PDA

Pogledaj cijelu verziju : PRIZNANJE

TRPIMIR
29-11-2005, 17:14
Moram priznati: Nisam hrvat, ali sam mjesanac, i to izmedju ciganina i ××××ne srpkinje bre. Ako sam nekoga uvrijedio, praveci se hrvatom, izvinjavam se i svima cu da popusim kurcinu tako da vas zadovoljim i necu vise lagati. Naucio sam ovdje da se ne moram sramiti sto sam pola cigo i pola srbin, sto je te isti ×××××.
Dakle ljubim dupe hrvatima i izvinjavam se jos jednom.
:o

Alaj ti vera
01-12-2005, 14:16
Trpimire, zbilja si dasa, kad priznas svoje greske bre.
Ali vidim, hoces da se pokajes, i to je dobar znak.
Ja ti oprastam bre Trpimire i zelim ti dobro i lepo pusenje.
UZIVAJ BRE.
:smile16:

U redu
01-12-2005, 17:44
Sad kad si priznao i stigao ispusiti X debelih i dugackih hrvatskih kurcina. najesti se sperme, sad se u miru pokupi u otadzbinu! Valjda ti je to Srbija??

Zar ga
02-12-2005, 20:30
saljes u Srbiju?
Neka uziva nas Trpimir.
Trpimire, nemoj bre da zaboravis uzeti svoju Jelicu.
Znas onu Jelu sto se ×××× sa cetnicima po Karlovcu.
Uzivaj u svojoj matici i znam da ce ti faliti dobra hrvatska kurcina ali bre Trpko, nauci na one malene srpske "UMOCNICE", ××××× ti materina.
:smile16:

Kazi nam
05-12-2005, 22:13
Kako si proveo prvio vrijeme puseci? Hrvatska sperma je jako hranjiva i zdrava. Ne terba ti vise nista drugo jesti. Cim duze nastavis sa poslom bit ces zdrav i zivit ces ugodno.

Bre, bre
08-12-2005, 13:46
Trpimire, dje si bre mamicu ti pucnem?
Falis nam i tvoja stiva i sva govna, koja kenjas ovuda.
Javi se mother-××××er. PLEASE
:smile16: :smile17: :smile18: :smile14: :smile13: :smile09: :smile07: :smile08: :)) ;) :smile06:

Evo bas
08-12-2005, 16:13
citam sta se to zgodilo na Kanarima :) :) :)

Citaj
08-12-2005, 16:50
××××× ti materina, brzo ces citati o Mladicu i Karadzicu, jebalo ti jato magaradi tu tvoju posranu kevu.
:smile16: :o
Op sorry, hrvatino moja, nisam htio da te vredjam, ××××× ti materina.

OPET TI
08-12-2005, 20:54
naseg VSG-a(P) povezujes (makar indirektno!) sa nekim "Trpimirom"...

Zna nas VSG(P) sve...samo grozan je to zlocin koji su Srbi napravili...tesko je sa tim zivjeti...on si jadan pokusava dati malo oduska tu u stilu:

"Ma eto! NISMO BAS SVE!!! mi napravili - ima i drugih..." I to nekako stalno pokusava strpati u isti kos... pod geslom: "svi smo mi isti"... fifty-fifty, kako je i htio sa Hrvatskom - da je dijeli sa nama po tom principu....

TRPIMIR
10-12-2005, 18:48
Uhvatise naseg Antise, sada moram da pusim jos vise hrvatskih kurcina da se izvadim za sve one lazi sto sam pisao, ne copy-paste, o nasoj zemlji.
LIJEPA NASA, KOJA SRBOCIGANE NE PODNASA.
AJTE CIGANI PREKO DRINE U TRI PICKE MATERINE.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: Opa bato! :))

Zbilja
10-12-2005, 19:10
Trpimire, mora da si sladak decko, moram da te upoznam i tvoju prekrasnu kevu, prcao bi vas obadvojicu, naravno tvoja keva i ti bi podudali malo da se kurcina digne, znas sa brkatim zenama je malo teze dobiti tvrdi ××××× ali samo radi tebe to cu da ucinim a da bude bolje mozes nagovoriti svoju kevu da obrije brkove ali ako nece, nema veze.
Dakle Trpimire javi se na ovu adresu moj lijepi deckicu, mamicu ti prcnem:

www.trpimirsmother××××er@yahoo.com

Pozuri moj hrvatino, ××××× mi se vec poceo dizati. :smile20:

Citaj
13-12-2005, 19:10
Trpimire, tko nas goni za "OLUJU" bre?
Citaj govno jedno o Marticu i CO.
Skrivas se govno jedno. Gdje si ××××××tino jedna?
:smile16: :smile16: :smile16:

Nema
18-12-2005, 18:48
Trpimira, pravi hrvatski katolik, ××××× mu materina. Sprema se za Bozic i kupuje poklone za bracu srbocigansku.

Trpiiiiiiiimireeeeee
23-12-2005, 22:19
Piiiiiisiiiiii neeeeeeeestoooooo,
dooooosadnooooooooo jeeeeeeeee,
breeeeeee ×××××aaaa tiiiii maaaateeeeriiiinaaaaaaaaaa.
Gluuuuuuupaaaaaneeeeeeeeeeeeee
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:
:)) :)) :)) :)) :)) :))
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Nema kruha
01-01-2006, 19:05
bez Trpimira. Dje si ×××××ne jedan? Tu je Nova Godina a mi bez tvojih viceva? Daj govnjaru javi se bre, da se smejemo budli kao sto si ti. :smile16:

JEDAN?
02-01-2006, 16:08
Hoce li nam VSG(P) konacno reci, imali JEDAN segment - koji se mjeri kvalitetom zivota - bolji u Srbiji nego u Hrvatskoj!?

JEDAN JEDINI??

Sve sta ja postiram tu je ono sto sam uvjek govorio:

OBJELODANITI SRPSKU:

LAZ,
BIJEDU,
FASIZAM
NACIZAM,
OSVAJACKO/AGRESIVVAN MENTALITET
MUCKARENJE
LOPOVLUK
PARIJU OD DRZAVE
SPRDACINU OD DRZAVE
MITOLOGIJU/SVETOST (NEBO JE PLAVO SRPSKE JE BOJE...)

ITD...ITD...