
04-01-2006, 10:41
si ti ×××××× toga nema nigdje...

pa zasto se je islo na taj topic??

Zar ne razumijes da se te je TU najvise sevilo...TU si najvise pusio!

Ti izbhjegavas pusione...prdnes i maknes se...

ali na tom topicu te se je izjebalo najvise...pa i MALO, MALO od pticjeg mozga kojeg imas ti bi trebalo biti jasno koliko si ispusio...

Pa ukazi na nesto gdje nisi ispusio??

Zamisli... naivni, djecacki stosevi sa "TRPIMIREM", pa bezvezno ljepljenje neka kronike, feljtona koji se sastoji od agonija, razmontiravanja ostatka ostataka od perverzije zvane RSK... pa sta si htio reci ljepljenjem toga?? "ISTINU"?? sta...samo si sa nekim htio podjeliti tvoju dusevnu traumu, ali sam ti rekao idi psihologu ili na neko drugo mjesto - tu empatiju za to dobit neces... nego samo jos vise batina...

Ko je koga
04-01-2006, 14:28
sevio najbolje se vidi po tvoji ocajnim pokusajima da temu zaustavis.
Probao si sve od "Prestani Trpimire...", do crnih velikih, crvenih, zelenih, ubacujuci postove koje nemaju veze sa temom.

Ama sve si pokusao, i popusio si pravoslavnu kurcinu.

Ja mislim da ti je Trpimir oduzeo bar pet godina zivota. O tome koliko je povecao prodaju Plivinih tableta, da i ne pominjem.

Medjutim, tema nije isla da se nekome inati, nego da se tebi slepcu i mnogima drugima otvore oci, za sta Trpimiru samo mozete biti zahvalni.
Skinuo vam je crni povez sa ociju koji se zove HTV.

Nego imam jednu lepu vest za tebe; Trpimir ce nastaviti.
HAAAAAAAHAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAA

Oprem vrlo vrlo dobro!

A da si glup
04-01-2006, 14:35
i nepismen, to je vise nego ocigledno.

Ogromni topik koji je jos uvek 100% citav, nazivas pokusajem!!!! E ××××× te u tu praznu kantu koju nosis izmedju usiju.

Cak i da se Trpimirovi postovi i svi propratni komentari sad obrisu, niko ne moze reci da nije potpuno uspeo.

Hajde nazad u vecernju skolu, ××××× jedna.

ajde reci
04-01-2006, 15:01
STA je po tebi, PO TEBI, tu bilo uspjesno??

Lijepio si neke trivijalne detalje, zapaljena kuca tu, tu dvije, ovdje nasli nskog mrtvog starca... sa rupom u celu... blablabla.. ja dugo nisam niti gledao kad je pisalo "Trpimir"... jer sam znao da lijepis neke ×××××rije... no neko drugi su te ocito psovali, pa sam i ja pri kraju isao malo vidjeti... neki minimalni detalji su mi bili interesaNTNI...nesto sta nisam znao...

NEGO PRONADJI TI ISJECKE VASE EUFORIJE... stvaranja te pervotvorevine 1990!1991... koliko ste se hvalili, koje ste zlocine radili i sa kojim LUDIM samouvjerenjem/samopouzdanjem...

MI!! SRBI!! KO NAMA ISTA MOZE!! ...

to mi ti lijepi - iz vasih stranica novina... to mene zanima...

pa onda da sve usporedimo sa agonijom... gasenjem tog ludila...

Vreco Govana iz Sve.
04-01-2006, 15:21
Vreco Govana iz Svedske, ljudska fekalijo (ispravi se ponosno i budi srecan, nije bas da svako tako dobro nosi nadimak kao ti :)) )
Ti "trivijalni" detalji, kako ih ti majmune nazivas .... te iste "trivijalne" detalje ces cuti mnogo puta kada budes sa velikom paznjim pratio sudjenje tvoga Govnoljuba Antise, kada budes grizao svoja muda pred tv aparatom, tj. slikokazom! :)) i kada shvatis .... "u majku mu, opet se posrah u moja rodjena usta"! :))

Bezi bre budalo smotana! :))

ZAISTA VGS
05-01-2006, 02:15
V = VELIKO

G = GOVNO

S = SRPSKO

Nema nigdje veceg idiota od tebe, ma nigdje posrani vlajo. Tko kaka u svoja usta?
Ako ti nisi posrao makar 10 tona, tih vlaskih govana u svoja usta, onda neznam tko to moze da radi vise od tebe. Ajde vlajo, lijepo sam te zamolio da promjenis plocu, ali vidim da si preglup da vidis kako si se i BOGU popeo na vrh kurca, zato ti zelim dobar put u ××××× materinu i uzmi tvojeg izmisljenog frenda Tr×××××mera da ti ne bude dosadno, posrani vlajo.
O da, dali ti fali ta ××××na krajina sa forcom? Kakve gluposti mozes kakati ×××××ne jedan.
Os ti bananu jednu, majmune?
Operi se dobro bre idiota.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

A sta mislis
05-01-2006, 10:35
VSG-u(P), sta se danas slusa u HAGU?? Da li si pratio na hiljade stranica optuzbi protiv Milosevica, prilicno detaljirani opisano...

Pa tu sam ha ponudio zasto je optuzen Martic!... procitaj jos jednom...ili cu te ja podsjetiti...

Vadizub - (BABIC), se je pokajao, sve je priznao...IPAK (makar bi mu ja oprostio... dozvolio bi mu da se vrati u stari kraj) dobio je 12 godina.

Kronika koju si lijepio je trebala poceti vasom euforijom i kolektivnim ludilom sta vas je zahvatilo od dolaska Milosevica 1987, pa je kulminiralo 28.06.1989 na Zgazimestanu.

a STA MISLIS
05-01-2006, 10:35
TIM si trebao poceti...
zatim opisivati reakcije neSrba u SFRY...
pa onda njihovi pokusaji da se otkace tog ludila
pa demokratski izbori
Pa Balvani
Pa oruzani napadi
pa genocid, protjerivanje, rusenje, teroriziranje, etnicko ciscenje i svi to cime ste vi Srbi obogatili svoje susjede...
pa onda neke male kontra blic akcije (Maslenoica, Medacki ´dzep, Miljevci KUKU-LELE).

I onda finali... (naplata racuna - KLIN!) "Bljesak"
I konacno jedva docekana - "OLUJA"

E pa kad te operacije malo detaljnije opises: Tip kako ste se pokusali braniti... i kako i gdje ste probijeni, pometeni, koliko vas je izginulo...i cijeli proces METLE, ali kako ste u Petrinji uspjeli postaviti zamku i drzali ste je 2 dana... ali je na kraju i ona pala...

Pa onda bjezanje, traktore, te vase tenkove koji su gazili kolone civila koje su zakrcile put...

i onda ta AGONIJA agonije, razmontiravanje, ciscenje, dezinficiranje podrucja...

TIM redosljedom VSG-U(P), onda! ce biti interesantno!

Nama fali ta srpska pozadina, euforija, kolektivno ludilo sta vas je zahvatilo, koje vam je oduzelo ono malo razuma sta covjek ima... Tu imamo premalo informacija... TO ti nama ponudi... to cu ja sa veseljem citati...

A ne kao ti da pocnes od kraja... prema? kraju...

"Sta
05-01-2006, 23:43
se danas slusa u HAGU?? Da li si pratio na hiljade stranica optuzbi protiv Milosevica, prilicno detaljirani opisano..."

Polako bre, zar je bitan redosled kad se sta slusa, sta se slusalo juce, sta danas, a sta ce se slusati sutra.
BITNO JE DA SE CUJE O SVIM ZLOCINIMA, I DA SVAKO I SVE STRANE DOBIJU JASNU PORUKU - DA NECE NA SVOJU RUKU I NEKAZNJENO CINITI ONO STA SU DO SAD CINILI.
To je poenta svega.

Ante, koji se posra nate, i sve druge Ante koji trenutno rastu u mrznji, treba da dobiju jasan signal da NECE PROCI LISHO KAO NJIHOV IMENJAK Ante Pavelic.
Svaki buduci Ante treba da se mane ideje da moze klati do besvesti zato sto ima svoj pacovski kanal, crkvu koja ce ga stititi. Izgleda da se i tome nazire kraj.

I sta drobis koji moj, sta baljezgas "tenkovi, traktori... bla bla bla bla".
Da li ti mozes bilo sta konstruktivno da diskutujes. Zlocin je zlocin i svaki zlocin treba analizirati ponaosob.

SAD
06-01-2006, 00:57
Volio bi znati jednu stvar!?

Da li ti time pokusavas

IZJEDNACAVATI

nesto u dogadjajima od 1990 - 1995??

U stiliu... svi?? su rafili zlocine?

dakle SVI SU ISTI??

Ili onako malo pojednostavljeno, da se osiguram da shvacas:

Meni neki manijak a Bndom uleti u stan... posiluje zenu kceri, pobije pola obiteljei...smije mi se u oci... i protjera me...ja mu nista ne mogu... ali ja prezivim ali se zakunem da cu istjerati pravdu. To na kraju i ispunjujem... No nije moglo bas bez pucnjave... i tamo eto pogine neko od te obitelji siledzija, huligana, koji me poslije tuze da sam eto... upotri××××o vise sile nego sto sam trebao...

Razumijes...onako pojednostavljeno...

...i sad ... mi smo ISTI???

Naravno
06-01-2006, 01:35
da ne pokusavam izjednacavati, jer vasi zlocini pocinjeni u Jasenovcu i za vreme ndh, ne mogu da se porede niti izjednace ni sa cime, cak ni sa zlocinima u Ausvicu.