PDA

Pogledaj cijelu verziju : Benkovac: Starca konacno obesili

VLATKO1
20-12-2005, 13:53
Benkovac: Pronađen obješen u drvarnici

ZADAR/BENKOVAC - Benkovački policajci noćas su oko 1,20 sati pronašli mrtva sedmadesetijednogodišnjeg Sretka Mlinara.

Kako se navodi u jutrošnjem priopćenju zadarske Policijske uprave, policija je Mlinara pronašla obješena u drvarnici pokraj njegove kuće u Benkovcu, a očevidom je utvrđeno da nema tragova koji bi upućivali da je počinjeno kažnjivo djelo nasilja.

Na Patološkom odjelu Opće bolnice u Zadru danas će biti obavljena obdukcija kako bi se utvrdio točan uzrok smrti.

Mlinar, koji je, kako se sumnja, počinio samoubojstvo, obavijestio je prije 20-ak dana javnost i policiju kako su dvojica nepoznatih počinitelja noću upala u njegov dom, pretukla ga, a zatim i nahuškala psa da ga siluje. Liječnički pregledi i kriminalistička obradba nisu potvrdili Mlinarove tvrdnje, kazala je glasnogovornica PU-a Sandra Poljak-Jurinčić.

Ona ističe da je Mlinar u nekoliko navrata davao naznake da će se ubiti pa je policija u dva navrata angažirala službu hitne pomoći.

Inače, optužbe Mlinara da je napadnut izazvale su oštre reakcije čelnika srpske etničke zajednice u Hrvatskoj. Policija je temeljito obradila slučaj i nije potvrdila njegove navode, a dio materijala poslan je na vještačenje u Zagreb, odakle se rezultati još očekuju.

U policiji kažu da za sada nisu potvrđeni navodi da je Mlinar napadnut, da je na njega nahuškan pas te da nema tragova da je uopće bilo provale u njegov dom.

Starce ubijaju, zar ne, u drzavi ustaskoj?

Citas li ti ovo VGS-e?

Mozes zamisliti kako je starcima bilo avgusta i septembra 95., kada ih i sada maltretiraju, siluju i ubijaju, a pravne drzave NIGDE.

Skoci
20-12-2005, 15:00
pa reci HOP, ××××× ti materina.

TI SI
20-12-2005, 19:00
VSG-U(P), bas kao i SVI SRBI LUD! I to bas onako kako vas je vas Raskovic opisao -

LUD NAROD!!

EEEEE, sad - procitaj jos jedanput sta si to prilijepio, pa malo mucni glavom... - valjda imas toliko mucka u njoj...pa mi kazi sta si zakljucio! VAZI? OK!!

(slicne stvari lijepis i na drugim temama... sto zaista pokazuje da smo te dobro mentalno dotukli...Bio si i prije...ali sad je sve ocitije...)

Ma znam ja
20-12-2005, 22:27
VGS-e, sta su HR novinari napisali, a isto tako citam izmedju redova. Mora se ××××ga, znajuci kakvi su vasi novinari:
"Nema tragova nasilja, ali istraga je u toku"(!!!!)

Valjda prvo istraga treba da zavrsi posao, pa onda donositi zakljucak.

TU PISE
20-12-2005, 22:50
I svekom iole promocurnom covjeku je jasno...

Taj jadan Srbin je dusevni bolesnik...
...kao i velik dio tog naroda...

i kao takav je bulaznio o onom sta je bulaznio... i objesio se je kako mnogi dusevni blesnici rade...

Posto je to ucinilo politcko exploatirajucim... Srbi odmah prihvatili...

a sta je sa stotinama takvih slucajeva sto se dnevno dogadjaju, samo nemaju srbadijske gene ili srbadijske price...dakle apoliticni???

Ti sve gutas i samo lijepis,,, a sto hoces sa svim tim sta lijepis i komentiras reci?? To samo ti znas...

kuliranje bre!
20-12-2005, 22:53
znas i ti VGSe, znas vrlo dobro, samo te SRAMOTA da to sam sebi priznas! :)) :smile06: :smile16:

Pa covjece
20-12-2005, 23:01
...meni je cak i Srbina zao ako je dusevni bolesnik...

Tesko je biti Srbini i sacuvati prisebnist duha... sacuvati pamet...

to nije lako! Ka tebe VSG-u(P) razumijem... i rekao sam ti

Zapjevaj da se zaori "lijepu nasu" "zalupi petama" i bit ces zdraviji u glavi!

Mislis
20-12-2005, 23:13
tesko je biti Srbin u Hrvatskoj pa i sacuvati prisebnost duha...
Slazem se. Tesko je odoleti raznim pritiscima, sikaniranju, diskriminaciji, napadima.

Postoji jedna izreka lansirana davno, mozda sezdesetih "Lako je biti Srbin u Srbiji ali tesko je biti Srbin u Hrvatskoj"

Ja licno verujem da su ga obesili, da ne bi vise progovorio o onome sto ga je vec zadesilo, da li u reziji mraka ili nekog drugog, mozemo nagadjati.

Cak i ako usvojimo tezu da se sam obesio, sigurno to nije ucinio od prevelikog dobra kojeg uziva u HR, vec od maltretiranja i ponizavanja.
Dakle, svodi se na isto.

majki vi ga spalim
20-12-2005, 23:59
ama covik se obisija jer ga pas izjeba

I to
21-12-2005, 00:37
U guzicu. Steta da ni ima one gace sa velikon guzicom, tako da govna nebi padala po podu. Kako je zivi tako je svrsi. Ma ki ga ××××? Bija je vlajo.

a tebe fratar
21-12-2005, 00:40
izjeba pa se nisi obisija, a samo da znas koje bi dobro svitu ucinija kad bi to uradija.

eh kad je volja "Svevisnjeg" onda se lakse zivi sa oziljcima, je li tako, fratar ti ga spali?

