PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srecan Bozic!

Freddie Boy
24-12-2005, 16:52
Zdravo,

Svim postenim, radnim i miroljubivim Hrvatima u Hrvatskoj i sirom sveta zelim Srecan Bozic, da ga provedu zajedno sa svojim najmilijim u sreci i miru.

Mir Bozji! :)

Ostalima ... well, I don´t think you want to know what I wish for you. :smile09:

Pozdrav,

Freddie Boy :)

hehehe
25-12-2005, 07:39
Sretan Bozic svim hrvatima ljudskog karaktera .
Bez obzira kakvih nas ima ipak kod Boga smo isti i jednaki a oni koji se ponasaju zlobno u u vrijeme Bozijijeg prisustvovanja medju nama on i ne pripada bogu , za sigurno ga je Bog optisao i predao antikristu.
Ko je covjek, on svoje voli tudje postuje a ko nije on nema niti jedno ni drugo i zato je tako zao.
Mir medju svima!!!!

SRETAN BOZIC!
25-12-2005, 14:37
Hello Freddi :)

To, pokazi ovim jadnicima koji na svoj blagi dan, na svoj Bozic dolaze ovamo da bi na dan za koji je crkva propovedla da treba da se provede u miru i uz svoje najblize, sirili mrznju i pisali svakojake gluposti, umesto da okruzeni svojom familijom proslave ovaj dan kako se uvek proslavljao, pokazi im koja je razlika izmedju nas i njih.

Evo ti na primer VGS, Smrdljiva Vreca Govana iz Svedske, on nema jadnik nikoga, on ne respektuje nista ni nikoga, on ima samo ovaj forum, za lecenje svojih bolesnih frustracija, cak i na ovaj sveti dan. :smile17:

Pih! :smile17: Pokazuje dovoljno o njemu kako coveku, za one koji ga eventualno ne poznaju. :smile17:

.................................

Ja bih u moje ime pozelio svim onim Hrvatima koji ne misle ovako kao VGS ili njih par na forumu, SRETAN BOZIC, mir sa vama i medju vama, sve najbolje, srecu i blagostanje! :)

SRETAN VAM BOZIC! :)

Miloje
25-12-2005, 22:58
SRECAN BOZIC I SA MOJE STRANE! :)

Aco
26-12-2005, 03:21
Pridruzujem se cestitkama, svim dobrim i postenim ljudima u Hrvatskoj, zelim Srecan Bozic! :))

ni hvala ?!?!
26-12-2005, 14:16
Sta je majmuni, niko da kaze "HVALA"? :)) :smile06:
Nemate vi ni odgoj ni kulturu ni nista, divlja usrana nacijo! :smile17:
Pi! :))

VIDI OVOG
26-12-2005, 14:29
Budalu, zar se nismo zahvalili vama ciganima 5. VIII. 1995?
A sada, dosta sa vasim vulgarnim pisanjem.

DAKLE: IDITE U ××××× MATERINU, CIGANI KRAJISNICKI, BEZKUCNICI SMRDLJI9VI.

ILI NOVO HRVATSKIM JEZIKOM:
I-DI-TE U PI-CKU MA-TE-RI-NU.
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE

Ja nisam taj
26-12-2005, 15:02
koji sam cestitao Bozic, ali evo i ja da kazem nesto.

Ovom usraskom majmunu, da bog da te majka u komadima sastavljala na ove blagdane kao onog govnoljuba koji se upuco.

Naravno, moj blagosov vazi samo za ovoga majmuna usraskog i slicne majmune usraske.

TRPIMIR
26-12-2005, 23:11
ZAHVALJUJEM SE MOJIM VJERNIM CITAOCIMA NA BOZICNJIM CESTITKAMA I ZELJAMA. I VAMA SRETAN BIO,VAS KOJI DOLAZI,ZELIM VAM NE SAMO JA NEGO SVI POSTENI HRVATI KOJI MISLE KAO JA! :)

Ali tko
26-12-2005, 23:18
misli kao ti? Samo ×××××× slicne tebi, misle da su interesantni.
Idi u ××××× materinu Trpi-mire i dudaj kurcinu, ×××××u jedan.

