PDA

Pogledaj cijelu verziju : MENSA TEST

MENSA
02-01-2006, 00:02
Evo ti mensa testa VSG-u(P)... moja je kcer za 12 minuta rjesila 16 od 18 mogucih...

Leba ti - rjesi ga i javi se...

http://tuser690.kontrollpanelen.net/mensatest3/test/intro.asp

POGLEDAJ
02-01-2006, 01:19
RIJESI I JAVI SE...

Mensa
02-01-2006, 11:16
Test je prilagodjen samo kognitivnom zakljucivanju...jednoj od 7 inteligencija...

Sta je
02-01-2006, 15:55
VSG-u(P)?

Moja kcer 12 godina rjesila za 15 min 16 od 18 mogucih problema...

daj nam javi i posalji rezultate... aöli nemoj ici nakom profesoru da ti pomogne pa da se poslije hvalis tu.

Hoce li nam VSG(P) konacno reci, imali JEDAN segment - koji se mjeri kvalitetom zivota - bolji u Srbiji nego u Hrvatskoj!?

JEDAN JEDINI??

Sve sta ja postiram tu je ono sto sam uvjek govorio:

OBJELODANITI SRPSKU:

LAZ,
BIJEDU,
FASIZAM
NACIZAM,
OSVAJACKO/AGRESIVVAN MENTALITET
MUCKARENJE
LOPOVLUK
PARIJU OD DRZAVE
SPRDACINU OD DRZAVE
MITOLOGIJU/SVETOST (NEBO JE PLAVO SRPSKE JE BOJE...)

ITD...ITD...

Ako VSG-u(P)
03-01-2006, 20:12
Rijesis 4 zdatka za pola sata ODLICAN SI...

Inace mislim da si imao jadno djetinjstvo kad ti je toliko stalo da ti neko da malo pozornosti...pa makar to bilo samo u obliku batina koje ti se tu svakodnevno djele...

Zamisli kako se obracas kad se potpisujes sa Trpimir:

"MOJI VJERNI CITAOCI (ISTINE???)"

joooj...

VIDI
03-01-2006, 23:09
SRBI I SLOVENCI MEđU NAJINTELIGENTNIJIMA

Ne samo da su inteligentniji od nas nego su Izrael, Slovenija i Srbija i Crna Gora zauzele prva tri mjesta na Mensinoj ljestvici inteligencije. Čak 43 posto građana Srbije i Crne Gore ima natprosječnu inteligenciju. Prosječan koeficijent inteligencije je između 90 i 110. U grupu natprosječno inteligentnih ulaze oni koji za 40 minuta riješe najmanje 26 od 36 zadataka Mensinog testa, tj. postignu koeficijent veći od 148. U Srbiji i Crnoj gori organizirano je 14 testiranja, a od 1097 prijavljenih 470 je ispunilo uvjet za učlanjenje u Mensu. Podjednako dobre rezultate pokazali su studenti, doktori znanosti, mesari, policajci, liječnici, arhitekti i inženjeri. No članstvo u Mensi ostvaruje samo dva posto stanovništva Zemlje.

plach plach plach smrc smrc smrc

Jbte, sad kad vratim film, i prisetim se mog ubedljivog trijumfa na takmicenju osnovaca dalmatinske regije iz matematike, sad mi i nije toliki gust.

jos jednom
03-01-2006, 23:36
...evo ti adrese pa mi javi rezultate...

moja 12 godisnja kcer je za 15 minuta rjesila 16 od 18 mogucih:

http://tuser690.kontrollpanelen.net/mensatest3/test/intro.asp

Jos nisi
06-01-2006, 19:27
Rijesio?? VSGu(P)??

Da a ovdje
06-01-2006, 19:33
govore o Srpskoj (opancarskoj) inteligenciji??

Ko je to IKAD i IGDJE?? dokazao - ZA BILO KOJI NAROD??

To su samo nzisti za Hitlera pokusali dokazati... NIKO drugi NIKADA prije niti poslije...

...osim ??? VSG-a(P)...

Za Srbe bi se samo moglo dokazati da su posjeduju natprosjecno NISKU inteligenciju... jer ako bi studirali njihve postupke u zadnjih 150 godina bilo bi sasvim dosta materijala da se to dokaze...

... moglo bi se dokazati najvece LUDILO! TO DA... i to ne bi bilo nimalo tesko...

..i ti si nam VSG-u(P) jos jedan predivan dokaz za sve ovo...

Upišite nadimak
06-02-2011, 17:13
a ja 12 godina rješia za 12 minuta rezultat

Vas IQ bi mogao biti oko: 138 po Cattellovoj skali (sd24)

Ovo nije službeni rezultat, te ga ne možete koristiti kao takvog.
Ako vas zanima točan IQ, pozivamo vas na službeno testiranje.

web2u
14-03-2011, 22:05
Kažu da je inteligencija mogućnost snalaženja u novim i nepoznatim situacijama, tako da su testovi inteligencije nešto što pokazuje subjektivno stanje!