PDA

Pogledaj cijelu verziju : »Da san ima 40 kuna, nosija bi' i ja ustašku kapu«

mamu vam jebem
19-12-2005, 02:17
NAŠ LIST MEĐU ZADARSKIM SREDNJOŠKOLCIMA KOJI SU POSLIJE UHIĆENJA GENERALA GOTOVINE NAPUSTILI NASTAVU I OTIŠLI DEMONSTRIRATI NA GLAVNI GRADSKI TRG
»Da san ima 40 kuna, nosija bi' i ja ustašku kapu«
Na pazaru u Benkovcu kapa stoji 40 kuna, a toliko nisam imao, kaže jedan od zagovornika ustaške kape. Točno je, svaki dan nose ustaška obilježja, a kada ih pitate zašto i znaju li tko su bili ustaše, ne znaju odgovoriti, kazala nam je profesorica hotelijerske škole

Piše Boris PAVELIĆ

Nisan ima' ustašku kapu, ali da bar jesan! Skupe su, četrdeset kuna na pazaru u Benkovcu. Ozbiljno! – tako govore neki polaznici zadarske Hotelijersko-turističke škole o učeničkom prosvjedu zbog uhićenja Ante Gotovine protekloga tjedna u središtu Zadra, na kojemu je nekolicina mladih nosila ustaške kape i pozdravljala nacističkim pozdravom. Koji dan kasnije, kada su se strasti donekle stišale, dojam nastoje popraviti i učenici i ravnatelji i pedagozi i profesori, ali iskrenost u razgovoru nije lako postići: ustaški grafiti na svim zadarskim školama jasno svjedoče da je dijelu hrvatskih adolescenata ustaštvo primamljivo i drago, jedva odvojivo od karizme hrvatskoga branitelja kojega personificira general Ante Gotovina. Dogodio se, dakle, tragični paradoks: generacija čija su prva sjećanja poružnjena strahom, podrumima i bombama, nadahnjuje se ideologijom straha, logora, noža i smrti.

»Veliki frajeri«

Kada je u protekli četvrtak objavljeno da je Gotovina uhićen, srednjoškolci nekoliko zadarskih škola poslije velikoga odmora nisu se vratili na nastavu, nego su otišli u grad prosvjedovati. »Otišli su prije svega zato da odu s nastave«, ocjenjuje za naš list Anita Peričić, ravnateljica zadarske Ekonomsko-birotehničke i trgovačke škole, čiji su se učenici 4c razreda legitimirali transparentom potpore generalu Gotovini. Profesorica Peričić godinama već radi s djecom, i nije sklona »na prvu loptu« povjerovati njihovim navodnim velikim ideološkim objašnjenjima: podsjetila nas je da među srednjoškolcima odvajkada vlada mit o tome da je »veliki frajer« onaj koji pobjegne s nastave, pa ona i prošlotjedni prosvjed djelomice tumači u tom smislu.

Hitni roditeljski sastanci

Situacija u školi proteklih dana nije posve mirna – poslije prosvjeda održano je izvanredno Nastavničko vijeće te roditeljski sastanci – ali ravnateljica Peričić novinara našega lista primila je bez ikakvih problema, obećavši čak da će nam dopustiti razgovor s učenicima, budemo li poštovali zakonske odredbe o zaštiti maloljetnika, što smo obećali. Upozorila nas je da škola nastoji djecu odgajati u skladu sa svim suvremenim civlilizacijskim dostignućima, za što su nedavno dobili i opipljiv dokaz: četvoro učenika nagrađeno je na natječaju vladina Ureda za ljudska prava za radove posvećene toleranciji. Pa ipak...

Crnilo pod Nazorovim imenom

Zgrada škole išarana je ustaškim grafitima, a zašto djeca to čine, i otkuda im fascinacija ustaštvom, nitko – pa ni oni sami – ne zna odgovoriti. »Točno je, svaki dan nose ustaška obilježja, a kada ih pitate zašto i znaju li tko su bili ustaše, ne znaju odgovoriti«, kazala nam je profesorica hotelijerske škole dok smo pred zgradom razgovarali s učenicima. Kada se o tome počne razgovarati, jasno se osjeća nelagoda – vrlo je teško zapodjenuti otvoren razgovor. U Ekonomskoj školi, primjerice, profesori su nam kazali da nisu njihova djeca na prosvjedu nosila ustaške kape, nego učenici Gimnazije Vladimira Nazora; u Gimnaziji Vladimira Nazora tvrde da su to bili učenici Ekonomske škole. Profesor povijesti u Gimnaziji Vladimira Nazora dolazak novinara doživio je kao dokaz da javnost školu smatra odgovornom za to što je ustaštvo popularno među učenicima.

