PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novogodišnji desant Slovenaca na Zagreb

Zmago
01-01-2006, 14:05
Novogodišnji desant Slovenaca na Beograd

Veliki broj mladih Slovenaca i ove godine ce najludu noc provesti, ako je suditi prema podacima turistickih agencija iz Ljubljane, na trgovima i u diskotekama širom Beograda, javlja Tanjug. Ove godine u Beograd ce na docek Nove godine doputovati 30.000 do 35.000 Slovenaca - najcešce u trodnevnom aranžmanu, a po ceni od 100 do 125 evra. U aranžman su ljubljanske agencije ukljucile i obilazak znamenitosti Beograda. Mlade Slovence najviše zanimaju Kalemegdan i ušce Save u Dunav, Kuca cveca i Skadarlija. Za one sa plicim džepom, studentske organizacije su pripremile nešto jeftinije aranžmane - od 70 do 90 evra.

Na Internet forumima studentskih organizacija moguce je procitati samo pozitivne komentare o prošlogodišnjem doceku, o otvorenim i prijatnim ljudima u Srbiji i dobroj muzici. Najbolji utisak su ostavili, prema kazivanju Slovenaca koji su lanjsku novogodišnju noc proveli u Beogradu, „srpski caj” (kuvana rakija) i trubaci koji neposredno posle ponoci zaposedaju centralne ulice grada. Prvi autobusi s putnicima za Beograd iz Ljubljane krecu danas, a vracaju se 2. januara. (Glas javnosti)

Mene interesuje jedna stvar, kako majku mu, Slovencima Zagreb na pljucomet (par sati voznje), a oni zapeli pa zapeli u Beograd???

Sta kazes kolega, da to nema veze sa onim kikirikijem iz minibara???

P.S. Izvinjavam se, opet ta ××××na greska u tipkovnici :(

Vrlo jednostavno
01-01-2006, 14:24
VSG-u(P)...vrlo jednostavno! Oni su u Zagrebu svaki cas, ustvari oni su tamo kao kod kuce... Ali oni su zeljni egzotike...u inozemstvu....i jeftinoce. A daleko najjeftinija i relativno najbliza, A TOLIKO RAZLICITA, je beograd...

Da se prisjete kkao se je zivjelo u pedesetim godinama...

Grga GN.
01-01-2006, 14:31
"...Navali narode, jeftino dam samo da prodam..."

SRETNA NOVA GODINA 2006

Pricao mi je nekadasnji igrac Partizana "slina" Mihajlovic, kako su 70tih, Beogradani znali "skoknut" na izlet u Rumunjsku. " ..ma ne, kakove lepote osim cena. Sa 100$ mogao si zatvoriti hotel ili mesnicu, a da si ih hteo zapiti trebalo bi ti par meseci. A zena za te pare tamooo. Ce da te iscede ko cvarak."

Bilo pa proslo, sada je cipela na drugoj nozi.

Ama ta moja tipkovnica izgleda da je uhvatila neki virus. Tipkam opanak, a ona printa cipela. Mozda su je doneli iz Beograda sa slavlja Nove Godine..?!
Jeftino bato, pa nemozes da odolis.
A pevaljkiiii, leleee...!!!!?
Dime a dosen.

Iz LJubljane
01-01-2006, 14:45
Krecu danas, a vracaju se 2 Januara?
Pa bre ×××××ne, danas je 1. Januara 2006 pa reci ti nama: Kad ce slovenci docekati Novu Godinu i slusati tvoje trube? Kako se ono kaze: Prodajes nam rogove za svjecu? Ili ××××s da slovenci vidu cigansku budalu?
Ajde bre gedjo, nemoj da pobrkavas stvarnost.

malji Sljadoled
01-01-2006, 14:54
de si bre siftar,
vidis majmune nepismeni i nadasve glupi, da ti jadna nesreco imas ista u toj tvojoj tikvi, mogao bi da zakljucis da je tekst od petka ili subote, ali kao sto vec znamo, jedno glupo magare kao ti bi razmisljalo bar 15. min kada bi ga neko pitao za ime, a ne shvatiti ili ili izvuci zakljucak iz nekog teksta, to je vec visa matematika za tebe, i niko to i ne ocekuje od jedne takve majmuncine. :smile06:
kako je bilo na misi danas, jeli te Fratar pomilovao po glavi i ponovno rekel: "no, no, nikomu ni rjec, bila je i ovoga puta zelja svevisnjega, curi ti iz usta, obrisi se" :)) :smile06:

