PDA

Pogledaj cijelu verziju : DEVIS

sompompirovi
04-12-2005, 23:13
http://www.index.hr/images2/daviscup_hug01.jpg

ma ko
04-12-2005, 23:14
je prilijepio ovo ××××××??

kakvo sranje
04-12-2005, 23:15
...VSG-u(P)...

kad se je Srbija priblizila tim visinama?

1988 bronca u nogometu...

da li si to mozda zaboravio??

CUP
04-12-2005, 23:19
1. kolo: SAD - Hrvatska 2:3

Četvrtfinale: Hrvatska - Rumunjska 4:1

Polufinale: Hrvatska - Rusija 3:2

Finale: Slovačka - Hrvatska 2:3

sompompirovi
04-12-2005, 23:23
http://www.index.hr/images2/mariodavisancic1v.jpg

ko to kaze?
04-12-2005, 23:29
Nadahnuti 21-godišnji Mario Ančić, sigurnom igrom pobedio je Mihala Mertinaka u odlučujućem petom meču finala Dejvis Kupa i u tri seta (6:7, 3:6, 4:6) doneo Hrvatskoj "salataru" ukupnim rezultatom 3:2.

U fantastičnom ambijentu u Bratislavi, Ančić je "rutinski" podneo breme favorita i doneo svojoj zemlji prvi trofej u istoriji. Meč je trajao nešto više od 2 sata i 50 minuta.

Dejvis kup reprezentaciju Hrvatske činili su Ivan Ljubičić, Mario Ančić, Ivo Karlović, Goran Ivanišević i selektor Nikola Pilić, koji je Dejvis kup već osvajao sa Nemačkom. Na putu do finala Hrvati su eliminisali selekcije SAD, Rusije, Rumunije...

Samo dvanaest zemalja pobeđivalo je u istoriji Dejvis kupa, a Hrvatska je prva zemlja koja nije bila nosilac, a da je stigla do srebrnog pehara u stogodišnjoj istoriji takmičenja.

Sta je
04-12-2005, 23:59
VGS-e, sad ti je sport opet postao vazan?
HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAHAAAAA

Eh, koliko li ces se puta pokakiti sebi u usta, da mi je znati.

P.S. Dobro, pobedili ste Amere bez Agasije, Ruse bes Safina - osvojili ste Devis kup gde se salju marginalni igraci - sviranje kurcu.
×××× finale u kojem se sastaju Hrvatska i Slovacka. Gde je Spanija, Argentina, Francuska, SAD... koji stvarno dominiraju svetskim tenisom?

A vidi onoga
05-12-2005, 00:33
gore sto je zino kao somina! Sreca njegova sto nije bilo ni jednog goluba u blizini.
HAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAA

Secam se kad je pobedio onoga mlakonju Henmana; zino tip, hteo da proguta i Henmena sa sve reketom.

nije sport
05-12-2005, 10:07
za ovaj forum...VSG-u(P)...ali tebi je on vazan... previse vazan...

meni je samo drago kad mi sportasi iz starog kraja pobjede nesto veliko... sta ces.. drago mi je...

ali gledam sport kao jednu fer borbu... i uvjek postujem protivnika... pa i Srbe ... na tom polju...

SAMO!!! dok god ne prodajavaju srpstvo preko sporta...kao onaj cetnik Gurovic...

Pustimo
05-12-2005, 11:59
Sad VSG-u(P) price tko je Hrvat, tko je Srbin, tko je Afrikanac, ovo je fakat nesto nevjerojatno, rekao bih veci rezultat od onog kad je Hrvatska bila treca na svijetu u nogometu. Ovim rezultatom Hrvatska definitivno postaje najaca sportska velesila na svijetu, jer kako drugacije nazvati zemlju od 4 milijuna stanovnika, a da ima prvake svijeta u tenisu, prvake svijeta u rukometu, trece na svijetu u nogometu, prvake svijeta u skijanju, vinbldonske pobjednike, mislim da su ovi rezultati na ponos cijele bivse Juge. Iskreno zelim i Srbiji da jednog dana ostvari rezultate slicne ovima. OVO JE NEVJEROJATNO, one koje zanima, mogu pogledati fotografije na sajtu "vecernjaka", da vidite to ludilo koje je vladalo i koje vlada. Jos se jednom potvrdilo da u sportu nije bitan ni novac ni nista, nego talenat i junacko srce.