TRPIMIR
26-12-2005, 23:20
BICU CIVILIZIRAN KAO UVIJEK, PA NECU ODGOVORIT NA OVU PROVOKACIJU OD OVOG NEPISMENOG LUDJAKA! :))

Nisi bio
27-12-2005, 15:48
zadovoljan sa imenom FRED pa si do daljnjega:

VRECA SRPSKIH GOVANA (PROLJEVIZIRANA)

Sta sad pojreces ime Fredy Boy, VSG-u(P)??
Zasto?

inace:?
sta mislis`na ovo:

ajmo malo love zaraditi na Srbima (Srbiji),

preporucam mu pogledati stranice: http://www.eastcapital.se/

Do sad - 2005 - 68,6 % - na ulozen kapital, Solidno!

http://www.gustavuscapital.se/web/article.asp?artID=667

Do sad u 2005 - 57,62 % na ulozen kapital!

treba izabrati jezik, prouciti i ev. krenuti u buissnes.

Na Srbiji se sada da nesto zaraditi...

××××s politiku... treba im LOVU UZETI, da si malo naplatimo - bar malo! sta su nam priustili...

ajde i ti VSG-u(P)... ulozi u maticu - ajde budi patriota!

Vidis ja sam i za Srbiju patrita... ako plate, razumije se!

Trpimire
27-12-2005, 17:23
Sto te boli ×××××ne? Vidis ja uvjek posjecujem tvoje postove da ti se javim i da ti zazelim dobar put u ××××× materinu. Onda, reci budalo, KAKO ME MOZES ZVATI NEPISMENIM LUDJAKOM? Kad bi svi posjecivali budalu Trpimira kao ja tu bi bilo vise od milijon posjeta.
Ajde glupi cetnice u ××××× materinu.

P.S.
Necu Grgin komentar, jer ja ne sljivim cetnike ni prebijenu paru kao on.

Mr. Svedojeb!
28-12-2005, 02:55
Ti si ovo, ti si ono ..... ti si MOJ GOLI ××××× Vreco Govana. :))
Tis i jedna ×××××× kakvih je malo na ovome svetu, ti si jedan teski dusevni bolesnik, koji u svojoj glavi ima potpuno iskrivljenu svest i shvatanje o svetu. Na srecu, stvarnost je tu da te izvuce za usi i opali ti sljagu, inace bi hodao medju ljudima po ceo dan kao kakav zombi. :))
Citam po forumu nesreco jedna, zar nisi nista pametnije imao da radis na vas Bozic nego da visis celi dan ovde na forumu? Imas li ti smradu igde ikoga?
Imas moj ×××××! :))
Pateticni, jadni nikogovicu, ××××ni niko i nista! :)) :smile06: :))

:smile16: :smile16: :smile16:

Baj d vej, mada sa zakasnjenjem, zelim svim ljudskim Hrvatima SRECAN BOZIC i SRECNU NOVU GODINU! :)

A ja zelim
28-12-2005, 14:07
Da vi svi srbocigani krepate od side, ××××ni ×××××i.

Da bi krepali od
28-12-2005, 14:13
side, morali bi da ti svi ×××××o tvoju smrdljivu kevu, koja se zajebala pa nije stavila udnu tuljicu pa je tako tebe imbecila isprdila.

Smjesno
28-12-2005, 18:15
bre ×××××ne, crkni bre ××××ni cigo ti i svi tvoji glupi srbociganski krajisnici, :BALEGE OD TOVARA".
Mars u pizdu materinu.

prdezu mali
29-12-2005, 02:18
:))

da nije tebi fratrova sperma udarila u mozak? :))

nemoj sledeci put da mu progutas sve, vidis da ti skodi! :))

:smile16: :smile16: :smile16: