PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srbija u zoni sumraka

KMICA 1
25-12-2005, 13:13
Vest o ukidanju američke pomoći samo je nagoveštaj za ono što nam sledi već od Nove godine, a to je prekid daljih pregovora sa EU i MMF-om, što će značiti ulazak Srbije u zonu sumraka i tihih međunarodnih sankcija, ocenio je Vladan Batić, lider DHSS-a otvarajući prostorije stranke u Nišu. On je ponovio optužbe na račun Mlađana Dinkića, koji će, kako je rekao, posle silaska s vlasti morati u zatvor.

- Dinkić je zaustavio proces mukotrpnih dvogodišnjih pregovora sa ruskim \"Gaspromom\" o izgradnji velikog distributivnog centra u Banatskom dvoru i o otpisu naših dugova za ruski gas. Jer, Dinkić želi da taj posao rade energetski tajkuni Hamović i Lazarević, a sve to ide preko Černomirdina, koji je najveći politički protivnik Putinu. Zbog toga je Putin, koji direktno stoji iza poslova \"Gasproma\", odbio da primi Koštunicu u Moskvi. Štete su ogromne, novčane i političke, a dolaze u vreme kada smo očekivali veliku pomoć i podršku ruskog predsednika Putina u predstojećim pregovorima o Kosovu, rekao je Batić za Glas.

podvala
25-12-2005, 21:37
podvalaje odlicje hrvatske kulture tolerancije i svetosti. :smile17:

podvala
25-12-2005, 21:38
podvalaje odlicje hrvatske kulture tolerancije i svetosti. :smile17: za vrijeme blagdana drugome zlo mislite , nadaj se svome.

sompompirovi
26-12-2005, 22:44
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">...ma jos bolje ako Ameri ukinu pomoc... Srbi ce se malo bolje znojiti za hlebac, pa ce i akcij da se bolje oplode...

Ma pustite politiku malo...

ajmo malo love zaraditi na Srbima (Srbiji),

preporucam mu pogledati stranice: http://www.eastcapital.se/

Do sad - 2005 - 68,6 % - na ulozen kapital, Solidno!

http://www.gustavuscapital.se/web/article.asp?artID=667

Do sad u 2005 - 57,62 % na ulozen kapital!

treba izabrati jezik, prouciti i ev. krenuti u buissnes.

Na Srbiji se sada da nesto zaraditi...

××××s politiku... treba im LOVU UZETI, da si malo naplatimo - bar malo! sta su nam priustili...

ajde i ti VSG-u(P)... ulozi u maticu - ajde budi patriota!

Vidis ja sam i za Srbiju patrita... ako plate, razumije se! </font>

VRLO
27-12-2005, 15:40
Interesantno!
Pregledao sam stranice i cini mi se da cu da cepnem!!

cepnuo
29-12-2005, 01:35
10000 Dinara...60% minus 50% inflacija...10 % cista para!