Ma slusaj ti
21-12-2005, 00:54
Reci ti meni, ki je taj fratar? Ca ga ti dobro poznivas? ×××× te dobro, jeli mali vlajo? A jeli ti ×××× mater? Daj da ga upoznamo pa cemo dovesti moga tovara da mu da ruku za tvoju mater.

Ma gospe ti
21-12-2005, 10:33
to ti je onaj u mantiji koji te je mazija po glavi dok si mu dudla pimpek, kak neznas as ti gospe?!

Vidis VSG-u(P)
21-12-2005, 11:37
Vi Srbi ne razumijete (od ludila - paranoje), koliko ste kontraproduktivni!

Ovakve vijesti se sire, razmnozavaju i uvelicavaju, kao Jasenovac, ustase i masu drugih idiotarija preuvelicanih milione puta... Od tih pataka vam narod izludjen, prestrasen i agira/reagira tako ludo kao sto je reagirao 1990/1991... Kad je HR vojska oslobadjala "Krajinu" pa kad su vojnici ulazili u pojedina mjesta, normalno nisu nikog dirali...pa kad su imali koji kontakt sa civilima i umirivali ih...ovi su se smirili od straha... ali su im dodali na kraju da oni moraju naprijed, ali da iza njih dolaze "USTSE", da oni ne znaju kako oni postupaju sa narodom... Na rijec Ustase - SVE se zivo odmah pokupi (sto je i bio cilj)...i bjez... Zasto se Srbi ne vracaju u HR...bas zato sto ih se stalno strasi sa ovakvim i slicnim sranjima...lazima itd... zamisli koliko se ×××××× dogadja svuda okolo po HR a tek po srbiji?? Ali ako se nesto dogodi SRBINU IZ HR!!?? toj svetosti...tu odmah dolazi antiteroristicka policija, specijalci, reporteri, TV itd... i strah se jos dublje ukopava u taj ludi i izludjen narod..sto je u neku ruku dobro...jer mi nemamo toliko psihijatrijskih klinika koje bi obavljale ovakve slucajeve...itd...

Meni je dosta
21-12-2005, 12:52
tebe i tvojih govana cim tvrdis da se ubio zato sto je navodno nesto slagao!

Pa ko se jos ubio zato sto je slagao, ovane jedan???
Laganje je danas vrlina.

Ubiti se moze samo neko u ocaju kome su zivot zagorcali, i koga su ponizili da krajnjih granica njegove komsije i sugradjani.

A sto se laganja tice, pa eno onaj majmun iz Vasingtona slagao je ceo svet i to masno (mene nije uspeo), i zbog njegova lagarija skratila za glavu oko 2000 Amera, na desetine hiljada Iracana - rat, razaranje, ××××××.
Pa eto, nije se ubio, nije cak ni napustio mesto predsednika, vec kokodace vise nego ikad.

Medjutim, ja
21-12-2005, 12:55
cvrsto ostajem pri tome da su ga drugi obesili. Ko vam veruje?

Hteli ste Gotovinov laptop. MUUUUDA!
Laptop je na putu za Hag. Niko vas bre ne ××××, jer vam niko vise i ne veruje.

lazes ka pas
21-12-2005, 13:11
nemoj siriti laznu propagandu.

ako su ga ustase objesili vise od straha nam se nece vracati srbi, a koga ce mo ubijati, ako se vi ne budete vracali?

Ma ne laze on
21-12-2005, 14:48
Samo nezna razliku o istini ili lazi, pravo ili krivo. On ti lipi moj, bubne i ostane ziv, ka svi vlaji. Vidis, mi govorimo o toj bestiji ca se je obisija a on ti spominje Antu. Ma i to bi njemu prebaci da un ni u Haagu. Zato san ja ljut, ca ni svih pome u pizdu materinu u OLUJI, pa danas nebi imali ovakova ××××××. Najboje bi bilo, da mi lipo pustimo tu vlajurinu, neka pisu ca oceju ali, gospemi, nece nikad vise biti po njihovu, pa neka gredu u pizdu materinu.

I ti normalno
21-12-2005, 15:08
Vjerukes da su klinci nabrundali psa da ga ×××× u guzicu!

Vidis... u HR NIKADA nije postojala izreka "nije lako biti Hrvat...tu i tu...kao u Hrvatskoj". To nama ne pada na pamet... nijednom Hrvatu! Zna se "svojim se dici tudje postuj"

Prema tome ako si u stranoj drzavi, prilagodi se obicajima i zakonima i tocka!

Srbin za vas znaci SEFOVATI, ili uciti sav svijet oko sebe KO je gazda, odnosno KO je Srbin...

Nikada ste vi niste mogli naviknuti drugdje...

...sta se tog jadnog bolesnog Srbina tice, zao mi ga je kao i svaku disevno oboljelu osobu... ali IPAK, jedan manje...

Obdukcija
21-12-2005, 15:32
....eto ti VSG-u(P)....

ZADAR - Policijska uprava zadarska priopćila je jutros da je smrt Benkovčanina srpske nacionalnosti, Sretka Mlinara (71), nastupila zbog vješanja te da nema tragova koji bi ukazivali na počinjenje kaznenog djela.<
Jučer je, naime, na Patološkom odjelu Opće bolnice Zadar obavljena obdukcija koja je potvrdila da je riječ o samoubojstvu, odnosno da je riječ o smrti zbog vješanja, ističe u priopćenju PU zadarske.

Službenici benkovačke Policijske postaje pronašli su Sretka Mlinara, obješenog u drvarnici njegove kuće, u noći s ponedjeljka na utorak, oko 1,20 sati.

ma kuliranje bre!
21-12-2005, 15:32
Znaci onaj Govnoljub koji je bacio bombu na sebe zbog Antise Govnoljuba, za njega isto mozemo da kazemo, zao nam je - ali jedan manje! :))

Pa dobro, evo JA kazem, zao mi je - ali jedan manje! :))
(ma ××××× mi je zao, ko ×××× budalu kad se zbog onog zlikovca ubio :smile17: )

I one Govnoljube sto su se SAMOUBILI zadnjih godina, njih oko 2000, ×××× ga zao nam je, zao nam je zbog toga sto su se ubili zbog usrane situacije u drzavi njihovoj, sto ih niko nije jebao 2%, sto su se hranili iz kontejnera za smece, dakle zao nam je njih, ali 2000 GOVNOLJUBA MANJE! :smile06:

Coooool bre! :))

Ma ca ni
21-12-2005, 18:17
baci bumbu nate, ××××× mu materina i njenu i tebi vlajo jedan.

SAMOUBOJSTVO BRE!
21-12-2005, 18:29
Pa nije mogao da je baci na mene tovare jedan! :)) ××××n ste vi narod nema sta, ako se neko usudi da vam dira heroja ×××××× Budjmana ili heroja Antisu Govnoljuba, vi odma´ bombu pa ne na ovoga ko vam je heroje dirnuo - nego po sebi!! :))
Zamisli ××××te, ubit se zato sto je Antisa Govnoljub uhicen! :smile17:
Hehehehehehehehehehehehe! :smile06:

Kaze HRT: "Upravo nam je dojavljeno da je nas Heroj Gomnovinskog Rata, Ante Govnoljub uhicen u Spaniji" ....... a ovaj, "sto nam rade, buuuuu, smrc, smrs, smrc, necete vi nas dirat, mi smo se borili za slobodu, legalno, ni jednu goloruku babu nijesmo ubili s ledja, buuuuu, smrc, smrc, smrc, nemogu ovo da podnesem, smrc, smrc, sto nam sve rade, smrc ........ BUUUUUUUUUUUUUUUM! :))

:smile16:

U redu
21-12-2005, 19:04
VSG-u(P)... to su tebi momenti za svrsavanje... ali zapamti - i TO SU POSLJEDICE VASE AGRESIJE!!! I TO ce vam doci na naplatu...

Najbolji ljudi, normalno krscanski odgojeni, su se moralli pretvarati u zivotinje, jer ste VI odredili pravila rjesavanja problema - tu mi nismo - uz masu napora, mogli nista promjeniti - kompromis NISTE dali NIKAKAV! Tako smo KLINOM izbili KLIN!

Posljedice su ima nazalost kao i kod tog jadnog veterana...

Ali na kraju ce sve proci...i vi cete postati POTPUNA proslost...

...i ima da se jos generacijama izjedate. izgrizate... i ne vjerujem da cete przivjeti... bar ne u takvoj megalomanskoj velicini koju sad imate....

VGS-ovo kakenje....
21-12-2005, 19:18
Hehehehehe VGSe bre bre bre?!?!?!?! Jeli ovo iz "pouzdanih izvora", ili samo uobicajeno tvoje kakenje, koje obicno zavrsavas tako sto se ispraznis u svoja rodjena usta?

Ovo, mislim:

"Ali na kraju ce sve proci...i vi cete postati POTPUNA proslost... "

Zaboravio si gde ti se matica nalazi sada? U pregovorima sa EU, sta si mislio, sad smo predali Antisu Govnoljuba, sve je u redu, nema jos tu sta drugo da se radi, mi smo u EU za neki dan?

Heheheheheheh nas jadni glupi VGSe! :))

Jeli tebi budalo uopste jasno sta vi i koliko morate da promenite da biste na kraju usli u EU? Jesi li ti uopste upoznat sa procedurom? Sta znaci uskladjivanje zakona jedne NAZI APARTHEJD drzave kao sto je Hrvatska sa savremenim demokratskim Evropskim zemljama? Da ne pominjem drugo VGSe, o kojemu ti ocito nemas blagog PO-JI-MA nego samo laprdas ××××××stine po forumu. :))
A zapamti Vreco Govana iz Svedske, sve te promene kroz koje vi morate proci samo idu u prilog proteranim Srbima. Idu im samo u prilog, na taj nacin sto ce te promene, o kojima vas vecina nema PO-JI-MA sta znace (a samo cekam dan da se upoznate, ovo samoubojstvo ovog ×××××× bombom ce biti decja igra u odnosu na to sta ce se dogadjati :)) ) doneti Srbima ono sto im je oteto, poruseno i opljackani i VGSe jos jedna stvar, donece im POVRATAK, hteli vi to ili ne, niko vas nece ni pitati! :))

BRE! :smile06:

sompompirovi
21-12-2005, 20:15
<font face="Times New Roman" size="+1">Moja SELJACINO!!:::

HR je NEUPOREDIVO NAPREDNIJA OD Bugarske i Rumunjske... a o Srbiji da i ne govorimo. Mnogi vjeruju da ce HR stici sa pregovorima za EU 2007. Kada cete vi UOPCE??? poceti? vi jos niste tamo gdje smo mi bili 1994... mi smo postali kandidat 2001...(ili pocetkom 2002???). Eto neki dan je i Makedonija postala kandidat... do pocetka pregovore ce joj trebati jos koji 4-5 godina...pa 4-5 godina pregovora... za 8-10 godina je i makedonija u EU...a VI???? HR je otvorila DO SADA!!! vec 7 od 35 poglavlja...Ako nastavi tim tempom do 2007 je gotovo!!! A vi se samo nadate da cete dobiti malo bolje penzije... jer se u matici gladuje... pa je USTASIJA (Apartheid, NAZZI) dobra!! Pjevat cete vi da se ORIIII:"lijepu nasu", polagati cete ispit iz HR povjesti... necete samo takao lako do kruha... NE, NE...

"Bilateralni screening za poglavlje slobode kretanja kapitala posljednji je screening za ovu godinu.

Hrvatska je ove godine otvorila screening za 7 od ukupno 35 poglavlja europske pravne stečevine (acquis communautaire) o kojima će se pregovarati: znanost i istraživanje, obrazovanje i kulturu, javne nabave, tržišno natjecanje, pravo poslovnog nastana i slobodu pružanja usluga, slobodu kretanja kapitala i poljoprivredu i ruralni razvoj.

Do kraja ožujka iduće godine očekuje se 18 eksplanatornih screeninga te 14 bilateralnih".

</font>

"Vjerukes
21-12-2005, 23:53
da su klinci nabrundali psa da ga ×××× u guzicu!"

Verujem, kod vas je sve moguce, sluzite se svim najmorbidnijim metodama, da bi postigli svoj cilj - da bi starca unistili i pshicki i fizicki, i da bi zastrasili druge da ne pomisljaju na povratak.
Dakle, kod vas i shiptara sve je moguce.

"Prema tome ako si u stranoj drzavi, prilagodi se obicajima i zakonima i tocka!"

Koji ti je bre ×××××, sta lupetas? Kad je ta izreka bila aktuelna Srbi nisu ziveli u stranoj zemlji, niti su bili stranci pre, niti bi trebali biti danas.
Onaj ko dobio hr dokumenta, taj nije vise stranac.
I danas kada bi to rekao na zvanicnom mestu, morao bi biti optuzen za teski shovinizam.
Kako god se okrenes, uvek pokazujes onu hr zicu - fasizam!

"Srbin za vas znaci SEFOVATI, ili uciti sav svijet oko sebe KO je gazda, odnosno KO je Srbin..."

Stara izandjala prica skuvana u najekstremnijim hr krugovima.
Rekao sam duduku svojevremeno da su HR Srbi naseljavali najsiromasnije delove HR, da su se zbog teskobnog i besperspektivnog zivota permanentno iseljavali... a duduk prica po svome: o nekakvim sefovskim mestima, o panduraciji, i sta ti ja znam.
Evo ti, ja sam HR Srbin - covek sa terena, i mogu ti reci da je to sve bez veze sto pricas. Da su delili sefovska mesta u HR, sakom i kapom, pa ja bi prvi ostao, pa moj jedan komsija, pa drugi, pa treci....

"Policijska uprava zadarska priopćila je jutros da je smrt Benkovčanina srpske nacionalnosti, Sretka Mlinara (71), nastupila zbog vješanja te da nema tragova koji bi ukazivali na počinjenje kaznenog djela."

Jaki strucnjaci, u ××××× materinu. Oni samo mogu da utvrde da li je bilo neke provale ili nekakvih vidljivih povreda na telu (krvavih tragova, preloma, podliva i tako to), a precizno utvrdjivanje uzroka zadatak je forenzickih strucnjaka ciji posao moze da potraje i mesecima.
Starac nije mlad covek koji bi za sigurno pruzio nekakav otpor i prisilio zlocince da ostave vidljive tragove. Jadni starac je samo slusao sta su mu ovi pod pretnjom naredjivali, i to je to.

Mozda se je zaista
22-12-2005, 00:37
Objesio zbog tuge za HRVATSKIM PSOM!!

Mozda je prvi put (vjerojatno je ×××××!) osjetio nesto pravo u guzici - a uvidio je da je to bilo samo jednom i nikada vise...

I ...Objesio se!

Za Vjerukes
22-12-2005, 01:56
Koji ××××× ga navelo da se objesi su njegove stvari, samo nemoj stavljati kola ispred konja, konju jedan. Ma bre, ××××× vam materina, kome se ×××× da je jedan divlji vlajo objesio sebe kao vrecu govana? Makar da se svi objese, bilo bi kao u raju. Kad se netko od veterana boraca za slobodu Hrvatske, ubije poremecenog uma, vi cigani se smijete kao smrdljive hijene. ××××te, sad cu ja plakati za smrdljivim ×××××om koji se je jebao sa magacima i psima, ××××× mu materina, dobio je ono sto je trazio. Ja samo mozem mastati da cete i vi ostali srbocigani napraviti istu stvar, ali ××××ga, nemate vi muda za to.
IDITE SVI U ××××× MATERINU, POSRANI SRBOCIGANI.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Od svega
22-12-2005, 02:11
najzanimljivije je to kojim se morbidnim metodima sluzite.
Ja mislim, vama i sfiftarima nema premca u svetu po morbidnosti.

I sto ste se okomili na te starce, nije mi jasno??? Oni samo zele mirnu starost, i cekaju trenutak da umru u svom domu i nista vise.
Sto se mladih Srba tice, oni i ne razmisljaju o HR. Koji moj ××××× da rade tamo, i od cega da zive kad se i vasi iseljavaju trbuhom za kruhom.

Ma idi
22-12-2005, 02:33
i ti u pizdu materinu, neka ide kuci u svoju maticu, pa neka crkne tamo, kao svi vi srbocigani.

Da ti nisi
22-12-2005, 04:22
OVAN nikad tako nesto ne bi izlaprdo.
Neciji dom je tamo gde mu je dom, a ne gde mu je matica.

Kako bi bilo da tebe neko tera u iransku pustinju ili u Laponiju, majmune jedan ili ti na novohrvatskom, crvenoguzo pentralo?

Polako samo, omekasce vas oni na pregovorima, ba cete biti meksi i od paukovih muda.

Ili da postavimo
22-12-2005, 04:42
stvari ovako:
Sta ti mislis, monky, kad bi ti ona zena ministrica rekla "ukidamo ti drzavljanstvo, oduzimamo pasos, mars u svoju maticu", pa da ne bladzaris vise na DOLU, kako bi se osecao i kako bi reagovao.

Da li ti je jasno da ta ministrica ne bi sastavila ni 24 casa na funkciji ministra???

Ma nemas ti pojma, tebi sve pocinje i zavrsava sa "Hrvatskim Vjesnikom": "srbocetnici ovo, srbocetnici ono.. bla bla bla..."

Neka neko pisne da onim Libanezima sto su divljali po sidnejskim plazama uskrati pravo na domovinu. Sve moze, ali to NO NO.

U globalnom svet, ja vrlo dobro znam koja su mi prava i u HR i u Bgd-u i u Njujorku - bilo gde u svetu.

Govno jedno
22-12-2005, 14:18
Ja bi zasluzio da me izbace, ne samo iz moje matice, vec iz bilo koje zemlje, budalo jedna, ako bi zapoceo revolucije i htio stvarati raznorazne republike po tudjim zemljama, pa i u svojoj matici. Jadni srpski ×××××ni, mislite da su drugi narodi ×××××ni i da ce samo gledati kaqko vi srbocigani mlatite i koljete zene i djecu drugih drzava. Mars u ××××× materinu i pokri se sa tim usima i stavi ××××× u usta od tovara i poskakaj do tvoje matice, jer inace i tebi ce puknuti film, pa ces se objesiti, pored tog pasjeg ljubavnika u Benkovcu. Dakle govnjaru, trk ili uzmi i onaj zadnji traktor, pa bezi bre Mile-Govnjaru. Mars u ××××× materinu.

vidi
22-12-2005, 19:18
Konjusaru , pokusaj razmisljati kao covjek , pa ces bar na tren skuziti da si nevidjeni debil koji se zna sluziti samo stocarsko cergaski jezikom i kulturom .Nisi svijetan koliko si duduk i glup , mozda nebi ovu spravu nikada ni upotrebio od srama da bar na tren shvatis koja si ljudska sram treceg milenijuma.

Prvo bi te posjetio otkud vi u Bosni ako mi znas objasniti, da nije mozda i to rvaska ili Vojvodina koju ste otimali.
Istocna Slavonija je uvijek bila srbpska i bitice pa taman kada bi se vi svi kolektivno poubijali od muke.
Idi sada u zooo tamo i pripadas , sto budes vise urliko vise ces dobiti po ×××××usi. :smile06:

Alaj
22-12-2005, 19:24
si besan, govnjaru jedan. Idi i ti se objesi, govnjaru srpski. Mars u ××××× materinu i ×××××a ti je zao koji se ×××× sa psom? Mozda i ti volis da ti ga nase magare strpa u tu veliku guzicu ist kao sto to radi sa tvojom kevom? Od×××× ×××××ne ciganski.

vijesti.
22-12-2005, 23:17
- kako vam priopcavaju hrvatski glasomlati da je tak zgodan posjet srpskom odmetniku u Benkovcu , tradicionalni posjet koji su priredili hrvaski mulci sa okolokucnim lajalom sa nadguznim mahalom i srspki odmetnik pak je vodim preljubu sa okolokucnim lajalom sa nadguznim mahalom.Pak ti Srbi sami sebe zlostavljaju ne. :smile16: :smile16: :smile17:

Da li ti
23-12-2005, 22:25
VSG-u(P) mislis, smatras da ste vi (Vlasi, koji se nazivate Srbi, jer su vas austrijanci jednom zajebali i rekli vam da ste Srbi, a vi povjerovali)...
dakle da li mislis da ste pametno i dobro postupili 1990/1991-05, kad ste krenuli uy taj zlocinacki pothvat, otimanje Hrvatskog teritorija, sa etnickim ciscenjem i svom destrukcijom sta je sa tim izaslo...??

Kazi - da li smatras da ste postupili pravilno...??

Dali su
24-12-2005, 02:52
Vec zakopali tog starog pasoguzca, koji se je objesio u Benkovcu?
××××te, ×××××n jedan, pas nije htio da ga guzi i on se objesio?
Tipican srpski vlajo!!!!!!

Pitanje
24-12-2005, 03:14
Za HEHEHE-a i Milu-Guzoljupca:
Dakle kako bi te nazvali tog benkovackog starog ××××vetra po novim hrvatskim jezikom?
Mozda i kazem mozda, jer nisam experta u novim hrvatskim jezikom:

Dvonozno vlasko uzivalo sa cetveronoznim pasjim uguralom.

Dali to ima smisla? Ma dali ista ima smisla sa vama vlajima? ×××××CINE JEDNE.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

VSG-u(P)
24-12-2005, 14:54
Huligani (arapi 2 generacija) koji su u Parizu i Francuskoj palili aute i razbijali sve oko sebe nekoliko tjedana su -

IZBACENI u svoje maticne zemlje! Cak je vecina rodjena u Francuskoj...

Lijepo nisu postivali zemlju koja ih je udomacila - i... ×××× ga! A mi smo vas trpili 10-15 generacija... i vi sta nem - DE FACTO oteli 1/3 zemlje a namjera je bila 4/5...samo smo vas ipak zaustavili...i na kraju vam pokazali put kuci...

TO JE NAJBITNIJE -

TO SE VSG-U(P) RACUNA

TO JE KONRETAN REZULTAT VASEG TERORIZMA, OTIMACINE I ETNICKOG CISCENJA...

TO JE KONKRETNO... KAO I TO DA STE JOS UVJEK SVJETKA PARIJE

DA STE IZOLIRANI, BIJEDNI, NIKUD PUTOVATI BEZ VISE NE MOZETE...

CRNA RUPA EVROPA... ETO TO STE VI

...I TO JE BITNO...

Koji Francuzi su
25-12-2005, 11:51
izbacili Arape koji su divljali, ××××× jedna ustaska LAZLJIVA???
Sto lazes, da bog da ti se seme unistilo, VGS-ovsko.

Kakvo izbacivanje iz Francuske, sta je tebi???
Gde to sme??? To samo u vasoj nazi papet state, i nigde vise.

Mars u ××××× materinu.

Seljacino
25-12-2005, 12:58
neupucena...

Tek kad su francuske vlasti (po kratkom postupku??,,,u taj detalj nisam siguran), poceli izbacivati huligane u svoje maticne arapske zemlje...tek onda je divljanje pretalo!!

Sta ti je ta informacija uzmakla??