Slušaju što se kod kuće govori

»Nemojte mi dolaziti s tvrdnjom da djecu učimo kako je ustaški pokret bio pozitivan. Što se škole i školskoga programa tiče, djeca bi itekako morala razlikovati ustaše od hrvatskih branitelja. Nije istina ono što je, komentirajući učenički prosvjed, rekao predsjednik Mesić. Najlakše je optužiti školu. Dajte napišite nešto afirmativno«, kazao je profesor, upozoravajući da »ne formira samo škola mišljenje učenika«. »Oni slušaju što se kod kuće govori, gledaju televiziju, čitaju novine. A u školi ih učimo onome što je propisalo Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta. Ne mislite valjda da im govorimo što nam padne napamet«, pitao je profesor.
I uistinu, nema nikakve sumnje da se u govoru o ideološkim preferencijama mladih na prvim mjestima mora spominjati službeni stav države. Primjerice: profesor nam je kratko pokazao udžbenik povijesti za 4. razred gimnazije po kojemu radi već nekoliko godina. Udžbenik je objavio zagrebački »Profil«, a autori su Suzana Leček, Magdalena Najbar-Agičić, Damir Agičić i Tvrtko Jakovina, dakle povjesničari koje se u površnoj javnoj recepciji smatra »lijevima«. U njihovom udžbeniku, u lekciji o ustaškome pokretu, logor Jasenovac zastupljen je jednom jedinom rečenicom, bez fotografije, uz podatak kako se procjenjuje da je na tome mjestu ubijeno oko 50.000 ljudi. Tako, dakle, uče gimnazijalci, kojima je povijest jedan od važnijih predmeta.

Morali bi znati

»Struke poput ekonomske uče mnogo manje povijesti: četverogodišnji smjerovi dvije godine, a trogodišnji samo jednu«, izvijestila nas je pedagoginja Ekonomsko-birotehničke i trgovačke škole u Zadru, koja je ravnateljicu Anitu Peričić uspjela odgovoriti od odluke da nam dopusti razgovarati s učenicima. Očito uznemirena dolaskom novinara, upozorila nas je da bi škola i ravnateljica mogli imati probleme s roditeljima dopusti li nam da razgovaramo s njihovom djecom, što uistinu jest osjetljiv problem. No istodobno, odbila je otvoreno razgovarati o problemu koji, očito, postoji. »Djeca ne rade probleme, uspješna smo škola« – to je sve što smo pod pedagodinje uspjeli čuti. Ravnateljica Anita Peričić bila je određenija: »Potpuno je jasno da bi djeca morala znati što uistinu znači ustaštvo«. Znaju li? »Samo general Gotovina zna je li ustaša ili ne«, odgovorili su gimnazijalci s kojima smo razgovarali pred školom.

((()))

××××te cemu li uce omladinu i cime je ta jadna i nesretna omladina fascinirana?! :smile12:
Dovoljno govori o obrazovanju, svesti i kucnom odgoju u ´Rvata! :smile17:

Jadne zemlje, jadne li omladine ..... kakvi ce tek oni biti kad porastu? :smile12: :smile17: Nije ni cudo sto svi kazu da su Hrvati najzatucaniji i najneobrazovaniji papci na Balkanu! :))

Pih! :smile17:

Sta kaze nas dezurni forumski mamlaz VGS na sve ovo? :))

VGS-e alal vera ..... omladina vam je prva liga.:smile17: Nema sta, novi krvozedni zlocinci polako rastu ..... cisto da se GEN nebi istanjio i izgubio! :))

Fuj bre mamu vam ×××××! :))

