PDA

Pogledaj cijelu verziju : Poruka predjednika republike.....

Gingembre
06-12-2005, 01:34
"A VAS NESME NIKO DA BIJE, SEM NASE I VASE MILICIJE"

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ama to je bio ovcar Slobodan Milosevic. ( u dupe ga ×××××) Zato danas pegla klupe u Hagu

Da je Sloba
06-12-2005, 03:52
rekao "Dragi moji usgradjani, sedite neka vas shiptari tuku, vlada Srbije nema prava da se mesa.", onda bi oni masnoguzi se(r)atori iz Kongresa, dobro podmazani albanskim prljavim novcem, proglasili Slobu herojem.

Nema vece nepravde danas nego uskratiti jednoj drzavi pravo da obezbedi sigurnost svojih gradjana, i da zbog toga bude drasticno kaznjena.
To ne kazem samo ja, Srbin nego svi oni koji su zadrzali bar trunku postenja, a sa kojima sam imao cast popricati.

To sto je Sloba izjavio : "Niko ne sme da vas bije", jeste obaveza svake vlasti. Osnovno sto vlast mora da ucini, pre nego sto treba leba da obezbedi.

Nisam Slobin simpatizer (nikada nisam glasao za njega), ali evo i posle 15 godina, ne vidim nista lose u doticnoj izjavi, koju je zapadna hipokrizija izdigla toliko na pijedestal srama.

Interesantno
06-12-2005, 04:56
kada je Milosevic izgovorio tu recenicu sta je mislio sa time reci?

Dali se obraca samo Srbima ili samo Siptarima?

I jedni i drugi su ravnopravni narodi tadasnje, a bogami i danasnje drzave.

Siguran sam da nije to govorio Srbima, ali isto tako sam siguran da je potpirivao vatru na Kosovu protiv Siptara,

Sta je mislio?
06-12-2005, 13:21
Pa ne sudi se drzavnicima, pa ni obicnim smrtnicima za ono sta su mislili.

Obratio se kosovskim Srbima jer su oni bili ubijani, zlostavljani i proterivani.

I sta je
06-12-2005, 13:42
mogao da odgovori okupljenom svetu oko sebe na zalbe da su premlacivani?

1) da li je mogao da ih ignorise? Da li bi i jedan drzavnik mogao tako.

2) ili da im obeca bezbednost, sto bi uradio svaki politicar pa makar slagao.

Ako usvojimo da je odgovor 2 neizbezan, sta je mogao da kaze a da zlobni i oni na drugoj strani ne protumace na drugi nacin?

Bravo Slobo
06-12-2005, 13:52
A VAS (srbe) Nesme niko da BIJE, sem NASE I VASE (srpske) MILICIJE :smile06:

slobin hajduk
06-12-2005, 17:07
nedaj se slobo uz tebe je cila dalmacija srbija je nasa mati protirajte ove siptare ako ni onda vam mi dolazimo u pomoc.BOG CUVA SRBE SRPSKI NACIONALNI OTPOR-SNO-БОГ ЧУВА СРБЕ СРПСКИ НАЦИОНАЛНИ ОТПОР ДАЛМАЦИЈЕ

LIJEPI
06-12-2005, 20:33
Otpor ste dali u proslom ratu?
××××te, ukradi traktore i magla prema matici.
Dali se to zove OTPOR bre gedjo?
Jebalo vas jato tovara i to dalmatinskih, jelda Brrrrreeeeeee? :smile16:

Pa "LIJEPI"
06-12-2005, 23:40
moj, da ponovim ono sta Grgur voli da kaze:
"Dva losa ubise Milosa", uz ispravku da NATO i nije tako los.

Grga GN.
07-12-2005, 00:13
Kada je Slobo izgovorio te sudbonosne rijeci.....tko je koga po Kosovu bio..?!

Delat kaze svojoj vladajucoj manjini koja maltretira ogromnu vecinu policiskim snagama koje, jedine u svijetu, imadu tenkove sa natpisom MILICIJA,..NITKO NESME DA VAS BIJE..?!

Citaj u prevodu : SREDTI CEMO MI TE SIPTARE, JA VAM GARANTIRAM, SRBI CE DA VLADAJU .

Eto zasto su Srbi zavoljeli Slobodana i poceli svuda u Jugi da dizu glave kao odabrani narod.

To se poslije pretvorilo u pjesme, kao ono:" tko to kaze, tko to laze Srbija je mala"..." Slobodane salji nam salate.."..." nemoze nam nitko nista" itd.

Eto nitko vam nista nije mogo, pa gdje ste danas..?! Zar vise ne trebate salate odkada je Slobo u Hagu..?!

Cjeli svijet glup a vi pametni.

Hrvatima ste se osvecivali za Jasenovac,

a za sto ste se osvecivali Sarajlijama,

i svi se urotili protiv vas nevinih i pravednih te vam nezasluzeno nabili sankcije i na kraju vas izbombardirali
u proslo stoljece, a vi pravi, nista krivi, pametni, hrabri i tvrdoglavi i opet pobjednici u vasoj vlastitoj fantaziji.

Sto trazite ovdje medu krvolocnim malim ustasama koji vas velike i mocne i opet najurise. Kako nemate srama.

Ako si svi Hrvati Gotovine onda ste vi svi definitivno Trpimiri iako i ovaj ovdje kaze da on nije Srbin, valjda ja bar toliko pametan, a vi ga ljubite kao Slobu. Ala vam pameti i obraza.

Grgure, ne lupetaj,
07-12-2005, 00:37
i ne podvaljuj!

Kad je Slobo izgovorio tu cuvenu recenicu, jos nije bio na celu partije Srbije, a na Kosovu je delovala multinacionalna policija, sa ingerencijama Srbije da intervenise = 0.

Jasno???

Pa da, ×××× te, tvoje cuveno oprobano sredstvo - zameniti uzrocnoposledicne radnje, datume, i plivaj.
NECE MOCI, GRGURE, IMA NAS PUNO KOJI SE SECAMO TOG VREMENA U DETALJE.

Ostale tvoje bezvezarije necu ni da komentarisem, jer si se odmah spotakao na pocetku na najvaznijoj stvari.

U picku materinu
07-12-2005, 01:29
kakvih srpskih ×××××× ima tu na ovom forumu. Budalo, Grga te pita: STO RADIS OVDJE< AKO NE VOLIS HRVATE?
××××ga, ti si takva ××××××, da ni sam neznas sto bi htio,
Ja ti mozem reci sto mozes da radis:
IDI PREKO DRINE U TRI PIZDE MATERINE.
Dali jos uvijek razumes bre hrvatski? Mamicu ti nabio nas tovar. Mars u ××××× materinu, budalo jedna.
:smile16:

Ko to kaze
07-12-2005, 02:05
ko to laze da u HR nema primitivaca?
Ima primitivaca, ima primitivaca koliko hoces, a dokaz je ovaj primitivac gore.
Kad nemaju odgovor, potegnu za psovkama, a zakljucak je jednostavan - GUBITNIK!

GUBITNIK?
07-12-2005, 02:46
Ni u kojem slucaju, budalo gedjovane. Necu zalaziti u te stvari, jer nisam tu da ti dokazujem ama bre nista, ××××× ti materina.
To je jedini nacin, da se razgovara sa vama, krajisnickim ××××××ma. Zbilja, ××××× vam materina, zasto ne idete preko Drine u tri picke materine?
Vidis, jadan Grga, hoce da bude uljudan sa vama ××××××ma jer je takvog karaktera Ali brale govno jedno, poznam vas jako dobro, ××××× vam materina, da vas postujem i da raspravljam ama ista picko cetnicka, sa vama bukovackim cetnickim koljacima.
DAKLE: MARS U ××××× MATERINU, GOVNO SMRDLJIVO, I BOGU STE DOSLI NA VRH KURCA.
Jos jednom: Idi u ××××× materinu skupa sa svima ××××××ma krajisnickim i jedi DREK~~~~~~~~
LOOSER??? YOU MUST BE KIDING????
Who is biger looser then you mother ××××ers?

Pa da
07-12-2005, 04:13
uvek ces biti luzer u duelu samnom.
To je evidentno po tvom poganom recniku.

Grgure, jel ti citas ovu kulturu, BRE?
To su isti oni koji zare i pale po svetu svojim primitivizmom, divljastvom i nekulturom. Takva vas je vecina.
Od takvih najebavaju medjunarodni vozovi koji imaju tu NESRECU da moraju proci kroz Hrvatsku.

Dzaba sto ste toliko vekova bili becki konjusari, kad od konjske balege nista dalje niste naucili.

"Martin u Bec, Martin iz Beca"

Dakle,
07-12-2005, 10:56
da jos primetim da je i sam naslov prvo gramaticki pa potom sustinski netacan.

Kad je Slobo dao doticnu izjavu, nije bio ni predjednik ni predsednik, vec je bio na celu Gradskom Komiteta SK za Beograd.

Duel
07-12-2005, 13:44
Sa tobom?
Pa ti si zbilja ×××××× nad ××××××ma, zar da se spustim tako nisko?
Ja sam tu, samo da tebe, i tebi slicne, saljem u ××××× materinu, glupi gedjani. Kako sam rekao: Samo se Grga moze upustati u diskusiju sa vama jer je naivan i nepozna vasu crnu dusu.
Dakle idi ti i tebi slicni:
PREKO DRINE U TRI PICKE MATERINE.
I to bez ikakvog duela, samo idite, govna jedna.
P.S. Zao mi je, sto neki hrvati,ne uvidjaju vasu podlu cud i narav, pa se pustaju u diskusiju sa vama cetnickim koljacima.
Go and ×××× your KEVA smrdljivi ciganine.
Nisam na tvom nivou? Tu imas pravo. Tvoja usta su taman na nivou mojeg kurca da ga dudas, ××××× ti materina.

Hajde
07-12-2005, 14:21
ustaski ciganine, priznaj BRE da si REDNECK. Znas onu, ko prizna pola mu se dodaje.
Ma kakav redneck, ti si jedna REDNECK-CINA.
HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAA

Zbilja Hajde
07-12-2005, 14:37
Idi u cigansku ××××× matereinu, budalo gedjanski. :smile16: :smile16: :smile16: :)) :))

majkevi ga spalim
08-12-2005, 12:31
cetnici idite doma smirom.Bolje vec da vas teramo kao zadnji put.