sompompirovi
05-12-2005, 12:26
list.hr/system/galleries/pics/051204/tenis-nova.jpghttp://www.vecernji-list.hr/system/galleries/pics/051204/ost-nove-txt.jpg

sompompirovi
05-12-2005, 12:26
http://www.vecernji-list.hr/system/galleries/pics/051204/tenis-nova.jpg

Jebo te
05-12-2005, 13:43
VGS-e opet gutas sta pisu HR novinari.
Da li si ti normalan?
Prvak sveta u tenisu u ekipnom takmicenju ne postoji.
Jedno je kup, a drugo je shampionat.
Mozete reci da ste osvaci Davis kupa, i to je sve.

Recimo, kad imas svetski sampionat u vaterpolu, onda su pobednici Svetski sampioni (Srbi naravno).

Drugi primer, kad jedna zemlja osvoji Svetski sampionat u kosarci (Srbi naravno), onda su to svetski prvaci.

Ti one novinarske napise iz vecernjeg lista uzimas zdravo za gotovo, a ja se VALJAM OD SMEHA kad ih citam.

Npr. naslov "Hrvati dominiraju svetskim tenisom!" Van pameti, a evo zasto: Ni jedan iz tima koji je osvojio Davis kup, NIJE POBEDIO NI NA JEDNOM GRAND SLAM TURNIRU!!!
Anicic, ni jednom, Ljubicic, ni jednom.
Koliko je npr, Agasi osvojio Grand slamova, Federa, i da ne nabrajam.

Evo sad ce ta dvojica doci na Grand slam u Australiju, pa cemo da vidimo doklece - do prvog jacegmajstora, i GOTOVOOOOO, pakuj kofere.

Hajde bre, smanji strasti i dozivljaje. Svako cudo za 3 dana, pa ces opet na PLIVINE tablete, ×××× te caca tvoj.

majkivi ga spalim
05-12-2005, 14:27
"Mozete reci da ste osvajaci Davis Kupa i to je sve."

Naravno da mozemo, jer smo to i napravili. :smile06:

Ali Srbi to NEmogu rec, jer to nisu napravili.

Tenis je GOSPODSKI SPORT. To nije za COBANE!

VSG-u(P)
05-12-2005, 15:01
...htio sam te malo zezati...jer ja ovakve teme u principu nikada ne bi otvarao...ali ovaj se je put poklopilo tako da sam procitao da je HR u FINALU DEVISA, te sam zaista to pratio... jer nekako cijenim tenis... bilo je napeto, a na kraju je HR pobijedila... a rekao sam ti da mi je drago kad mi stara domovina negdje velikog pobijedi u sportu...
Sad ti si izmedju ostalog govorio o srpskoj superiornosti (NAZI STOSEVI)i spomenuo si tu izmedju ostalog i sport! Eto zasto sam te htio malo zezati...

Zadnji sam clanak koji si tako komentirao, pokupio iz "Glasa Javnosti"...ali sam napisao kao da je moj... nije bio moj nego tamo neki komentar...srpski...

Inace HR je 1992 kad je bila priznata na svjetskom provenstvu u kosarci dosla u finale gdje je izgubila od USA! u jednom je momentu i vodila 2-3 kosa...ali onda je u HR bio i Drazen Petrovic...

Samo da
05-12-2005, 15:48
ti kazem da mi je smesno to sto pisu vasi sportski novinari.
Ja sam redovni posetioc "Vecernjih novosti", i evo mogu ti reci da zadnjih 2 meseca Ljubicic nije silazio sa stranice - iz broja u broj, Ljubicic je imao rezervisano mesto dva meseca. Je li to fer prema ostalim sportistima?
Pa valjda ima HR jos nekoga majku mu, sem tog Ljubicica.

Medjutim gledajuci ga, on mi vise lici na nekog tvrdoglavog Bosancerosa nego Hrvata.
Mogu primetiti da je veoma napredovao, ali dok ne osvoji Grand slam, drugim recima, dok se ne pokaze na najjacim takmicenjima, za mene nece imati dominantnu ulogu u svetskom tenisu.

Anicic je prosecan - tek 22. na ATP listi. Izvukao se na kraju.

Ti mene ne mozes da zezas, jer cinjenica ostaje da vas uglavnom deljemo u medjusobnim duelima. Rezultati govore sve.

Ajd sad, pusti cu te da lepis do mile volje, narocito one bombasticne i neodmerene naslove iz HR novina.
Rekao sam sto sam imao da kazem, i sa ovom temom sam zavrsio.

amateru ne kaki :o)
05-12-2005, 16:02
A mi nismo bili tu zbog sankcija, inace bi vam Divac, Djordjevic, Danilovic, Paspalj i Co. pokazali put u svlacionicu, kao sto su to mnogo puta uradili, i jos rade neki novi klinci, i jos ce raditi neko najnoviji klinci! :))
Ne kaki bre VGSe ne guraj se tamo gde nemas PO-JI-MA o PO-JI-MU bre! :smile06:
Fudbal vam je na nasoj razini, skijanje, tenis, rukomet ... tu se sve zavrsava.
Ah, da zaboravio sam Sinjsku Alku! :))
Cak i u tenisu, ove dve nove devojke su ukupno mnogo bolje plasirane od vasih, muskarci su tako - tu.
A .... kao sto rekoh fudbal nam je crn i jednim i drugima, kosarka, vaterpolo, odbojka, rukomet (muski/zenski, u celini smo bolji) ... svim vaznijim sportovima smo TATE za vas!
"Ubijamo" vas, kantamo vas, potapljamo vas na svim terenima sirom sveta .... zato nemoj bre da kakis o stvarima (moram da naglasim jos jednom) o kojima nemas blagog PO-JI-MA! :))

Pisi o BNP, FAP, CNN, FBI, DDT ... Srpska Internet stampa - tu si majstor (mislis ti :)) ), nemoj o drugome leba ti! :))

:smile06: :smile16: :smile06:

bez Agassija??
05-12-2005, 22:28
. Dobro, pobedili ste Amere bez Agasije...'

PUT DO TRIJUMFA

1. KOLO: SAD - HRVATSKA 2:3
Agassi - Ljubičić 3:6, 6:7(0), 3:6
Roddick - Ančić 4:6, 6:2, 6:1, 6:4
Bryan/Bryan - Ančić/Ljubičić 6:3, 6:7(8), 4:6, 4:6
Roddick - Ljubičić 6:4, 3:6, 6:7(11), 7:6(7), 2:6
B. Bryan - Karanušić 6:2, 3:6, 6:1
ČETVRTFINALE: HRVATSKA - RUMUNJSKA 4:1
Ančić - Pavel 6:1, 4:6, 6:4, 3:6, 4:6
Ljubičić - Hanescu 6:3, 6:2, 7:6(3)
Ančić/Ljubičić - Pavel/Trifu 5:7, 6:4, 6:7(9), 6:4, 6:4
Ljubičić - Pavel 6:3, 6:4, 6:3
Ančić - Hanescu 7:6(3), 7:6(8)
POLUFINALE: HRVATSKA - RUSIJA 3:2
Ančić - Davidenko 5:7, 4:6, 7:5, 4:6
Ljubičić - Južnji 3:6, 6:3, 6:4, 4:6, 6:4
Ančić/Ljubičić - Andrejev/Tursunov 6:2, 4:6, 7:6(5), 3:6, 6:4
Ljubičić - Davidenko 6:3, 7:6(6), 6:4
Karlović - Tursunov 4:6, 4:6
FINALE: SLOVAČKA - HRVATSKA 2:3
Kučera - Ljubičić 3:6, 4:6, 3:6
Hrbaty - Ančić 7:6 (4), 6:3, 6:7 (4), 6:4
Hrbaty/Mertinak - Ančić/Ljubičić 6:7 (5), 3:6, 6:7 (5)
Hrbaty - Ljubičić 4:6, 6:3, 6:4, 3:6, 6:4
Mertinak - Ančić 6:7 (1), 3:6, 4:6

Strasni Slovaci!!
05-12-2005, 23:15
Jeli to onaj isti Agassi kojega su kritikovali u Americi zbog nevoljnog nastupa, jer je mogao ustupiti mesto nekome ko je u stvari zelio da igra? :))

A sto se tice vasih suparnika u finalu, Slovaka (svetske sile u tenisu! :smile06: ) evo podataka sa http://www.atptennis.com o njihovoj trenutnoj poziciji na ATP listi:

Michal Mertinak (SVK) Current INDESIT ATP Race Position: 139

Karol Kucera (SVK) Current INDESIT ATP Race Position: 144

Dominik Hrbaty (SVK) Current INDESIT ATP Race Position: 20

Bezi bre! :))

Isto kao da smo mi u finalu nekog Vaterpolo Svetskog Prvaenstva igrali sa ... koga da nadjem tako loseg (osim vas :smile06: ) ..... recimo Etiopijom! :))

Da se razumemo, ne umanjujem uspeh, naprotiv, uspeh je veliki .... samo ste se raskokodakali kao da ste, sta ja znam, pobedili Brazil u finalu SP u Fudbalu! :))
Narocito ova dileja iz Svedske koja PO-JI-MA nema o sportu! :))

Crknite od muke
06-12-2005, 01:20
Zar vi Srbi ne svatate da je Hrvatska kupila Davis Kup.

Platili su sve zemlje ucesnice da puste meceve koje su igrali, tako da osvojimo prestizni kup, koji je Srbima samo san.

Platili smo sve na Olimpijadi, da Janica Kostelic osvoji tri medalje.

potplatili smo Fifu da 98 osvojimo trece mjesto, bronzu.

Ivica kostelic je platio amerikance i austrijance da ne skijaju da bi on mogao osvojiti svjetskog prvaka.

Jedino necemo da platimo Srbe jer znademo da da im pobjeda nad Hrvatskom znaci zlato. Necemo da vas platimo jer znademo kakva vam je ekonomska situacija u drzavi.

Trunite,, jedite se,, umirite od zavisti, ali nema para za bobre rezultate. :smile06: :smile06:

Ma niste vi
06-12-2005, 01:40
potplatili uspehena sportskom polju, VEC CETE MORATI PLATITI AUSTRIJANCIMA PREGOVORE SA EU.
To je mnogo ozbiljnija stvar od sporta.

Nemoj sad, "nije tacno, ovo ono".

Eno cela HR stampa bruji o pristiglim racunima za naplatu.

Danke, Österreich!
Kein Dank, plati!
HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Grga GN.
06-12-2005, 03:39
Prvo autoru ove teme zamjeram misspeling vec u samom naslovu, ali to bi jos i mogao progutati kao posljedicu euforije, sto nemogu progutati, a i autor to kao usput spominje, je to da se ovaj sportski uspjeh uvlaci u kaljuzu politicke propagande. To mi je zao vidjeti jer onda nema druge nego rat u buducnosti, a tu smo onda svi gubitnici.

Sport je uvijek bio ZDRAV DUH U ZDRAVOM TIJELU a demagozi i politicari su ga koristili kao OPIUM ZA MASE.

Sjetimo se samo Olimpiskih igara 1936.

Ali postavimo to u pravu perspektivu.

Ako nas i sport potice na rat onda :ZBOGOM SPORTE DALEKO TI KUCA BIELA !

Cestitam Hrvatima na Davis Cup-u i Janici Kostekic i Ivanu Ljubicicu na dostojanstvenosti, jednostavnosti i kulturi koju su pokazali na svjetskoj pozornici.

Cestitam Srbiji i Crnoj Gori na njihovim velikim uspjesima u kosarci i waterpolu, ali to je lakse kada su dvoje ( "dva losa ubise Milosa" ), ali vidjeti cemo kako ce im ici kada uskoro budu svak za sebe.

Rimsko carstvo se raspalo kada su mase pocele traziti samo "KRUHA I IGARA".

Za sada se uglavnom na Balkanu igra borba za KRUH a to je ne samo plod rada nego i umjesnosti i efikasnosti.

MAJCI MU GA ...TKO NAS TO ZAVADI..?!

E BRE Grgo
06-12-2005, 04:06
bas me iznenadjujes sa "dva losa ubise Milosa".

Pa zar Milos, Lazar i Murat nisu "mitovi"???

Uh
06-12-2005, 04:45
Neka pati koga smeta
Hrvatska je prvak svijeta.
Neka samo suze rone
mi imamo sampione

Ma znam ja
06-12-2005, 13:55
Grgu, jbte, ki staru kvrgu.