01. 01.2006.
01-01-2006, 15:04
14.05 sati
×××××ne ciganski, kako to moze biti neki drugi dan osim nedelje, nedelju ti tvoju glupu? Niti u tvojoj Australiji ×××××ne jedan.
Sad si zbilja dokazao da si svjetska ××××××, moj cobanine vlaski.
:smile16: :smile16: :smile16: :)) :)) :))

mars glupane.....
01-01-2006, 15:17
Joj majmuna bog te ××××,
Tacno, post je postiran u to vreme, ali je verovatno kolega to prenio sa interneta, iz nekih novina ..... sta je tebi ××××te?
.u pizdu materinu glupu.

Ajde mars kod fratra ponovo na jedno nabijanje, nema od tebe srece, samo lupas kao ×××××× ×××××, samo si dobar da izigravas sex toy fratru, nista vise. ××××te, tvoje roditelje treba kazniti i zatvoriti negde, samo zbog toga sto su te pustili medju svet tako glupog i neobrazovanog, samo sto su te ucili da mrzis, nista drugo. Zamisli koja je ovo gluperda ××××te ...... svasta!?! :smile17:
Mogu zamislit kako se tvoje drustvo, ako ga uopste imas sprda sa tobom tako glupim i jadnim. pale ti cvrge, udaraju sljage, sakrivaju ti patike, vuku te za usi ...... prave majmuna od tebe. Ko da ih krivi? Niko, takve sprdnje od ljudi i treba zajebavati. :))

1 miliun
01-01-2006, 16:47
Slovenaca provodi godisnji u Hrvatskoj..NA JADRANU!

Zeljni su malo i ciganske egzotike...

pedesetih godina...

Da ti iskreno kazem...VSG-u(P), mene ZAISTA jako zanima Srbija... Ici cu jednom...prvom prilikom...

i sto kazes ?
01-01-2006, 16:52
udarali ti cvrge i vukli te za usi? Da, to se tesko zaboravlja pa valjda si zbog toga ispao ovako smusen vlajo.
Hajde podi sada malo na plazu i pijuckaj malo bijelog vinceka da si smiris tog svog kolegu u vlastitoj glavi. Uzivaj kolega.

VGS-e bre
01-01-2006, 17:11
1 milijun slovenaca ..... sta trabunjas majmune? koliko slovenaca ima? ajde ne kaki lebati. :smile06:
da zazeleli se provoda i zivota ..... 50-tih godina?! hehehehehehe! bas bi terebao da dodjes i da se bar jednom provedes kao covek u jedinoj metropoli ovog dela sveta budalo bolesna zavidna. :))
samo, imas jedan problem, moras prvo da savladas onu babu koja te ceka na granici sa govnjavom metlom kojom ce ti namazati njusku. :)) ako prodjes nju .... samo si na korak od najboljeg provoda kojeg si imao u zivotu! :))
samo upozoravam te, baba je bas opasna, umace metlu svaki dan, da bi bila sveza, kako kaze, samo za tebe! :))

Glupane
01-01-2006, 17:46
jedan, dali ti znas gdje je Beograd bre?
Vlaska stoko, mozda si ga vidio na razglednici, sa onim otokom koji se naziva CIGANIJA i po tim imenom ti mislis da je to raj.
Ne budalo, CIGANIJA ne znaci raj, vec tuga i bjeda, posrani ×××××ne.
Ajde seviti svoju kevu, da je napravis sretnu u novoj godini, posranko vlaski.

Ti gore
01-01-2006, 23:38
×××× te caca, kao da te je ×××××n Grgo pravio, a mozda i jeste, ko zna.

Na docek Nove godine ide se tamo gde se ocekuje ludi provod, a ne kako ti baljezgas, "da se oseti beda i siromastvo".
Pa Slonje nisu masohisti, vec narod zeljan provoda i to je kraj price.

U Zagrebu imaju onu "Ludaru", i apsolutno nista vise, i onda niko nije lud da se tamo zadrzava ni 5 minuta.

To samo oni koji imaju tu nesrecu, koji po sluzbenoj duznosti dodju u Zagreb, nalaze spas u kikirikiju iz minibara.

Ma rekao sam ja vama, vasim turistickim agencijama bi najbolje bilo da u svoje programe uvrste ture pod nazivom "Luda noc na splavovima" :) :) :)

1 miliun Slovenaca
01-01-2006, 23:51
Provodi ljetne praznike na Jadranu - najljepsem moru na svijetu...

A koliko Slovenaca ima...

...to je vec teze pitanje VSG-u(P)

ne mlati VGSe
02-01-2006, 02:17
ajde ×××××ne iz svedske leba ti ne kaki! :)) :smile06: :smile16:
ti stvarno PO_JO_MA nemas niocemu! :))
tele sto tele! :smile06:

1 miliun
02-01-2006, 16:05
Slovenaca provodi godisnji na Jadranu!
(za slucaj do to nisi znao)! Znam da to nisi nigdje mogao saznati jer citas i informiras se samo iz .karjinaforce.com i Veritas.som i jos poneka srpska novina... profiltrirana...

VSG-u(P), slavio sam Novu Godinu sa prijateljem Srbinom... dosla mu je u posjet kcerka sa muzem koji radi u JAT-u - aviomehanicar. Ona za godinu dana zavrsava visoke studije. Slusao sam sta pricaju... ... detaljnije drugom prilikom... uglavnom ona je uspjela srediti papir i poslije zavrsenih studija sevraca u Svedsku - kao i on. (On je do sad bio samo jednom u posjeti, ovo mu je drugi put)...

Uglavnom i najkrace receno - u Srbiji je bezperspektivnost, jad bijeda i totalna koma... Zapamti oni oboje zive u Beogradu - on avimehanicar u JAT-u...nju financira otac iz Svedske...
KO GOD moze bjezi!

Hoce li nam VSG(P) konacno reci, imali JEDAN segment - koji se mjeri kvalitetom zivota - bolji u Srbiji nego u Hrvatskoj!?

JEDAN JEDINI??

Sve sta ja postiram tu je ono sto sam uvjek govorio:

OBJELODANITI SRPSKU:

LAZ,
BIJEDU,
FASIZAM
NACIZAM,
OSVAJACKO/AGRESIVVAN MENTALITET
MUCKARENJE
LOPOVLUK
PARIJU OD DRZAVE
SPRDACINU OD DRZAVE
MITOLOGIJU/SVETOST (NEBO JE PLAVO SRPSKE JE BOJE...)

ITD...ITD...

Ma kom Jadranu
02-01-2006, 23:42
zimi budalo ×××××. Zimi na jadranu nema ni kuceta ni maceta da pretrci ulicu.
Znam to vrlo dobro jer sam milion puta isao da posetim starce zimi, preko Splita. PRAZNO PRAZNO DOSADNO!

Nema dosadnijeg mesta na planeti od Jadrana zimi.

Sta da rade tamo ako ne mogu da se kupaju u moru, DA GRICKAJU KIKIRIKI IZ MINIBARA.

Mars u ××××× materinu, koga ti lazes.
Nemozes mene lagati, nema teorije.

I sto ti nisi
02-01-2006, 23:49
isao na Jadran za ove blagdane ××××× ti materina??? Nisi, jer bi se ubio od dosade. Mozes misliti kad ti je hladna i dosadna Svedska interesantnija od Jadrana, koje ti je i rodno mesto, btw.

Mladi Slovenci ne idu da pare oci na Jadranu (to usotalom mlade ne interesuje), vec da se ludo provedu uz nezaboravnu lumperajku - dobru klopu, pice, pesmu, muziku i sve ono sta mladi vole.

Nikako ne mogu zamialiti mlade ljude da se mirno setaju duz obale, uzivaju u pogledu na more. Pa to je za penzionere, budalo.

SVAKE GODINE
02-01-2006, 23:54
na ljeto (uglavnom) dolaZI U hr 1 MILIUN Slovenaca na odmor!

Nije uglavnom
03-01-2006, 00:01
vec iskljucivo na ljeto, budalo.
Neznam za penzose, ali za mlade Slovence znam sigurno.

Pa lepse ce se provesti u dosadnom Zagrebu nego na pustom Jadranu zimi.

Jadran zimi ti je "Pune oci, prazno srce".

Pa cak ni oci. Mladi Slovenci hoce da gledaju vatromet, da skrice, urlicu, vicu po ulicama gde kafane rade do zore.
Chik neka to rade na Jadranu, a da se barbe ne naljute:
"As ti ××××× Gospe, dosli ste ovdi divljat...."

HAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAHA
HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA