PDA

Pogledaj cijelu verziju : adsl + kućna mreža - trebam savjet - HITNO



j77
06-12-2005, 20:58
Imam doma postavljenu mrežu 3 pc-a, spojenih kablovima preko HUB-a. Namjeravam nabavit adsl pa me zanima kako ga mogu integrirati u već postojeću mrežu tako da mogu surfati s bilo kojeg pc-a. Dali mogu adsl modem koji se dobije od t-coma direktno spojiti na hub.
svi pc rade na win98se.
možete mi je javiti i na mail j77@index.hr

dax.
07-12-2005, 18:05
POD HITNO INSTALIRATI WINDOWS XP PROFESSIONAL INAČE TI NE MOGU POMOĆI. Jel ti znaš da se 98-ica ne proizvodi više od 3 godine? Ako si instaliro XP ond je sve ok. Znači, ako su svi umreženi jedan od njih mora biti SERVER. E , moras na serveru odrediti da on dopusta da ostali preko njega idu na internet i to je to. Ako0 ne znaš javi mi na ggames.dax@gmail.com

BenGAMES, KURČIĆA!
20-01-2006, 22:32
A Odi u ××××× dax.! Ti svakome XP. Ako čovjek nema 1000kn? Ti sad odma preporučuješ... uf, neću otpiliti ovog. Postao sam dobar :smile20:. Ovako, možeš odma spojit na hub i kad instaliraš ADSL i sve, moraš postaviti novi LAN server kojim dijeliš konekciju. I gotovo, nema više mudrosti. A SAD MRŠ U PIČKU MATERINU :morao sam :)) : HAHA!

d@rX
23-01-2006, 18:57
ti si obicna piratska ××××××.

BenAHGHSPSJAK, GAMES
23-01-2006, 20:44
Mama ti je pirat. I use linux from now. It's not a pirate. IT'S FREE!! A$$H0LETIN0!

d@rX
23-01-2006, 21:19
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
TI NA LINUXU? TO TI JE O NAJ LUDOMAN REKO A?

dasdasadsasdw
26-01-2006, 21:01
MAMA TVOJA DOK SMO SE ŠEVILI MUJADINE! Sam sam odlučio krme jedno majmunsko! :smile07:

d@rX
26-01-2006, 22:53
SVAKA ČAST. naigrat ćeš se na linuxu.

asdweadadsaasa
27-01-2006, 21:20
Budalo... imam windowse uz linux. MUtavđijo. A i kao drugo, American Army (linux edition). ×××××ko!!! :smile07:

d@rX
29-01-2006, 21:57
naigrat ceš se na njemu majmune. american army ti je prava igra. i jedina bolja za linux. IDIOt.

d_vech
06-02-2006, 00:10
imam ja sličan problem. elcon modem sa jednim izlazom (USB/LAN) i dva kompa koja bi htio umrežit a da oba mogu na net. po mogućnosti bez switcha. probo sam povezat mrežnim kompove al to nikak da fino prošljaka. ili vidim samo jednog kompa, a drugog ne, il nijednog, a sve postavke su sređene. zapravo, nisam siguran da znam kak to mora bit konfigurirano sa DHCP serverom. sad je postavljen na modemu. možda zbog toga ne šljaka?<br><hr>