On i nema nista protiv Milosa, ali zato se ostrvio na Marka Kraljevica i njegovog dorata, kao nisu postojali?!

Evo Grgure, dajem ti sansu da se popravis, ali ne trazi odgovor po internetu, jer je internet lazljiv i promovise mitomaniju.

Dakle, pitanja za popravni:

1) Kako se zaista zvao Marko Kraljevic?
2) Ko mu je bio otac i u kojoj bitci poginuo?
3) Gde je Mare poginuo i u kojoj bitci?

Ako hoces vecu ocenu
4) Kojom teritorijom je vladao? (optional)

Hajde Grgure, pokazi se, ali nema yahoo i google, kao sto sam rekao.

Esop
06-12-2005, 15:55
<font face="Courier" size="+1" color="green">
A ma tko si Ti,
" ma ja znam ",
zakrabuuljeni,
"junace",
da ti tako,
sve iz zbunja,
hoces s Grgom,
da se odmeravas...?!

Il' Ti noge smrde,
il obraza nemas,
ni obraza,
ni odgoja bolan,
kao ono :
pode Marko
na megdan
aMusa u zbunje.

Ne budali,
"ma ja znam",
pa ce da te pitam,
o Marku i Marici,
"jer kad Marko,
sablju prepoznao,
Marko poce da
merka Sultana,
Marko's primice,
a Sultan odmice.
Kad docera Marko,
cara do duvara,
car se masi,
rukom u dzepove,
i izvadi 'rpu tih dukata,
"idi Marko ......,
napij mi se vina!
itd...

Ali nije u tom grmu,
da te " ma ja znam ",
na prozovem Musa,
vec mitovi o vasem
junastvu i moralnim
pobedama,
kao ono: Nas i Rusa
200 miliuna,
ili onaj mit o
Srbija i Crna Gora
sve Srbin do Srbina,
a Dzetica nikad nije bilo
kao ni Hrvata
sve Srbin do Srbina
sve brat do brata.

Kad vam Milo
pobroji te glave
i rascisti to
o mitovima
vidjet cemo
tko paripa
a tko tovara
za megdan
ce jasit
jasta.

Mi i Rusi
Olimpiska
Sila....?!
ka i SiCG,
braca mila...?!

Kapiras, kuzis,
jel ti jasno ?!,
" ma znam ja"
dali shvacas
sto je Grga
reko...?!

</font><br><hr><font face="Courier" size="+1"> Sve voce je zabranjeno jer je kiselo</font>

Za Esopa:
06-12-2005, 17:35
OJ PESNICE S DUGOM KOSOM, OBRISES MI DUPE NOSOM! :))

DA TI UZVRATIMO NA ISTI NACIN, SVE U STIHU SVE U PROZI, SEDI NA MOJ, PA SE VOZI! :))

IZVOLI:

Moja Hrvatska

(Hrvatska pucanska pjesma)

Desilo se u zemlji seljaka,
na brdima prepunom Balkanu,
na cudu se saka ljudi nasla,
jer im stvari, ne idu po planu!

Njinu povjest ucio ih djeda,
od kad su se dovukli s Karpata
zlocinci su, negirat se neda
"Spasi Boze, kuge i Hrvata"!

HDZ se njino ime pise,
domoljubi i Hrvati pravi,
vlast imase, pa se ujebase,
sad zbunjeni, cesu se po glavi!

Ne pase im otvaranje svjetu,
nit´ spoznaja da se narod budi,
zbog Hrvatstva, a na pucku stetu,
punili su dzepove k´o ludi!

U vrjeme im poglavnika Franje,
zivjeli su k´o bubreg u loju,
od povjesti napravili ××××××,
stigli su i smanjit´ zrtvu koju!

Doktor Franjo kititi se znao,
sve ordenje i znamenje sprida,
u Europi ugled mu je pao,
i drug Tito umro bi od stida!

HDZ ga u nebesa diz´o,
krivih usta, nije znao salu,
dogovorne pobjede naniz´o,
sprdali se u listu Feralu!

Kad je umro kamen pade s srca,
iz svjeta mu niko nije dos´o
samo Turcin pogrebom se smuca
kak zivio tako je i pros´o!

Posljedice Domovinskog Rata,
znane onim sto vidjeti mogu
ostavi im u nasljedstvo tata,
invalide, tajkune i drogu!

I podrijetlo ostala je tajna
tko i sto su, problem nasta veci
il´ Laponci, il´ su iz Irana,
to im Franjo nije stig´o reci!

A rjecnik je tek posebna mora,
taj ostavlja zacudjena lica
distancirat od Srba se môra
jadni Kurton - Udna je Tuljica!

Del Ponte im so na staroj rani,
zeli u Haag heroja bez premca
Gotovinu ima tko da brani
dok ga gone po sumi k´o zeca!

U buducnost sad nervozni krecu,
jednoumlje san je iz davnina
domoljubi hrane se u smecu,
urlicuci: "svi smo Gotovina"!

Kak radili tak im se i vraca,
suze teku na "En-De-Ha" danu
jos se mrze nekadasnja braca,
jos bi tresli vrbovine granu!

Zapaljeni vlakovi se dime,
×××××rije prave kad su vani
dobili su zbog divljastva ime
od Madjara: Cigani, Cigani!

Pregovori s Europom poceli,
opstruirat, to vise ne mogu
EU ce im jajca uvrcati
vratit ce se Srbi - hvala Bogu!

(upotrebio sam kolegininu pesmu sa drugog topica, nadam se da mi nece zameriti :) )

EVO TI ESOPE GRGIVOJEVICU, EVO TI O VASIM KRALJEVICIMA I STARIM VUJADINIMA I VASIM "NAS I NACISTA 50 MILIONA"! :))
PROZVACI OVO, PASE JAVI. :smile06:

OPREM BRE DOBRO MATORI! :))

Miloje
06-12-2005, 17:36
Kapiras, kuzis,
jel ti jasno ?!,
" Esope"
dali shvacas
sto je Miloje
reko...?!

:smile16:

Esop
06-12-2005, 17:52
<font face="Courier" size="+2" color="green">
Dakle ime ti je Mile,

Cile Mile, Mile lale,

kultura ti na visin,

a zaboravi iope,

da se potpise,

il' nes original

da napise.

Mile originalac

original si

ko sirutka

i jos bi se

sa nekim nadmetao,

pa cak mu i

ocjene davo,

a sam nemos,

nista da nam,

smislis jer

copy - paste

tvoj najveci

je domet

ostavljam ti

ovo u amanet.

Bjezi Mile,

izgore ti kesa,

nisi ovde dobro

nam dosao

id' kolegi

sa sumskoga faxa

jer niti si balvan

i niti si daska.

Sretan put Mile

i putuj igumane

med svoje kolege

slavne ti cobane.

Bye, bye,

auch widerzen,

sayonara !

</font><br><hr><font face="Courier" size="+1"> Sve voce je zabranjeno jer je kiselo</font>

Ezope
06-12-2005, 20:44
Odlicno si srocio stvari...kao i obicno!

no kao i obicno idu biseri pred svinje - i od toga nista! Ti se moze samo tamburati po homobalkaniusima/seranderima,/seljacinama...

to je tu jedini moguci nacin...meni je polako dosadio, jer je uskoro u vreci za nabijanje nece ostati niti malo proljeva...

...ali potkrala ti se je jedna greska u vezi propasti rimskog carstva! To je bitna stvar! Naime najnovija istrazivanja kazuju da je glavni razlog bio - NEKONTROLIRANO USELJAVANJE BARBARA U CARSTVO!

Ta divljina je prelila casu...

...mi smo se mozda u posljednji cas spasili (sto se je spasiti moglo) jer smo ipak dosta ozbiljno ranjeni od te barbarije... nazalost...!

Mr. Svedojeb!
06-12-2005, 22:33
Da VGSe zato smo se mi i odlucili da ti sagradimo kucicu/strazaru na samoj granici Rimskog Carstva, gde ces obucen u odoru Rimskog Legionara deliti "kobajagi" VIZE VIZE VIZE i sluziti tamo za sprdanje i pljuvanje ljudi koji prolaze pored tebe! Ali to nije tebi nista novo, na ruganje i pljuvanje si navikao ovde na forumu, tako da ces se odmah aklimatizovati! :))
×××× ga, znamo tvoj veliki san, zato smo i poceli ovu VGS-Cariti Akciju! :))

:smile16:

A Grrrrrgi, mlacenje prazne slame je njegov "™" (trade mark), zato nikoga ne uzbudjuje njegovo kakenje! :))

Kopirao ili ne, kolega te je pokakio po glavi! :))

Hehehehehe! :smile06:

:smile16: :smile16: :smile16:

Ma brate
06-12-2005, 22:41
kao ono: Nas i Rusa
200 miliuna,
ili onaj mit o
Srbija i Crna Gora
sve Srbin do Srbina,
a Dzetica nikad nije bilo
kao ni Hrvata
sve Srbin do Srbina
sve brat do brata.