A zasto se tako pjenis na tu informaciju??
Zar se izjednacujes sa tim huliganima?

Da su to poceli raditi od prvog dana, divljanje bi pretalo za TRI, ne vise dana!

A vase divljanje u HR je stitila JNA, pa ste oddivljali 4 godine...zato ste svi lijepo otisli u maticnu zemlju, a neki pobjegli sa divljackim iskustvom, u Australiju i neke druge zapadne zemlje.... Ajde VSG-u(P)organiziraj divljanje malo onako kako si ucio i naucio u HR?? Ajde da vidimo...maticna ti se zemlja racuna Srnbija...u HR neces! to je sigurno!

Pizdo jedna
25-12-2005, 13:17
ustaska, navedi mi bilo kakav link koji govori u prilog tvoje bezocne lazi da su gradjani Francuske bili proterivani iz Francuske. Hajde ×××××.

"Da su to poceli raditi od prvog dana, divljanje bi pretalo za TRI, ne vise dana!"

Da su oni zaposlili taj svet kojeg su smestili u svojevrsni geto, nikakvo divljanje i ne bi bilo.
Divljanje pocinje od beznadja i gladnih stomaka.

U Australiji nismu smeli ni da pisnu u vezi nekakvih proterivanja svojih gradjana muslimanskog porekla.

Manje segregacije, manje diskriminacije, manje predubedjenja o nekoj naciji, vise posla, i stvari se resavaju.

Hajde ××××× da vidim link, kada je Francuska proterala i jednog svog gradjanina???

Lako je laprdati bez veze.

I jedi govna, jel ti slavis neki bozic, ili drezdis ovde na ovom usranom forumu i danas?!

I jos nesto
25-12-2005, 13:45
Krajisnici su primerni gradjani od Kanade pa do Novog Zelanda, gde god da su, jer im njihove nove domovine nisu uskratile njihova osnovna ljudska prava. Nisu izbacivani sa posla zato sto su Srbi.
Nova domovina im je obezbedila fizicku i svaku drugu sigurnost.
U njihovim novim domovinama svaka pojava fasizma je strogo sankcionisana, prema tome, sve su dobili sto im je u HR bilo uskraceno.

Jer
25-12-2005, 14:03
nemozu da stvaraju srpske republike.
Govno krajisnicko. Da samo pokusaju odjebali bi u sekundu. Tamo nema niti u parlamentima ili kongresima srpskih stranki iako vas ima kao govana.
Zasto nezasutis budalo krajisnicka, neskolovana budalo?
Nemas pojma zasto ste dobivali po picki.
Tices u tudjim zemljama stvarati svoje republike?
Idi u ××××× materinu ××××××tino jedna.

Pa necu
25-12-2005, 14:11
te JA uciti svemu...ja sam te te u nekoliko godina naucio puno vise nego si ti naucio u cijelom zivotu... malo se i sam pobrini...citaj, sad znas i to...valjda si naucio kako se trazi po I-netu...

Ali je interesantno da se tako pjenis na tu vjest!! To je indikacija da ta tendenciaj postoji u genu... cakaj...ako iskrsne kakva prilika - TU SAM JA!!

Na zapadu se MORA raditi i posteno zaradaiti... to cinjenicu ste narocito VI Srbi (vecim djelom) u bivsoj YU putem privilegija mogli zaobilaziti...

Poslije 90-te (TO SAM TI MILIUN PUTA REKAO!! - UPAMTI VEC JEDNOM!!) ste tako stecene egzistencije i poslove izgubili... (bilo je i takvih Hrvata, koji su po partijskoj (YU) liniji isto tako prosli, ali ste VI domonirali).

Niko te arape nije - kako ti kazes - ugurao u GETO, NIKO! na zapadu SVI imaju ista prava... ali oni SAMI, malo pomalo rastjeraju sve oko sebe (raseli se)... i tako coiporativno njeguju svoje muslimansko/arapske korjene u Francuskoj... jer je ta kao i svaka zapadna zemlja SLOBODNA... a oni su izabrali tu i takvu slobodu... pa im na koncu ta sloboda NIJE odgovarala i revoltirali su protiv nje... nazalost, tako da su palili tudje aute, rusili i razbijali tudje trgovine itd...Sad samo zamisli da su oni imali neku JNA ili sl. koja bi igh stittila i koja bi ih naoruzavala... ZAMISLI kako bi na kraju prosli...RASKASAPILI BI IH FRANCUZI!!!

A VI?? BALVANIZIRALI, i rastjerali sve nesrbe, pobili, granatirali, ponizavali, unistavali...itd.. i SVE sta ste radili, te na kraju HUMANO I SLOBODNO SA HR TRAKTORIMA U MATICU!!!

NIKO ne bi bio toliko tolerantan i mekan kao Hrvati... i to mozete zahvaliti uglavnom onom ×××××u Tudjmanu!! Tako da znas!!

"nemozu"
25-12-2005, 14:26
Hehehehehehehehehehehe!!!!!! :))

"nemozu da stvaraju srpske republike. " ?!?!?!? :))

"nemozu" ?!?!?!?!?!? :))

U××××m ti se u skolu, nastavnike, profesore i roditelje koji su te tako glupog i nepismenog odgojili, jer su te ucili da je mrzeti drugog bolje nego nauciti slova! :))

×××××ne ustaski, bolje bi ti bilo zabiti tu tvoju glupu glavu tamo gde ti je uvek bila - u guzicu arijsko iransku glupu i prljavu i umuknuti , nego sto se javljas ovde kao predmet zajebancije Srba na forumu i srama onih Hrvata koji fakticki znaju da citaju i pisu! :))

Nastavi da sisas moj Srpski ×××××, sve dok ti nesto kroz njega ne udje u tu blentavu glavu! :))