Bojis
19-12-2005, 02:45
se ti dupetaru. Treba omladini kazati, zasto se borimo i protiv kakvih govana, jer ako ih ne naucis, oni ce stvarno vjerovati da je Hrvatska srpska zemlja, kao sto vi kazete srbocigani. Cetnicka govna, nose subare i u Hrvatskoj a ti Govnoljubic bi htio da ogranicis hrvatskom narodu sto mozu da nose. Mars u ××××× materinu i zapovjedaj u svojoj matici, djubre jedno.
HAHAHAHAHA HEHEHEHE.
××××TE, KAKO VI CIGANI NEMOZETE SHVATITI DA NISTE DOBRODOSLI U HRVATSKU. PA ×××× VAS SV. SAVA, ZASTO NE UZMETE ONE TRAKTORE KOJI SU OSTALI POSLE 1995 I IDETE PREKO DRINE U TRI PICKE MATERINE.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

dokaz
19-12-2005, 02:52
"Nije ni cudo sto svi kazu da su Hrvati najzatucaniji i najneobrazovaniji papci na Balkanu!"

Dokaz: ovaj papak gore! :))

Ali ovaj
19-12-2005, 02:56
Papak gore, ×××× sve vas srbocigane u taj plitki mozak. Zasto ne uzmes cipelcug i ides u ××××× materinu, boris se uzalud i samo pljuvas u vetar bre budalo ciganska. Ti me ne moras voleti bre, ali nedam ti svoju zemlju, djubrad jedna. Mars u ××××× materinu, govno srpsko.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

slazem se
19-12-2005, 04:51
Daj ×××××ne ne seri. Od×××× vise sa tim glupim nepismenim mozgom. :smile17: Sibe bre stoko prosta hrvatska! Od×××× bre sa Srpskog foruma! :))

Sto se tice teme,

"Oni slušaju što se kod kuće govori, gledaju televiziju, čitaju novine."

Tacno. Kuci se uce da je najbitnije u zivotu mrzeti Srbe i druge! :smile17: Vaznije i od citanja i pisanja! :)) :smile12: :smile17:

×××××ti su izgleda iskrivili onu "ljubi bliznjega svoga" i u svojim mracnim krvavim mozgovima je prepravili u "ubi bliznjega svoga", takvi su bili kroz celu istoriju, takvi su i ostali, tako i decu uce!! :smile17:

Sramota za ceo Balkan, za celu Evropu i za celi Svet! :smile17:

:smile16:

Ali ti mazgo
19-12-2005, 13:34
Kako mislis da ste nam vi bliski?
Bliznjeg svog? To je zaista vic godine.
Ako smo tako bliski, kako ti kazes, govno srpsko, zasto mam onda ubijate zene i djecu, rusite nam i palite sve sto je nama sveto. Zar ti ne uvidas da ste veliko djubre koje hoce da prisvaja sve sto je tudje. Znam da ti ovo neces razumiti bre dupetaru jer si tako sjeban, ali mi ne dolazimo u Srbiju da vam zapovedamo bre ali vi to volite raditi u Hrvatskoj. Dakle zasto ne ides preko Drine u tri pizde materine i smrdi tamo govnjaru jedan. A to sto je ovo srpski forum, to imas pravo, jer svaki imalo pametan hrvat, nece da se tu ×××× sa vama ciganima o da, i ja mora da sam ××××××, kako ti kazes ×××××ne, zato so se tu prepirem sa glupljim od sebe. Dakle cigo jedan krajisnicki (bolje bi bilo da se zoves dalmatinski zagorac), od×××× i natakni cetnicku subaru, tako da te bolje prepoznamo kad te zapucamo, stoko jedna. Ti ces da ubijas nas narod a ja da se sada druzim sa tobom?
Good by you ××××ing mother ××××er. :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Sad kada
19-12-2005, 13:55
udju u nato, morace da ubijaju i najblizeg svoga - Irance! :(
Joj zalosti.

Ortak, mene
19-12-2005, 13:59
zanima kako ce se to tretirati kada zarate Arijski Iranci protiv obicnih Iranaca?
Da li ce to biti klasicni bratoubilacki rat, ili sta?
Sta ti mislis?

