PDA

Pogledaj cijelu verziju : PROBLEMI SA ZVUKOM



HELIX.D
16-12-2005, 20:06
BOK!
IMAM JEDAN PROBLEM VEZAN SA ZVUKOM.MOJA KONFIGURACIJA JE SLIJEDEĆA:

AMD 64 3000,ASUS A8N-SLI DELUXE VERZIJA 1.XX BIOS AWARD DATUM IZDANJA 07/26/2005,
1 GB MEMORIJE,
DISC SEGATA BARRACUDA 80 GB SATA
ASUS EXSTREME 6000 PCI-E 128 MB,
Monitor Samsung SyncMaster 793DF:17" CRT:
KUČIŠTE Chassis Manufacture S NAPAJANJEM 230 V,
ZVUČNICI LOGITECH 5.1 X-530.

FRIŠKO FORMATINANI DISK INSTALIRANI WINDOWS XP PROFESSIONAL SERVICE PACK 2, (DirectX 9.0c) FORCEWARE VERSION 81.94 I NOVI DRAJVERI ZA REALTEK AUDIO CODEC ALC 850.

PROBLEM MI SE JEVLJA KOD SOFTVERSKOG POKRETANJA ZVUKAM U IGRICAMA I U WINDOWSU.
KAD POKRENEM DirectX DIAGNOSTIC TOOL,SOUND 1,TEST DIRECT SOUND STEREO NEMA ZVUKA :STEREO 16 BIT 22 KHZ FROM A SOFTWARE BUFFER I OSTALIM SOFTVER TESTOVIMA NEMA ZVUKA A IMA GA U HADVERSKOM TESTIRANJU.

NEZNAM ŠTA DA RADIM PROBAO SAM GA DOBITI NA SVE MOGUĆE NAČINE JEDINO GDJE SAM USPIO DOBITI ZVUK JE U POSTAVKAMA DRAJVERA POSTAVKAMA NEKIH EFEKATA ALI JE ONDA ZVUK SAV IZOBLIČEN I KREŠTAV A TO NIJE TO.

INAĆE NA POČETKU GA JE BILO ALI MI SE WINDOWS NEŠTO S×××× PA SAM GA PONOVO INSTALIRAO I OD TAD NEMA ZVUKA.
MOLIM VAS POMOZITE MI.
:smile18:

anivanov
17-12-2005, 16:45
probaj s interneta pokupiti najnovije drivere(probaj na stranici proizvođača s engleskim jezikom, tamo su driveri najsvježiji), sruši windows pa ga nanovo instaliraj, skeniraj računalo od virusa, možda je problem u igrici...........ovo je osnova koju ja znam......ali imam prijedlog;ako kupuješ BUG pošalji im ovo što si napisao na njihov mail ili kućnu adresu, ali samo umjesto ovog da se windows nešto sjebao napiši neš druo :smile07: :smile07: :smile07: