PDA

Pogledaj cijelu verziju : AUSTRIJANCI O HRVATSKOJ

DEUTCHE WELLE
27-12-2005, 21:52
BEČ - Naredna godina je godina istine za buduću veličinu Srbije, pošto će nakon preogovora o statusu Kosova i referenduma o nezavisnosti Crne Gore njena teritorija znatno smanjiti, piše danas bečki dnevnik "Kurir". List piše da će "15 godina nakon osvajačkih ratova" na prostoru bivše Jugoslavije i pokušaja bivšeg predsednika Srbije Slobodana Miloševića da stvori "Veliku Srbiju", 2006. godina za Srbiju biti godina istine o njenoj veličini.

Rekao
27-12-2005, 22:03
sam ja da ovako megalomanski velika Srbije ne moze biti legalizirana... iako NISAm bio siguran! Jer svijet nije pravedan...

Ioak nadam se - kako rekoh, da ce se Srbija supciti sa stvarnoscu ove godine...

Grga GN.
28-12-2005, 00:15
Nije istina da ce cijela istina o "..Tko to kaze tko to laze, Srbija je mala.." izaci na vidjelo je Vojvodina isto zeli poput Kosova da se rijesi tih "vozdova" i tog " pasaluka " a Sandzak jedva ceka priliku. Ipak ovo dvoje ce morati jos dosta dugo da se bore da se oslobode.

Ovo je vazno za sve ljude koji hoce da sami za sebe privreduju i odlucuju i to svakako prije nego ulaskom u EU Srbije izgube ikakve sanse za to. Realno gledajuci ti jadnici ipak imadu jos 10 - 15 a mozda i dvadeset godina da svoje snove ostvare.

Zasto nitko ne zeli da mu Srbi gospodare..?! Mozda zbog niskog zivotnog standarda i glupe politike tih
samo umisljenih genija i heroja..?!

grgo.
29-12-2005, 20:10
ti opet po starom ××××s i jedes , pa covjece zar nisi mogao bar za blagdane da se spremis kao covjek , bar da pokusas tad biti covjek , vec uvijek cekas da se neko po×××× i tako i svoje i tudje udrobljeno zderes. Sramota da tako mator imas toliko razvaljen zeldac pa tu smrdis ko tvor. :smile17: :smile16:

Grga GN.
29-12-2005, 22:58
Lijepo si to srocio, stvarno kulturno.
Nego reci mi sto tebe to smeta i tako se prostacki ponasas kada netko ne zeli da mu tvoji budu gazde. Zar svi ljudi nemaju pravo da budu slobodni od vas ili bilo koga. Zar to nije smisao ovih blagdana...?!

Vidim ovakove ideje tebi smrde, a po nacinu izrazavanja moglo bi se tvrditi da i ti i tvoji principi i maniri smrde. Jeli ti stvarno vjerujes da ovakovim izrazavanjem vrijedas nekog drugog do li one koji te odgojise takova...?! 100Ko !