NATO
19-12-2005, 14:08
Kad postanemo clanovi NATO-a, evo dozvole za bombardiranje Srbije.
Joj sto ce biti govana po njoj posle toga,m nece biti kao1999, vec totalna distrukcija ciganske zemlje.
HEHEHE HAHAHA odu cigani u ××××× materinu. :smile16: :)) :smile06:

Pa kako ce
19-12-2005, 14:24
biti? Amer nece smeti da posalje pesake, vec dokazano, boje se ×××× ga, vec ce poturiti vas za cije zivote ih boli ×××××, koji ne vrede ni pola pisljiva boba, a onda ce vam biti 100 puta gore nego na Ceru, jer ste se u medjuvremenu prezaduzili.
Mozes misliti, i Dzonijeva baba iz Jagodinu ima da vas tambura sa sve govnjivom motkom.

Pa ti jesi
19-12-2005, 19:36
zaista ××××××. Nemas pojma kako NATO operira.
Moras znati, da se straza mjenja oko onih dugmadi koji pokrecu sve te puste rakete, pa cak i one sa atomskim glavama. Mozes zamisliti, kad bude neki hrvat i to iz okolice Knina, na strazi i usmjeri sve te ××××ne rakete prema Srbiji i popije malo dalmatinskog vina i slucajno, bas slucajno da ga ××××s, padne na to dugme i rakete risnu na Srbiju. Sto mislis da ce se dogoditi? ××××ga, ode cjela ciganija i svi cigani sa njom u poicku materinu.

Nema vise
troprstasa
i to ce biti
sreca nasa.

Ne trebamo
tjerat srbe
niti uzgajat
druge vrbe.

Sam je srbin
s×××× samog sebe
i to sa slavom
SVETOG SAVE.

Osli cigani u ××××× materinu.

HEHEHEHEHEHEHE HAHAHAHAHAHAHA ×××× IH.

Ortak bre,
19-12-2005, 20:49
Mali, ti bas navalio da nam dudlas, pa navalio, ha? :)) Nikako da izvucemo kurceve iz tvojih balavih usta? :)) ××××te, zna li tebi Fratar da si mu neveran bre? Jao si ga tebi ako te uhiti u krivojebu, ima da te przi onim svojim starim njeznikom kao jeftinu ×××××tinu bre! :)) Dok ces ti njihajuci se kukovima, opet morati da narices "100 dvevica marija" i ostalo religiozno ××××××! :))
Ajde bre od×××× sa tim glupim mozgom magarce jedan blentavi, sa tim glupim komentarima i pisanjem od kojeg bi i kokoske moje babe umirale od smeha! :smile06:

"u poicku materinu."

e, mamu ti ××××× nepismenu, magare ustasko jedno, neobrazovano, neprosveceno, glupo! :smile06:

Ajde Is Bre Kokosko operusana! :))

............
............
............

Ortak bre,

"Ortak, mene zanima kako ce se to tretirati kada zarate Arijski Iranci protiv obicnih Iranaca?
Da li ce to biti klasicni bratoubilacki rat, ili sta?
Sta ti mislis?"

××××× li ga ortak, bratoubilacki rat kao pojam poznajemo iz istorije juznih Slovena, gde su se Cetnici bili protiv Partizana, pa ustase protiv Partizana, pa ustase protiv Cetnika (da i ovo zadnje je bratoubilacki rat, seti se Kastelanskih Cetnika :)) ) .... sta znam, mislim da bi, znajuci Ubilacki Gen i jednih i drugih (Arijskih i ovih drugih Iranaca), nasi bratoubilacki ratovi bili decja igra u odnosu na ove. Divlji i jedni i drugi, tu bi se napunili bombama i dinamitom pa eksplodirali jedni po drugima po ceo dan valjda! :))
Ovi za Vatikan, ovi drugi za Alaha .... tu bi se przilo, klalo i ubijalo na sve strane. Vidis da ovi "domaci", takozvani "Arijski", kad im neko samo dirne "heroje", bace bombu na sami sebe i samoeksplodiraju, a kamo li nece na nekog drugog, pa makar mu taj neko drugi bio rodjak iz te Iranske Vuko××××ne. :smile06:
Mislim da bi se tada pojavio novi termin u bratoubilackim ratovima ..... nesto kao:

Bratoubilacki Rat - The Next Level! :))

Bre! :smile08: :smile06:

Kipi bre
19-12-2005, 21:19
Govnjaru jedan. Oci ti strcaju od ljutnje. ××××ga, kako smo vas sjebali 1995 a sad kad udjemo u NATO? ××××te, nece niti jedan srbociganin ostati na zivotu, jedino ako bezi u maticu bre. Govnjaru Mile-Mamino Kopile, samo se ti ljuti ali pomoci nemas. Jednom ×××××n, cjeli zivot ostaje ×××××n. Sto sam ti vec rekao? Sjecas se?
Sto magare napravi a tvoja keva rodi, ti si najbolji primerak, krajisnicka BUDALO. Jedini si koji razgovara sam sa sobom, mozda si i onaj koji puni bacve bez dna. Sta kazes budalo ciganska? Joj takvih govana nema nigdje na svjetu. Ajde cobane u ××××× materinu i nastavi da razgovaras sa svojim ortakom. Gluplji si nego cuskija, bre dupolizac.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Sta kaze
19-12-2005, 22:56
ovaj blentavi magarac nepismeni "ostati na zivotu".
HAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA

Kad bolje razmislim, ma nisi samo ti kriv sto si budak.
Menjanje pravovisa svokog dana zbunjuje i jace face od jednog nepismenog imbecila.

Citam, trenutno se vodi polemika u ×××××tskoj kako pisati 'ne cu' ili 'necu'. Premijer Sanader cvrsto obecao da ce pisati 'necu' i dalje!!!
A ja citam i valjam se od smeha.

Najbolje vama da se vi potpuno odreknete srpskog jezika, vec da se vratite svom maternjem arapskom. Ovako izludicete sami sebe, a onu omladinu sa fasistickim simbolima pogotovo.

Neznam, ali da sam na njihovom mestu (puj puj puj, daleko bilo), jadno bi se osecao (mozda bi na kraju pljunuo i na nastavnika i na skolu), jer uciti kako se 'od sad vise ne kaze ovako vec onako', je zivo ××××××, i blago receno DEPRIMIRAJUCE. :( :( :(

Je li tako, imbecilo sto bez veze dises ovaj zrak "na zivotu"?

Budalo
20-12-2005, 02:45
Pravovisa?
Reci sto je to?
Sto visi?
Ili sto je na visini?
Kazi ti nama, srpsko govno: Dali je tvoja keva napokon obrijala brkove?
I za svrsetak: IDI U ××××× MATERINU< CIGANSKA BUDALO.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Ja samo znam
20-12-2005, 03:07
da tvoj blentavi otac nije stavio udnu tuljicu pa tako bez veze dangubis na ovome forumu 24 sata i dises bez veze i beskorisno ovaj vazduh "na zivotu".

Bolje da ti je ona ustaska ××××× keva kamen isprdila da svinje imaju od sta guzicu cesati. Taj kamen bi bio korisniji od tebe u svakom pogledu.

Hajd' sad u ××××× materinu tako nepismen idiot, radi i uradi nesto u svom bednom i beskorisnom zivotu, razuveri me bar malo.

A sto se
20-12-2005, 03:14
pravopisa tice, bas bi me silno iznenadio kad bi jedan nepismeni idiot kao sto si ti, razlikovao banalnu gresku u kucanju od pravopisne greske.

Kad neko kaze "na zivotu", onda je sasvim jasno da se radi o nepismenom budaku, tu dvojbe nema.

Ne razumes? Pa kako bi jado tako nepismen i sa IQ jednog punoglavca.

Ali nisi
20-12-2005, 03:24
Odgovorio dali je tvoja keva obrijala brkove?
Da govorimo tko jke ×××××n, nema smisla, jer ti jos uvjek mislis da ce biti kao pvo.
Nema kruha za tebe srbociganine, glup si i tu nema pomoci.
Hoces penziju i neoguljenu bananu?
Bananu mozes dati svojoj posranoj kevi, dupeteru ciganski.
Mars preko Drine u tri picke materine.
Lijepo te je viditi da si stalozen i miran posle svih nedaca sto si imao od hrvata, ××××× ti materina.
HEHEHEHEHEHE HAHAHAHAHAHA
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:
OPA BATO

A tvoja je
20-12-2005, 03:39
dobila idiota (a mozda i triper usput) kad ju je kresao komsijski tovar bez udne tuljice!

OPA BATO!