Nista od
06-12-2005, 23:24
tebe Grgo, vidim ja. Sijedi, JEDAN!

Evo da te naucim:

Marko Kraljevic je sin kralja Vukasina Mrnjavcevica, koji je poginu u bitci na Marici 1371.
Posle Maricke bitke i pogibije oca i strica Ugljese, mladi Marko se proglasava kraljem jugozapadne oblasti danasnje Makedonije sa sedistem u Prilupu gradu belome.

Ubrzo posle proglasenja kraljem, pada pod tursko vazalstvo, jer njegova mala kraljevina nije mogla da se suprostavi turskoj najezdi - najvecoj sili onoga vremena.
Zbog svog junastva i pozrtvovanja, dobija titulu vezira - najjace priznanje u Turskoj za jednog stranca.

Poginuo u bitci na Rovinama (Rumunija) 17. maja 1395.

Eto Grgure, to si trebao da kazes, ali nista od tebe vidim ja.

A moje je da te ovako malo posetim na SR istoriju, dok su vasi dzonjali tisuculjetni san.

I sta kazes
06-12-2005, 23:35
Grgo "Dva losa ubise Milosa".
Sto ne rece "Dva bata ubise Anta", ili "Od dva klinca poginu Ivica"?

Ma vidim ja Grgo, da kod tebe ima nesto cirilicno, samo se foliras.
Kladio bi se da imas komplet Cecilijinih pesama. Hajde priznaj, BRE!

pljuje k'o srbin
07-12-2005, 05:17
Na utakmici lige sampiona Milan - Salke prikazana je srpska kultura pljuvanja. Krstajic je pljunuo pokrajnjeg sudca.

Nema sta kultura na visini.Balkanska kultura

A ti si verovatno
07-12-2005, 10:50
javljas iz Finske, jbte.

Pa pljuje svako.

Drugo, futbaleri nikada nisu bili primeri nekakve kulture.
Ucio da sutira loptu, i to ti je.

Naucili
07-12-2005, 13:53
Smo vas mnogo o sportu i moram priznati da smo vas naucili jako dobro jer ste postali i svjetski prvaci u nekim sportovima koje smo vas naucili, narocito vaterpolo i kosarku.
Dakle dobri ste djaci, ali ×××× vas ciganski geni, kulture nikako da vas naucimo. Pa vi ste zbilja nekulturni cigani, tako je i Mirkovic hvatao naseg igraca u Zagrebu za jaja i Nije to dokaz da niste samo nekulturni vec i ×××××i.
Tenis vas nismo mogli nauciti jer to je sport inteligentnih ljudi i gospode a vi cigani ste dvije svijetlosne godine zaostali.
Jebali vas Shiptari.

najgore je to
07-12-2005, 14:23
da smo IPAK dobrim djelom srpske kulture zarazeni...

NAZALOST!

Kako rekoh, glavni pad rimskog carstva bio je NEKONTROLIRANO DOSELJAVANJE BARBARA U CARSTVO!

Ma vi ste se
07-12-2005, 14:32
zarazili jos dok ste bili u Iranu, ×××× vas babo beduinski.

Divljate gde god stignete.
Da sam sa Svabama, na sledecem sv. prvenstvu bi formirao jednu specijalnu jedinicu samo da motri na vas. U medjuvremenu bi ih poslao na obuku na Maltu da dobiju instrukcije iz prve ruke.

P.S. koliko mi je poznato, vasa zaraza potice od one table na katedrali u Nemackoj.

VSG-u(P)
07-12-2005, 20:59
Ja sam tebi rekao zasto sam ja tu na forumu - sjecas se valjda? da ponovim?

Leba ti kazi nam vec jednom - ZASTO SI TI TU?

Koja je tvoja poruka - nama - tvojim najljucim neprijateljima,

koja je poruka tvojoj domovini??

daj nam kazi...?!!!

GLAS JAVNOSTI
09-12-2005, 13:47
...VSG-u(P)...

Clanak je pokupljen iz SRPSKOG tiska, "GLAS JAVNOSTI"...(ne vecernjih novosti ili ISTA DRUGOG!)

zaboravio TOCNO naglasiti...

Vidit cemo
09-12-2005, 22:33
SRBADIJO, koliko cete popusiti od ARGENTINE i NIZOZEMSKE? Prosli put ste popusili SESTICU od prokletih holandeza a mi dosli preko njih do treceg mjesta bre. Uzivajte bre do ljeta a posle se mozete jebati i ici u ××××× materinu.
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Samo molite
09-12-2005, 23:16
boga da se vi sa nama Srbima ne sastanete, jer vi ste nase stare musterije.

Evo citam u "Slobodnoj Dalmaciji" sta je izjavio izbornik Kranjcar:
"Što dalje od BRAZILACA
I SRBA!"
http://www.slobodnadalmacija.hr/20051209/index.asp

I satro, zbog politickih tenzija "koji nemaju veze sa sportom".
HAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAHAAAAAAAAAA

Dobar izgovor, yeah.

Pa igra se u Nemackoj gde vasi navijaci nece smeti da pisnu, a sa nasim navijacima ionako nema nikakvih problema gde god da igramo.

U Nemackoj za sigurno necete moci ponoviti ono sta ste uradili na Malti i u Madjarskoj, jer to je ipak Svetsko prvenstvo - nema zajebancije.
I armija ce raditi posao ako zatreba.

Oprem dobro.

kakvi
10-12-2005, 00:49
srpski navijaci??

Prvo: Odakle im lova za putovanje skroz do Njemacke!

DRUGO: Ko bi im dao VIZU!!!???

Pa i vama
10-12-2005, 01:10
trebaju vize kao i Srbima.

Drugo, znas li ti koliko Srba zivi i radi u Nemackoj, Austriji, Zapadnoj Evropi uopste?
Mozda i ne znas, jer se ne primecuju - miran neki narod koji se ne eksponira, koji ne divlja, koji se ponasaju civilizovano.

CIVILIZOVANO?
10-12-2005, 14:53
E to vas nismo mogli nauciti, barbari jedni.
Rijec "CIVILIZACIJA" nesmis upotrebiti u istoj recenici sa "SRBIMA".
To je isto kao da mesas bre benzinu i vatru.
VIZE, VIZE za srbe, hrvatima ne trebaju, jer ste i sami rekli da smo mi njihovi "konjusari" i pustit ce nas bez VIZA, jebalo vam jato tovara te usrane keve.

pa poslao
11-12-2005, 19:11
sam ti VSG-u(P) srpski clanak o tome koliko su Srbi ponizavani zbog viza koje SVI od njih traze - te sta i koliko moraju napraviti da bi se to promjenilo... a za to ce trebati najmanje!!! 5-6 godina...

...a nas prisiljava EU da vize sa vama ukinemo... da mi i dalje na grbaci osjecamo tu balkaniju, tu divljinu, tu barbariju...

NIKAD se necemo moci potpuno toga ocistiti...

ZAPAMTTI!!! i ne ponavljaj to tu vise:

HRVATSKOJ NIKADA VIZE ZA EVROPU NITI VECINU ZEMALJA SVIJETA NISU TREBALE!!

NIKADA! OD 1992!

sompompirovi
12-12-2005, 15:10
http://www.index.hr/images2/111204Janica1V.jpg

NAŠA najbolja skijašica i trostruka olimpijska pobjednica Janica Kostelić dobila je još jedno izuzetno priznanje koje joj je dodijelila Francuska akademija za sport izabravši je za najbolju sportašicu svijeta u 2005. godini.

Tu obavijest poslao je danas počasni član Međunarodnog olimpijskog odbora (MOO) Alain Danet članu MOO-a iz Hrvatske Antunu Vrdoljaku uz zamolbu da, uz čestitke Janici Kostelić, pokuša s čelnicima Hrvatskog skijaškog saveza i obitelji Kostelić dogovoriti termin kada bi Janici mogla biti uručena nagrada "Le Prix Monique Berlioux