Srecan Bozic svim Hrvatima osim tebe i tebi slicnima, ljudskom odpadu najgore vrste! :)) ××××× ti materina kako ti se ne dosadi srati i pisati jedno te isto, gadjati se padezima i praviti stamparske greske kojih bi se i ucenici prvog razreda osnovne skole sramili, sejati gluposti i mrznju, sve to na tvoj Bozic? :smile12: :smile17:
Da bog da se udavio u sred danasnjeg rucka, da bog da ti se i mama i tatica tvoji, koji su te ucili ovome svemu, zajedno sa tvojom rodbinom, sutra sakupili oko tvojih ostataka i pricali viceve o tvojoj gluposti i idiotskom i upornom sramocenju onih Hrvata koji se na srecu razlikuju od tebe! :))
Kako ces ocekivati da neko postuje tebe i tvoj bozic, kad ga ni ti sam ne postujes, nego dolazis ovde da bi iskalio jos vise mrznje na jedan tako sveti dan za vas Hrvate. :))
Mars bre rugobo ljudska, smradu ljudski najgore vrste, usranko nepismeni, stoko divlja Hrvatska, povracotino smrdljiva, fekalijo iz septicke jame! :))

Pih! :smile17:

a ti ....
25-12-2005, 14:28
A ti VGSe, zar kukavce nemas familiju, ni nikoga sa kim bi proslavio ovaj blagi dan, nemas nista pametnije da radis danas na tvoj Bozic nego i dalje ××××s i siris mrznju po forumu?
E jadice jadni ....... :smile17: U××××m ti se u taj jadni promaseni zivot. :smile17:

Eto...
25-12-2005, 15:22
...ti si mi postao navika... zajbavam se sa drustvom, jedemo, pricamo, poigramo se...a onda bi neli gledali nesto na TV ili koji film...a mene to bas ne zanima pa sjadnem na komp da te jos malo posevim... i tako... sad idem sa drustvom u setnju... za 1 sat sam valjda nazad... pa onda cemo vidjeti...
dotle ces ti sigurno vec postirati neku ×××××riju pa cemo te opet ...

i tako...

hehehehe-glupane
25-12-2005, 20:04
ljuti se govnjaru, ×××× ti magarac kevu a i tebe tako glupog. Oci ce da ti skocu iz tog posranog dupeta, srbociganski olosu. Jadna ti keva, kad i magare nece da je sevi.
Ajde jos jedan lijepi komentar od tebe sa tom praznom tintarom.
Bas idem na plazu i kad se vratim da vidim sto imas da kazes Mile-Dupetaru.

bosanac.
25-12-2005, 21:34
vi hrvati ste stvarno humno bolestan narod , da se nemozete svadje i provokacija odreci ni bar za vas taj najveci godisnji praznik.
Znaci vremena se mijenjaju , godine prolaze a psihopate sve gore i starije goropadnije.
vi se zaista zadovoljavate svadjama najnizim i mizernijim rijecima sto sebi bolesnik moze priustiti da se osijeca ugodno u svojoj bolesnoj kozi , nije mu nikakva svetinja bitna .
Evo godine prolaze a budalitine i bolesnici smatraju da je krvljene i klanje raj nebeski pa tako i blagdane na taj nacin proslavljaju .
Za takve je najteze biti covjek , to je velika umjetnost zato se i ponasaju u skladu svoga obrazovanja i vaspitanja.

VSG-u(P)
25-12-2005, 22:22
Tebe sevimo svuda i u svako vrijeme

FOR EVER!

VGSe jadnice jadni
25-12-2005, 22:56
HEHEHEHEHEHE BOLESNICE JADNI. :))

"zajebavam se sa drustvom, jedemo, pricamo, poigramo se...a onda bi neli gledali nesto na TV ili koji film...a mene to bas ne zanima pa sjadnem na komp"

DA. :smile17: YEAH RIGHT! :)) TOLIKO SE DRUSTVO OKUPILO DA SI (SUDECI PO VREMENU TVOJIH UPISA DANAS) IMAO TOLIKO SLOBODNOG VREMENA DA SE NE SKIDAS SA KOMPA DANAS! :)) :smile06:
JESI LI I TO UGLAVIO U TU BOLESNU TIKVU VRECO GOVANA? DA IMAS NEKO DRUSTVO DANAS KOD TEBE? JEDETE I PIJETE HA? :smile06: PA SKOKNES MALO DO KOMPA I U ZARU "CHRISTMAS SPIRITA" - MRZIS MALO PO FORUMU? :smile06: MALO SKOKNES, RECIMO - CELI DAN? :)) :smile06:
CUDNA TA TVOJA BOLEST VGSe BRE BRE BRE, TI IZGRADIS U TOJ TVOJOJ BOLESNOJ TIKVI MNOGO BRE STO NEMA NIKAKVE VEZE SA STVARNOSCU .... RECIMO LEPTIROVE I PTICICE I RAJ NA ZEMLJI ZVANI HRVATSKA .... PA TI SE CAK I HRVATI KOJI ZIVE U HRVATSKOJ SMEJU I NAZIVAJU TE LUDJAKOM.
A DANAS SI SA DRUSTVOM, JEDETE PIJETE I ZAJEBAVATE SE ..... SLAVITE BOZIC HA? :smile06: :))

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :))

××××TE VGSe NE DA SI PROLUPAO, NEGO ...... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

CUTI BRE NESRECO JADNA, NEMAS TI KUKAVICE NIKOGA, SVI SU TE ODJEBALI KAO NAJZADNJU BUDALU, KO BI TRPEO TAKVOG BOLESNIKA, KOJI CAK NI ZA JEDAN TAKO SVETI I BLAGIU DAN KAO STO JE BOZIC, NEMA NISTA PAMETNIJE NI KORISNIJE DA RADI NEGO DA MRZI I ×××× PO FORUMU! :)) :smile06:

E, JADO JADNI ..... :smile17:

sompompirovi
25-12-2005, 23:13
<font face="Impact" size="+2">...POSLJEDNJE IZVJESCE ZADARSKE POLICIJE:
U policiji kažu da za sada nisu potvrđeni navodi da je Mlinar napadnut, da je na njega nahuškan pas i da nema tragova da je uopšte bilo provale u njegov dom.

a STA SE TEBE TICE vsg-U(p),

U'LL BE ××××ED FOR EVER...