Jesi
20-12-2005, 03:48
××××× miran i stalozen, nemoj bre da se ljutis, oci ce da ti skoce vani isto kao sto ste vi vadili nasem narodu, ××××× ti materina ciganska.
Naljutio si me, zato necu vise da budem tvoj prijatelj, ×××××ne ciganski.
Dakle saljem ti bananu i to neoguljenu za tvoju posranu kevu.
OPA BATO

Hajde
20-12-2005, 03:51
usraso, radi nesto da ne vegetiras bez veze "na ovom zivotu".
Ubedi me da si korisniji od kamena od kojeg svinje guzucu cesu.

TRPIMIR
20-12-2005, 05:19
ZASTO NE IGNORIRATE OVOGA TOVARA KOJI JE SVOJOM PROSTOTOM ZAGADIO FORUM? JA MU SE NE OBRACAM VISE, PUSTITE LUDJAKA,STO MU SE VISE ODGOVARA,ON SVE VISE GLUPOSTI NAPISE. :smile17:

GLEDE TEME:

"Oni slušaju što se kod kuće govori, gledaju televiziju, čitaju novine...."

"U njihovom udžbeniku, u lekciji o ustaškome pokretu, logor Jasenovac zastupljen je jednom jedinom rečenicom, bez fotografije, uz podatak kako se procjenjuje da je na tome mjestu ubijeno oko 50.000 ljudi. Tako, dakle, uče gimnazijalci, kojima je povijest jedan od važnijih predmeta. "

STO VISE RECI? :( TO VAM JE MOJA HRVATSKA KONCEM 2005 GODINE. :( :smile17:

Trpimire
20-12-2005, 06:24
da sam ja tako posten Hrvat kao ti, ja bi se od srama i postenja ubio. Sto cekas postenjacino besramna.

:o :smile09: :smile17:

Da sa nam
20-12-2005, 09:04
Trmpimirovom mestu, ja bi ti se usraso pokenjao u tu tvoju smrdljivu gubicu, pa kad smrdi, neka smrdi zaista.

OPA BATO!

majkivi ga spalim
20-12-2005, 13:08
Da san ja ima 40 kuna, ja bi jeba mater kurvu Trpimiru i ostalim trpimircima ca se javljaju na ovi vidi forum.
Daklen Ja bi Van jeba mater cetnicku svima

mate veza
20-12-2005, 13:12
ama covice, ja ti vicen da nijedne ta srpska ×××××tina nije vridna USTASKE kape. eee, razumis me?

kolega,
20-12-2005, 17:56
Kolega, pogledaj ti ovo bre:

"Primjerice: profesor nam je kratko pokazao udžbenik povijesti za 4. razred gimnazije po kojemu radi već nekoliko godina. Udžbenik je objavio zagrebački »Profil«, a autori su Suzana Leček, Magdalena Najbar-Agičić, Damir Agičić i Tvrtko Jakovina, dakle povjesničari koje se u površnoj javnoj recepciji smatra »lijevima«. U njihovom udžbeniku, u lekciji o ustaškome pokretu, logor Jasenovac zastupljen je jednom jedinom rečenicom, bez fotografije, uz podatak kako se procjenjuje da je na tome mjestu ubijeno oko 50.000 ljudi. Tako, dakle, uče gimnazijalci, kojima je povijest jedan od važnijih predmeta. "

Nije ni cudo sto ova praznoglava omladina skace po ulicama i urla gluposti o kojima nema PO_JI_MA .... :))
Da su dio "Europske civilizacije", kako ih je tata Sranjo ucio i lagao, bili bi obrazovani, nacitani i inteligentni, sa razvijenim osecajem za ljudska prava, kao sto je omladina u skoro svim Evropskim zemljama, a ne .... kao da su iz Bagdada, Mosula ili Teherana. :))

Jeli tako VGSe bre bre bre? :smile06:

Glavno
20-12-2005, 19:12
Da nisu iz Beograda bre, i to sa otoka CIGANIJA bre, ××××× ti materina,cigansko usrana. :smile16:

ortak bre,
21-12-2005, 05:09
Tacno postovani kolega, tacno.

"Da su dio "Europske civilizacije", kako ih je tata Sranjo ucio i lagao, bili bi obrazovani, nacitani i inteligentni, sa razvijenim osecajem za ljudska prava, kao sto je omladina u skoro svim Evropskim zemljama, a ne .... kao da su iz Bagdada, Mosula ili Teherana. "

Zapazanje je na mestu. :))