PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ante Gotovina je gotov

Karadjordje Petrovic
08-12-2005, 15:12
December 2005 -- The chief United Nations war crimes prosecutor says fugitive Croatian war crimes suspect Ante Gotovina has been arrested in Spain.

Carla Del Ponte made the announcement today in Belgrade. She said Gotovina, a former general, is in detention. He was arrested last night. Del Ponte says Gotovina is scheduled to be transferred to The Hague.

Gotovina is number three on the Hague court\'s most-wanted list. The UN court accuses Gotovina of allegedly planning the killing of around 150 Serbs and the expulsion of thousands others during the 1991-95 Serbo-Croat war.

Ante
08-12-2005, 16:56
je bio gotov 5. VIII. 1995, ali nije zavrsio posao, ××××× mu ispod nosa. Nije uspio da istr×××× sve troprstase iz lijepe nase.
Ali mi ga postujemo, jer je pravi nas " COVIK ", koji ne trpi srpske "NJEZNIKE" ××××× im materina.
HVALA ANTE I DRZIMO PALCE ZA TEBE.
ZA NAS SI BIO I OSTAT CES HEROJ.
:smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20: :smile20:

SLAVLJE
08-12-2005, 18:00
UHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
BOSNA SLAVI KAO I REPUBLIKA SRPSKA I SRBIJA i dio HRVATSKE------ SA TRI SE PRSTA KRSTI MOJA DESNA RUKA UCIO SAM CIRILICU KARADZIĆA VUKA

Za slavlje
08-12-2005, 19:01
Slavi srbin
sa tri prsta
jer njegova
guza, ima mesta.

Dakle, srbine
dokle cemo ovako,
nema naseg Ante
bit ce naopako.

Nema nikog
da vam sece prste
da se vise
sa tri prsta ne krste.

Od Skoplja do Trsta
nece se krstit
sa tri prsta
××××× srpska.

:smile16: :))

Joj bre
08-12-2005, 19:03
Sto je ova dobra!!!!
Daj ciko jos koju.
Bre ti si umetnik.
:smile20:

POZDRAVI I CESTITKE:
08-12-2005, 20:41
POZDRAVI I CESTITKE:

Nasim dragim GOVNOLJUBIMA sa foruma, narocito nasoj dezurnoj forumskoj budali VGS-u :smile06: , zeljimo SRETNO UHICENJE NAJVECEG GOVNOLJUBA OD NJIH SVIJU, HEROJA GOVNOLJUBNOG RATA ANTA GOTOVINE, SA PESMOM:

"OTIS´O SI, SARMU PROBO NISI"! :))

NASA REDAKCIJA SE PRIDRUZUJE CESTITKAMA! :))

KRUGOVALNA POSTOJBA, SABAC! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

rekao sam
08-12-2005, 20:49
...ti VSG-u(P), da ce Gotovina biti ili proglasen nevinim, ili osudjen za, po zapovjednoj duznosti, odgovornim za 150 Srba (navodno ubijeih civila). NISTA drugo,

On je samo branio i obranio HR od srpske posasti, ponizavanja, terora, destrukcije, agresije....itd. Osim toga, te eventualne zlocine je napravio BRANECI domovinu...a vi ste napravili stostuko vise u procesu AGRESIJE!!! to su velike razlike VSG-u(P)!!

Znas ti to dobro...

Ali KADA ce SRBIJA isprati

VGSe ne kaki
08-12-2005, 21:00
Ma ne mlati ×××××ne! Koga boli ××××× sta si ti rekao mamlaze jedan ameboidni?! :))

TVOJ VELIKI GOVNOLJUB JE UHICEN, TO JE ONO STO JE BITNO, koga bre boli kara sta si ti rekao, ili imas da kazes?! :)) :smile06:

Oprem Dobro mamlaze Bre, Bre, Bre! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ova
08-12-2005, 21:49
×××××× je zbilja ×××××.
Ma koga ×××× stoti imas da reces srbociganine?
Mars u ××××× materinu. :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Miloje
09-12-2005, 19:35
Dragi nasi susedi,

Ovom prilikom zelim vam izraziti duboku sucut povodom ´apsenja vaseg velikog govnoljuba i heroja Govnovinskog rata, generala nekakvog "stozera", ili sta ti ja znam kako se sve zove na toj vasoj smesnoj karikaturi od jezika, Ante Gotovine. :))

Ova vest je izazvala velik odjek u vasem susedstvu, narocito kod nas, vase nekadasnje bratstvojedinstvene brace Srba. :))

Tema je nasiroko razmatrana i diskutovana na svim uobicajenim jutarnjim kafama u penzionerskim klubovima, u tranvaju i drugim vidovima kolektivnog prevoza sirom nase Srbije. Interesantno je da nasa omladina nije bas zainteresovana ovom vescu, ali mozda ce se situacija izmeniti kada se na internetu ili Xbox-u pojave nove igrice vida: "Kill Gotovina" ili "Catch Gotovina-online" :))

Cak je i na radiju propracena ova vest, recimo danas, u uobicajenom programu "Pozdravi i Cestitke" je jedan slusalac poslao "Svoju duboku sucut Hrvatskom pucanstvu", pesmom:

Otiso Si, Sarmu Probo Nisi"! :))

Sa dubokim zaljenjem i uobicajenim 40-to dnevnim korotovanjem izazvanim ovom neprijatnom i tuznom vescu,

Vas komsija, Miloje :))

MILOJE
09-12-2005, 20:01
×××× SEBE I SVOJU KEVU SA HRVATSKOM UMOCNICOM>
HAHAHAHAHAHAHAHA