BY DONKEY!

</font><br><hr>

Ja ne ocekujem
26-12-2005, 00:25
izvestaj od panduracije, vec od medicinskih strucnjaka.

Medjutim, posto je to sve u vasim rukama, u fazi pregovora sa EU kada stanje u zemlji treba da se ulepsa, ja vam ne verujem.

Uostalom, s obzirom da je zrtva starac, napadaci su mogli lako ne ostaviti tragove. Dovoljno je da su mu se pojavili na vratima i naredili mu da stavi uze oko vrata. Oronulom starcu kome se ste zivot zagorcali i onako, nije trebalo 2 puta reci, niti je trebala nekakva fizicka prisila.

za fekaliju ljudsku
26-12-2005, 14:13
Prosto sam prisiljen da kopiram kolegin post, tako je dobro sve srocio:

.................................................. ........

HEHEHEHEHEHE BOLESNICE JADNI.

"zajebavam se sa drustvom, jedemo, pricamo, poigramo se...a onda bi neli gledali nesto na TV ili koji film...a mene to bas ne zanima pa sjadnem na komp"

DA. YEAH RIGHT! TOLIKO SE DRUSTVO OKUPILO DA SI (SUDECI PO VREMENU TVOJIH UPISA DANAS) IMAO TOLIKO SLOBODNOG VREMENA DA SE NE SKIDAS SA KOMPA DANAS!
JESI LI I TO UGLAVIO U TU BOLESNU TIKVU VRECO GOVANA? DA IMAS NEKO DRUSTVO DANAS KOD TEBE? JEDETE I PIJETE HA? PA SKOKNES MALO DO KOMPA I U ZARU "CHRISTMAS SPIRITA" - MRZIS MALO PO FORUMU? MALO SKOKNES, RECIMO - CELI DAN?
CUDNA TA TVOJA BOLEST VGSe BRE BRE BRE, TI IZGRADIS U TOJ TVOJOJ BOLESNOJ TIKVI MNOGO BRE STO NEMA NIKAKVE VEZE SA STVARNOSCU .... RECIMO LEPTIROVE I PTICICE I RAJ NA ZEMLJI ZVANI HRVATSKA .... PA TI SE CAK I HRVATI KOJI ZIVE U HRVATSKOJ SMEJU I NAZIVAJU TE LUDJAKOM.
A DANAS SI SA DRUSTVOM, JEDETE PIJETE I ZAJEBAVATE SE ..... SLAVITE BOZIC HA?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

××××TE VGSe NE DA SI PROLUPAO, NEGO ......

CUTI BRE NESRECO JADNA, NEMAS TI KUKAVICE NIKOGA, SVI SU TE ODJEBALI KAO NAJZADNJU BUDALU, KO BI TRPEO TAKVOG BOLESNIKA, KOJI CAK NI ZA JEDAN TAKO SVETI I BLAGIU DAN KAO STO JE BOZIC, NEMA NISTA PAMETNIJE NI KORISNIJE DA RADI NEGO DA MRZI I ×××× PO FORUMU!

E, JADO JADNI .....

...........................................

Well done kolega!! :)

Citas li ti ovo Vreco Govana iz Svedske, citas li nesreco jadna? :smile06: :)) :smile16:

:smile16:

VAUUUUUUUU?
26-12-2005, 14:22
STO MAGARE NAPRAVI A KEVA RODI.
STO JE TO?????????????????????
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE

MILE-GOVNJAR BRE BRE BRE BRE

sompompirovi
26-12-2005, 22:39
Ma pustite politiku malo...

ajmo malo love zaraditi na Srbima (Srbiji),

preporucam mu pogledati stranice: http://www.eastcapital.se/

Do sad - 2005 - 68,6 % - na ulozen kapital, Solidno!

http://www.gustavuscapital.se/web/article.asp?artID=667

Do sad u 2005 - 57,62 % na ulozen kapital!

treba izabrati jezik, prouciti i ev. krenuti u buissnes.

Na Srbiji se sada da nesto zaraditi...

××××s politiku... treba im LOVU UZETI, da si malo naplatimo - bar malo! sta su nam priustili...

ajde i ti VSG-u(P)... ulozi u maticu - ajde budi patriota!

Vidis ja sam i za Srbiju patrita... ako plate, razumije se!

sompompirovi
26-12-2005, 22:39
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Ma pustite politiku malo...

ajmo malo love zaraditi na Srbima (Srbiji),

preporucam mu pogledati stranice: http://www.eastcapital.se/

Do sad - 2005 - 68,6 % - na ulozen kapital, Solidno!

http://www.gustavuscapital.se/web/article.asp?artID=667

Do sad u 2005 - 57,62 % na ulozen kapital!

treba izabrati jezik, prouciti i ev. krenuti u buissnes.

Na Srbiji se sada da nesto zaraditi...

××××s politiku... treba im LOVU UZETI, da si malo naplatimo - bar malo! sta su nam priustili...

ajde i ti VSG-u(P)... ulozi u maticu - ajde budi patriota!

Vidis ja sam i za Srbiju patrita... ako plate, razumije se! </font>

Tko ce
27-12-2005, 18:05
Da zameni tog dvonoznog guzicara iz Benkovca? Ja predlazem bre Trpimira, jer on je naucan da ga dobiva u dupe od tih silnih USTASA, tako nece niti primjetiti, da ga guze cetveronozni jebaci nasih krajisnickih cetnika. Ako se prijavis Trpi-mire, sretno i uzivaji, neki put uzmi svoju kevu da i ona uziva. Bolje je i to, nego da te klokani guze.